Перейти до вмісту

Київ! Чудове місто?

Повідомлень в темі: 123

#41 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 01.04.2008 – 09:36

Ну тут вже хто до чого звик..............Я народився в цьому місті і тому можливо і не помічаю ніяких проблем ні з "потужним потоком людських мас" ні з "стрімким плином часу" - вжився напевно в той темп.............
З пробками - дійсно проблеми є............але тут метро виручає.
Мовне питання - то це не киян проблема........їх як таких на справді дуже мало..............але багато тих що преїхали в Київ, в тому числі в останній час. У нас як не зміна влади (і не важливо, на якому рівні) - так і потягнулися ешелони "своїх" з Донецька, Дніпра, Львова, Харкова...........залежно від того з відки новий "папа" прибув...........і житло тут баснословно дороге переважно через це...........регіони скуповують і заселяють новобудови цілими поверхами. І вгадайте - якою мовою вони будуть говорити - звичайно тією, до якої звикли. Але якщо чесно то ситуація набагато покращилась за останні роки. То я по дітям суджу - вони вже зараз переважно українською спілкуються, а відповідно з часом вони стануть дорослим україномовни населенням, яке виховає слідуюче покоління...............і так далі. Тому - то все питання часу. Ну, а якщо зараз мене в магазині продавщиця не розуміє - то вибачте - то не мої проблеми, а її...........інколи (під настрій) можу і "подрісірувати", але зазвичай як папуасу повторюю декілька разів, доки не зрозуміє мене.
Ну а всім гостям столиці - не раджу робити висновки по 2 вулицям (Привокзальна площа та Хрещатик)............. тут ще дуже багато цікавих місць. Я наприклад старе місто полюбляю..........і схили Дніпра.......

П.С. - а з приводу радянської символіки на будівлях ВР і КМУ - то це крім всього іншого, ще й пам’ятки архітектури (хоча і тих часів) і відповідно їх зміна потребує відповідної процедури....................
  • 0

#42 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 09:54

Перегляд дописуМетелик (1.04.2008 08:40) писав:

а гаряча вода аргумент європейськості? Якісь Ви дуже ворожі :wacko:
1 квітня)) і куди там ті теми про найкращого форумчанина)))) от сама жесть))))
Метелик, ти звісно прикольна, але назви мені хоч одне справді євроейське місто, у якому немає гарячої води, або і є, але за розкладом, у певні дні і з перебоями??)))
Уже уявляю собі цю картину:

Франція.
Вранішня кав"ярня.
"Місьє, ви теж сьогодні воду у відрі гріли, щоб помитися?" :prapor3:
  • 0

#43 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.04.2008 – 10:05

Перегляд допису_saljama_ (1.04.2008 10:54) писав:

Метелик, ти звісно прикольна, але назви мені хоч одне справді євроейське місто, у якому немає гарячої води, або і є, але за розкладом, у певні дні і з перебоями??)))

Які перебої? Вода гаряча присутня 6.00-10.30 та 18.00-23.30. Так що не нада про відсталість та перебої. Бач матьорі, бо цілодобово є.

Ставте собі бойлер як йа і усьо!
  • 0

#44 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 10:23

Перегляд дописуbamik (1.04.2008 10:05) писав:

Які перебої? Вода гаряча присутня 6.00-10.30 та 18.00-23.30. Так що не нада про відсталість та перебої. Бач матьорі, бо цілодобово є.

А ще краще за маломісткого бойлера бак літрів на 500 + двигун у пивниці... Так як я це зробив борючись з водними проблемами Львова. Але ці водні проблеми сумний спадок совєцких часів, бо наприклад Львів був розрахований на 300 тис. мешканців, яким би води вистачило цілодобово... А совєти набудували водопотребуючих підприємств + навезли народу, щоб працювати на них, теж водопотребуючого... І Львів на головному європейському вододілі, а Київ на Дніпрі... Різні можливості водозабезпечення...
  • 0

#45 Таха:)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.04.2008 – 10:44

Ну і дебати ви тут розвели. Щоб насправді пізнати місто - треба хоч трохи в ньому пожити. От мені подобається Львів, а й у нього є свої проблеми, наприклад, з водою:prapor3:)
Дійсно Київ місто з шаленим ритмом, але саме таким кияни його і люблять - з його заторами, вінегретом у вагонах метро, з людьми які кудись поспішають у часи піки. Звісно, іноді це дістає, хочеться втекти в якусь глухомань. Але ненадовго, бо потім починає відчуватися шалена нестача улюбленого міста.
Бо саме тут я можу реалізувати свої постійно змінні прагнення, тут мій улюблений кінотеатр, затишні місця, кафешки, магазини, театр, опера, друзі і ще багато чого. Та й розмовляти українською в Києві не так складно, як скажімо у Донецьку. Тому не треба перебільшувати і висловлюватися занад-то суб"єктивно.
Якось думала про те, щоб переїхати у якесь відлюдне місце. Але то, скорше за все, вже буде в старості, бо зараз я не змогла б проміняти київське загазоване повітря на щось інше.
  • 0

#46 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 10:51

Перегляд дописуbamik (1.04.2008 10:05) писав:

Який н** бойлер? гаряча вода - це не розкіш! це життєва необхідність! і режим із 6.00-10.30 та 18.00-23.30 - це ненормально! І цю проблему треба вирішувати на рівні влади, бо

Цитата

Так що не нада про відсталість
смішно. Ніхто про відсталість не казав.
І правда, ото ми матьорі, мало того, що вода гаряча є цілодобово, то ще і комфортабельні зручності метро... апупєть...
  • 0

#47 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 01.04.2008 – 11:14

Перегляд допису_saljama_ (1.04.2008 09:54) писав:

Франція.
Вранішня кав"ярня.
"Місьє, ви теж сьогодні воду у відрі гріли, щоб помитися?" :prapor3:

Погоджуюся на 100%, гаряча вода в Європі має бути і є! я в Чернівцях її маю, але нажаль не можу розписатися за всі інші будинки в місті! Але до чого тут гаряча вода -не про неї мова!!!
  • 0

#48 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 11:16

В день працюють та вчаться, а не з гарячою водою бавляться.
  • 0

#49 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 11:27

Перегляд дописуМетелик (1.04.2008 07:40) писав:

Люди, і чому у вас стільки одразу негативу, бурхливих емоцій!!! Marcos нічого я по форумах не читала, а їздила в Київ по необхідності! Магазин посуду, то не аргумент, один приклад, Якісь Ви дуже ворожі :prapor3: Вас почитати, так я ніби, найгіршими словами про Київ! Аж так зачепила почуття до рідного міста?
Шановна, якщо ваш приклад це не аргумент, то тоді це пусті слова, так слід розуміти ?
Якщо ви вважаєте що в центрі міста повинні бути лише магазини з хлібом та ковбасою то вам шлях не у Європу, а далекий Сибір.

Цитата

а гаряча вода аргумент європейськості?
А що ні ? Що це за місто, що не може задовольнити мінімальних потреб людини та порушує санітарні та гігієнічні норми. Яка ж ви тоді Європа ? Чи може ви Європа бо у вас чисто ? ну так в мене квартирі теж чисто, буду свою квартиру називати - "європейською"

Цитата

А щодо сприйняття столичного життя, в якому час не тягнеться як жуйка, а люди метеори, то ми - провінціали - справді його не розуміємо (но не кажу одразу за всіх, в першу чергу за себе). Але як звикли до такого життя і почуваєтесь комфортно

Ну так якщо ви не розумієте, то навіщо писати.
Я от теж не розумію поведінку ваших земляків які їздять в метро ( за декілька кілометрів від мого дому на будівництві метрополітену живуть ваші Земляки і дуже багато) і кричать на пів вагону, бо їм весело і вони їдуть бухать ( самі так казали) і це було не раз, а назад повертаються п"яні з перегаром на весь вагон, ще й так модні бо їх багато і вони п"яні. Це нормально????Це Європа ? Ні , я розумію, люди приїхали заробляти гроші, ну інша в них культура..хай буде, що поробиш.
А ви приїхали в Київ і починаєте розповідати що не так, кажучи при цьому що ви не розумієте життя столиці. Ну так навіщо писати тоді ?

Перегляд дописуWeber (1.04.2008 09:23) писав:

А ще краще за маломісткого бойлера бак літрів на 500 + двигун у пивниці... Так як я це зробив борючись з водними проблемами Львова. Але ці водні проблеми сумний спадок совєцких часів, бо наприклад Львів був розрахований на 300 тис. мешканців, яким би води вистачило цілодобово... А совєти набудували водопотребуючих підприємств + навезли народу, щоб працювати на них, теж водопотребуючого... І Львів на головному європейському вододілі, а Київ на Дніпрі... Різні можливості водозабезпечення...
Пройшло 16-ть років, а нічого так не зроблено. То може не Совєти винні, а місто, яке не здатне вирішити проблеми ?

Перегляд дописуbamik (1.04.2008 10:16) писав:

В день працюють та вчаться, а не з гарячою водою бавляться.
то може ще всі магазини закрити, щоб не їли, бо треба працювати і навчатися ?)))
  • 0

#50 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 12:25

Перегляд дописуMarcos (1.04.2008 12:27) писав:

то може ще всі магазини закрити, щоб не їли, бо треба працювати і навчатися ?)))

Га? Не в’їхав)
  • 0

#51 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 13:36

Перегляд дописуbamik (1.04.2008 12:25) писав:

Га? Не в’їхав)
ну якщо вода не потрібна в день бо всі працюють, то може й магазини закрити ?)
  • 0

#52 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 15:34

Перегляд дописуMarcos (1.04.2008 12:27) писав:

Шановна, якщо ваш приклад це не аргумент, то тоді це пусті слова, так слід розуміти ?
Якщо ви вважаєте що в центрі міста повинні бути лише магазини з хлібом та ковбасою то вам шлях не у Європу, а далекий Сибір.

ДО чого тут магазин з хлібом :prapor3:
Просто в Києві побачила шалений перепад від савдеповської бідності бо шалено дорогих бутіків, якось неврівноважено - а це вже аргумент:wacko: Але в тому винна київська влада!

А я написала що в центрі міста має бути тільки магазин з хлібом і ковбасою? чіпляєтесь до слів,це вже справді смішно :)
  • 0

#53 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 15:41

Перегляд дописуМетелик (1.04.2008 15:34) писав:

ДО чого тут магазин з хлібом :prapor3:
Просто в Києві побачила шалений перепад від савдеповської бідності бо шалено дорогих бутіків, якось неврівноважено - а це вже аргумент:wacko: Але в тому винна київська влада!

А я написала що в центрі міста має бути тільки магазин з хлібом і ковбасою? чіпляєтесь до слів,це вже справді смішно :)

ви побачили один магазин і вирішили що це вже проблема. Провінційність з вас просто випирає. І взагалі ви в СОВДЕПІЇ зростали чи щось пам"ятаєте ?:)
І що таке " совдепівська бідність" поясніть. Ви визначіться то ви кажете що це не аргумент, тепер ви кажете що це аргумент.
Будь-який магазин в центрі Києва прибутковий і проблема оформлення інтер"єру це вже питання до власника. І взагалі не знаю де ви його знайшли.
А робити висновки з одного магазину це вже дуже не розумно, поїдьте подивіться на " совдепівські магазини" у "вашій Європі".
  • 0

#54 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 10:02

мдя...що вам сказати. ну почну з того, що Чернівці надзвичайно гарне місто, з друзями просто блукали його вулицями. А ще завдяки одному форумчанину блукали не просто, а цілеспрямовано)))

Львів...ну якщо перефразувати (ну щоб цензурно було) мого братика...місто не винне, що в ньому так багато ідіотів. Я дуже люблю Львів (він правда любить зустріти вітром та дощем, але то пусте), але перепрошую...як раз у вас в місті, шановні львівяни, тенденція до зросійщення на обличчя. Порівняно з 2001 роком в 2007-му була дійсно здивована такій кількості російської у "Західній столиці України".

Вода...смішно, але вставлю і свій коментар. Нормально - це коли є вода цілодобово - холодна та гаряча. Коли вона по розкладу - це не нормально. І байдуже коли там хто вчиться чи працює, є люди, які в цей час знаходяться вдома і потребують води ПОСТІЙНО!

ну і нарешті Київ. Вже не раз писала, в Києві киян відсотків 40 від сили. Решта - гості столиці, які вирішили трошки затриматись...ну приблизно на все життя)))
Тому аргументи про хамство, грубість, непривітність і теде...залиште при собі, то не про киян.
Місто велике і враження того, що все відбувається дуже швидко лише ваше власне враження. Насправді все так само як і скрізь і все просто залежить від вашого стилю життя та вашого бажання. Я можу кудись поспішати, тоді все буде швидко. Я можу просто гуляти і час триватиме вічно. І справа не в тому, що я киянка і звикла. Я можу звикнути до будь-чого, якщо маю на те бажання))
Щодо довготривалості переїздів...ну не знаю...1,5 години максимум (це якщо по місту, а не всякі Борисполі, Вишгороди, Вишневі....що власне і не є Києвом, хоча комусь так захотілося). Наприклад від мене (живу між Либідською і Палацом "Україна") до краю Троєщини (дійсно край далі ніщо не їде))) 1,5 години (20 хв на метро, 30 хв в черзі (метрів 10-15) на маршрутку, 30-40 на дорогу). Працюю теж в зажоп.ї - добиратись від 40 до 70 хвилин (двома видами транспорту) - залежить від завантаженості дороги біля Петрівки.
Щодо української в місті...боюсь пальців у вас не вистачить, це лише якщо порахувати форумчан з Києва, а це не все місто. Якщо на панну дивно прореагували за привітання українською в магазині...хм...завіряю вас, там працюють не киянки.
Особисто я зараз чую українську в порівнянні до російської 50 на 50 (це загальне враження по місту, а не як деякі дім-робота; робота -дім), до яких ще домішується англійська, німецька, французька, китайська, японська, корейська, арабська ну і так далі. нажаль так, бо столиця, бо мегаполіс, бо тут купа іноземців.
І наостанок. Міф про несприйняття української в Києві створюють люди, які в місті не живуть. В результаті приїжджають, переходять на російську, бо бояться бути не зрозумілими, а навіщо? Себе спитайте.
Щодо сфери обслуговування - якщо хтось не може адекватно мені допомогти в магазині чи кав.ярні, я просто встану і піду в інший магазин чи іншу кав.ярню. І не лише в мові справа. Завжди є вибір.
п.с. Робити висновки про місто не проживши в ньому хоча б кілька днів, все одно що розповідати книжку, подивившись на обкладинку. Київ - це місто, яке можна відкривати для себе знову і знову. А за тиждень (як хтось там) ви не оглянули всі гарні місця, ви просто відвідали пам.ятки за стереотипною схемою.
  • 0

#55 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 18:09

Зимова Дівчина, дякую за таку грунтовну відповідь, було приємно:cool1:

І правда те, що для того щоб пізнати місто - необхідно в ньому пожити! І це стосується не тільки міст, а і будь-якого місця проживання і перебування!
:)
  • 0

#56 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.04.2008 – 08:39

в Києві живу уже третій рік, навчаюся тута...жити можна, але якихось особливо теплих вражень нема, не хотів би тута прожити все життя
  • 0

#57 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 11.04.2008 – 11:08

В Києві за останні 90 років назбиралась купа гастрабайтерів зі всього СРСР, які на Москву не потягнули, а от в Києв приїхали.
І залишились, і думають що всі інші 'понаєхалі', і вважають що вони(гості) можуть говорити тут на 'общепрінятом' і розказувати нам як жити.
Колись (124хрр) такі гастрабайтери (правлячої династії) говорили монгольською. Іх ватажку і досі в столиці Монголії стоїть пам'ятник.
І куди вони поділись? Ми багато чуємо в Києві монгольської?
Потім були польскі топ-менеджери, німецькі, французькі, еврейські, знову німецькі, знову еврейські та російські.
Але останні 30-40 років намітився тренд на українських топ-менеджерів країни.
І ви всі за бажання можете взяти участь в тому кастингу(завоюванні Києва), як дехто з них вважає.
  • 0

#58 ВеСеЛкА

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 15.04.2008 – 20:39

Київ це дуже гарне місто.тут є багато краєвидів,особливо дуже красиво вно4іколи на вулицях темно,але багато світла йде від різних ресторанів,магазинів та іншого.Незнаю як інші,але мені дуже подобається це місто.Бо я у ньому живу,що правда не в самому центрі...але у нас теж дуже гарно))київ це супер!
  • 0

#59 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 28.04.2008 – 09:14

Якось я була в Києві три дня приїжала з тіткою на невеличку екскурсію , мені сподобалось , я ще хочу до Києва )
  • 0

#60 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 28.04.2008 – 09:47

Через півроку буду в Києві проживати...(студентом стану:lol:)
Взагалі дуже подобається місто.Громадне, напружене, з височенним ритмом життя - те,що мені треба!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних