Перейти до вмісту

Бойкот французьких і німецьких товарів

Повідомлень в темі: 85

#61 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 07.04.2008 – 18:44

Перегляд дописуSotnik (3.04.2008 19:52) писав:

Бо якщо Україну включити в НАТО, то ппц тому НАТО! :happy1:

Поясніть, будь ласка, на чому ґрунтується ваш глибокопрофесійний висовок?

Перегляд дописуbulbashka_aero (4.04.2008 14:31) писав:

І, власне, не про те. Просто нелогічно нам пхатися до нато, якщо ми не маємо яким коштом утримувати війська (а ми їх маємо утримувати!). А тим більше, якщо половина населення цю ідею не підтримує.
Мабуть ви просто необізнані з програмою НАТО.
На утримання військ видаються гроші.
Також видається нове обладнання, і найголовніше - доступ до нових технологій а також менеджмент персоналу.
У нас настільки все застаріло, що навіть сучасна зброя мала б ефективність на зразок гранати в руках макаки.
Мені розповідав військовець, який працював на на базах НАТО як завдяки їхнім програмам наші вуйки, що й тільки вміли крутити волам хвости, вже розбираються в комп'юерізованій техніці й складають плани на ноутбуках. Старі керівники совєцької закалки навіть не знають як увімкнути той ноутбук. Все що вони добре вміють - це строїти, горланити і змушувати чистити унітази зубною щіткою.
Тому - НАТО - це те що треба для української армії.

Особисто я підтримую акцію: НЕ КУПУЙ РОСІЙСЬКИХ ТОВАРІВ.
Це для мене принципово.
По можливості не буду купувати французьку косметику.
Якщо хтось вважає, що це не ефективно, то для мене це питання власного принципу, як чистоплотности.
Так само я не їстиму немиту їжу незалежно від того наскільки вона чиста чи брудна, і наскільки ефективним було б її миття.

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (4.04.2008 17:34) писав:

завжди хотіла спитати - а паста бленд-а-мед - до якої продукції відноситься? бо кращої за неї нема, а зуби свої через націоналізм я псувати не буду!
Звичайна паста, з дуже простим станартним складом. Просто розрекламована. Чим колґей гірше?
Лакалут наприклад, якісніше.
  • 0

#62 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 09.04.2008 – 10:14

Перегляд дописуWeber (7.04.2008 16:51) писав:

Статистика привязана до географічної території і лише до неї!!! Інакше Китай експортував би в сотні разів менше товару. Там майже все виробляють на іноземних фірмах...
До України завозять лише 3% відсотки китайських товарів?
Зайдіть в супермаркет і почитайте етикетки <_<
Хоча з іншого боку з Німетччини завозять більш науковомісну продукцію, ніж з Китаю.

Перегляд дописуRed O'Van (7.04.2008 17:05) писав:

Bled-a-Med це фірма німецька, а продукція китайська!

Цитата

Crest is a brand of toothpaste made by Procter & Gamble and sold worldwide. In many countries in Europe, such as Germany, Ukraine, Russia, and Poland, it is sold as Blend-A-Med, the name of an established German toothpaste acquired by P&G in 1987 (formerly Blendax GmbH, located in Mainz, Germany).
http://en.wikipedia....st_(toothpaste)
Crest це зубна паста, що виготовляється Procter & Gamble. В багатьох країнах Европи (наприклад Німетччині, Україні, Росії, Польщі) вона продається під брендом Blend-A-Med, який P&G купила в 1987 році разом з німецькою фірмою.

Про китайську продукцію я згідний, про фірму — ні.
  • 0

#63 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 13:50

3% бачить митниця, а решта - контрабанда. Але ніколи продукція виготовлена в одній країні навіть зарубіжними фірмами не буде зараховуватися в експорт іншій країні... Тому сміливо дивимося на штрих-код і не помилимося, що зроблено в Німеччині та Франції.
  • 0

#64 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.04.2008 – 14:44

А ще більше продукції Procter & Gamble на українському ринку, так само як конфеток 'Mars' `Snickers`, рекламованих шампунів та пральних засобів вироблені у підмосков'ї.
Чи всі вже давно не купують товари 'маде ін Раша'? Принаймі ноги у питанні псування іміджу України на міжнародній арені ростуть звідти.

Повідомлення відредагував trim: 14.04.2008 – 14:45

• 0

#65 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 14.04.2008 – 16:36

Український народ не відмовиться від товарів німеччини та франції оскільки напевне кожен знає що вони дуже якісні ( набагато якісніші українських )
  • 0

#66 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 17:46

Перегляд дописуpushechka (14.04.2008 16:36) писав:

Український народ не відмовиться від товарів німеччини та франції оскільки напевне кожен знає що вони дуже якісні ( набагато якісніші українських )
Але ж честь тим більше політична не повинна продаватися... Ось Іран відмовляється брати за свою нафту грошами свого ворога...
  • 0

#67 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 14.04.2008 – 21:22

До речі, щоб вступити в НАТО, нам потрібно мати тільки бажання, на відміну від ЕС, де потрібно ще відповідати певним вимогам.
Тут вже не ми гальмуємо, а гальмують нас.
  • 0

#68 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 07:47

Цікаво чи оцей всенародний бойкот продукції з Німеччини та Франції може зашкодити Україні при входженні у ЄС?
  • 0

#69 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.04.2008 – 07:52

Перегляд дописуWeber (15.04.2008 08:47) писав:

Цікаво чи оцей всенародний бойкот продукції з Німеччини та Франції може зашкодити Україні при входженні у ЄС?
Ні, а от українцям може (в особистому житті). Я краще купуватиму якісну продукцію з тих країн, доки у нас не перестануть робити гівно.
  • 0

#70 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 08:04

Перегляд дописуБілий Дракон (15.04.2008 07:52) писав:

Ні, а от українцям може (в особистому житті). Я краще купуватиму якісну продукцію з тих країн, доки у нас не перестануть робити гівно.
Ха!!! Наша легка промисловість працює на давальницьких засадах з Німецькими фірмами і купляючи якісні "німецькі" речі Ви купляєте Українське "гівно" з німецькою лейбою...
  • 0

#71 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 09:09

Перегляд дописуWeber (15.04.2008 09:04) писав:

Ха!!! Наша легка промисловість працює на давальницьких засадах з Німецькими фірмами і купляючи якісні "німецькі" речі Ви купляєте Українське "гівно" з німецькою лейбою...
Доречі якраз німецькі фірми в цьому році не розмістили замовлення на українських фабриках, через більш дешеву працю в Китаї.
Звичайно ця тема - привід позубоскалити. Тож не треба так перейматись через те що хтось не придбає німецький чи французький товар.
  • 0

#72 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 09:25

Перегляд дописуtrim (15.04.2008 09:09) писав:

Доречі якраз німецькі фірми в цьому році не розмістили замовлення на українських фабриках, через більш дешеву працю в Китаї.
Та розмістили... На Львівській фірмі Маяк точно розмістили... Не дешева праця є чинником для модних текстильних виробів, а поєднання порівняно дешевої праці з близбкості до європейських ринків збуту. Це саме Україна... Китай - то місяць втрати часу... Мода пройде за той час.
  • 0

#73 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 12:37

Порівнюючи речі з німецьким лейблом і речі мей ін Юкрейн можна навіть на око побачити різницю.
  • 0

#74 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 12:59

Перегляд дописуБілий Дракон (15.04.2008 12:37) писав:

Порівнюючи речі з німецьким лейблом і речі мей ін Юкрейн можна навіть на око побачити різницю.
Але я кажу про одночасне - німецький лейб на виробах зроблених в Україні за німецькими технологіями та з використанням німецьких матеріалів.
Одна із схем є такою (сорочки):
1. Розробляють у Німеччині технологію та виробляють якісні тканини.
2. Везуть у Польщу на розкроювання.
3. Везуть в Україну на пришиття гудзиків.
4. Забирають у Німеччину для лейбування.
  • 0

#75 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 13:33

Коли українці роблять для заходу, о жодної ниточки не стирчіть. А коли для нас, то це щось :ggggg:.
  • 0

#76 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 14:22

Перегляд дописуАничка (3.04.2008 23:06) писав:

Краще напишіть, чому, на Вашу думку, саме Франціяй Німеччина - проти нас у ПДЧ.
Що, вони сильно миролюбні та ліберальні?? Чи когось образити їхній уряд не хоче?? Чи за той же газ переживають...

Як на мене то все дуже прозоро. Як сказав вже Сотнік - Путін стовідсотково має вплив на Німеччину. Про Францію з їхнім новим прибацаним президентом можна різні версії висувати, але найочевидніша - підкуп - серед них.

Перегляд дописуDynkan 113 (4.04.2008 06:39) писав:

нажаль єдиний механіз впливу України то газопровід... ми ще занадто слабкі щоб мати можливість повпливати на такі держави як Франція та Німечину.

Згідна. Підтримую також висловлювання, що якщо щось і бойкотувати, то, в першу чергу, російські товари. Росія все ще має надію на повернення територій України або хоча би повернення впливу на неї. Думаю, не останню роль відіграє і Крим. Я так думаю, якщо Україна вступить в НАТО, то свою базу Росія буде змушена забрати, тоді як зараз вони ще тихо там сидять і час від часу влаштовують якісь акції типу "Крим Рассеї!" ніби-то від імені кримського народу.
Зараз Україна є буфером між Росією і Європою. І Європі також вигідно це. Європі вигідна багата Україна, але за межами Європи. Росії вигідна Україна лише як союзник. Але оскільки Росія не знає, що таке рівноправний союзник, то звідси і всі проблеми. Простистояти рівноправно Україна не може, а до якогось сильнішого об"єднання не виходить увійти. На дорозі стоїть той самий газ - наш захист і наша ж біда. Хоча вже і будується альтернативний газопровід в обхід України - ще декілька років ситуація не зміниться.

Перегляд дописуБілий Дракон (15.04.2008 06:52) писав:

:ggggg: Цікаво виходить. Наші в Україні купують німецьке, бо наше Ге..., а наші в Німеччині все купують в Україні, бо воно натуральніше і краще. Лідиром таких товарів є косметичні продукти типу "Зелена аптека", "Алие паруса". Назви зі стелі взяла, бо таким не страждаю і їх не знаю - в Україні купувала українське, тут купую місцеве.
  • 0

#77 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.04.2008 – 20:27

Ось тут є дуууже багато про Німецьку торгівлю... Все таки німці виробляють багатенько...
http://www.imemo.ru/.../2004/04001.pdf
  • 0

#78 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.04.2008 – 08:24

Мають і московіти свою історію бойкоту товарів...
  • 0

#79 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 17.04.2008 – 08:38

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.04.2008 19:44) писав:

Мабуть ви просто необізнані з програмою НАТО.
На утримання військ видаються гроші.
Також видається нове обладнання, і найголовніше - доступ до нових технологій а також менеджмент персоналу.
Атож! звісно необізнана!
А пан в курсі, що перш ніж "видавати гроші" всі члени альянсу складають їх "у спільну коробочку"? Себто Україні теж доведеться платити чималенькі "членські внески". Чи про ці дірбнички не варто і згадувати?

А те, що насправді потрібно Україні, - це керівники, які думають головами, а не амбіціями. А потім вже нато і євросоюзи.

Повідомлення відредагував bulbashka_aero: 17.04.2008 – 08:39

• 0

#80 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 10:37

Якась непродуктивна дискуія виходить. Варто змінити лозунг на
КУПУЙ УКРАЇНСЬКІ ТОВАРИ,
допоможи економіці пережити економічну кризу.
Якщо ви купите костюм за 600-1500 грн місцевого виробництва замість імпортного, туфлі за 200-300 грн, то принесете більше користі країні, ніж бойкотом іноземних товарів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних