Перейти до вмісту

Тернопіль - хто був? Які враження?

Повідомлень в темі: 131

#81 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Галичина

Відправлено 25.05.2009 – 16:54

в Тернополі запланували реконструкцію майдану (трохи розширять), встановлять пам’ятник Незалежності, відреставрують фасад драмтеатру і встановлять сцену для масових заходів, відреставрують старі і встановлять нові фонтани, встановлять екран (для реклами очевидно). а ще чув що будуватимуть ратушу з годинником, який буде бемкати. також давно вже планується відкопати замок (він в землі на цілий поверх), побудувати вхідну браму і створити в замку музей Тернопільщини.

а ще реконструюють стадіон: трибуни будуть під накриттям, пластикові сидіння, нове електронне табло. На місці спортивних майданчиків планується розмістити критий спортивний комплекс, а під ним - підземний паркінг.

наразі обіцяють, а як воно буде?
  • 0

#82 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 25.05.2009 – 16:57

Перегляд дописуБогуслав (25.05.2009 16:54) писав:

в Тернополі запланували реконструкцію майдану (трохи розширять), встановлять пам’ятник Незалежності, відреставрують фасад драмтеатру і встановлять сцену для масових заходів, відреставрують старі і встановлять нові фонтани, встановлять екран (для реклами очевидно). а ще чув що будуватимуть ратушу з годинником, який буде бемкати. також давно вже планується відкопати замок (він в землі на цілий поверх), побудувати вхідну браму і створити в замку музей Тернопільщини.

Глибоко сумніваюсь шо з замку зроблять музей..де то ви таке почули...Там діє дуже хороша школа олімпійського резерву з греко-римської боротьби і думаю її неварто закривати..там займається дуже багато діток..до того ж безкоштовно..от.
  • 0

#83 Gemini

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 203 повідомлень
  • Місто:Тернопільщина

Відправлено 25.05.2009 – 17:23

Перегляд дописуБогуслав (25.05.2009 17:54) писав:

а ще реконструюють стадіон: трибуни будуть під накриттям, пластикові сидіння, нове електронне табло. На місці спортивних майданчиків планується розмістити критий спортивний комплекс, а під ним - підземний паркінг.

Так і ще в Тернополі планують провести турнір з футболу серед уболівальників, чи журналістів Євро 2012. І ще багато різних казочок.
А зараз половина трибун стоять накриті шифером, роздягальні не бачили ремонту напевно ще з часів коли Нива грала в Вищій лізі, табло є але не робоче (зараз на таблі живуть голуби), освітлення на стадіоні не працює, а вивіска про те що реконструкція стадіону розпочнеться в 2009 році висить вже більше 1,5 року.
Через такий стан стадіону Ниві мало не заборонили виступати на ньому в другій лізі!!!

Ось такі в Тернополі справи, а те що там влада думає чи не думає то робити, я вважаю це все лише обіцянки, і байки для тернополян та й для всієї України.
  • 0

#84 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 12:07

Перегляд дописуCarrion (25.05.2009 17:57) писав:

Глибоко сумніваюсь шо з замку зроблять музей..де то ви таке почули...Там діє дуже хороша школа олімпійського резерву з греко-римської боротьби і думаю її неварто закривати..там займається дуже багато діток..до того ж безкоштовно..от.

звичайно школу закривати не можна, її кудись перенесуть, але поскільки немає куди то все застопорилось.
  • 0

#85 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 26.05.2009 – 13:28

Хотілося б щоб в Топільче доріжки в деяких місцях полатали, ато тепер ужас...

оффтоп: Люди, де в Тернополі є музичний магазин з великим вибором муз.інструментів(електогітар)?
  • 0

#86 Гість_vetal_*

• Гості

Відправлено 10.09.2010 – 20:05

Вітаю форумчан міста Тернополя!
Хочу запропонувати на розгляд онлайн довідник міста - list.te.ua
Упевнений ви оцінете його і він буде корисний вам. Якщо є якісь запитання стосовно довідника - я радо на них відповім.
Дякую
  • 0

#87 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.09.2010 – 00:16

Перегляд дописуБогуслав (25.05.2009 17:54) писав:

От, хизуються. Та шо в вас там реставрувати? Один стадіон, одне табло, один тролейбус.
  • 0

#88 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 11.09.2010 – 06:36

Перегляд допису---- (11.09.2010 01:16) писав:

От, хизуються. Та шо в вас там реставрувати? Один стадіон, одне табло, один тролейбус.
це виклик? :lol:
Сотня - Скільки б вам не було років, вас гостинно приймуть на "сотні" ("стометрівці"). Хоча можна просто поспостерігати за тим, як там спілкуються самі неформали - байкери, готи, скінхеди та інші угруповання. Між собою вони, схоже, не ворогують, відтак, сидячи на зручному парканчику в своїх певною мірою дивацьких вбраннях, що виділяють їх із натовпу, мирно спілкуються.
Циганка - Саме на цьому пляжі відбуваються традиційні байкерські "зібрання". Як всі вже, мабуть, помітили байкерів у Тернополі чимало, відповідно, значна частина з них може похизуватись "байками", які справді заслуговують на звання витворів мистецтва. Особливо приємно було бачити байкерів на "циганці" на День Незалежності, коли всю їхню колону прикрасили жовто-блакитними прапорцями.
Острівець кохання - Не той, що в парку імені Т. Шевченка, а той, що в "Топільче". І носить він свою назву не умовно, а цілком заслужено. Для того, щоб переконатися в цьому, достатньо піти в парк, коли вже хоч трохи стемніло. І, швидше за все, ймовірно, що в лівому його крилі ви не знайдете жодної вільної лавочки, де б не вирувало кохання. Вправляються в ньому і підлітки, і "бездомні" студенти, і молоді подружні пари. Часто біля цих лавочок у своїх візочках мирно посопують немовлятка. Атмосфера справді густо насичена коханням. До слова, праве крило "Топільче" відведене для влаштування там посиденьок з пивом чи банальних пиятик
Якщо цікаво, то можу продовжити
  • 0

#89 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 09:07

Перегляд дописуЛастiвочка (11.09.2010 07:36) писав:

це виклик? :lol:
Сотня - Скільки б вам не було років, вас гостинно приймуть на "сотні" ("стометрівці"). Хоча можна просто поспостерігати за тим, як там спілкуються самі неформали - байкери, готи, скінхеди та інші угруповання. Між собою вони, схоже, не ворогують, відтак, сидячи на зручному парканчику в своїх певною мірою дивацьких вбраннях, що виділяють їх із натовпу, мирно спілкуються.
Циганка - Саме на цьому пляжі відбуваються традиційні байкерські "зібрання". Як всі вже, мабуть, помітили байкерів у Тернополі чимало, відповідно, значна частина з них може похизуватись "байками", які справді заслуговують на звання витворів мистецтва. Особливо приємно було бачити байкерів на "циганці" на День Незалежності, коли всю їхню колону прикрасили жовто-блакитними прапорцями.
Острівець кохання - Не той, що в парку імені Т. Шевченка, а той, що в "Топільче". І носить він свою назву не умовно, а цілком заслужено. Для того, щоб переконатися в цьому, достатньо піти в парк, коли вже хоч трохи стемніло. І, швидше за все, ймовірно, що в лівому його крилі ви не знайдете жодної вільної лавочки, де б не вирувало кохання. Вправляються в ньому і підлітки, і "бездомні" студенти, і молоді подружні пари. Часто біля цих лавочок у своїх візочках мирно посопують немовлятка. Атмосфера справді густо насичена коханням. До слова, праве крило "Топільче" відведене для влаштування там посиденьок з пивом чи банальних пиятик

Продовжіть, будь ласка. Я ніколи не був, то хоч так дізнаюсь.
  • 0

#90 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 19:28

Перегляд дописуОнук Велеса (11.09.2010 10:07) писав:

Продовжіть, будь ласка. Я ніколи не був, то хоч так дізнаюсь.
Тернопіль — особливе місто. Він якось... засмоктує і вже не відпускає. Так, тут набагато менше пам’яток, ніж у Чернівцях. Зі Львовом, звісно, нашому місту теж важко сперечатися. Тернопіль "бере" чимось іншим.
Наразі пропоную переглянути кліп
  • 0

#91 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.09.2010 – 19:32

Перегляд дописуЛастiвочка (11.09.2010 07:36) писав:

. До слова, праве крило "Топільче" відведене для влаштування там посиденьок з пивом чи банальних пиятик
Ну-ну. продовжуйте. Не знав про існування аналога Крістіанії в Україні.(тобто зони беззаконня)
  • 0

#92 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.09.2010 – 20:48

....Продовжую. :wacko:
В роки війни місто було знищено на 85 %, лежало в руїнах і згарищах, обл.центр тимчасово було перенесено до м.Чорткова.
Попри свою красу місто має купу проблем, не все так кольоро-казково. Великі підприємства та промислові комплекси, як от «Текстерно», «Комбайновий завод», у значній мірі «Ватра» - ледве животіють, фактично припинив роботу цукрозавод «Поділля» та ряд інших менших підприємств. Нашій державі виявились непотрібними заводи оборонного-промислового комплексу, як «Сатурн», «Оріон». Вони намагаються якось виживати, але безуспішно.
Тернопіль - місто молоді і студентів. Тут одними з перших в сучасній Україні використали національну символіку.
Куди піти? Раджу спуститися з центральної вулиці до озера, де розміщені так звані тернополянами «єлісейські поля», нічого грандіозного і незвичайного, це просто невеликі пагорби на березі озера, засіяні зеленою травою та засаджені деревами, і де можна вмостившись прямо на землі спостерігати за заходом сонця. Обов’язково також оглянути центральні вулиці (Листопадова, Шевченка), на яких розміщені старі будинки які були побудовані ще в 19 столітті. Пройшовши звідти декілька сот метрів, у парк «Топільче» ви зможете побачити живих звірів, які живуть у міні заповіднику у вищезгаданому парку. Тернопіль також ставиться наявністю у ньому дуже великої к-сті церков різних парафій. Одні з найвідоміших це Воздвиженська церква, яка є справжнім старовинним об’єктом спорудженим наприкінці 16 століття та «церква непорочного зачаття Діви Марії», обидва об’єкти знаходяться в самому центрі міста.
Якщо ви любитель смачно перекусити, спробувати справжню українську кухню та відчути себе частиної історії краю, тоді вам необхідно відвідати музей-їдальню «Старий Млин», яка знаходиться на відстані 15 хв ходьби від центрально жд вокзалу. Місце справді чудове, де грає українська музика, готують просто фантастичні блюда та подають їх з усмішкою на обличчі при цьому бажаючи вам гарного апетиту. Також хочу порадити для любителів шумних вечірок, переглядів футбольних матчів – паб «Хмільне Щастя», який є чудовим місцем для зустрічі з друзями.Знаходиться він у торгово-розважальному центрі «Подоляни». розказувати ще?
  • 0

#93 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 13.09.2010 – 18:06

Перегляд допису---- (11.09.2010 01:16) писав:

і це написала особа без імені і з характеристикою "лицемірний обманщик." :wacko:
  • 0

#94 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.09.2010 – 18:57

Перегляд дописуЛастiвочка (11.09.2010 21:48) писав:

....Продовжую. :wacko:
Якщо ви любитель смачно перекусити, спробувати справжню українську кухню та відчути себе частиної історії краю, тоді вам необхідно відвідати музей-їдальню «Старий Млин», яка знаходиться на відстані 15 хв ходьби від центрально жд вокзалу. Місце справді чудове, де грає українська музика, готують просто фантастичні блюда та подають їх з усмішкою на обличчі при цьому бажаючи вам гарного апетиту. Також хочу порадити для любителів шумних вечірок, переглядів футбольних матчів – паб «Хмільне Щастя», який є чудовим місцем для зустрічі з друзями.Знаходиться він у торгово-розважальному центрі «Подоляни». розказувати ще?
А як же ж "Шинок" біля озера? Кухня - смакота, і ціни дуже класні(в порівнянні зі Львовом - дешевші значно)
  • 0

#95 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 28.02.2011 – 17:53

Перегляд дописуPit (4.04.2008 18:51) писав:

Цікаво, чи був хтось з жителів в Тернополі або на Тернопільщині взагалі.
Якщо були - то де, і які враження.
я був не одноразово, як на мене то нічого надзвичайного - таке собі місто напівсільского типу, є в них річка(місцеві пишаються єю) але як на мене то Москваріка чистиша за ту їхню калюжку.
Якщо збираешся їхати на захід з ціллю побачити красиве місто, то тоді їдь у Львів і Чернівці. все інше, як на мене, досить не виразне!
:)
  • 0

#96 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 28.02.2011 – 20:38

Перегляд дописуKassandra (13.09.2010 18:57) писав:

А як же ж "Шинок" біля озера? Кухня - смакота, і ціни дуже класні(в порівнянні зі Львовом - дешевші значно)

Шинок рулить , так.

Перегляд дописуCCCP (28.02.2011 17:53) писав:

я був не одноразово, як на мене то нічого надзвичайного - таке собі місто напівсільского типу, є в них річка(місцеві пишаються єю) але як на мене то Москваріка чистиша за ту їхню калюжку.
Якщо збираешся їхати на захід з ціллю побачити красиве місто, то тоді їдь у Львів і Чернівці. все інше, як на мене, досить не виразне!
:lol:

ніфіга, кажуть в озері мона купатися
якби я пив, то спробував би :)

але загалом Тернопіль я люблю.
  • 0

#97 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.03.2011 – 15:41

Була.. гарне місто.. все поруч, що дуже зручно
літом багато зелені і лавочок. .аж забагато. .я б сказала таке собі романтичне місто.. вітер.. вода.. пташки.. ммм..
А ще досить чисте, і компактне. Мені дуже сподобалось) Була 2 рази і ще мабуть не раз поїду.. хочаб щоби посидіти на лавочці біля води і помріяти.)
  • 0

#98 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 07.03.2011 – 16:06

Перегляд дописуПластун (28.02.2011 20:38) писав:

ніфіга, кажуть в озері мона купатися
якби я пив, то спробував би :ggggg:
а на тверезу, чьому ні? стрьомно!? :ggggg:
бо під градусом інстикнт самозбереження вимикається і байдуже в якій калюжі купатися!? :)
B)
  • 0

#99 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 07.03.2011 – 16:43

Перегляд дописуCCCP (7.03.2011 16:06) писав:

а на тверезу, чьому ні? стрьомно!? :)
бо під градусом інстикнт самозбереження вимикається і байдуже в якій калюжі купатися!? :ggggg:
:ggggg:

саме так

Був у файному місті минулого тижня. Дуже сподобалося розмаїття концертів, буквально за оці 4 вихідні 3 концерти на любий смак (Тартак, Павлік, ще щось), від останнього приїзду (минулої весни) стало чистіше.
  • 0

#100 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.03.2011 – 16:56

Ластівочко, а організуй нам місцеві сходини. я б залюбки відвідала ваше файне місто. та й не лише я )))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних