Перейти до вмісту

Тупі і шаблонні чоловічі фрази для знайомства

Повідомлень в темі: 116

#61 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.04.2008 – 01:00

є ще класна штука: "слух, тобі треба знайти дівчину"....)
  • 0

#62 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 21.04.2008 – 19:44

ой..

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 21.04.2008 – 19:45

• 0

#63 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.03.2009 – 21:48

останнім часом добивають всякі примітивні хлопчики з контакту... :) :) :)

варто якомусь такомусь помітити шо в тебе симпатична ава зразу стукаються в друзі :ggggg: а далі ... а далі брак уяви... і скільки я таким екзмеплярам не пишу, чого просишся в друзі - унікальна відповідь - познайомитись :ggggg:

і тільки одиниці додумуються почитати анкету, подивитись чи хоча б є спільні інтереси або шось інтригуюче крім фотожопленої ави :) і вже тоді шось питатись і починати розмову...

п.с. ліньтюхи ви хлопці :P
  • 0

#64 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 23:04

Феміністки ноги не бриють- то не ми лінтюхи, то у вас ніки страшні просто :)
  • 0

#65 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 23:09

здравствуйтє, нє падскажетє гдє здєсь туалєт?
  • 0

#66 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.03.2009 – 23:11

Перегляд дописуВареник (16.03.2009 23:09) писав:

здравствуйтє, нє падскажетє гдє здєсь туалєт?

І таким тугим голосом дадаєш - Не бажаєте Міхалича подержати, і струсити :)
  • 0

#67 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.03.2009 – 00:44

Мене найбільше прикалує як якийсь пацик в туфлє, спртивному костюмі і кєпці підвалює до ефектної і не тупої (на вигляд) дівчини зі слова "А ти вабьще із какова района?"...
  • 0

#68 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.03.2009 – 10:47

Перегляд дописуZoomerMan (17.03.2009 00:44) писав:

Мене найбільше прикалує як якийсь пацик в туфлє, спртивному костюмі і кєпці підвалює до ефектної і не тупої (на вигляд) дівчини зі слова "А ти вабьще із какова района?"...
і додає так протяжно "Вассссссяя..."
  • 0

#69 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 17.03.2009 – 12:39

Рідко який хлопець знайде підходящу фразу, щоб дійсно дівчина звернула на нього увагу. Переважно це: "Привіт! Можна з тобою познаймитися?" або "Привіт! Ти дуже гарно виглядаєш! Може погуляємо ввечері?". Мене особисто ці фрази зразу відштовхують від цього хлопця. Не знайомлюся я так на вулиці, в транспорті. На таке клюють тільки глупенькі дівчатка, які не мають хлопчика і які шукають пригоди на одне місце.
  • 0

#70 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 17.03.2009 – 12:47

Перегляд дописуZoomerMan (17.03.2009 00:44) писав:

о!) шось подібне було зі мною вчора) хаха) довелося навіть з ним потанцювати, шоб сказати "да я чіста с етава района"... :) :)
  • 0

#71 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.03.2009 – 13:19

Перегляд дописуivansstef (17.03.2009 10:47) писав:

і додає так протяжно "Вассссссяя..."
Таке прекрасне і, головне, рідкісне ім"я спаплюжили...)

Перегляд дописуМалюсінька (17.03.2009 12:39) писав:

Не знайомлюся я так на вулиці, в транспорті. На таке клюють тільки глупенькі дівчатка, які не мають хлопчика і які шукають пригоди на одне місце.
Власне, на вулиці знайомитись вважається правилом погоного тону.)
  • 0

#72 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 13:20

Рідко який хлопець знайде підходящу фразу, щоб дійсно дівчина звернула на нього увагу. Переважно це: "Привіт! Можна з тобою познаймитися?" або "Привіт! Ти дуже гарно виглядаєш! Може погуляємо ввечері?". Мене особисто ці фрази зразу відштовхують від цього хлопця. Не знайомлюся я так на вулиці, в транспорті. На таке клюють тільки глупенькі дівчатка, які не мають хлопчика і які шукають пригоди на одне місце.
як намене цілком пристойне привітання, а ще половину друзів з своїми дружинами познайомилися на вулиці :) і "глупенькими" я їх би неназвав.
  • 0

#73 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 14:11

Перегляд дописуDynkan 113 (17.03.2009 13:20) писав:

як намене цілком пристойне привітання, а ще половину друзів з своїми дружинами познайомилися на вулиці :) і "глупенькими" я їх би неназвав.
У кожному правилі є свої вийнятки. Буває різне. Це доля їх познайомила на вулиці. Так мало бути.

Повідомлення відредагував Малюсінька: 17.03.2009 – 14:11

• 0

#74 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.03.2009 – 15:27

"- Дєвушка, можна Вас?
- Што?
- А што би вам хАтєлАсь?" :)
а хлопець при цьому ще так посміхається,що його стукнути ХОЧЕТЬСЯ)))
  • 0

#75 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 17.03.2009 – 17:45

А ось?

Ну і далі варіантик.

Це звісно - не для кожної підійде, але хто такий вже вимогливий, може це? :)
  • 0

#76 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.03.2009 – 19:34

Перегляд дописуIA32 (17.03.2009 17:45) писав:

Це звісно - не для кожної підійде, але хто такий вже вимогливий, може це? :)
або "дівчино, пророк дозволив мати 4 жони і мені однієї нехватає, дай сіську полапать для начала"
  • 0

#77 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.03.2009 – 08:24

То, доречі, ще досить нормальні фрази. Прості, прямі, без пафосу і наглості. В другій фразі ще й комплімент присутній. А як жеж тоді познайомитися з дівчиною, яка тобі подобається? Чекати (вічно) поки тебе з нею хтось познайомить?

Перегляд дописуОлеська (17.03.2009 13:19) писав:

Власне, на вулиці знайомитись вважається правилом погоного тону.)
Ага, а вона піде повз тебе... мріючи щоб ти до неї підійшов... і так не складеться пара століття... ;) Она прошла как каравелла по зєльоним волнам, прохладним утром послє жаркого дня.... Я оглянулся посмотрєть (але не підійшов бо то буде ознакою поганого тону) не оглянулась лі она, чтоб посмотрєть не оглянулся лі я... :rolleyes: :angry12: :gryzin:
  • 0

#78 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 19.03.2009 – 09:02

Чесні фрази. Хоч ними увагу не привернеш. Краще, ніж коли хлопець вигадує якусь фігню.

А ви судите хлопців по першій фразі й книжки по обкладинці? ;)

Перегляд допису_saljama_ (9.04.2008 19:44) писав:

Дівчата знають, що часто доводиться вислуховувати тупі і завчені чоловічі "прийомчики" для знайомства. Інколи маразм доходить до такої високої міри, що не знаєш: матом крити чи сміятися...
От як зі мною нещодавно один індивідуум намагався познайомитися, пишучи в приват в контакті:
А прикол в тому, що він все ж знайде пару :rolleyes:

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 19.03.2009 – 08:56

• 0

#79 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 10:41

Перегляд дописуMiguel (19.03.2009 08:24) писав:

То, доречі, ще досить нормальні фрази. Прості, прямі, без пафосу і наглості. В другій фразі ще й комплімент присутній. А як жеж тоді познайомитися з дівчиною, яка тобі подобається? Чекати (вічно) поки тебе з нею хтось познайомить?
Я, напрклад, коли до мене підвалює суб'єкт з такими фразами не хочу з ним знайомитися, яким би симпатичним він би не був. Я ж не знаю людини. За зовнішністю може приховуватися дуже багато нюансів. Можливо він дівчинку на одну ніч шукає. А як познайомитися з дівчиною, яка тобі подобається? Мігельчику, в тебе чомусь з цим ніколи не було проблем. Наскільки я знаю! ;) Перш за все ти зразу не зрозумієш чи вона тобі подобається, якщо це просто перехожа. А якщо ти періодично потрапляєш їй на очі (в вузі, на роботі), то твоє обличчя їй запам'ятається. І не таким небезпечним ти будеш їй здаватися. От тоді і варто починати програму знайомства. А коли просто так на вулиці, або в транспорті... Я так не знайомлюся... (Ти ж знаєш!).

Перегляд дописуБілий Дракон (19.03.2009 09:02) писав:

А ви судите хлопців по першій фразі й книжки по обкладинці? :rolleyes:
Ні! Не по цих факторах я суджу про мужчин!
  • 0

#80 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 10:47

Цитата

За зовнішністю може приховуватися дуже багато нюансів. Можливо він дівчинку на одну ніч шукає.
можливо, але Вас ніхто незаставляє з ним лягати )), тай загалом навіть добре знайомі люди видають сюрпрайзи, починати з чогось потрібно, чи Ви спілкуєтися тільки з людьми яких знаєте з садочку? )))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних