Перейти до вмісту

Але я сволоч...

Повідомлень в темі: 45

#41 Ar@tis

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галицька земля

Відправлено 27.05.2008 – 12:56

Ти НЕ сволоч! Ти просто усвідоми в що вам не бути разом і вчасно здав назад. Те що во так тебе шалане кохає це вже не твоя вина. Їй варто щось змінити в своєму житті, зайнятичися чимось щоб забрало її увагу від тебе. А ти уникай і все... Як було уже сказано, час своє зробить.
  • 0

#42 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 28.05.2008 – 23:08

Дівчині треба було все ж мізки подовбати і подумати чи варто кидати свого хлдопця.....А тобі...Нащо вона тобі взагалі була здалась??? :)
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.02.2010 – 12:53

Перегляд дописуРуля ван Метал (8.04.2008 18:18) писав:

ну от така то я сволоч :)
як ти це пережив? :happytwo:
  • 0

#44 Гість_Ghost-77_*

• Гості

Відправлено 25.02.2010 – 01:44

Для початку на рахунок сестри, якби моя сестра різала собі вени і т.д., то в першу чергу я би мав виховну роботу з нею. По перше ні одна людина не вартує вкорочення собі життя, задороге задоволення ))) По друге, навіщо товкти кривднику пику, якщо насильно милим і так не будеш.
А щодо сволоч... навіть не знаю, що сказати, гадаю в кожного в житті бувала чи буде така ситуація, тут головне поставити конкретну і жирну крапку, а не мучити один одного, і якщо вона не розуміє конструктивної розмови, то залишається тільки чекати, час притупляє любі відчуття.
  • 0

#45 Маннюння

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 12.03.2010 – 11:10

Ну кожен з нас був чи буде такою ж сволотою...Добре те що ти це розумієш,і сподіваюсь більше так чинити не будеш.
Я була в дуе схожій ситуації,теж образила людину,яка мене дуже кохала,а я його ні.Розмови,пояснення - нічого не допоможе.Я зробила жорстоко,але дієво...просто: пояснила,що не люблю,що кінець,вибачилась і.. перестала спілкуватись,ніяких дзвінків,побачень,пояснень.Важко йому,знаю це,але час хороший лікар.
  • 0

#46 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 12.03.2010 – 15:42

Нє-нє, дядько, що тему створив - не сволоч. То дівка - ДУ-РЕ-ПА.
Хоча дядько теж дурень, бо ще й запропонував їй зустрічатися.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua