Перейти до вмісту

Бути собою

Повідомлень в темі: 110

#61 the only such

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 21.12.2008 – 11:45

Цитата

Ми ніхто, ми всі, безлика маса. Навіть всякі там емо, панки, скіни, всі вони частина довбаної Системи. "Бути собою" це вже навіть не абстрактне поняття, йому не має пояснень.

ніхто ми тільки тоді, коли брати усіх загалом, усе людство....ти також вважаєш себе ніким?
Система "Бути собою"-шось в тому є, але всеодно кожен якось по своєму міркує, живе, розвивається, виділяється.....
  • 0

#62 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 21.12.2008 – 11:58

Перегляд дописуthe only such (21.12.2008 11:45) писав:

ніхто ми тільки тоді, коли брати усіх загалом, усе людство....ти також вважаєш себе ніким?
Система "Бути собою"-шось в тому є, але всеодно кожен якось по своєму міркує, живе, розвивається, виділяється.....
Справа в тому, що всі хочуть бути собою і думають, що вони одні такі, от і виходить, що всі люди однакові, бо сутність і цінності в людей теж однакові.
Я, як усі інші, маленький ґвинтик у системі.
  • 0

#63 Одісей

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 12:03

Хоч як я і не люблю Оскара Уальда мені згадується його фраза "...будь собою, всі інші ролі вже розібрані". Але це у світському розумінні.
Як казав Екзекілястр "... немає нічого нового під сонцем", все вже було сказано, все передумано. Інша справа що не все було почуто.
Бути собою у християнському розумінні - пародокс. Нам заповіли зректися себе. Отже зрікаючись себе ми віднаходимо свою справжню сутність.
Нарешті не треба класти свою особистість надно високо, служити своєму его чи ставати егоцентричним. Любов до ближнього - це
дині двері, що ведуть нас на світло з темниці власного "я"...
  • 0

#64 the only such

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.12.2008 – 18:51

Цитата

FT232BM
Справа в тому, що всі хочуть бути собою і думають, що вони одні такі, от і виходить, що всі люди однакові, бо сутність і цінності в людей теж однакові.
Я, як усі інші, маленький ґвинтик у системі.

ну знаєш, гвинтик...інколи той гвинтик може бути основним, і без нього все полетить до ...
насправді,дуже мала кількість людей задумується над собою, над самовдосконаленням та й взагалі...зараз міркувати стало не модно....сумніваюсь, що всі хочуть бути самим собою, велика кількість осіб намагається наслідувати інших, деякі з них взагалі стають копією іншої особи....цінності однакові? та як?
  • 0

#65 dcLivsi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 20:39

Перегляд дописуОдісей (21.12.2008 12:03) писав:

Хоч як я і не люблю Оскара Уальда мені згадується його фраза "...будь собою, всі інші ролі вже розібрані". Але це у світському розумінні.
Як казав Екзекілястр "... немає нічого нового під сонцем", все вже було сказано, все передумано. Інша справа що не все було почуто.
Бути собою у християнському розумінні - пародокс. Нам заповіли зректися себе. Отже зрікаючись себе ми віднаходимо свою справжню сутність.
Нарешті не треба класти свою особистість надно високо, служити своєму его чи ставати егоцентричним. Любов до ближнього - це
дині двері, що ведуть нас на світло з темниці власного "я"...

)))) справді, хто хто а тільки Оскар Уальд (інколи пишуть Вальд) міг так сказати, в "Доріан Грей" він якраз і описував себе, ну якщо це так можна назвати. Своє его він увіковічив у історії. І цим він вже самобутній.
А що на рахунок гвинтика, то тут виникають і протиріччя. Кожен з нас гвитиком був у системі ще 20 років тому, а тепер кожен має право вибору. Ось саме в праві вибору і заключається вся істина, чи ти вибиреш саморозвиток (духовний і тілесний, пргнення пізнати себе) чи егоїстичний (будеш прагнути всім щось довести, собі довести, чи навіть гірше, будеш прагнути всім сподобатися).
Це виключно моя думка на життя людини.
  • 0

#66 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.12.2008 – 21:26

Я є собою в двох випадках: коли зла і коли сплю.
  • 0

#67 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.12.2008 – 11:48

...але важко визнати, що це є ми в такі моменти))...ще складніше взнати себе самого в інших, менш інтенсивних реакціях. А деякі свої стани і реакції ми відкидаємо.
  • 0

#68 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.12.2008 – 12:14

Перегляд дописуОлеська (25.12.2008 21:26) писав:

Я є собою в двох випадках: коли зла і коли сплю.
лол, ти дєман))
  • 0

#69 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.12.2008 – 13:31

Перегляд дописуБлискавиця (26.12.2008 11:48) писав:

...але важко визнати, що це є ми в такі моменти))...ще складніше взнати себе самого в інших, менш інтенсивних реакціях. А деякі свої стани і реакції ми відкидаємо.
Такі так.))) Проте я в стані злості (великої люті прямо) - відчуваю себе, як ні в якому краще - погане завжди легше засвоюється, сприймається.

Перегляд дописуБоБриК (26.12.2008 12:14) писав:

лол, ти дєман))
Дєманів ніби страшних малюють... B) Хоча в пориві злості таки страшна.) :lol:
  • 0

#70 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.12.2008 – 14:14

Бути собою- по-моєму це не робити нічого такого, що особисто тобі не властиво. Я завжди така як я є. Бо менітак комфортно. А особистий комфорт ,фізичний та духовний, для мене понад усе. тільки таким чином досягаєш гармонії з самим собою та навколишнім світом))
  • 0

#71 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.12.2008 – 15:28

"БУТИ СОБОЮ" - НІФІГА B) ; почитайте мою відповідь у Як привернути увагу дівчат? і все зрозумієте.
  • 0

#72 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 26.12.2008 – 15:29

Загалом ми забагато часу і уваги приділяємо тому, щоб бути собою.
Насправді ми просто не можемо не бути собою! Навіть якщо ми робимо те, чого від нас очікують інші. Або... Та будь-що! Все це - ми самі. Не мати власної думки (або не мати сили волі її відстоювати) цілком може бути притаманною конкретній особистості рисою. І тоді саме намагаючись боротися з цією особливістю людина намагається "не бути собою". І це не погано. Це природньо.
Бути собою - це народитися, прожити життя і померти. Не бути собою - неможливо.
Бо роблячи щось, нам не властиве, ми просто змінюємо себе. А не зраджуємо.
  • 0

#73 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.12.2008 – 15:33

Перегляд дописуbulbashka_aero (26.12.2008 16:29) писав:

Не бути собою - неможливо.

Дивно але фраза "бути не в собі" (чи шось подібне) прижилась, а це означає що деколи людине є собою.

Повідомлення відредагував Просто Олекса: 26.12.2008 – 15:33

• 0

#74 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 26.12.2008 – 15:48

Перегляд дописуПросто Олекса (26.12.2008 16:33) писав:

Дивно але фраза "бути не в собі" (чи шось подібне) прижилась, а це означає що деколи людине є собою.
А чи панові не здається, що коли людина "не в собі" - вона просто виявляє найменш популярні свої риси... ті, від яких воліла би відмовитися...
Насправді цей вислів - "не при собі" - швидше стосується відхилень від загальноприйнятих норм поведінки. Але це не означає, що ця поведінка не може бути властивою конкретній особі...
Людина, як і медаль, має дві сторони. І ребро...
  • 0

#75 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 26.12.2008 – 19:51

[quote name='Одісей' date='21.12.2008 13:03' post='376218'
"...будь собою, всі інші ролі вже розібрані". [/quote]

Не зовсім...я актриса в житті, постійно ґраю якусь роль
А собою бyваю тільки коли плачy(сама вдома колu ніxто не бачить), коли сплю, коли злюся та коли зустрічаюся з істинно дороґими серцю людьми.
  • 0

#76 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.12.2008 – 20:05

[quote name='Risya' post='378389' date='26.12.2008 19:51'][quote name='Одісей' date='21.12.2008 13:03' post='376218'
"...будь собою, всі інші ролі вже розібрані".

Не зовсім...я актриса в житті, постійно ґраю якусь роль
А собою бyваю тільки коли плачy(сама вдома колu ніxто не бачить), коли сплю, коли злюся та коли зустрічаюся з істинно дороґими серцю людьми.[/quote]
Так, "вся жизнь игра и люди в ней актёры". Лише діти є читими та природніми.

Починаючи усвідомлювати існування окрім рожевих, світлих кольорів в житті, знайомлячись з болем, підлістю, несправедливістю, людина починає по-трохи складати в своєму гардеробі душі маски. Залишатись безпосередніми, природніми в сучасному світі можуть хіба божевільні та самогубці, яким нема що втрачати.
  • 0

#77 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 26.12.2008 – 21:32

Перегляд дописуОлеська (26.12.2008 21:05) писав:

Так, "вся жизнь игра и люди в ней актёры". Лише діти є читими та природніми.

Починаючи усвідомлювати існування окрім рожевих, світлих кольорів в житті, знайомлячись з болем, підлістю, несправедливістю, людина починає по-трохи складати в своєму гардеробі душі маски. Залишатись безпосередніми, природніми в сучасному світі можуть хіба божевільні та самогубці, яким нема що втрачати.
А це чому? Якщо людина має свої життєві переконання- ій необов*язково вдягати маску, а просто їх відстоювати, це нас робить індивідуальностями , розрізняє серед "сірого" натовпу. Роль грати дуже складно, завжди є небезпека бути викритим з усіма наслідками. З правдою простіше жити, перевірено.
  • 0

#78 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.12.2008 – 21:40

Перегляд дописуyushchenko (26.12.2008 21:32) писав:

А це чому? Якщо людина має свої життєві переконання- ій необов*язково вдягати маску, а просто їх відстоювати, це нас робить індивідуальностями , розрізняє серед "сірого" натовпу. Роль грати дуже складно, завжди є небезпека бути викритим з усіма наслідками. З правдою простіше жити, перевірено.
Ок, проста ситуація: я (я не про себе) працюю простою робочою на якомусь приватному підприємстві, мені страшенно не подобається мій начальник (поведінка, ставлення до людей, політичні погляди тощо), проте я не можу показати це, бо мене просто-напросто звільнять, - я маю посміхатись начальнику і вдавати задоволену всім людину, бо в мене є сім"я, діти, борги... Подібних ситуації є безліч. І бути собою може дозволити собі хіба дуже заможня людина.
  • 0

#79 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 26.12.2008 – 21:47

Перегляд дописуОлеська (26.12.2008 22:40) писав:

Ок, проста ситуація: я (я не про себе) працюю простою робочою на якомусь приватному підприємстві, мені страшенно не подобається мій начальник (поведінка, ставлення до людей, політичні погляди тощо), проте я не можу показати це, бо мене просто-напросто звільнять, - я маю посміхатись начальнику і вдавати задоволену всім людину, бо в мене є сім"я, діти, борги... Подібних ситуації є безліч. І бути собою може дозволити собі хіба дуже заможня людина.
Він ж тобі за роботу платить, а не за посмішки, чи вдоволенність. Крім того є вирогідність, що він тобі на голову сяде. Шеф має поважати своїх працівників не за маску , а за професіоналізм. Я наприклад, навіть, начальнику якось " дорогу" з кокаїну здув, виховую B)
  • 0

#80 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.12.2008 – 22:21

Перегляд дописуyushchenko (26.12.2008 21:47) писав:

Він ж тобі за роботу платить, а не за посмішки, чи вдоволенність. Крім того є вирогідність, що він тобі на голову сяде. Шеф має поважати своїх працівників не за маску , а за професіоналізм. Я наприклад, навіть, начальнику якось " дорогу" з кокаїну здув, виховую B)
1. Не всі керівники такі чіткі в своєму керуванні. Особливо, коли це приватна контора.
2. Не всі працівники професіонали.)
3. Так складається, що людина на роботі проводить половину свого часу. Часто ті емоції, що накоплюються на роботі переносяться в домівку.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних