Перейти до вмісту

Тупі і шаблонні чоловічі фрази для знайомства

Повідомлень в темі: 116

#81 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 19.03.2009 – 11:07

Перегляд дописуDynkan 113 (19.03.2009 10:47) писав:

чи Ви спілкуєтися тільки з людьми яких знаєте з садочку? )))
Ні, не тільки. Якраз я з ними і не спілкуюся, бо не пам'ятаю їх.

Перегляд дописуDynkan 113 (19.03.2009 10:47) писав:

починати з чогось потрібно
Ну не з тупих шаблонних фраз! Не на всіх це діє!
  • 0

#82 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.03.2009 – 11:22

Перегляд дописуMiguel (19.03.2009 08:24) писав:

Ага, а вона піде повз тебе... мріючи щоб ти до неї підійшов... і так не складеться пара століття... ;) Она прошла как каравелла по зєльоним волнам, прохладним утром послє жаркого дня.... Я оглянулся посмотрєть (але не підійшов бо то буде ознакою поганого тону) не оглянулась лі она, чтоб посмотрєть не оглянулся лі я... :rolleyes: :angry12: :gryzin:
На засипку: А ти, Мігелю, знайомишся на вулиці?)
  • 0

#83 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.03.2009 – 12:30

Дівчата тільки критикувати можуть. Краще б написали бажану для знайомства фразу, яку б хотіли почути.
  • 0

#84 BOTANIC

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 13:06

Перегляд дописуSensssorika (19.03.2009 12:30) писав:

Дівчата тільки критикувати можуть. Краще б написали бажану для знайомства фразу, яку б хотіли почути.
Ти справді думаєш, що хоч одна з них знає, що вона хоче почути? ;) Не сміши =))
  • 0

#85 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.03.2009 – 13:17

Перегляд дописуBOTANIC (19.03.2009 13:06) писав:

Ти справді думаєш, що хоч одна з них знає, що вона хоче почути? ;) Не сміши =))
Я знаю, чого хочу Я. Часто навіть не почути,а побачити. Цікавість у очах хлопця хочу бачити. Щиру посмішку. та навіть якшщо нещиру,нехай зробить так,щоб я повірила в його щирість. Жінки люблять себе обманювати:rolleyes:
  • 0

#86 BOTANIC

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 13:26

Перегляд дописуSensssorika (19.03.2009 13:17) писав:

Я знаю, чого хочу Я. Часто навіть не почути,а побачити. Цікавість у очах хлопця хочу бачити. Щиру посмішку. та навіть якшщо нещиру,нехай зробить так,щоб я повірила в його щирість. Жінки люблять себе обманювати;)
Ну ось, а більшість дівчат хочуть якоїсь псевдо-романтики, і навіть не можут сформулювати, як вона має виглядати =))

Доречі, колись почув від однієї знайомої: "Не буває негарних хлопців, у них просто буває мало грошей". То може й справді у цьому найбільша проблемма?
  • 0

#87 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.03.2009 – 13:43

Перегляд дописуSensssorika (19.03.2009 14:17) писав:

Жінки люблять себе обманювати:rolleyes:
От не треба уже всіх під одну лінійку рівняти... ;)

Перегляд дописуBOTANIC (19.03.2009 14:26) писав:

Доречі, колись почув від однієї знайомої: "Не буває негарних хлопців, у них просто буває мало грошей".
Тю.. Та хоч копиця грошей, а як воно дурне - то най навіть не підходить... А такої знайомої краще остерігатись...
Колись моя бабця казала "Якщо хлопець троха кращий за мавпу, то вже файний"...

Для когось фраза "Твоїй мамі зять не потрібен?" здасться тупою і дівчина пошле хлопчину шукати далі .... Котрась, вдало відповість на це запитання, вдало віджартується і може зав"язатись дійсно цікаве знайомство і потім стосунки... При знайомстві не все ж тільки від чоловіків залежить... також важлива й реакція дівчини... Якщо віджартується і піде - це одне, а коли зробить перелякані очі і втікати почне - це інше.... Все залежить від ситуації..
  • 0

#88 BOTANIC

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 13:47

Перегляд дописуВакуОлька (19.03.2009 13:43) писав:

Тю.. Та хоч копиця грошей, а як воно дурне - то най навіть не підходить... А такої знайомої краще остерігатись...
Колись моя бабця казала "Якщо хлопець троха кращий за мавпу, то вже файний"...
Насправді ця фраза звучить трохи інакше: "Чоловік має бути трохи гарніший за мавпу, а жінка - трохи розумніша" ;)

І все ж таки, хотілось би дізнатися від дівчат, яку фразу при знайомстві вон б хотіли почути :rolleyes:
  • 0

#89 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.03.2009 – 13:53

Перегляд дописуBOTANIC (19.03.2009 13:26) писав:

Ну ось, а більшість дівчат хочуть якоїсь псевдо-романтики, і навіть не можут сформулювати, як вона має виглядати =))

Доречі, колись почув від однієї знайомої: "Не буває негарних хлопців, у них просто буває мало грошей". То може й справді у цьому найбільша проблемма?
будь-яка жінка колись захоче романтики,нехай навіть псевдо. Що в цьому такого?
Я щиро вірю в шлюб з розрахунку. пояснити як це? Нехай вона його кохає. Вона очікує,що він кохає її так само як вона його. Це розрахунок. Але поганий розрахунок. Бо як гроші підуть,то підуть,а якшо піде кохання- це важче перенести,ніж втрату грошей. Хоча,кому як))
  • 0

#90 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 19.03.2009 – 13:54

Перегляд дописуBOTANIC (19.03.2009 13:26) писав:

Ні, це не так. Принаймні не для всіх гроші є пріоритетом.
  • 0

#91 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.03.2009 – 13:55

Перегляд дописуВакуОлька (19.03.2009 13:43) писав:

От не треба уже всіх під одну лінійку рівняти... ;)
Він: "Кохана, ти в мене найкраща!!!!"
Вона: "перевірено досвідом?"
  • 0

#92 BOTANIC

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 14:07

Перегляд дописуSensssorika (19.03.2009 13:53) писав:

будь-яка жінка колись захоче романтики,нехай навіть псевдо. Що в цьому такого?
А в тому, що зараз навіть срані волошки коштують грошей. Що вже казати про якусь "романтичну" чи культурну програму. Тому прямо, чи "косвєнно" (дідько йому, забув як воно українскою буде) все завжди зводиться до грошей =)
  • 0

#93 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 14:31

Перегляд дописуBOTANIC (19.03.2009 14:07) писав:

А в тому, що зараз навіть срані волошки коштують грошей. Що вже казати про якусь "романтичну" чи культурну програму. Тому прямо, чи "косвєнно" (дідько йому, забув як воно українскою буде) все завжди зводиться до грошей =)

В кожного своє поняття романтики. Комусь треба волошок, а комусь вистачає просто разом подивитися на захід сонця чи прогулятися парком. Головне щоб було двом добре разом.
А щодо фраз...оригінальністю ще ніхто не відзначився серед тих, хто хотів познайомитися...Але мене починає нервувати коли починають просити номер мобільного і дуже на цьому наполягають ;)
  • 0

#94 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 19.03.2009 – 14:37

Іноді особи чоловічої статі так надоїдають і нависають зі своєю оригінальністю що хочеться просто банального "привіт,як тебе звати"
  • 0

#95 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.03.2009 – 14:42

Перегляд дописуSensssorika (19.03.2009 14:55) писав:

Він: "Кохана, ти в мене найкраща!!!!"
Вона: "перевірено досвідом?"
Єрунда... При чому тут "перевірено досвідом"? так само може зреагувати й чоловік на такі ж слова жінки... Є така штука як умовність, коли не думаєш про те, що в неї(нього) хтось там ще був, а просто сприймаєш такі слова як факт...
  • 0

#96 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.03.2009 – 14:45

Перегляд дописуSensssorika (19.03.2009 12:30) писав:

Нуууу... Насправді нецікаво почути будь-яку. Хіба погляд, чи невинний комплімент, типу того. Але то вміють робити лише виняткові чоловіки.
  • 0

#97 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 19.03.2009 – 15:47

Сама сама сама тупа фраза -"а чи можна з вами/тобою познайомитись?"

а є не такі тупі :"ваші документи!!!"
в метро "а ви не знаєте де тут вагон-ресторан?"
  • 0

#98 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.03.2009 – 16:45

Особисто знаю людину, яка витратила на "романтичну програму" близько 50грн. Це гроші? Але дівчина була в захваті і кілька разів повторювала що вона перебуває в казці. Бо самі по собі гроші - ніщо. Майте хоч 1000грн, за них романтики не купити, за них лиш речі можна купити, які технічно необхідні для створення відповідної атмосфери. А романтика це те, що ти з тими речами вже будеш робити сам. Для романтики не гроші потрібні, а відповідний настрій душі.
  • 0

#99 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.03.2009 – 20:09

Мені приємно,коли я приходжу піздно додому з тренувань,а мій хлопець приготував нам вечері,хоча зазвичай я цим займаюся. Мені приємно,коли він каже: "Я полив твої квіти", навіть якшо то такі квітки,які треба поливати раз на місяць і він їх втопив,та так,що вони скоріше за все згниють.Мені приємно,коли вдома грає музика,а він запрошує мене потанцювати. Мені приємно, коли він цікавиться моєю мовою,в якій він ні в зуб ногою. Мені приємно,коли я читаю йому вірші,а йому він каже що він насправді думає,а не тупо "льстіт".
Канєш,все зводиться до грошей. Одні презервативи скільки коштують.
Матеріалісти, розвивайте фантазію.

Перегляд дописуВакуОлька (19.03.2009 14:42) писав:

Єрунда... При чому тут "перевірено досвідом"? так само може зреагувати й чоловік на такі ж слова жінки... Є така штука як умовність, коли не думаєш про те, що в неї(нього) хтось там ще був, а просто сприймаєш такі слова як факт...
Я не це мала на увазі. Просто навіть, якшо найкращий секс в нього був на першому курсі з дівчиною на пять років старшою за нього,а він казатиме тобі,що з тобою йому найкраще, то жінка не задумуватиметься,що ,можливо,це зовсім не так, а повірить,бо любить. Їй навіть у голову не прийде,що він казатиме все що завгоднро,аби тільки вона посміхалася.

Перегляд дописуОлеська (19.03.2009 14:45) писав:

Нуууу... Насправді нецікаво почути будь-яку. Хіба погляд, чи невинний комплімент, типу того. Але то вміють робити лише виняткові чоловіки.
Фантазія і шарм. Харизматична людина зацікавить навіть якшо прото запитає як пройто до бібліотеки))
Подружка сьогодні розказувала,шо найбільше їй запам"яталось,коли їй було 15 років, до неї підійшов якийсь хлопець і сказав: "пашлі водку піть". Подруга досі думає невже вона тоді так погано виглядала? ;)
  • 0

#100 BOTANIC

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 21:28

Перегляд дописуSensssorika (19.03.2009 21:09) писав:

Мені приємно,коли я приходжу піздно додому з тренувань,а мій хлопець приготував нам вечері,хоча зазвичай я цим займаюся. Мені приємно,коли він каже: "Я полив твої квіти", навіть якшо то такі квітки,які треба поливати раз на місяць і він їх втопив,та так,що вони скоріше за все згниють.Мені приємно,коли вдома грає музика,а він запрошує мене потанцювати. Мені приємно, коли він цікавиться моєю мовою,в якій він ні в зуб ногою. Мені приємно,коли я читаю йому вірші,а йому він каже що він насправді думає,а не тупо "льстіт".
Канєш,все зводиться до грошей. Одні презервативи скільки коштують.
Матеріалісти, розвивайте фантазію.
Ну, якщо у тебе й насправді все так просто, то я щиро за тебе радий ) Доречі, приготувати вечерю, то не такий вже й подвиг - постійно це роблю. Мені легше зробити їдло самому, ніж комусь пояснювати, що я хочу 0))) Квіти не поливаю, не танцюю зазвичай.... Отакий я нудний і банальний. Прям як фрази на вулицях від хлопців =)

Перегляд дописуКиря (19.03.2009 17:45) писав:

Особисто знаю людину, яка витратила на "романтичну програму" близько 50грн. Це гроші? Але дівчина була в захваті і кілька разів повторювала що вона перебуває в казці. Бо самі по собі гроші - ніщо. Майте хоч 1000грн, за них романтики не купити, за них лиш речі можна купити, які технічно необхідні для створення відповідної атмосфери. А романтика це те, що ти з тими речами вже будеш робити сам. Для романтики не гроші потрібні, а відповідний настрій душі.
Я можу зробити романтичну программу і за менші гроші. Але якщо я повторюватимуся кожний тиждень з цим, то це набридне і стане тупою банальщиною....

Перегляд дописуAmili (19.03.2009 15:31) писав:

В кожного своє поняття романтики. Комусь треба волошок, а комусь вистачає просто разом подивитися на захід сонця чи прогулятися парком. Головне щоб було двом добре разом.
А щодо фраз...оригінальністю ще ніхто не відзначився серед тих, хто хотів познайомитися...Але мене починає нервувати коли починають просити номер мобільного і дуже на цьому наполягають ;)
В Києві, щоб нормально подивитися захід сонця, треба або кудись поїхати за місто, або забратися на дах =) А це ще ті проблеми =)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних