Перейти до вмісту

Русь

Повідомлень в темі: 49

#41 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.04.2008 – 22:10

Ось знайшов дещо цікаве з приводу походження та міграції скіфів, кімерійців, русів... Та й взагалі цікаво...
Олександр Знойко "Міфи Київської землі та події стародавні"
  • 0

#42 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 23:27

Якщо в когось нема часу читати всю книгу Олександра Знойко "Міфи Київської землі та події стародавні", то можна прочитати витяг з неї, що безпосередньо стосується САБЖу: Про топоніми Київ, Арта, Русь, народи, що їх заселяли і трошки міфології.

• 0

#43 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 22.04.2008 – 22:49

Перегляд дописуГрей (17.04.2008 11:16) писав:

...Народ, давайте залишимо історикам справу доведення нашого коріння.
Та, вони тобі надоводять. (Почитай Тараненка)

... Чи комусь не вистачає двох тисяч років історії власного народу?
Чому двох? А як же дати у збережених нашихлітописах (6496-й, наприклад :lol: ).
ПН: успіху досягають саме ті, кому постійно щось не вистачає :rolleyes:

... Чи комусь не вистачає двох тисяч років історії власного народу? Потрібно битися головою об стіну та намагатися притягнути за вуха культуру Трипілля шо налічує 15тис. років?
Стосовно Трипілля - Юрій Шилов геніальний стосовно цього, він віддав чомусь саме історії своє здоров'я й роки праці...
ПН: хочете з ним поспілкуватись - їдьте до Трипілля (як на Ржищів - там чудовий музей над Дніпром). Він там буває...

...Требі ставити за мету осяжні та доступні цілі!
Треба ставити високі цілі, бо лише вони виправдовують людське життя.

Сотнику, нумо, дай тута всім жару з історії Русі, стосовно міфів про кочові племена та варязьких князів.
Я ж знаю, ти можеш, ти маєш що повісти. Як то кажуть, "знайди час та натхнення"!

Повідомлення відредагував Аничка: 22.04.2008 – 22:53

• 0

#44 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 23:26

А що я? Це кожен патріот знає...
Всі кочові племена, які сюди приходили, переставали бути кочовими. Чого кудись кочумать, якщо тут так гарно? Землі і роботи на всіх вистачить... Деякі з них асімілювались і влились в наш народ. А ті, що не асімілювались, пішли на добрива, підвищуючи родючість українських чорноземів... Кажуть, що вже знов пора підвищувати... :rolleyes:
А про варязьких князів я дав посилання в попередньому свому дописі... Ніякі вони не варязькі, а наші. Просто на "стажировку" їздили в Скандинавію. Заразом там впорядкували все як слід... Поки були відсутні, тут бардак почався. От вони і повернулись, навели лад та назвали цей новий порядок своїм древнім іменем "Русь".
Олександр Знойко в своїй книзі все це досить детально виклав. Хто, куди, коли і нащо ходив та повертався...

Перегляд дописуАничка (22.04.2008 23:49) писав:

А як же дати у збережених наших літописах (6496-й, наприклад :) ).
Для прочищення мозгів багатьом слід би було згадати 6621 літо...
  • 0

#45 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.04.2008 – 16:42

Русь, Русь...а ще не забути про наші державні символи, і про росіян/українців/малоросів/кацапів і ще багато чого :lol:
  • 0

#46 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 07.05.2008 – 19:15

не люблю НС
братовбивці вони
усі ці патріотичні розмови про росію, як про Русь – мене аж вивертає блювати

часто помічаю, коли кажу “російська мова” одразу ж бачу стандартну фразу “не російська а руська” хоча й росія :)
тупості немає меж

та більше за все дратує “ОКРАІНА”

Україна – не від “окраїна”
Україна – від “у країні”
ми – українці, ті хто залишився у країні
а усі грабіжники, здирники та й інше бидло побігло собі по полям і долинам, на яких зараз лежить вєлікайа расійа, грабувало й вбивало звичайних людей

це і бісить росіян більш за все
ну і ще кільканадцять причин....
  • 0

#47 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 17.05.2008 – 02:03

Перегляд дописуSotnik (23.04.2008 00:26) писав:

А про варязьких князів я дав посилання в попередньому свому дописі... Ніякі вони не варязькі, а наші. Просто на "стажировку" їздили в Скандинавію. Заразом там впорядкували все як слід... Поки були відсутні, тут бардак почався. От вони і повернулись, навели лад та назвали цей новий порядок своїм древнім іменем "Русь".
Олександр Знойко в своїй книзі все це досить детально виклав. Хто, куди, коли і нащо ходив та повертався...
Шириться думка, що варяги, то північні слов’яни (Аркона і все таке).
  • 0

#48 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6184 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.05.2008 – 12:16

Щось я запутався, ця тема історична, чи філософська? Де мені краще написати, що хочу? Скажіть будь-ласка звідки взагалі взялося слово "Росія" ? Здається, до Петра Московське царство так ніхто не називав. Отож, як Литовський князь взяв землю нашу, культуру і мову, так і Петро добре погулявши в Європі та вивчився у Мазепи, та й викрав все добро українське, разом з назвою "Росія". А вже потім перекрутили все навпаки...
  • 0

#49 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 17.05.2008 – 13:20

Перегляд дописуБілий Дракон (17.05.2008 03:03) писав:

Шириться думка, що варяги, то північні слов’яни (Аркона і все таке).
Вище я давав посилання... Наведу звідти цитату:

Цитата

Війни кгунів (пралитовців із Наддніпрянщини) в союзі з русами проти данів набирають особливого напруження у III ст. н. є.. Зазнавши поразки в морському бою, флот русів капітулював і з ватажком Олімаром перейшов на бік данів. За умовою капітуляції їх було відправлено до Швеції здобувати припаси для морських і сухопутних військ данів. Руси на чолі з Олімаром, виконуючи домовленість з данами, підкорили гельсінгів, ямтів, Куретію, Еландію, Гестію та острови шведського узбережжя. Досвідчені вояки, звичні до битв на суходолі, вони господарювали на шведських землях, вчиняли напади на Фінляндію. Саме цим можна пояснити й фінську назву Швеції — Руотсі. Глибоке вивчення подій, що відбувалися в Прибалтиці у ті часи, спростовує й основну підвалину норманістської теорії про начебто шведське походження назви Русь. Якщо достовірні лінгвістичні припущення, що Геродотові неври (котрі в Скіфії стикалися з русами) були фіннами і потрапили на свої нові північні землі задовго до приходу на Балтику кгунів (пралитовців) і русів, то, безперечно, фінни добре знали, кого вони називають руотсі у Швеції.
Руси, потрапивши до Скандінавії, принесли з собою вищу культуру і тому, перебуваючи там, зберегли своє ім'я. У IX ст. на запрошення новгородців руси, хоч і незначною кількістю, повернулися на береги Дніпра, на батьківщину, й принесли з собою не тільки давню звитягу, а й скандінавські імена князів і дружинників. Як бачимо, треба було шукати і вивчати норманістам і анти-норманістам історичні шляхи тієї русі, котра прийшла до Швеції в III ст., а не тієї, що повернулася до Києва в особі поскандінавлених перших київських князів дніпровської Русі.
Про те, що кгуни (пралитовці) у стародавні часи жили на Русі (Наддніпрянщина) свідчить і хроніст XII ст. Гельмольд. Дани, які знали русів ще до приходу на сучасну територію Данії, називали Київську Русь Кгуні-гардом (згадаймо скандінавську назву гардарики), а стольне місто Русі — Кгуе. Не важко розпізнати в данському Кгуе наш Київ, що й за скіфської доби був великим і значним протомістом.
Отже, самі варяги не були слов'янами, але аристократія в них значною мірою була вихідцями з Русі в ІІІ ст.
  • 0

#50 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.05.2008 – 16:09

Перегляд дописуDarkLordVillis (17.05.2008 13:16) писав:

Щось я запутався, ця тема історична, чи філософська? Де мені краще написати, що хочу? Скажіть будь-ласка звідки взагалі взялося слово "Росія" ? Здається, до Петра Московське царство так ніхто не називав. Отож, як Литовський князь взяв землю нашу, культуру і мову, так і Петро добре погулявши в Європі та вивчився у Мазепи, та й викрав все добро українське, разом з назвою "Росія". А вже потім перекрутили все навпаки...
Ця тема присвячена роздумам і обговоренню поверненю нашої спадщини та наслідкам цього. (Все гіпотетично).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних