Перейти до вмісту

Бути собою

Повідомлень в темі: 110

#21 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 05.04.2008 – 01:22

чорно-біла
якщо для когось істерика то спосіб розслабитися чи розслаблення доводить до істерики то вже важкий випадок.
  • 0

#22 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 05.04.2008 – 01:29

Перегляд дописуDema V (5.04.2008 01:22) писав:

чорно-біла
якщо для когось істерика то спосіб розслабитися чи розслаблення доводить до істерики то вже важкий випадок.
та не в тому річ, просто виходить, що бути собою виходить краще у розслабленому стані))
  • 0

#23 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 05.04.2008 – 01:35

Ну загалом так, але ж з іншого боку можна показати і всю свою вибуховість. Проте і це найкраще вийде коли розслабитися. Головне мозок очистити від думок зайвих.
Та й рецепт може бути індивідуальним.
  • 0

#24 сплюха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 05.04.2008 – 02:07

ага, про це почали всякі розумні чуваки писати, коли світ дізнався, що таке сила натовпу для особистості....

а чим ми є, як не собою,у будь-яких порявах???????
для того, щоби стати Кимось Іншим, потрібно мати багато часу і велике бажання, мету, докладати до того зусиль.
не можна побути іншим, ніж собою, і не помітити цього.

"бути собою" - це порект. бо ти завжди є.
  • 0

#25 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 05.04.2008 – 10:08

Перегляд дописучорно-біла (5.04.2008 01:17) писав:

Дивно звучить питання, бо з самого початку ти кажеш, що людина до чогось прагне, а потім це все закидає. Як же так?
І взагалі, получається, що "бути собою" - це значить просто керуватись основними інстинктами, бо решта набуте і нав'язане соціумом?

Чому дивне питання?:lol: я ж нічого не стверджую, тіко ставлю питання, цікавлюся думкою інших:gryzin: Істину знаходять в суперечці, як то кажуть:tryzub:
  • 0

#26 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 05.04.2008 – 10:17

Ласочка, так кожна людина виховується... в тому числі є й самовиховання +вплив суспільства, тим не менше всі люди залишається різними... і роблять те, що їм подобається :lol:... інше діло як і коли, тому й написала щоб не соромитись :gryzin:
  • 0

#27 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень

Відправлено 05.04.2008 – 10:23

Бути собою - означає намагатися бути дуже подібним на того в подібна до твоєї душа.
  • 0

#28 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 05.04.2008 – 11:10

Перегляд дописучорно-біла (4.04.2008 19:17) писав:

Дуже часто доводиться стикатись з цією фразою . Ці два слова нерідко служать порадою . "Будь собою"- звучить, як запорука успіху)). Але от що ж воно значить насправді? Чи можливо бути собою, дійсно собою, і чи ми взагалі знаєм як це?
бґґ))
не сприймай серьйозно – то вигон такий :lol:
неможна зробити те, що вже зроблено :tryzub:
ми і так є тими ким ми є, незалежно від того, чи довподоби це нам чи ні :gryzin:
  • 0

#29 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.04.2008 – 18:23

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (4.04.2008 19:32) писав:

не соромитись своїх звичок, вподобань... тоді легше знайти подібних собі людей, а в купці вже легше ;)
тобто ефективний спосіб стати елементом купки

Перегляд дописуОлеська (4.04.2008 21:22) писав:

В моєму розумінні бути собою - то означає думати, говорити і робити все, що не суперечить своєму власному "его"
прекрасне тлумачення жіночого варіанту "жити по совісті" :lol: нада твою месагу в фейверітс закинути як вєсчьдок

Перегляд дописуЛасочка:) (4.04.2008 23:16) писав:

:())))) а звички і вподобання, то по твоєму що?;) Люди з ними не народжуються, вони формуються за її життя. Через виховання, через взаємодію з соціумом....
наприклад 70% після параші не миють рук, прохання до решти 30%: не соромтесь, будьте собою :tryzub: (ех де ти в надрах 2Смітника" тема про кал :gryzin: )

Перегляд дописуЛасочка:) (5.04.2008 00:03) писав:

Ну дивись - ти кажеш "самим собою ти можеш бути тільки з собою". А що саме ми можемо вважати частинкою себе? Тою справжньою частинкою, а не тою, яку нам привило суспільство?:) Тоді ми маємо забути мову, традиції, вміння, все те чого ми навчилися... Бо то ж все не наше, воно набуте:)))
тему створила користувачка і відповіді в руслі нікнейма або-або, це питання самоусвідомлення що набуте і чому воно таке, а не інше і коли воно потрібне самій людині, тобто від примусу звільнитись можна лише свідомо, мови можна вивчити інші, відмовитись від традицій, забути одні вміння заради інших, але затабулараситись важко коли не розумієш нафіга такі ландиші і чи є світло в кінці колодязя

Перегляд дописуЛасочка:) (5.04.2008 00:14) писав:

А от мені ще таке питання цікаве.... наприклад, людина до чогось прагне.... намагається вчитися, хоча їй робити це не легко. і тут хтось їй радить - "Будь собою" і людина повертається до такого от желейного стану.... коли нічого не робить. і мотивує це тим, що "Але ж якщо я намагатимусь, то хіба то буду я?"... ось.... як вам таке?:)))
ну коли на лобі написано "здохне на сміттярці" то туди і дорога
  • 0

#30 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 05.04.2008 – 18:41

Цитата

Ты значишь то,что ты на самом деле..........
.........надень парик с миллионами кудрей.........
......стань на ходули, но в душе своей....
Ты будешь все таким, каков на самом деле. Г. Гете

Перегляд дописуОлеська (4.04.2008 21:22) писав:

В моєму розумінні бути собою - то означає думати, говорити і робити все, що не суперечить своєму власному "его" (+ власному розумінню про моральність).
гарно сказано! :lol: Можливо важко....дійсно......як для кого...........хтось показує з себе щось........зовсім не то який він..........Легко, бо ти не задумуєшся над тим, яку "роль" тобі зараз грати, ти просто є собою. Собою важко бути, особливо у нашому суспільстві. Тебе можуть не сприйняти в силу твоїх певних відмінностей і просто напросто перемолоти і виплюнути. Тому треба остерігатись розкриватись перед людьми, лиш перед тими, кому ти довіряєш.
  • 0

#31 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.04.2008 – 23:11

Перегляд дописучорно-біла (4.04.2008 19:17) писав:

Дуже часто доводиться стикатись з цією фразою . Ці два слова нерідко служать порадою . "Будь собою"- звучить, як запорука успіху)). Але от що ж воно значить насправді? Чи можливо бути собою, дійсно собою, і чи ми взагалі знаєм як це?
бути собою - то значить робити так як комфортно тобі. простіше кажучи, не підлаштовуватись під інших у поглядах на життя.

Перегляд дописуМій_Травень (4.04.2008 23:25) писав:

Собою ти можеш бути тільки з собою(тавтологія, але нічо)! Тільки собі ти можеш відкрити все, визнати всі свої помилки, гріхи і багато чого іншого. На цій планеті не існує жодної людини, якій ми б могли розповісти все. Навіть коханій людині і найкращим друзям ми ніколи не кажемо все. Гадаю, що всі погоджкються?
я не погоджуюсь. друзі та коханий знають про мене більше ніж я. а бути відвертим із собою якраз найважче.

а змінити мене не вдалося навіть начальству))) мовчу вже про батьків, які вічно кажуть мені, що я так не виживу, бо в житті якщо не прогинаєшся нічого не отримаєш. покищо роблю як вважаю правильним і не жаліюсь : )
  • 0

#32 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 05.04.2008 – 23:43

Іноді варто прикидатися, іноді варто змовчати і не сказати. Людоньки, якби ви із західноукраїнськими поглядами на все, з демократичними, як модно зараз казати, вільними поглядами, жили на сході, і там, де на твоє елементарне6 "Дайте мені морозиво з полуницею1" казали:"Чего, с чем?"...ви б мене зрозуміли. Іноді доводиться виживати.Ні, звісно, тут немає катування фізичного. Але морально на тебе то всьо тисне.
Я намагаюсь бути собою, висловлюю свої власні думки, роблю так, як вважаю запотрібне, але мене в цьому місті розуміють одиниці!
На щастя є місто, в якому мені нема потреби боятися говорити те,що я думаю ,і бути такою ,яка я є. За те і обожнюю Львів! Бо він такий.
А потім приїздю сюди, і люди дивуються - що то за гіперактивність і звідки вона береться.
Я дуже хочу бути собою, і стараюсь нею бути, от тільки то дуже важко)
  • 0

#33 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 07.04.2008 – 15:44

а я от нехоочу бути собою, я хочу бути як Робот Поліцейський, він справедливий, добрий, і нехай що в латах, зато він з пісталєтом

а взагалі, серйзно, це проблема сучасності, Олеська написала, его, це солепсизм в явній формі, себе ставити перша за все, а не когось, не кажуть, зроби так щоб було добре комусь, а кажуть будь собою, забий і все інше, це хвороба, яка не роз"їдає соціум, а просто, результат соціальної еволюції, результати якої якісь недуже
і це не проблема сучасності, ця проблема піднімалась ще на початку 20 ст, Вебер, люди не шукають якогось захоплення, цікавого заняття, воин харчуються твочістю когось, цим самим викликають попит на дармову дешеву вторчість, яка являєтсья кітчем, ширпотрєбом, женуться за дешевими емоціями

з одного боку, бцдьяка зустріч, з друзями, з товаришами, це сублімація через діалог, але, і діалоги бувють різні

найти себе треба перед тим як бути собою, а мало хто шукає
  • 0

#34 сплюха

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 07.04.2008 – 19:55

Katod
можливо, що це все - результат успішної пропозиції шоу і масмедіа? хто не може мати оригіналу, той створює копію, маленьку, для себе, як вміє. і це є реальністю його існування, це для нього життя. симуляцію можна викрити лише якщо дивитися згори.
неможна звинувачувати людину в тому, що вона живе в омані. якщо це дає ій можливість реалізувати себе, тоді це тільки позитивно. так вона вирушає на пошуки.
  • 0

#35 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 08.04.2008 – 05:31

Бути собою, на мою думку, - це робити те, чого саме тобі насправді хочеться, а не твоїй компанії, друзям чи ще там комусь... Маска іншої людини рано чи пізно все одно набридне.
  • 0

#36 Таха:)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 08:37

Коли нам кажуть: "Будь собою!"? Ну переважно тоді, коли людина хвилюється та хоче справити на когось враження. От власне і відповідь.
Чи стала я собою? По-моєму, запитання смішне, бо хто ж тоді я зараз))) Звичайно протягом життя людина змінюється під впливом соціуму чи певних ситуацій, але у будь-якому випадку людина є людиною. Навіть змінюючись, бо то є природній процес.

• 0

#37 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 09:18

ми всі тут не в своєму розумі, тому я думаю, можна забити
  • 0

#38 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 22:14

Перегляд дописуРомашечка (8.04.2008 05:31) писав:

Бути собою, на мою думку, - це робити те, чого саме тобі насправді хочеться, а не твоїй компанії, друзям чи ще там комусь... Маска іншої людини рано чи пізно все одно набридне.
А якщо тобі насправді хочеться людей вбивати, то що робити?- бути собою далі, чи носити "маску", яка рано чи пізно таки набридне?

Та й як зрозуміти, що маска набридла, тим більше, коли їх багато? Бо в кожного вони є, кожен під щось підлаштовується, на всіх щось та давить. І я не думаю, що їх зняти можна настільки легко. Я не говорю про якусь інфантильну фігню типу "вимахування" перед зграєю однолітків, щоб здатись "крутими". Бо наскільки я бачу, багато далі в роздумах не заходить. Я не говорю про те, ким ми хочем здаватись іншим. Але принаймі наодинці із собою, ви можете визначити хто ви? Зрозуміти чому поводитесь певним чином? Можливо жити в гармонії із собою, знайти, що називається себе?
  • 0

#39 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.04.2008 – 23:23

Перегляд дописучорно-біла (8.04.2008 23:14) писав:

Я не говорю про те, ким ми хочем здаватись іншим. Але принаймі наодинці із собою, ви можете визначити хто ви?
інколи для цього потрібно прибрати зовнішній шум, але як позбутись внутрішнього...

Перегляд дописучорно-біла (8.04.2008 23:14) писав:

Можливо жити в гармонії із собою, знайти, що називається себе?
еклектика, гармонія означає динамічну рівновагу, а пошуки себе - процес нерівноважний, інколи потрібний сильний стрес, щоб вийти із замкнутого кола
  • 0

#40 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 23:44

Перегляд дописуSergiy_K (8.04.2008 23:23) писав:

інколи для цього потрібно прибрати зовнішній шум, але як позбутись внутрішнього...

еклектика, гармонія означає динамічну рівновагу, а пошуки себе - процес нерівноважний, інколи потрібний сильний стрес, щоб вийти із замкнутого кола
Так отож! ритись в собі не легко. Мабуть людина хоче бачити себе, як щось позитивне, тому багато чого від себе про себе приховує) Але про гармонію я говорила, як про кінечний результат, якщо він можливий, а не про самі пошуки
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних