Перейти до вмісту

ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ

Повідомлень в темі: 284

Опитування: На вашу думку, найвидатніший Українець (108 користувачів проголосувало)

голосування на форумі то не СМС, грошей не коштує.

1. Володимир Великий (9 голосів [2.50%])

Процент голосів: 2.50%

2. Ярослав Мудрий (15 голосів [4.17%])

Процент голосів: 4.17%

3. Данило Галицький (13 голосів [3.61%])

Процент голосів: 3.61%

4. Богдан Хмельницький (26 голосів [7.22%])

Процент голосів: 7.22%

5. Іван Мазепа (20 голосів [5.56%])

Процент голосів: 5.56%

6. Григорій Сковорода (18 голосів [5.00%])

Процент голосів: 5.00%

7. Іван Котляревський (12 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

8. Тарас Шевченко (38 голосів [10.56%])

Процент голосів: 10.56%

9. Іван Франко (28 голосів [7.78%])

Процент голосів: 7.78%

10. Михайло Грушевський (14 голосів [3.89%])

Процент голосів: 3.89%

11. Симон Петлюра (16 голосів [4.44%])

Процент голосів: 4.44%

12. Нестор Махно (3 голосів [0.83%])

Процент голосів: 0.83%

13. Павло Скоропадський (7 голосів [1.94%])

Процент голосів: 1.94%

14. Олександр Довженко (12 голосів [3.33%])

Процент голосів: 3.33%

15. Степан Бандера (50 голосів [13.89%])

Процент голосів: 13.89%

16. Роман Шухевич (26 голосів [7.22%])

Процент голосів: 7.22%

17. Сергій Корольов (7 голосів [1.94%])

Процент голосів: 1.94%

18. Вячеслав Чорновіл (22 голосів [6.11%])

Процент голосів: 6.11%

19. Микола Амосов (6 голосів [1.67%])

Процент голосів: 1.67%

20. Леся Українка (18 голосів [5.00%])

Процент голосів: 5.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.04.2008 – 22:44

Фільм про С.Бандеру не вразив...Якийсь ніякий...
Я б міг значно набагато більше і цікавіше про нього розповісти.
І відеоряд з фотографій якийсь куценький показали.
"Інтеру" НІЗАЧОД!
  • 0

#142 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.04.2008 – 23:01

Перегляд дописуSotnik (16.04.2008 23:44) писав:

"Інтеру" НІЗАЧОД!
Підтримую. Інтер як завжди в своєму репертуарі, іншого й не очікував.
Кіпіані зосередився на двох подіях - Варшавський процес та вбивство Бандери. А про революційну боротьбу ні слова.

І збрехав Інтер! Сташинський не знав кого мав вбити. Йому сказали - Степан Попіль. Він і виконав завдання, а дізнався кого вбив - по телебаченню, коли преса гуділа про вбивство провідника українських націоналістів. І коли прийшов через два роки в поліцію із зізнанням, стверджував, що ніколи би не вбив Степана Бандеру (родом сам ж із Львівщини)

Служба безпеки ОУН до Сташинського випередила три замахи на Бандеру, засланців КДБ
  • 0

#143 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.04.2008 – 12:41

Перегляд дописуОлеська (16.04.2008 22:43) писав:

Дивно в цьому списку виглядає Лесь Подерев"янський.
Є в цьому списку досить суперчливі постаті з історії України.
Взагалі дивний підбір особистостей. За яким критерієм, цікаво, автор складав той список?
за хронологією і популярністю. Кого згадав з історії, і про кого чув по ТВ. а на форумі тільки 20 можна, інших дописуйте в тексті. І ще було б добре аби кожен дописував чому саме зробив такий вибір.
Я от наприклад вписав деяких діячів, що діяли одночасно - Петлюра і Грушевський, Бандера і Шухевич, саме для того щоб перевірити, як люди роблять вибір між ними. Сам я взагалі не хотів писати в цей список Степана Бандеру, але він такий популярний, що як же без нього? Але я думав що люди вибиратимуть людей за їх заслуги. Ну і вважаю що заслуга Леся Подеревянського в піднятті національного духу серед молоді. ну мабуть вже колишньої молоді, бо ми (фанати Леся Подеревянського) вже подорослішали, і вже його не слухаєм, але памятаєм... Я вважаю його другим Котляревським і достойним бути в цьому списку.
І розкажіть мені будь-ласка, чому ви голосували за Григорія Сковороду, що він корисного для України зробив? (я просто не знаю :angry12: )

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 17.04.2008 – 12:50

• 0

#144 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 18:41

Перегляд дописуSotnik (16.04.2008 23:44) писав:

"Інтеру" НІЗАЧОД!

Від інтера іншого і не сподівався. Надіюсь що коли Бандера переможе то про нього зроблять набагато кращий матеріал(якщо не помиляюсь то про переможця має бути детальніший фільм).
Почитав доречі результати аналогічних проектів у інших країнах. Посміхнув Карл Маркс на третьому місці в Німеччині. Гітлера нажаль в списку не знайшов)
Також в сотні великих французів чомусь нема Маркіза де Сада. Непорядок <_<

Повідомлення відредагував Nameless One: 18.04.2008 – 18:43

• 0

#145 Kirin

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 218 повідомлень
  • Місто:Львова

Відправлено 18.04.2008 – 22:20

Як на мене, то усі заслуговують бути Великими Українцями. Окрім Двох: Махна і Подеревянського.
Перший запроданець конкретний. Він мав репутацію серед людей як Робін Гуда, а сам хотів бути єдиним правителем держави. Він не знав, що таке покора. Він був хитрий підступним, і саме це його погубило. Наприклад Петлюра йому дав зброю для боротьби з Більшовиками, а той обернув її проти самого Петлюри, прагнучи стати єдиним Отаманом.
Другий не кращий. Він узяв і звульгарив, принизив рідну Українську мову. Його "поезія" ніщо інше як позор і ганьба.
  • 0

#146 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 21.04.2008 – 08:18

Бандера, безперечно, визначна постать в історії України і його місце серед Великих українців, проте думаю перше місце повинен зайняти Тарас Шевченко, як символ нашої держави для багатьох поколінь українців. Не буде Шевченко Великим нас не зрозуміє світ. Тимпаче Бандера Україною сприймається неоднозначно, а щоб об’єднати націю потрібен єдиний символ.
  • 0

#147 Lemurka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Обухів, кв. 24

Відправлено 21.04.2008 – 10:46

Судячи з голосування лідер - Бандера. Хоча не відстає Шевченко.
Шевченко зробив більше, не проливаючи крові. Він замінив і перевершев 3 армії ОУН-УПА разом взяті. Пора відкинути нісенітниці про Тараса Григоровича і визнати його героєм номер 1

:rolleyes: ніхто не проголосував за Лесю Українку? оце тааак

Повідомлення відредагував Lemurka: 21.04.2008 – 10:47

• 0

#148 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.04.2008 – 11:19

Цитата

ніхто не проголосував за Лесю Українку? оце тааак

як на мене - найслабша фігура в десятці
  • 0

#149 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 12:50

З опитування видалено Ю. Тимошенко та Подерев’янського. Замінено на Миколу Амосова та Лесю Українку
  • 0

#150 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.04.2008 – 02:26

Хто має ЖЖ, може взяти участь в тамтешньому опитуванні Там кількість позначок не обмежується.
  • 0

#151 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 29.04.2008 – 13:05

А от я категорично не згоден з тим що до опитування включили Амосова - він взагалі не українець, і йому не те що в двадцятці - в сотні не місце. ну а Леся Українка VS :gryzin: Лесь Подервянський - це вже на особистий літературний смак.
  • 0

#152 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 29.04.2008 – 14:26

Перегляд дописуLemurka (21.04.2008 11:46) писав:

Судячи з голосування лідер - Бандера. Хоча не відстає Шевченко.
Шевченко зробив більше, не проливаючи крові. Він замінив і перевершев 3 армії ОУН-УПА разом взяті. Пора відкинути нісенітниці про Тараса Григоровича і визнати його героєм номер 1
Так дійсно Шевченко великий українець він, як дух народу. А Бандера боровся за визволення народу, за можливість читати того ж Шевченка. А чим Шевченко перевершив Армію ОУН-УПА він звільнив з полону сотні українців? чи може захистив тисячі українців? Шевченко великий поет, великий українець, він зробив багато для духовності українців, та хто мав тих же українців визволяти та захищати, піднімати народ на боротьбу, без якої ламається дух?
  • 0

#153 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 29.04.2008 – 16:12

Спроб боротьби було багато, але тільки Бандеру так люблять, за його невдалу боротьбу. відколи це ми невдах так прославляємо? от Кубинський аналог Бандери - Че Гевара, переміг, виборов свободу Куби, але на тому не зупинився, і продовжував боротися за свободу інших латиноамериканських держав. А Бандера що? Втік за кордон від радянських військ, але його і там найшли. не зміг продовжувати боротьбу? але ж інші бійці продовжували воювати, ще як мінімум десять років. От нерозумію я цей український феномен, чому для нас герої ті, хто насправді зрадники? Може це я вже занадто, але ж таки він залишив українців під радянським гнітом, воювати за свободу, але вже без нього, а сам втік, свою шкуру спасав!
Король Данило Галицький найбільше досягнув у боротьбі за свободу України, коли в 1240 році відбив у монголів Київ. Саме тоді Україна була справді Україною, і була нею найдовше. Але його чомусь не славлять. Симон Петлюра теж немало досягнув у боротьбі за свободу України.
А ми славімо невдаху і боягуза Бандеру. Хай живе Україна!
  • 0

#154 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 30.04.2008 – 11:42

я голосував за:Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Данило Галицький, Богдан Хмельницький, Григорій Сковорода, франко, грушевський, чорновіл, амосов, довженко. це ті, хто найбільше гідний цього звання. додав би ще гоголя
  • 0

#155 Bila

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 02.05.2008 – 13:50

Народ я взагалі за Німців.Якщо б Німеччина виграла Світову війну ми б з вами сиділи пили Чеське пиво ;) :lol:
  • 0

#156 Бандерас

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 223 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.05.2008 – 13:58

Перегляд дописуFunt (30.04.2008 12:42) писав:

я голосував за:Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Данило Галицький, Богдан Хмельницький, Григорій Сковорода, франко, грушевський, чорновіл, амосов, довженко. це ті, хто найбільше гідний цього звання. додав би ще гоголя

Цікаво чим це Гоголь більш гідний ніж Шевченко Тарас Григорович?

Перегляд дописуBila (2.05.2008 14:50) писав:

Народ я взагалі за Німців.Якщо б Німеччина виграла Світову війну ми б з вами сиділи пили Чеське пиво ;) :lol:

От і створи тему "Великі німці"
  • 0

#157 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 02.05.2008 – 17:19

Якби Німеччина виграла Світову війну, пиво на нашій землі пили б німці. Нас би або вирізали б, або мордували б у концтаборах, або змушували б батрачити на тих німців, які пили б пиво.
  • 0

#158 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 02.05.2008 – 20:42

логіка афігєть желєзна. а чого ж пиво Чеське а не німецьке? От справді краще було б аби у війні перемогла Чехія. До речі вона таки могла перемогти, аби стала воювати. Чехія готувалася до війни і підготувалась добре. У Чехів були надзвичайно міцні оборонні укріплення, розвинена оборонна промисловість, але Чехія була захищена від Німеччини, а від Радянського Союзу ні. Отож політики з двух зол вибрали менше, і всеодна від комуняків врятуватись незмогли... ну шо це я оФФтоплю? в яку б тему краще це пристроїть?
  • 0

#159 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 02.05.2008 – 22:22

Перегляд дописуDarkLordVillis (29.04.2008 17:12) писав:

Спроб боротьби було багато, але тільки Бандеру так люблять, за його невдалу боротьбу. відколи це ми невдах так прославляємо? от Кубинський аналог Бандери - Че Гевара, переміг, виборов свободу Куби, але на тому не зупинився, і продовжував боротися за свободу інших латиноамериканських держав. А Бандера що? Втік за кордон від радянських військ, але його і там найшли. не зміг продовжувати боротьбу? але ж інші бійці продовжували воювати, ще як мінімум десять років. От нерозумію я цей український феномен, чому для нас герої ті, хто насправді зрадники? Може це я вже занадто, але ж таки він залишив українців під радянським гнітом, воювати за свободу, але вже без нього, а сам втік, свою шкуру спасав!
Король Данило Галицький найбільше досягнув у боротьбі за свободу України, коли в 1240 році відбив у монголів Київ. Саме тоді Україна була справді Україною, і була нею найдовше. Але його чомусь не славлять. Симон Петлюра теж немало досягнув у боротьбі за свободу України.
А ми славімо невдаху і боягуза Бандеру. Хай живе Україна!
От і я про те ж! Все ніяк не можу допетрати що такого мега-величного зробив Бандера. Він просто більш розкручений "бренд", от і все. Тут спрацьовує (як і скрізь) - аби гірше "москалям": "от вони нас називають бандерівцями, а ми на зло Бандеру зробимо найвеличнішим українцем". Ну або щось типу того ;)
  • 0

#160 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 02.05.2008 – 22:26

Сварус, частково погоджуюсь...
Але ось що хотів додати. Бандера - це еталон українськоо патріота-борця, все...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних