Перейти до вмісту

ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ

Повідомлень в темі: 284

Опитування: На вашу думку, найвидатніший Українець (108 користувачів проголосувало)

голосування на форумі то не СМС, грошей не коштує.

1. Володимир Великий (9 голосів [2.50%])

Процент голосів: 2.50%

2. Ярослав Мудрий (15 голосів [4.17%])

Процент голосів: 4.17%

3. Данило Галицький (13 голосів [3.61%])

Процент голосів: 3.61%

4. Богдан Хмельницький (26 голосів [7.22%])

Процент голосів: 7.22%

5. Іван Мазепа (20 голосів [5.56%])

Процент голосів: 5.56%

6. Григорій Сковорода (18 голосів [5.00%])

Процент голосів: 5.00%

7. Іван Котляревський (12 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

8. Тарас Шевченко (38 голосів [10.56%])

Процент голосів: 10.56%

9. Іван Франко (28 голосів [7.78%])

Процент голосів: 7.78%

10. Михайло Грушевський (14 голосів [3.89%])

Процент голосів: 3.89%

11. Симон Петлюра (16 голосів [4.44%])

Процент голосів: 4.44%

12. Нестор Махно (3 голосів [0.83%])

Процент голосів: 0.83%

13. Павло Скоропадський (7 голосів [1.94%])

Процент голосів: 1.94%

14. Олександр Довженко (12 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

15. Степан Бандера (50 голосів [13.89%])

Процент голосів: 13.89%

16. Роман Шухевич (26 голосів [7.22%])

Процент голосів: 7.22%

17. Сергій Корольов (7 голосів [1.94%])

Процент голосів: 1.94%

18. Вячеслав Чорновіл (22 голосів [6.11%])

Процент голосів: 6.11%

19. Микола Амосов (6 голосів [1.67%])

Процент голосів: 1.67%

20. Леся Українка (18 голосів [5.00%])

Процент голосів: 5.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 18.11.2007 – 00:19

Поплавський!!!!

Жарт! Данило Галицький, Шухевич, Стус, Симоненко (той що поет) і взагалі всі ми українці - великі!

Повідомлення відредагував Квіточка: 18.11.2007 – 00:21

• 0

#22 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.11.2007 – 01:30

"... мета програми - створити загальнонародну дискусію про наших великих, відповісти на одвічні питання: хто ми, звідки ми і кого вважаємо своїми героями. Я впевнена, що, коли у фіналі стануть відомі імена Великих Українців, ми прокинемося іншими людьми" http://www.greatukra....ua/presenters/

Це цитата з вислову ведучої програми Ганни Гомонай. Якось дивно: одного ранку ми всі прокинемось і різко зрозуміємо хто ми і звідки, бо розумний дядя та красива тьотя розкажуть нам ввечері хто є нашими героями. А ми не розуміємо досі хто ми і головне звідки?

Проект класний, але, здається, для України він може мати не тільки добрий ефект. Оці всі розмови - кого можна вважати українцем, а кого, ні, бач, не заслужив. З"являється якась розгубленість, більшість дійсно не може назвати кандидатів і починає сумніватися, намагатися самоідетифікувати себе якоїсь. А навіщо? Думаю, у більшості країн шоу проходило як просто розвага, у нас відразу постали питаня етнопсихологічні

Повідомлення відредагував Руденька: 18.11.2007 – 01:32

• 0

#23 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 18.11.2007 – 12:59

Перегляд дописуСварус (17.11.2007 13:55) писав:

Ось, ось, не все так просто. Але якщо конкретно про Мечнікова - якщо він отримав Нобелівську як росіянин, то не будемо його тривожит як українця)
Повторю ще раз - тоді була російська імперія. То ким його у тій нобелівській премії могли записати? Малоросом? А за 70 років Союзу - тим більше українців за кордоном не пропагували. А ким він сам себе вважав - то вже зовсім інша справа. Відомо, що він любив свої краї і шукав нагоди повертатися туди. Хоча через проблеми з місцевою владою змушений був працювати в Парижі, а не в Одеському універі.
Дивно, що так легко відрікаєшся від спадщини, навіть, якщо вона просто перебрехана і переінакшена, особливо там, де це легко можна було зробити. А ще є і такі моменти, як Шапка Мономаха, що у Кремлі виставлена і підписана, як російське минуле і ніхто того, ніби не бачить.

Ну і щодо більшовиків. Це не цю Українську республіку більшовики утворили часом?

Цитата

Українська Народна Республіка (УНР), 23.06.1917 проголошено нацiонально-культурну автономiю Українськoю Центральнoю Радою (Перший Унiверсал) на українських етнiчних землях бувшої Росiйскої iмперії; 22.01.1918 проголошена самостiйнiсть (Четвертий Універсал). Читати далі...

Перегляд дописуСварус (17.11.2007 15:19) писав:

В залі вияснили що головною характеристикою якою має володіти Великий укр - моральність. Тепер скажіть мені якого рівня моральність, скажімо, в Ярослава Мудрого, який повбивав своїх братів аби стати на престол. А багато українців голосують за нього!
Тоді лише десятку монахів Києво-Перерскої та Почаївської Лавр доведеться проголосувати. :happytwo: Бо усі ж людьми були земними і грішними. В цьому випадку Шевченка (алкоголика та розпусника) потрібно взагалі зі шкільної програми забрати, щоб не був прикладом. Тут явно особистий гріх. А як в Ярослава Мудрого то ніби і мета була благородна - об"єднання земель Руських. На все можна подивитися з різних полюсів.
Як на мене, то краще важливість діяльності для ролі України та її пропаганди розглядати. Навіть особисте самовизначення ставити на друге місце, або ж розглядати у контексті історичного періоду. Як ось Ейнштейн, котрий був євреєм, народженим в Німеччині. Потім отримав Швейцарське громадянство, після чого був показово позбавлений німецького. Потім поїхав жити і працювати до США. Отримав і їхнє громадянство. Між іншим отримав Нобелівську премію. І тепер він у десятці видатних німців усіх часів. Тобто коли він був студентом і практикантом, Німеччина відмовилася від нього, а коли став відомим, то й ще одне американське громадянство не стало на заваді, щоб не лише назвати його знову німцем, але і записати у десятку най-най-німців.
Подумки: А ми так своїм Нобелістом, одним з засновників імунології, розкидаємося.
  • 0

#24 Tasik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.11.2007 – 13:58

Проек класний, і давно потрібно було провести його, та мене цікавить одне питання, чому український проек" Великі українці" веде Савік Шустер Литовський емігрант з канадським громадянством,( особисто проти нього нічого не маю) невже у нас в країні не має гідних постатей які б це вели, просто цікаво, якщо зараз такі речі довіряємо іноземцям то що будемо мати через кілька років??? :happytwo:
  • 0

#25 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.11.2007 – 14:03

Проголосував на їхньому сайті за Василя Стуса та Бандеру :happytwo:

Голосуйте також :
http://62.149.23.4/voting
  • 0

#26 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.11.2007 – 14:05

Tasik
Більше того, це була його, Шустера, ідея. Він колись робив проект "Великі росіяни", але йому тоді не дали це реалізувати, а задум лишився. От він його в Україну і переніс. То хай вже веде.
  • 0

#27 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 01:24

Мені ця ідея подобається. Але з кількома вагомими зауваженнями.
1. Ведучими мають бути відомі українські телеведучі, які вже зробили собі ім*я і мають серйозний імідж. (заодно порахуємо, скільки в нас таких є...бажано щоб це були кровні українці, бо повинні ж ми мати когось свого зрештою?...ну нехай би Роман Чайка, Андрій Шевченко, Наталя Сумська, Лариса Губіна чи зрештою Герасим*юк або Яна Конотоп);
2. Проект має називатися "Видатні українці", тоді стане зрозумілим, що манія величі тут ні до чого))...як і шовінізм.
3. Перед цим має бути цикл освітніх програм для українців про історичні постаті українців. Бо більшість наразі не має ніяких повних даних про своїх вчених, винахідників, мислителів, філософів, борців за незалежність тощо. Відомі тільки приклади з передрукованих радянських підручників з історії.

Щодо мого особистого ставлення, то я вважаю, що Савік Шустер забагато на себе бере. Тому навряд чи приживеться десь надовго.
І таке невелике зачудування : чому деякі великі євреї не люблять їхати на ПМЖ у свою велику Батьківщину? Це велике питання.
Цікаво, чи було вже в Ізраїлі інтернетне голосування "Великі євреї"...або у Німеччині "Великі німці"...чи в Автралії "Великі австралійці"...або врешті-решт у Японії - "Великі японці"?
Та ще одне на додачу - уявіть, що у Росії програму "Великі Росіяни" веде Вахтанг Кікабідзе, Алла Пугачова або ж Ельдар Рязанов. Але ж всі вони видатні росіяни. Мабуть це теж зіграло свою роль, чому в Росії цієї передачі і не вдалося.
Або уявіть, що в Ізраїлі таку передачу веде палестинець. Це вам не "самсунг", - таке важко уявити :)

А головне питання - яка користь наразі буде від такої програми для українців? Чи не буде це черговим знущанням над нашою історією та нашими історичними постатями?

Післяслово. Тільки не тіште себе думкою, що голосуванням ви впливаєте на результат))...здається після таких передач як "Танці з зірками" вже кожному має бути ясно, що голосування за гроші - то лиш спосіб заробити зайву копійчину для медіамагнатів.

До речі, про Видатних українців....
Батько Зігмунда Фрейда народився на Закарпатті, а відомий Захер-Мазох (засновник садо-мазохізму) був львів*янином :happytwo:

Повідомлення відредагував Блискавиця: 19.11.2007 – 01:27

• 0

#28 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.11.2007 – 01:33

Перегляд дописуSvita (18.11.2007 12:59) писав:

Тоді лише десятку монахів Києво-Перерскої та Почаївської Лавр доведеться проголосувати. :happytwo: Бо усі ж людьми були земними і грішними. В цьому випадку Шевченка (алкоголика та розпусника) потрібно взагалі зі шкільної програми забрати, щоб не був прикладом. Тут явно особистий гріх. А як в Ярослава Мудрого то ніби і мета була благородна - об"єднання земель Руських. На все можна подивитися з різних полюсів.
Ну Ви й порівняли - алкоголізм\розпусництво з братовбивством! Я ж не кажу що Великі Українці мають бути Святими і канонізованими Церквою(хоча навіть якби такі були я би в це не повірив скоріш за все). Але й не братовбивці. Так, на все можна дивитись з різних полюсів, але на кричуще очевидне закривати очі не можна.

Перегляд дописуSvita (18.11.2007 12:59) писав:

Як ось Ейнштейн, котрий був євреєм, народженим в Німеччині. Потім отримав Швейцарське громадянство, після чого був показово позбавлений німецького. Потім поїхав жити і працювати до США. Отримав і їхнє громадянство. Між іншим отримав Нобелівську премію. І тепер він у десятці видатних німців усіх часів
Так, з однієї сторони це а з іншої ось це
  • 0

#29 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 19.11.2007 – 07:47

Я згодна з блискавицею у тому, що спочатку мали б відбутися освітні програми для людей. Бо багато хто не знають більшості видатних українських постатей.
А щодо деяких у нас вже давно ведуться спори. Особисто я дуже поважаю Бандеру, Шухевича, але послухали б ви, що про них кажуть наші бабусі у Миколаєві, деякі їх онуки (та навіть не деякі - багато їх). І переконати у протилежному, наводити будь-які аргументи - марно. Думка, про те, що Бандера мало не фашист настільки грубо засіла в свідомості людей мого міста, що її ніяк не змінити. На жаль, люди звикли думати не своєю головою, а проголошеними одного разу і назавжди гаслами(((
Тому об*єктивності мало в таких конкурсах
  • 0

#30 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 10:06

Перегляд дописуБлискавиця (19.11.2007 01:24) писав:

Ведучими мають бути відомі українські телеведучі, які вже зробили собі ім*я і мають серйозний імідж. (заодно порахуємо, скільки в нас таких є...бажано щоб це були кровні українці, бо повинні ж ми мати когось свого зрештою?...ну нехай би Роман Чайка, Андрій Шевченко, Наталя Сумська, Лариса Губіна чи зрештою Герасим*юк або Яна Конотоп);
З приводу цього принаймні зазначу, що ведуча Ганна Гомонай - це дружина згаданого Вами Андрія Шевченка, надіюсь, такий варіант Вас хоч трохи вдовольняє. :happytwo:

Цитата

чому деякі великі євреї не люблять їхати на ПМЖ у свою велику Батьківщину? Це велике питання.
Це велике питання двох тисячоліть... В принципі, якшо єврей знаходиться серед своїх, цього вже достатньо.

Цитата

Та ще одне на додачу - уявіть, що у Росії програму "Великі Росіяни" веде Вахтанг Кікабідзе, Алла Пугачова або ж Ельдар Рязанов. Але ж всі вони видатні росіяни. Мабуть це теж зіграло свою роль, чому в Росії цієї передачі і не вдалося.
Та просто путятам зараз така передача не дуже то й потрібна, шоб часом чогось недоброго не вийшло.

Цитата

А головне питання - яка користь наразі буде від такої програми для українців? Чи не буде це черговим знущанням над нашою історією та нашими історичними постатями?
Хм, не знаю, чи буде з того користь, і мені не дуже подобається оте "прокинемось іншими людьми", особливо після того, як відкинули фактори крові, мови, землі. Понаобирають там всяких, а потім думай, "хто ми" і "звідки ми". А знущання вже почалось.
  • 0

#31 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 12:04

Перегляд дописуСварус (19.11.2007 00:33) писав:

Так, на все можна дивитись з різних полюсів, але на кричуще очевидне закривати очі не можна.
Так, з однієї сторони це а з іншої ось це

З підкресленим погоджуюсь, але вважаю, що оті різні полюси визначає кожен сам для себе. Тому визначати якось буде потрібно середнє арифметичне. Але все одно, досягнення Ярослава Мудрого настільки вагомі, що особисто для мене переважують його тодішні вчинки, оцінені тепер як недопустимі (не виключено, що тоді вони оцюнювалися по-іншому, бо і поняття демократії, як такої в монарха бути не могло).

А щодо Енштейна великого єврея. То тут все абсолютно зрозуміло. Ще за життя йому пропонували очолити країну Ізраїль, то вони ніби ніколи і не відрікалися від нього, навіть якщо він в Ізраїлі був лише нечастим гостем. А от німці таки офіційно відмовилися від нього.

Щодо Савика Шустера - якщо він розмовляє доброю українською, то чому б йому і не вести цю передачу? Чим видовищнішим буде шоу, тим більше уваги українців він до себе приверне, та, відповідно, до видатних українців. Бо якщо віддати це Герасим"юк, то після перших двох передач і затятих українців не буде тягнути до екрану (суджу лише по одній передачі, а тому можу рації не мати).
Дуже підтримую ідею щодо циклу передач про видатних українців. Можна навіть не до того, а вже під час самої передачі робити блоки. І тоді цікаво буде спостерігати як мінятиметься рейтинг після кожної такої розповіді. От тільки розповідь має бути не лише про людину, але і про історичні умови, в якій людина працювала. А після передачі можна влаштувати дискусію в залі та телеголосування - варто вносити героя розповіді до 100 видатних чи ні... Можна внести його тоді до 200 видатних... чи 300сот...
Передача на роки :happytwo:
  • 0

#32 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 13:19

Sink, це тільки у євреїв вважається, що дружина, яка прожила з чоловіком-євреєм 15 років та більше може вважатися єврейкою))......не знаю родословної Ганни Гомонай, як і взагалі вперше чую про таку. Чому передачу про Великих українців ведуть незнайомі ведучі? :happytwo:

До речі, мене завжди дивувало, чому якщо у людини один із батьків єврей, то його однозначно вважають євреєм, а якщо один з батьків - українець, то це геть нічого не означає? Я вважаю, що наша нація так само генетично сильна, і навіть з чвертю української крові можна вважати людину українцем - якщо звісно вона сама не доводить протилежного своїм світоглядом чи заявами.

Svita, невже Савік заговорив українською? ...я такого не чула.

До слова, по СТБ зараз ідуть передачі про історичні постаті українців, в основному в неділю у передачах циклу "Таємниці України" та "В пошуках істини". Я нещодавно переглянула про Мазепу та Івана Сірка. Була вельми вражена, бо таких фактів з їхнього життя не знала і ніде не змогла прочитати.
Тепер обидва ці герої - мої найперші кумири. А скільки ще я не знаю, та й решта українців не знає?

Сварус, здивувало нахабство із списку, який ти показав - бо навіть Ісуса там приписують до євреїв,... наскільки мені відомо, Ісус був арамей, а це такий самий єврей, як і трипілець.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 19.11.2007 – 13:15

• 0

#33 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 13:58

Блискавиця

Цитата

це тільки у євреїв вважається, що дружина, яка прожила з чоловіком-євреєм 15 років та більше може вважатися єврейкою))
Ой нє, у євреїв навпаки належність до єврейської нації передається по материнській лінії... А коли чоловік-гой у єврейки, то це у єврейській спільноті теж засуджується, але зрештою на це закривають очі і вважають дітей чистокровними євреями.

Цитата

Чому передачу про Великих українців ведуть незнайомі ведучі?
Теж перший раз її побачив. Просто "Інтер", напевно, вирішив обов'язково всунути якусь свою ведучу.

Цитата

До речі, мене завжди дивувало, чому якщо у людини один із батьків єврей, то його однозначно вважають євреєм, а якщо один з батьків - українець, то це геть нічого не означає? Я вважаю, що наша нація так само генетично сильна, і навіть з чвертю української крові можна вважати людину українцем - якщо звісно вона сама не доводить протилежного своїм світоглядом чи заявами.
Ну, я вже казав, шо якшо мати неєврейка, то на це дуже косо дивляться самі євреї. Це тільки антисемітам байдуже, скільки в людині єврейської крові. Але менше з тим. На мою думку, національність залежить від того, якої крові в людині найбільше. Навіть якщо такої домінанти набереться менше 50 %. Відповідно до цього, я, наприклад, себе визначаю українцем, маючи десь відсотків 55 української крові.

А взагалі я вважаю. що фактори крові, землі, мови при визначенні видатних УКРАЇНЦІВ не можна відкидати. У претендента в активі повинен бути хоча б один з тих трьох факторів. А якщо він (не оспорюючи його видатні досягнення) належав до іншого етносу, народився десь не в Україні, ніколи не говорив і не знав української мови, то який це вбіса українець?! Це просто смішно. Хтось, можливо, заговорить про працю в Україні і на благо України, але праця на благо України розпочинається зараз, а то все була праця тих людей на благо Російської імперії, Австро-Угорської імперії, СРСР тощо...
  • 0

#34 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 15:24

Sink, так я погоджуюся, що українець має хоча б знати мову та жити в Україні хоч трохи, бо звідки ж він про ту Україну довідається?...з книжок чи що?......та звісно ж генетика все-таки має найбільше значення, бо з нею передаються всі знання багатьох поколінь українців.
Знову ж таки якщо жити в Україні, то без варіантів має знати мову - інакше яка ж це повага до своєї національності?
  • 0

#35 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 17:18

Перегляд дописуБлискавиця (19.11.2007 12:19) писав:

Svita, невже Савік заговорив українською? ...я такого не чула.
Я Савика Шустера взагалі ніколи не бачила, лише чула багато це ім"я, пробачте мою необізнаність. Якщо не говорить - ту то геть з екрана українського телебачення, тим більше про видатних українців. Як генератор даної ідеї може і повинен вдовольнитися посадами типу: директор, продюсер, режисер тощо.

Перегляд дописуSink (19.11.2007 12:58) писав:

але праця на благо України розпочинається зараз, а то все була праця тих людей на благо Російської імперії, Австро-Угорської імперії, СРСР тощо...

Ну то і Шевченко жив за Російської імперії і писав свій "Щоденник" російською. То таким чином Антонова давайте віддамо Росії, як спадкоємниці совка...
Щось ти дуже щедро розкидаєшся нашими людьми. :happytwo: А киваємо на Ізраїль - які хитрі, гребуть собі все і всіх. Я б теж гребла побільше. :)

Перегляд дописуБлискавиця (19.11.2007 14:24) писав:

Sink, так я погоджуюся, що українець має хоча б знати мову та жити в Україні хоч трохи, бо звідки ж він про ту Україну довідається?...з книжок чи що?
Заходьте до нас на форум і попитайте українців, народжених не в Україні (і котрі не жили в Україні) чи вони є меншими українцями від того. Знаю, що кажете так, бо не стикалися з такими українцями. Але відмовляти їм в українськості лише через це абсолютно не гоже. Та ж діаспора канадська скільки зробила для України після розвалу Союзу: видання книг, спонсорування бібліотек та церков, багато чого. А крім того - позитивна популяризація України на Заході. Про інші діаспори навіть згадувати не буду, якщо таку очевидну забули.
  • 0

#36 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 17:41

Svita
Шевченко був українцем - у всіх відношеннях. Так шо тут немає проблем. Я ж писав про тих, хто не був за національністю українцем, не народився в Україні, не знав і не вживав українську мову. Якшо я не помиляюсь, Антонов відносився саме до таких? Якщо так, то я дуже сумніваюся, що цей совковий москалик, будуючи свої літаки, вельми про Україну думав. Якщо ж я помиляюся і він володів хоча б однією з трьох оцих ознак українця, то я сі тєжко вибачєю і приймаю його кандидатуру.
  • 0

#37 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 22:30

Перегляд дописуБлискавиця (19.11.2007 01:24) писав:

Тільки не тіште себе думкою, що голосуванням ви впливаєте на результат))...здається після таких передач як "Танці з зірками" вже кожному має бути ясно, що голосування за гроші - то лиш спосіб заробити зайву копійчину для медіамагнатів.
Ну, чому, я думаю тут голосування буде нормальним. От тільки запропонований відразу список може дуже відрізнютися від уявлень більшості українців про своїх героїв. Як вам хоча б «Баал-Шем-Тов, засновник хасидизму, однієї з найвпливовіших течій в сучасному юдаїзмі». Один з кандидатів на великого українця!

Перегляд дописуБлискавиця (19.11.2007 13:19) писав:

.....не знаю родословної Ганни Гомонай, як і взагалі вперше чую про таку. Чому передачу про Великих українців ведуть незнайомі ведучі? :)
:happytwo: Вона вже більше пів року новини на Інтері вечірні веде! Ні, вона досить відома, наразі одне з декількох головних обличь Інтера. Просто мені вона особисто не здається цікавою особою і не має жодної харизми для того, щоб вести подібну програму. Хоча, звичайно, Інтер обирав зі своїх, і гарної кандидатури на всьому каналі я не бачу.

Перегляд дописуSink (19.11.2007 13:58) писав:

А взагалі я вважаю. що фактори крові, землі, мови при визначенні видатних УКРАЇНЦІВ не можна відкидати. У претендента в активі повинен бути хоча б один з тих трьох факторів. А якщо він (не оспорюючи його видатні досягнення) належав до іншого етносу, народився десь не в Україні, ніколи не говорив і не знав української мови, то який це вбіса українець?! Це просто смішно. Хтось, можливо, заговорить про працю в Україні і на благо України, але праця на благо України розпочинається зараз, а то все була праця тих людей на благо Російської імперії, Австро-Угорської імперії, СРСР тощо...
Існує багато суперечок і щодо кандидатур які народилися в Україні і мали з нею зв"язок все життя. От, наприклад, Гоголь. Чи можна вважати його українцем? На це питання, думаю, більшість відповіла б "так". А от на питання "чи можна його вважати великим українцем" відповідь була б у більшості протилежною. Тому, вважаю, справа дійно у неправильно сформульованій назві. Хоча проект Бі-бі-сі, в якого ми купили програму, теж називався "Великі британці", та й в інших країнах так.
  • 0

#38 Євген

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 19.11.2007 – 23:05

Збирабсь голосувати за:
Пилипа Орлика
Тараса Шевченка
Олексанра Довженка
Романа Шухевича
Григорія Сковороду

далі ще треба думати :happytwo:
  • 0

#39 The Master of Rings

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 115 повідомлень
  • Місто:Україна.Рівне

Відправлено 20.11.2007 – 07:31

Тарас Грегорович Шевченко! :happytwo: :)
  • 0

#40 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.11.2007 – 09:08

Багато видатних людей просто не включені в список.
Чому досі немає:
- хороброго лицаря, полковника війська запорозького Івана Богуна..
- відомого українського актора Івана Миколайчука..
- відомий український поет і композитор Володимир Івасюк..

ін..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних