Перейти до вмісту

Заборонити маркетинг!

Повідомлень в темі: 83

#21 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.04.2008 – 20:49

Перегляд допису-=VJ=- (2.04.2008 20:37) писав:

Може вже зразу до комунізму - заборонити приватний бізнес, один державний виробник...
Чому такі асоціації? Встановлено ж норми наприклад впливу на довкілля та ергономічні норми. І все ОК. Так само рекламні норми. Але державі реклама ніби-то вигідна - багато податків береться. Однак якщо питання аналізувати ширше - то вигода від цих податків дуже відносна, а суспільство у цілому програє! У США щороку витрачають на рекламу суму, що рівна ВНП цілої Бразилії!!! Чи не абсурд? Яка користь людині, що прочитає на футболці назву якоїсь там фірми. Інформації корисної там нема жодної!!! :cool1:

Перегляд дописуMarcos (2.04.2008 20:39) писав:

А хіба більшість реклами не інформує споживачів про якість чи про ціну ? Будь-яка компанія позиціонує свій товар або як якісний, або як торар що може задовольнити потреби споживача за сприйнятною ціною.
Це особливо можна зрозуміти з написів на футболках чи рекламних щитів стадіону.
  • 0

#22 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.04.2008 – 20:52

2500- приблизно стільки рекламних повідомлень в день отримує кожна людина.
Як ми насправді чуємо і бачимо рекламні повідомлення. Люди бачать дуже багато комерційних оголошень, але звертають увагу на дуже мало з них. Вони звертають увагу на ту інформаію, яка їх справді цікавить і на ті вироби, які вони збираються купити. Таким чином, люди звертають увагу “вибрано” лише на ті оголошення, які розповідають про вироби чи послуги, які їх цікавлять.
  • 0

#23 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 02.04.2008 – 20:54

Але платити доводиться за все!!!
  • 0

#24 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.04.2008 – 22:41

Перегляд дописуWeber (2.04.2008 20:49) писав:

Це особливо можна зрозуміти з написів на футболках чи рекламних щитів стадіону.
Пан Вебер а ви що все купуєте що рекламується ?

І до речі, як ви вбачаєте обмеження на державному рівні. Чому держава повинна вказувати приватному капіталу куди витрачати свої гроші ?
Вам не подобається ціна товару, не купуйте. Я не розумію в чому проблема, у вас завжди є вибір.
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 01:02

Перегляд дописуWeber (2.04.2008 21:54) писав:

Але платити доводиться за все!!!

Не платіть, в чому проблема? Чи Вас турбує, куди інші дівають гроші?
  • 0

#26 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 07:21

Перегляд дописуMarcos (2.04.2008 22:41) писав:

І до речі, як ви вбачаєте обмеження на державному рівні. Чому держава повинна вказувати приватному капіталу куди витрачати свої гроші ?
Вам не подобається ціна товару, не купуйте. Я не розумію в чому проблема, у вас завжди є вибір.

1. Так само як держава ставить вимоги щодо охорони довкілля та працюючих можна би було запровадити обмеження на рекламу та упаковку. Механізм можна придумати, хоча це не така проста справа.
2. Я не кажу про конкретну особу, а масову свідомість і маніпулюючий вплив на неї маркетингу.
ПЕС. Ось візьміть алкоголь та цигарки. В усьому свті хоча з трудом, але не існує їх реклами. А у нас держава вважає, що їй це вигідно. І далі йде реклама. І хоч люди підсвідомо та свідомо знають про згубність цього, але...

Перегляд допису-=VJ=- (3.04.2008 01:02) писав:

Не платіть, в чому проблема? Чи Вас турбує, куди інші дівають гроші?

Ми ж обговорюємо проблему з суспільної точки зору. Так мене (і не лише мене) дуже турбує, що унаслідок дорогою маніпуляцією свідомістю людей їх гроші витрачають дуже не раціонально. Люди самі оплачують оту маніпуляцію! :cool1:
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 07:32

Перегляд дописуWeber (3.04.2008 08:21) писав:

Люди самі оплачують оту маніпуляцію! :cool1:

Це їхні гроші і їхня справа. Вам до неї зась, якщо Ви не комуніст.

Перегляд дописуWeber (3.04.2008 08:21) писав:

І хоч люди підсвідомо та свідомо знають про згубність цього, але...

Але людям більш нема куди вбити час. Тому заборона нічого не дасть, заборони взагалі ніколи нічого не дають (можна подумати, що довкілля хтось береже).
Людям потрібна альтернатива. Якщо хочеться її створювати - тут я підтримаю. Якщо хочеться забороняти - тоді без мене.
  • 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 07:39

Перегляд допису-=VJ=- (3.04.2008 07:32) писав:

Це їхні гроші і їхня справа. Вам до неї зась, якщо Ви не комуніст.
Але людям більш нема куди вбити час. Тому заборона нічого не дасть, заборони взагалі ніколи нічого не дають (можна подумати, що довкілля хтось береже).
Людям потрібна альтернатива. Якщо хочеться її створювати - тут я підтримаю. Якщо хочеться забороняти - тоді без мене.

1. Напєрсточники на базарі теж виманюють людські гроші, а не державні. І навіть не комуністичні держави їх ганяють.
2. Альтернатива просто не має грошей.
3. Ще раз вказую на існування заборони у багатьох країнах реклами алкоголю та цигарок. Держава однією з своїх функцій має насильство для загального блага. І це нормально.
  • 0

#29 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 07:44

Треба врахувати, що при забороні маркетингових витрат вивільниться колосальна кількість працівників, що зайняті в цій галузі. А також ті величезні кошти, що крутяться на цьому ринку. Це призведе до фінансової та соціальної кризи...
Спочатку треба підготувати "запасний аеродром", куди переключити матеріальні і людські ресурси що звільняться. А потім вже забороняти...
А то вийде як завжди.
  • 0

#30 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 07:49

Але запасних аеродромів море тепер!!! Наприклад будівництво знемагає від браку робочих рук. А тут Євро-2012 на носі...
  • 0

#31 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 07:56

Ага... І де ви бачили, щоб комп'ютерник взяв в руки лопату?
Або продавець пішов за станок?
Підготувати "запасний аеродром" - це надзвичайно складна задача. Треба переучувати кадри, створювати робочі місця, розробляти технології, будувати підприємства, вигадувати товари, створювати попит на ці товари (а це знову ж маркетинг)....
Корочє, замкнуте коло. Тут самою тільки забороною нічого путнього не доб'єшся. Лише нашкодиш... Як кажуть, ламать не строїть...

ПеС. Чогось уявлена картина життя без маркетинга мені нагадала часи СРСР... :cool1:

Повідомлення відредагував Sotnik: 03.04.2008 – 07:58

• 0

#32 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 08:14

Перегляд дописуWeber (3.04.2008 08:39) писав:

1. Напєрсточники на базарі теж виманюють людські гроші, а не державні. І навіть не комуністичні держави їх ганяють.

Їх ганяють за неліцензоване заняття азартними іграми, а не за обман.

Альтернатива просто не має грошей.

Он як? І яка ж вона?

Ще раз вказую на існування заборони у багатьох країнах реклами алкоголю та цигарок. Держава однією з своїх функцій має насильство для загального блага. І це нормально.

Алкоголь та тютюн вбивають. Кого чіпає маркетинг?

Перегляд дописуSotnik (3.04.2008 08:56) писав:

ПеС. Чогось уявлена картина життя без маркетинга мені нагадала часи СРСР... :cool1:

Бо воно так і є.

Перегляд дописуWeber (3.04.2008 08:49) писав:

Наприклад будівництво знемагає від браку робочих рук.

Чудово. То може пан Weber замість сидіти на форумі піде, поносить бетон?
  • 0

#33 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 08:20

Перегляд дописуSotnik (3.04.2008 07:56) писав:

Ага... І де ви бачили, щоб комп'ютерник взяв в руки лопату?
Або продавець пішов за станок?
Підготувати "запасний аеродром" - це надзвичайно складна задача. Треба переучувати кадри, створювати робочі місця, розробляти технології, будувати підприємства, вигадувати товари, створювати попит на ці товари (а це знову ж маркетинг)....
Корочє, замкнуте коло. Тут самою тільки забороною нічого путнього не доб'єшся. Лише нашкодиш... Як кажуть, ламать не строїть...

1. Не йдеться про лопати. Компутерник працюватиме в проектному бізнесі.
2. Продавців не зменшиться. Зменшаться шалені витрати на рекламу. Хай витрачають на якість.
3. Але ж заборонили рекламувати в Європі алкоголь і тютюн - горівка у Польщі різко стала дешевшою.
4. В СССР була дивна реклама - типу "Лєтайтє самольотамі Аерофлота"... Інших і так не було...
5. Не про заборону йдеться, а про розумне обмеження рекламних бюджетів. Бізнес давно вже би винищив природу, якби не було обмежень.

Перегляд допису-=VJ=- (3.04.2008 08:14) писав:

Чудово. То може пан Weber замість сидіти на форумі піде, поносить бетон?

Але я фактично і ношу бетон!!! Оплачуючи високо працю будівельників у Львові, які ось зараз у той час працюють з бетоном на подвірї мого будинку. Там багатенько роботи - бордюри, бруківка, огорожа... І жодної реклами - все продуктивні витрати!!! Але дорого, бо мало народу в будівництві...
  • 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 08:24

Перегляд дописуWeber (3.04.2008 09:20) писав:

1. Не йдеться про лопати. Компутерник працюватиме в проектному бізнесі.

І хто ж його, цікаво, туди загонить?

Продавців не зменшиться. Зменшаться шалені витрати на рекламу. Хай витрачають на якість.

Підуть ще шаленіші витрати на обхід заборони - та й по всьому.

3. Але ж заборонили рекламувати в Європі алкоголь і тютюн - горівка у Польщі різко стала дешевшою.

Європа і Польща - то дещо різні речі. Це перше. Друге - про ціни добре говорить кількість поляків, які їздять до нас за горілкою.

Не про заборону йдеться, а про розумне обмеження рекламних бюджетів. Бізнес давно вже би винищив природу, якби не було обмежень.

Я бачу, як ті обмеження діють, ага...

Але я фактично і ношу бетон!!! Оплачуючи високо працю будівельників у Львові, які ось зараз у той час працюють з бетоном на подвірї мого будинку. Там багатенько роботи - бордюри, бруківка, огорожа... І жодної реклами - все продуктивні витрати!!! Але дорого, бо мало народу в будівництві...

Не треба відмазок - болить душа за будівництво - покидайте форум та офіс і йдіть класти цеглу.
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.04.2008 – 08:37

4. В СССР була дивна реклама - типу "Лєтайтє самольотамі Аерофлота"... Інших і так не було...
гарний приклад того, що основною функцією реклами є не інформаційна, а спонукальна, а вдруг всі стануть лєнодадами яким нічьо не треба крім хібари з хлібом і водою :cool1:

Перегляд допису-=VJ=- (3.04.2008 09:24) писав:

Не треба відмазок - болить душа за будівництво - покидайте форум та офіс і йдіть класти цеглу.
харе в мою царину лізти під дурачка косити, його болить за власну кишеню і це правильно
  • 0

#36 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 08:57

Перегляд допису-=VJ=- (3.04.2008 08:24) писав:

І хто ж його, цікаво, туди загонить?
Підуть ще шаленіші витрати на обхід заборони - та й по всьому.
Європа і Польща - то дещо різні речі. Це перше. Друге - про ціни добре говорить кількість поляків, які їздять до нас за горілкою.
Я бачу, як ті обмеження діють, ага...
1. Самі підуть - там тепер багато платять.
2. Яким чином обійти. Один польський клуб спробував за допомогою куплених матчів стати чемпіоном - викинули у третю лігу. Я не кажу про повну заборону - лише про обмеження бюджету... А то спокійно списують на на витрати.
3. Поляки їздять за цигарками... Бо різниця у ціні - понад 5 разів.
4. Якби нгічого не діяло - була б пустеля.
5. Кожен робить свою справу. Якщо мої Польські доходи дозволяють оплачувати дорогу працю Українських будівельників, то навіщо я у них забиратиму роботу... Знаєте таку економічну теорію Альтернативних витрат... Так ось - кладка моїми руками обійшлася б мені занадто дорого... :cool1:

http://www.newsru.co...ommercials.html
Ось і московити накладають певні обмеження на рекламу...
  • 0

#37 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 09:22

Перегляд дописуWeber (3.04.2008 09:57) писав:

1. Самі підуть - там тепер багато платять.

особисто я не збираюсь, тому навряд чи хтось піде.

Яким чином обійти

Купою, в залежності від умов заборони.

Поляки їздять за цигарками...

А за горілкою, значить, не їздять? Зовсім?

Бо різниця у ціні - понад 5 разів.

Треба ж таке, і заборона у них реклами не рятує. От дивина.

Якби нгічого не діяло - була б пустеля.

Планета велика, природа сильна - не все одразу, за кілька десятків років обов"язково буде.

Кожен робить свою справу.

От і залишмо робити кожному свою справу - кому цеглу класти, кому рекламувати.

Ось і московити накладають певні обмеження на рекламу...

О, то ми вже на московитів дивитися будемо? Може тоді і в усьому іншому почнемо - на чолі країни спецслужбовець, ніякої демократії і все таке?
А те, що обмеження стосуються саме тютюну та алкоголю - це ми не бачимо?

Перегляд дописуSergiy_K (3.04.2008 09:37) писав:

його болить за власну кишеню і це правильно

Я не бачу яким боком тут задіяна його кишеня.
  • 0

#38 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 09:38

1. Розумію, що кожен захищає свою професію... Але якщо та професія з суспільної точки зору шкідлива?
2. Кишеня задіяна таким чином, що невелика кількість будівельників спонукує до стрімкого зростання цін на їх роботу... У Польщі вже дешевше можна будувати, ніж в Україні...
  • 0

#39 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.04.2008 – 09:40

Перегляд допису-=VJ=- (3.04.2008 10:22) писав:

Я не бачу яким боком тут задіяна його кишеня.
кишеня - це така метафора до "бабки", "лаве", "грошенята", "налік", "зелень", "башлі"..., а твоя з 500 баксовою орендою що? ніяк не задіяна?
  • 0

#40 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 09:52

Витрати на рекламу у 10 найбільш рекламованих галузевих категоріях становили у США понад $43 мільярди за рік.
http://www.telekritika.ua/media-rinok/medi...2006-03-31/6776
А якби ті гроші витратити на підвищення якості чи створення ефективних відновних джерел енергії... Чи просто на охорону довкілля...

Повідомлення відредагував Weber: 03.04.2008 – 09:53

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних