←  Освіта

Теревені

»

Чи потрібні екзамени?

Гість_tanya-gr10_* 05.04.2008

Не потрібні, бо на них багато нєрвів уходить.
Відповісти

Гість_sveta-gr10_* 05.04.2008

Перегляд дописуtanya-gr10 (5.04.2008 14:27) писав:

А я думаю, потрибні. Щоб побачити, чому ти навчилася.
Відповісти

світлина Dema V 05.04.2008

Угу, здавай зараз : вступні, потім тестування, а потім ще й екзамени. Не надто багато ?

Чи про які екзамени іде річ ?
Відповісти

світлина Shoni 05.04.2008

Так звісно потрібні, а за що викладачі жити будуть, хоч раз на семестр зароблять лєвак)))
А от нервуватись нема чого, нервові клітини не відновлюються...
Відповісти

світлина Ромашечка 08.04.2008

Перегляд дописуΑλεξα� (5.04.2008 15:26) писав:

Так звісно потрібні, а за що викладачі жити будуть, хоч раз на семестр зароблять лєвак)))
А от нервуватись нема чого, нервові клітини не відновлюються...
Мені подобається хід твоїх думок! :happy1:
А ось до Болонської системи екзамени не клеяться, а у деяких вузах ще й досі є. І так на кожну пару гоиуватися треба, для чого ще й іспит? І тут відповідь ми чуємо з вуст Αλεξανδρος. Так-то...
Повідомлення відредагував Ромашечка: 08.04.2008 – 06:00
Відповісти

світлина milochka 12.04.2008

мені здається навіщо проводити і екзамени і тестування разом ) потрібно вибрати щось одне або те або те )) в школі здавай а потім ще при вступі в вуз , дурдом якийсь ))
Відповісти

світлина Ксюшенька 12.04.2008

Коли ввели ЗНО то думаю екзаменів не треба..В нас за ті екзамени навіты ніхто нічо не думає,білетників ні в кого немає і всім чесно кажучи до одного місця ті екзамени!Такшо думаю зараз їх абсолюнто не треба,всі готуються до ЗНО!
Відповісти

світлина Nomad 12.04.2008

Перегляд дописуtanya-gr10 (5.04.2008 14:27) писав:

Перегляд дописуsveta-gr10 (5.04.2008 14:32) писав:

А я думаю, потрибні. Щоб побачити, чому ти навчилася.

прикольно напевно створити купу ботів і відписуватися ними в ними ж створеній темі.
З.І. ф топку
Відповісти

світлина milochka 02.05.2008

вж епланують анулювати екзамени в 11 класі тому що ввели ЗНО
Відповісти

світлина Трям 02.05.2008

Ну от дивіться.Для більшості 11-класників раніш екзамен був шансом виправити оцінки в атестаті. Що ми зараз бачимо? Екзамени є, але вони не впливають на річну оцінку. В атестаті просто буде стояти примітка, що ти склав ДПА з таких і таких предметів, все. То навіщо вони? У випускників і так клопоту вистачає, а екзамени їм, як корові сідло)))
З.І. А в 9-му вони звичайно ж потрібні. Ще було б класно, щоб вони у вигляді тестування були, щоб діти більш-менш побачили як все буде на ЗНО...
Відповісти

світлина vesnyanka 02.05.2008

Однозначно не потрібно, адже випускники і так здають те що хочуть на тестуванні, а ту ще державні іспити. Я проти і на сьогоднішній день вони- анахронізми. Я вважаю, що для тих, хто здає тестування державні іспити, було б доцільно скасувати.
Відповісти

світлина Mypk@ 02.05.2008

блін, вже так остогидло обговорювати все це... ІМХО система перевірки знань у нас в країні в корені невірна...Ідея з ЗНО була хорошою лише до того, як її втілили у життя. А зараз мене вже нудить від думок про ЗНО, потім про всі вступні співбесіди і тести... та ще й випускні екзамени....КАПЕЦЬ!
Відповісти

світлина Pit 02.05.2008

А чим тестування зараз не хороше. Погане воно тим, в кого в голові вітер гуляє.

А екзамени - це річ звичайно корисна, але погоджуюсь з твердженням, що в 9 класі теж потрібно вводити тестування. Для того, щоб учні розуміли, що їх чекає в майбутньому. ЦЕ дає змогу перевірити, чи варто іти дитині в 10 клас, чи зкабирати папери і йти в училище.
Відповісти

світлина Трям 02.05.2008

Цитата

А чим тестування зараз не хороше. Погане воно тим, в кого в голові вітер гуляє.
Воно то хороше. Я теж тільки за. Але тут мені друзі понарозповідали, що тести купуються за 500$!!! І як далі так можна? Я ще на 100% звичайно ж не вірю, але ось-ось(7 травня) буде історія, і моя подруга повинна купути собі відповіді.Якщо вона мені наступного дня скаже, що реально були відповіді, то я розчаруюсь в ЗНО, а поки-що "Міня тірзают смутниє самнєнья!"
Відповісти

світлина Pit 02.05.2008

Ти відразу пиши, якщо таки купить.

А з екзаменами таке саме, тільки за нижчу ціну. Здається мені, що екзамени тепер вчать одиниці. Решта надіється на те що спише. Або ще гірше- витягне позначений їй білет.
Відповісти

світлина Mypk@ 02.05.2008

НІЧОГО ПОДІБНОГО!!!!!!!!!Я не списувала,не списую і списувати не буду!!!ЗНО з укр. мови і літератури я ниписала чудово,просто прекрасно,але я проти....тож,робіть висновки самі....
Відповісти

світлина КАПІТУЛІНКА 02.05.2008

навіщо взагалі тих екзаменів? :lol: особливо в 9 класі?.....я наприклад вирішила ще трохи школі нервоньки поїсти,а якісь ніби "випускні "екзамени мушу здавати...нехай здають ті,хто топає в технікуми...коледжі.....а я хочу нормально спати....і не вчити ті білети..... ;) майже вес червень спорчений через них :shy:
Відповісти

світлина Юна_Лель 02.05.2008

Нє,не тре. Просто вчитись фіг зна як,а потім універ тебе до себе візьме,як в небо пальцем тикне.(гг,гон би був)))
Відповісти

світлина Mr.Ripley 02.05.2008

Перегляд дописуМій_Травень (2.05.2008 13:16) писав:

Воно то хороше. Я теж тільки за. Але тут мені друзі понарозповідали, що тести купуються за 500$!!! І як далі так можна? Я ще на 100% звичайно ж не вірю, але ось-ось(7 травня) буде історія, і моя подруга повинна купути собі відповіді.Якщо вона мені наступного дня скаже, що реально були відповіді, то я розчаруюсь в ЗНО, а поки-що "Міня тірзают смутниє самнєнья!"

Вважаючи, що це і є вступні іспити в вуз, це досить дешево! ;)
Відповісти

світлина Кицюня 03.05.2008

Екзамени були завжди і нікуди вони не подінуться!
Повідомлення відредагував Кицюня: 03.05.2008 – 10:45
Відповісти