Перейти до вмісту

Київ! Чудове місто?

Повідомлень в темі: 123

#21 vesnyanka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ірій (країна куди відлітають душі)

Відправлено 31.03.2008 – 21:51

Ну якби мене попросили вибрати, місто у якому я б хотіла жити, то Київ - це перше місто яке б я не вибрала. По-перше, страшно дороге, по-друге, дуже шумне, по-третє, мовна проблема. Практично все російське. Питаєш щось у продавщиці українською, а вона на тебе дивиться як на динозавра. Це ненормально, потрібно людям вчити рідну мову.
  • 0

#22 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2008 – 22:04

Перегляд дописуМетелик (31.03.2008 20:29) писав:

Marcos Ви певно корінний киянин? Думаю, що якби я була корінною киянкою - то любила своє місто і звикла б до нього! Але відносно киян я може ПРОВІНЦІАЛКА - і то для мене звучить гордо!!!! Чи це означає менш інтелігентна, освічена...і т.п.? Ні, це означає тільки - не з столиці!!!

Ні, не корінний, батьки теж з провінції. Ваша реакція це вже як хвороба, приїхати в Київ і розповісти як в ньому фігово, то чого ж ви сюди їхали тоді ? В центрі магазин порцеляни.. і це ви наводити як аргумент!
Балачки про те що з роботи до житла треба дістававатися три години ? ))) Це ви звідки взяли....Десь прочитали на форумі якомусь чи друзі розповіли? Це будете в себе в європейських містечках розовідати, можливо там вам повірять, а тут це виглядає просто смішно.
Ще раз повторююсь проблема не в місті, а у вашому провінційному сприйнятті столичного життя.

Цитата

Знов, щодо Європи, - Львів, Чернівці, Франківськ, Ужгород, Мукачево,Тернопіль, Луцьк, Коломия, Яремча...і ще багато міст і містечок вже набагато наблизились до рівня Європейських побратимів - але їм ще далеко
,
так вони наблизились чи їм ще далеко ? Ви виришіть остаточно. Ви знаєте , чесно слово, читати це просто смішно, де ви там у себе побачили Європу, я не знаю. Коли води гарячої немає наприклад... дійсно Європа ще та)))

Цитата

а от ще далі Києву! Можливо тому, що ніколи не був під впливом інших європейських держав і не зазнав того духу.

А от ви якраз знаєте той дух. Побачили дорогі магазини і зразу кричите "БУРЖУЇ". Чи Європі теж магазинів дорогих немає, яка ж ви Європа в Чернівцях, якщо ви на розкіш реагувати нормально не можете.

Цитата

MarcosТак, столиця, всіх приваблює, багато хто мріє там проживати і працювати-їх право! І якщо і далі мрієте проце -
- запрошую до нашої провінції в гості:) Чернівцям в жовтні 600 років - приїздіть, я екскурсоводом підробляю - з радістю проведу ВАм ескурсію містом:)
Це ж мабуть у вашу Європу треба візу брати :wacko: та й не пустять мене туди, я ж не європеєць на відміну від вас, я киянин. :prapor3:

Шановна, я не проти ваших Чернівців, дуже люблю Західну Україну, але не треба як ви кажете " ділитися враженням" ,так як ви це робити. От Києв це взагалі погано, жах просто, а от Чернівці то є Європа.
В принципі навіть не здивований, на цьому форумі девіз " Західна Україна- пуп землі" це вже нормальне явище.
  • 0

#23 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 22:21

Я не корінна киянка і цим пишаюсь, бо у мене коріння з інших чудових міст. Але живучи в ньому я зрозуміла, наскільки мені затишно і приємно. Величезна кількість різних культурних заходів мене вражає. З задоволеням їх відвідую, я живу цим!
Я розмовляю на українській, всім дуже подобається моя вимова, вони навіть не уявляють мене російськомовною.
P.S. Свиня знайде своє болото.

Повідомлення відредагував Варвара: 31.03.2008 – 22:23

• 0

#24 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 31.03.2008 – 22:32

Перегляд дописуMarcos (31.03.2008 23:04) писав:

Балачки про те що з роботи до житла треба дістававатися три години ? ))) Це ви звідки взяли....Десь прочитали на форумі якомусь чи друзі розповіли? Це будете в себе в європейських містечках розовідати, можливо там вам повірять, а тут це виглядає просто смішно.
Сусідо! та це нам з вами смішно бо у нас метро під боком! навіть два! а от мені за коханням треба їхати на саму славетну чоколівку, а це я вам скажу ще та проблема! ввечері взагалі нема сенсу ворушитись в тому напрямку або звідти. бульвар Шевченка, повітрофлотський... можна звичайно і через наш південний міст до севастопільської кут зрізати, але ніколи не можна бути певним у трафіку на тому ж мості, на московській площі (ще одне ненависне мною місце в КИєві! НАЙЖАХЛИВІША площа. суіцидальні настрої.) та і на червонозоряному. не раз бувало стояти там годинами. а кохання не раз йшло через міст, крізь вітер, непогоду, час бо спішило до мене. я вже мовчу про троєху парадайс! якщо хтось і запізнюється на лекції так це явно Ті Що Їхали Через Московський. а згадати тріщину в тунелі метро! це ж жах був! а страшні аварії на тому ж московському? коли троєха була відрізана від світу?
  • 0

#25 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.03.2008 – 22:35

Ашо пограємоюсь у європейкість? ІФ всіх взув :wacko:

http://www.wk.if.ua/...readfull&do=311
http://zik.com.ua/ua...007/06/08/77810

:prapor3:
  • 0

#26 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 22:41

Перегляд дописуNechupara (31.03.2008 22:32) писав:

Сусідо! та це нам з вами смішно бо у нас метро під боком! навіть два! а от мені за коханням треба їхати на саму славетну чоколівку, а це я вам скажу ще та проблема!
ну не знаю)) ну от наприклад.
Від нас до Троєщини , 1-1,5 добиратися, аж в саме " зажопья" вул. Милославська.
Від нас до Кільцевої в районі Олени Теліги, я дістаюсь за 1,5 години.
Звичайно є проблемі ділянки, але аж ніяк не три години. З роботи до дому.
  • 0

#27 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 22:48

Так-с.. і я сюди вклинюся, тому, що читати, не пишучи, цього разу не вийде.

Пункт перший:

Перегляд дописуМетелик (31.03.2008 15:51) писав:

Одразу прошу пробачити всіх киян і всіх, хто кохає нашу столицю!

Я Київ люблю, а не кохаю.

Цитата

Ой, була вражена, і мріяла пошвидше додому! Ну як ви там живете?
Класно ми тут живемо.

Цитата

Як там встигають жити люди? Певно зранку о 6 треба прокинутись щоб встигнути на 9 на роботу - о 18 по праці дістатися до дому, десь о 21 нарешті зайти втомленим додому, щось зїсти, но по можливості увімкнути телевізор, піти до ванної і спати...бо зранку до праці! А де час для родини, коханого (коханої), для друзів і різноманітних культурних заходів? Про прогулянки і виїзд на природу звичайно мовчу-хіба на якісь там вихідні! Звичайно, я можу помилятися! Але що ви думаєте про це?
В Києві своя атмосфера: швидка, інтенсивна, напружена. Так, тут або вживаєшся, або ні. Або місто тебе приймає - або скаржся на нестачу часу. Внутрішній ритм має збігатися. Тоді і все встигатимеш.

Цитата

Друга справа - сам Київ як місто і як столиця! деякими речами була вражена! Головні вїздні ворота до ВР по вулиці Грушевського мають величезні серпи і молоти!!! Але ми вже, Слава Богу, 16 років незалежні і чудові ковані ворота з Тризубом можна б було давно виготовити :prapor3: (може їм дорого :) :wacko: ) те саме з Кабміном - але там вже великі зірки! От, нещодавно, Ющенко казав, що Київ це Європа - географічно тільки!!! А так - савдеп і буржуйство! В центрі біля Хрещатика дорогезний бутік якогось срібного посуду і кубків (кому то потрібно) який займає шалену кількість площі, а поруч старезний совєтській магазин " Кооп ПРОДУКТИ " з інтерєром ще з тих 70-80 років!!! І таких місць багато! Та по всій Україні так-частково зустрічаються - але ж справа в тому що в столиці України, на Хрещатику!
Одже Києву до Європи ще дуже дуже далеко!
Так, я би теж багато чого вдосконалила. Недопрацьованого купа, і що найприкріше - у влади не доходять руки.

Цитата

Мовне питання в Києві теж актуальне - на пальцях рахувала людей, що говорили українською :)
Багатопальцева ж ти)

Цитата

А так багато людей рветься у столицю на роботи, шукати щастя!!!! Ой, незнаю!

Київ - місто великих можливостей. І цим все сказано.

Цитата

Приїхала до рідних Чернівців і аж легко стало - я щаслива, що живу в такому маленькому (у порівнянні з Києвом) місті!
З чим і вітаю тебе і Чернівці)
  • 0

#28 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 22:54

ну не кожень день звичайно! але свіжі згадки в пам"яті про переддень мого ДР коли я "мчалась" з тої чоколівки! вирішила поїхати на 69ому до палацу спорта, так чесне слово на клятій солом"янській мало не здохла (не могли повернути з повітрофлотського - стовбичили у першому ряду)! а в той час ті маршрути що йшли по бульвару Шевченка проїжджали досить швидко. і сам бульвар виявився потім геть пустий! а я таки загалом витратила на цей незабутній тріп 3 години. і сім"я кохання не один раз верталась додому біля 22ої... ось так.
  • 0

#29 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 31.03.2008 – 22:55

Перегляд дописуvesnyanka (31.03.2008 21:51) писав:

Ну якби мене попросили вибрати, місто у якому я б хотіла жити, то Київ - це перше місто яке б я не вибрала. По-перше, страшно дороге, по-друге, дуже шумне, по-третє, мовна проблема. Практично все російське. Питаєш щось у продавщиці українською, а вона на тебе дивиться як на динозавра. Це ненормально, потрібно людям вчити рідну мову.

ну це ти вже загнула.... я в Києві живу від народження.....Українською розмовляю все життя.... Ні разу не переходила на російську через продавців, обслуговуючий персонал чи просто російськомовних, що розуміють українську мову. і не пам"ятаю, щоб на мене через то хтось не так дивився.
я звикла до швидкості. мені не подобається, що в інших містах час тягнеться як жуйка, а люди повзуть мов черепахи.
  • 0

#30 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:07

Перегляд дописуМетелик (31.03.2008 16:51) писав:

Одразу прошу пробачити всіх киян і всіх, хто кохає нашу столицю! Але довелося, нещодавно, побувати в Києві ( не вперше)! Ой, була вражена, і мріяла пошвидше додому! Ну як ви там живете?
Почну з того, що я справді дуже шаную Київ як столицю з його багатою історією, культурою та духовністю (православна святиня) - але витримала в Києві із приємністю один день - коли з ранку до вечора оглядала всі його памятки та краєвиди!
Як там встигають жити люди? Певно зранку о 6 треба прокинутись щоб встигнути на 9 на роботу - о 18 по праці дістатися до дому, десь о 21 нарешті зайти втомленим додому, щось зїсти, но по можливості увімкнути телевізор, піти до ванної і спати...бо зранку до праці! А де час для родини, коханого (коханої), для друзів і різноманітних культурних заходів? Про прогулянки і виїзд на природу звичайно мовчу-хіба на якісь там вихідні! Звичайно, я можу помилятися! Але що ви думаєте про це?
Друга справа - сам Київ як місто і як столиця! деякими речами була вражена! Головні вїздні ворота до ВР по вулиці Грушевського мають величезні серпи і молоти!!! Але ми вже, Слава Богу, 16 років незалежні і чудові ковані ворота з Тризубом можна б було давно виготовити :wacko: (може їм дорого :ggggg: :) ) те саме з Кабміном - але там вже великі зірки! От, нещодавно, Ющенко казав, що Київ це Європа - географічно тільки!!! А так - савдеп і буржуйство! В центрі біля Хрещатика дорогезний бутік якогось срібного посуду і кубків (кому то потрібно) який займає шалену кількість площі, а поруч старезний совєтській магазин " Кооп ПРОДУКТИ " з інтерєром ще з тих 70-80 років!!! І таких місць багато! Та по всій Україні так-частково зустрічаються - але ж справа в тому що в столиці України, на Хрещатику!
Одже Києву до Європи ще дуже дуже далеко!
Мовне питання в Києві теж актуальне - на пальцях рахувала людей, що говорили українською :)
А так багато людей рветься у столицю на роботи, шукати щастя!!!! Ой, незнаю! Приїхала до рідних Чернівців і аж легко стало - я щаслива, що живу в такому маленькому (у порівнянні з Києвом) місті!
Поділяться вашими думками щодо Києва, було б цікаво, може я помиляюся? :prapor3:
Абсолютно згоден, три рази був у столиці проїздом, і так само як шпновний пан Сотник мріяа пошвидше додомцю, до рідної Полтави. Хоч пам'ятники там гарні, віє дузом історії України. Але це місто важке для нормального, щасливого щиття. Мож я і провінціал, але я так думаю, моє щастя виглядає по-іншому.
  • 0

#31 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:08

Перегляд дописуЛасочка:) (31.03.2008 23:55) писав:

я звикла до швидкості. мені не подобається, що в інших містах час тягнеться як жуйка, а люди повзуть мов черепахи.
не знаю чому всі кажуть про шалену швидкість. у мене навпаки враження таке що можна у великому місті обирати будь-який ритм життя, бо вибір таки є (єдине що чинники, що від нас не залежать на кшталт пробок, аварій і тд. але при великому бажанні можна уникати все це). я от люблю гуляти центром міста. йдеш собі потихеньку і йдеш. і стільки всього можна побачити! і головне скільки маршрутів є! та я завжди казала що у нас у місті лиш гір та моря немає! а парки які! а Дніпро! а ландшафти! ех... так і хочеться співати "як тебе не любити Києве мій..." з людьми лиш проблема.
  • 0

#32 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:10

Перегляд дописуNechupara (31.03.2008 23:08) писав:

. я от люблю гуляти центром міста. йдеш собі потихеньку і йдеш. і стільки всього можна побачити! і головне скільки маршрутів є! та я завжди казала що у нас у місті лиш гір та моря немає! а парки які! а Дніпро! а ландшафти! ех... так і хочеться співати "як тебе не любити Києве мій..." з людьми лиш проблема.
це точно. є де погуляти, тільки щоб не Хрещатик і не Майдан.

МУЗЕЙ ВВВ РУЛЕЗ!!!
  • 0

#33 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:12

Перегляд дописуMarcos (31.03.2008 23:04) писав:

В принципі навіть не здивований, на цьому форумі девіз " Західна Україна- пуп землі" це вже нормальне явище.
Друже, нерозумію, я от з Центру України....і що з того? Чого людей ділиш? Враження правдиві описуються.
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2008 – 23:13

Нечасто буваю в Києві, тому на повні груди відчути столичні принади не встигла (в хорошому сенсі).
Коли робила візу в Європу, то окрім негативу, не встигла відчути нічого: надто потужний рух людей - до цього треба навчитись звикати.
Мені більше імпонує Львів.
  • 0

#35 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:14

Перегляд дописуMarcos (1.04.2008 00:10) писав:

МУЗЕЙ ВВВ РУЛЕЗ!!!
Ота жіночка(музей ВВВ) тільки запаскудила панораму Києва....невдалий плагіат на Стетуе оф Ліберті(Статуя Свободи) у Нью-Йорку.
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2008 – 23:15

Перегляд дописуOlex (1.04.2008 00:12) писав:

Друже, нерозумію, я от з Центру України....і що з того? Чого людей ділиш? Враження правдиві описуються.
Підтримую. Теж з центра і так само не поділяю в красі міст на західно- і східно- українські.
  • 0

#37 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:38

Перегляд дописуMarcos (1.04.2008 00:10) писав:

МУЗЕЙ ВВВ РУЛЕЗ!!!
а я от на вихідних таке круте нове місце для гулянь знайшла! на подолі на набережній! там де новий міст. оце там круть. людей геть нема. вид на місто супер! будівництво...

Перегляд дописуOlex (1.04.2008 00:14) писав:

Ота жіночка(музей ВВВ) тільки запаскудила панораму Києва....
так так! вона жахлива!
  • 0

#38 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 00:07

Перегляд дописуvesnyanka (31.03.2008 22:51) писав:

Питаєш щось у продавщиці українською, а вона на тебе дивиться як на динозавра.
Проблема не в мові. Я завжди спілкуюсь українською, і це не викликає подиву у продавців. Просто провінціали іноді мають таку манеру поведінки, що їхнє жлобство видно за кілометр. От на таких і дивляться, як на динозаврів.
  • 0

#39 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 00:12

Перегляд дописуOlex (31.03.2008 23:14) писав:

Ота жіночка(музей ВВВ) тільки запаскудила панораму Києва....невдалий плагіат на Стетуе оф Ліберті(Статуя Свободи) у Нью-Йорку.
а який звідти краєвид відкривається, особливо ввечері)))
  • 0

#40 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 01.04.2008 – 08:40

Перегляд дописуEmika (1.04.2008 00:07) писав:

Проблема не в мові. Я завжди спілкуюсь українською, і це не викликає подиву у продавців. Просто провінціали іноді мають таку манеру поведінки, що їхнє жлобство видно за кілометр. От на таких і дивляться, як на динозаврів.

Ой, не потрібно так одразу про жлобство всіх провінціалів!!! Таких жлобів, як ви кажете, вистачає і серед корінних киян і серед іншого корінного міського населення! Жлобство, по-вашому, ознака провінційності? Та в селах можна знайти значно інтелігентніших і культурних людей ніж в місті!

Люди, і чому у вас стільки одразу негативу, бурхливих емоцій!!! Marcos нічого я по форумах не читала, а їздила в Київ по необхідності! Магазин посуду, то не аргумент, один приклад, а гаряча вода аргумент європейськості? Якісь Ви дуже ворожі :wacko: Вас почитати, так я ніби, найгіршими словами про Київ! Аж так зачепила почуття до рідного міста?

А щодо сприйняття столичного життя, в якому час не тягнеться як жуйка, а люди метеори, то ми - провінціали - справді його не розуміємо (но не кажу одразу за всіх, в першу чергу за себе). Але як звикли до такого життя і почуваєтесь комфортно, то я теж вас вітаю!!!! :prapor3:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних