Перейти до вмісту

Тупі і шаблонні чоловічі фрази для знайомства

Повідомлень в темі: 116

#101 КлятЫй мАскаль

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 428 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.03.2009 – 21:35

Тре створити тему «тупі дівчачі фрази для знайомств».
Думаю, багато є, чого сказати ;)
  • 0

#102 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.03.2009 – 21:36

:"вибачаюсь, я тут набєдні, дивився одну парнушку, і здається там були ви"
  • 0

#103 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 19.03.2009 – 22:01

"Дєвушка, можна с вамі пазнакомицца?" ;)
  • 0

#104 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.03.2009 – 22:25

Перегляд дописуОлеська (19.03.2009 11:22) писав:

На засипку: А ти, Мігелю, знайомишся на вулиці?)
Аякже!

Перегляд дописуSensssorika (19.03.2009 12:30) писав:

Дівчата тільки критикувати можуть. Краще б написали бажану для знайомства фразу, яку б хотіли почути.
Точно-точно! ;)

Перегляд дописуВакуОлька (19.03.2009 13:43) писав:

Колись моя бабця казала "Якщо хлопець троха кращий за мавпу, то вже файний"...
Розумна бабця! Знала чого хоче, а тут харчами перебирають... :angry12: чоловіків і так мало залишилось, а ви ще до слів домахуєтеся... :gryzin:

Перегляд дописуКрихітка (19.03.2009 14:37) писав:

Іноді особи чоловічої статі так надоїдають і нависають зі своєю оригінальністю що хочеться просто банального "привіт,як тебе звати"
А от деякі проти... :rolleyes:
  • 0

#105 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.03.2009 – 11:13

Перегляд дописуBOTANIC (19.03.2009 22:28) писав:

Ну, якщо у тебе й насправді все так просто, то я щиро за тебе радий ) Доречі, приготувати вечерю, то не такий вже й подвиг - постійно це роблю.
Знач "береш" чимсь іншим...

Я можу зробити романтичну программу і за менші гроші. Але якщо я повторюватимуся кожний тиждень з цим, то це набридне і стане тупою банальщиною....
А хто сказав повторюватись? на 50 грн можна різноманітні програми придумувати і проводити... Аби хвантазія..

В Києві, щоб нормально подивитися захід сонця, треба або кудись поїхати за місто, або забратися на дах =) А це ще ті проблеми =)
А які перепони щодо даху?

Цитата

Дівчата тільки критикувати можуть. Краще б написали бажану для знайомства фразу, яку б хотіли почути.
І шо? завчите одну фразу і всі дівчата ваші? Не обольщайтєсь... Одна на ту фразу позитивно відреагує, а для іншої вона здасться тупою і дівчина вас дааааалеееко пошле...
  • 0

#106 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.03.2009 – 13:30

Перегляд дописуBOTANIC (19.03.2009 21:28) писав:

Я можу зробити романтичну программу і за менші гроші. Але якщо я повторюватимуся кожний тиждень з цим, то це набридне і стане тупою банальщиною....
А якщо цеглина на голову впаде? Шось таке як скажете) мова йшла про гроші-романтику а не набридання одноманітності.
  • 0

#107 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 20.03.2009 – 13:59

«Не підкажете котра година?», «Яка хороша погода!»
  • 0

#108 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.03.2009 – 14:03

Перегляд дописуВакуОлька (20.03.2009 11:13) писав:

І шо? завчите одну фразу і всі дівчата ваші? Не обольщайтєсь... Одна на ту фразу позитивно відреагує, а для іншої вона здасться тупою і дівчина вас дааааалеееко пошле...
та ти шо? то може немає сенсу обмінюватися кулінарними рецептами,бо в усіх різні смаки, в когось печія,а хтось взагалі на дієті? :ggggg:
Дівчата наїзджають на чоловіків,а при цьому самі не знають чого вони хочуть. Висновок: навіщо чоловікам такі дівчата? )))
  • 0

#109 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.03.2009 – 14:16

Перегляд дописуSensssorika (20.03.2009 15:03) писав:

та ти шо? то може немає сенсу обмінюватися кулінарними рецептами,бо в усіх різні смаки, в когось печія,а хтось взагалі на дієті? :ggggg:
Дівчата наїзджають на чоловіків,а при цьому самі не знають чого вони хочуть. Висновок: навіщо чоловікам такі дівчата? )))
Кхм.. перепрошую... ну й в тебе порівняння, звичайно....

Ти обмінюєшся кулінарними рецептами "аби було" чи переписуєш собі тільки те, що тобі подобається і за що ти візьмешся? Отож бо й воно, що якщо хтось на дієті, а в когось печія, буде вибирати ті рецепти які підходять їй або ж родині чи гостям... Критерії різні: швидкість чи легкість у приготуванні. смакові, візуальні якості.. Коротше. я відхилилась від теми...
Як на мене, порівняння геть невдале... І підтверджує знов таки те, що не кожна дівчина "клюне" однаково на один комплімент чи фразу..
  • 0

#110 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 14:59

Перегляд дописуSensssorika (20.03.2009 14:03) писав:

Нормальна дівчина, це та дівчина яка не знає чого хоче. А хлопець і потрібен їй, щоб розібратися зі своїми бажаннями і бардаком у голові.
  • 0

#111 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.03.2009 – 15:07

Перегляд дописуҐвинтик (20.03.2009 14:59) писав:

Нормальна дівчина, це та дівчина яка не знає чого хоче. А хлопець і потрібен їй, щоб розібратися зі своїми бажаннями і бардаком у голові.
Ого... Як сміливо сказано! А якщо хлопець сам не може розібратись з тим, що твориться у нього в голові?
  • 0

#112 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • 774 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 15:12

Перегляд дописуОлеська (20.03.2009 15:07) писав:

Ого... Як сміливо сказано! А якщо хлопець сам не може розібратись з тим, що твориться у нього в голові?
Якщо хлопець не може розібратися із собою, то і дівчину не направить на путь істинний і єдино правильний :ggggg:
Такий хлопець — не дуже правильний, на відміну від дівчини ;)

Повідомлення відредагував Ґвинтик: 20.03.2009 – 15:13

• 0

#113 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.03.2009 – 15:16

Перегляд дописуҐвинтик (20.03.2009 15:12) писав:

Якщо хлопець не може розібратися із собою, то і дівчину не направить на путь істинний і єдино правильний :ggggg:
Такий хлопець — не дуже правильний, на відміну від дівчини ;)
Ну, тут справа не стільки в "правильності", наскільки розумію Ваш хід думок, скільки в присутності розумових здібностей.)
  • 0

#114 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.03.2009 – 15:44

Перегляд дописуҐвинтик (20.03.2009 14:59) писав:

Хлопцеві потрібна ідіотка? ;)

Перегляд дописуВакуОлька (20.03.2009 14:16) писав:

Кхм.. перепрошую... ну й в тебе порівняння, звичайно....

Ти обмінюєшся кулінарними рецептами "аби було" чи переписуєш собі тільки те, що тобі подобається і за що ти візьмешся? Отож бо й воно, що якщо хтось на дієті, а в когось печія, буде вибирати ті рецепти які підходять їй або ж родині чи гостям... Критерії різні: швидкість чи легкість у приготуванні. смакові, візуальні якості.. Коротше. я відхилилась від теми...
Як на мене, порівняння геть невдале... І підтверджує знов таки те, що не кожна дівчина "клюне" однаково на один комплімент чи фразу..
Вдале,вдале. Жодна дічина тут так і не сказала,що саме їй приємно було б почути. Чому?
Написали б, хлопці почитали,і я не кажу,що вибрали б для себе підходящий шаблон,а просто прослідкували б за жіночими бажаннями.
На дегустації не для того ходять,щоб напитися,а щоб спробувати)))

Перегляд дописуҐвинтик (20.03.2009 15:12) писав:

Такий хлопець — не дуже правильний, на відміну від дівчини :cool1:
Висновок: чоловік- пастух,а дівчина- заблукавша вівця?
  • 0

#115 pannihto

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 15:52

Цікава тема, хоча Віктор Андрійович, безумовно, сказав би "... це провокація"

Взагалі ж - як казав один філософ - "давайте домовимося про терміни" - тобто домовимося про щоми говоримо, маючи на увазі знайомство.

Повідомлення відредагував pannihto: 20.03.2009 – 15:56

• 0

#116 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 15:54

Перегляд дописуpannihto (20.03.2009 15:52) писав:

Цікава тема, хоча Віктор Андрійович, безумовно, сказав би "... це провокація"
нема такої провокації з якої б не вийшов добрий акцепт!
(с) народна українська приказка. Записана Петром Шобудьком в селі Хоружівка Недригайлівського району.
  • 0

#117 pannihto

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 16:48

На мою думку все залежить від намірів/щирості зацікавлення ініціатора знайомства. Ящо це щире зацікавлення дівчиною(як людиною - тобто не тільки зовнішністю) - то інтонація(для мене, наприклад, це також важливо), доброта і щирість можуть згладити найбільшу банальність. Справа за дівчиною і тим чого вона хоче/не хоче, шукає/не шукає. Тут як кажуть - "Кожному своє". Є ж випадки "всі люди як людиа я красіва як багіня", аналоги мабуть є і для хлопців. Останнє слово в будь якому разі так чи інакше за дівчиною.

І потрібно пам*ятати Габріеля Гарсіа Маркеса - "Не витрачай час на того, хто не пране провести його з тобою "

Повідомлення відредагував pannihto: 20.03.2009 – 16:52

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних