Перейти до вмісту

Київ! Чудове місто?

Повідомлень в темі: 123

#21 vesnyanka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ірій (країна куди відлітають душі)

Відправлено 31.03.2008 – 21:51

Ну якби мене попросили вибрати, місто у якому я б хотіла жити, то Київ - це перше місто яке б я не вибрала. По-перше, страшно дороге, по-друге, дуже шумне, по-третє, мовна проблема. Практично все російське. Питаєш щось у продавщиці українською, а вона на тебе дивиться як на динозавра. Це ненормально, потрібно людям вчити рідну мову.
  • 0

#22 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2008 – 22:04

Метелик (31.03.2008 20:29) писав:

Marcos Ви певно корінний киянин? Думаю, що якби я була корінною киянкою - то любила своє місто і звикла б до нього! Але відносно киян я може ПРОВІНЦІАЛКА - і то для мене звучить гордо!!!! Чи це означає менш інтелігентна, освічена...і т.п.? Ні, це означає тільки - не з столиці!!!

Ні, не корінний, батьки теж з провінції. Ваша реакція це вже як хвороба, приїхати в Київ і розповісти як в ньому фігово, то чого ж ви сюди їхали тоді ? В центрі магазин порцеляни.. і це ви наводити як аргумент!
Балачки про те що з роботи до житла треба дістававатися три години ? ))) Це ви звідки взяли....Десь прочитали на форумі якомусь чи друзі розповіли? Це будете в себе в європейських містечках розовідати, можливо там вам повірять, а тут це виглядає просто смішно.
Ще раз повторююсь проблема не в місті, а у вашому провінційному сприйнятті столичного життя.

Цитата

Знов, щодо Європи, - Львів, Чернівці, Франківськ, Ужгород, Мукачево,Тернопіль, Луцьк, Коломия, Яремча...і ще багато міст і містечок вже набагато наблизились до рівня Європейських побратимів - але їм ще далеко
,
так вони наблизились чи їм ще далеко ? Ви виришіть остаточно. Ви знаєте , чесно слово, читати це просто смішно, де ви там у себе побачили Європу, я не знаю. Коли води гарячої немає наприклад... дійсно Європа ще та)))

Цитата

а от ще далі Києву! Можливо тому, що ніколи не був під впливом інших європейських держав і не зазнав того духу.

А от ви якраз знаєте той дух. Побачили дорогі магазини і зразу кричите "БУРЖУЇ". Чи Європі теж магазинів дорогих немає, яка ж ви Європа в Чернівцях, якщо ви на розкіш реагувати нормально не можете.

Цитата

MarcosТак, столиця, всіх приваблює, багато хто мріє там проживати і працювати-їх право! І якщо і далі мрієте проце -
- запрошую до нашої провінції в гості:) Чернівцям в жовтні 600 років - приїздіть, я екскурсоводом підробляю - з радістю проведу ВАм ескурсію містом:)
Це ж мабуть у вашу Європу треба візу брати :wacko: та й не пустять мене туди, я ж не європеєць на відміну від вас, я киянин. :prapor3:

Шановна, я не проти ваших Чернівців, дуже люблю Західну Україну, але не треба як ви кажете " ділитися враженням" ,так як ви це робити. От Києв це взагалі погано, жах просто, а от Чернівці то є Європа.
В принципі навіть не здивований, на цьому форумі девіз " Західна Україна- пуп землі" це вже нормальне явище.
  • 0

#23 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 22:21

Я не корінна киянка і цим пишаюсь, бо у мене коріння з інших чудових міст. Але живучи в ньому я зрозуміла, наскільки мені затишно і приємно. Величезна кількість різних культурних заходів мене вражає. З задоволеням їх відвідую, я живу цим!
Я розмовляю на українській, всім дуже подобається моя вимова, вони навіть не уявляють мене російськомовною.
P.S. Свиня знайде своє болото.

Повідомлення відредагував Варвара: 31.03.2008 – 22:23

• 0

#24 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 31.03.2008 – 22:32

Marcos (31.03.2008 23:04) писав:

Балачки про те що з роботи до житла треба дістававатися три години ? ))) Це ви звідки взяли....Десь прочитали на форумі якомусь чи друзі розповіли? Це будете в себе в європейських містечках розовідати, можливо там вам повірять, а тут це виглядає просто смішно.
Сусідо! та це нам з вами смішно бо у нас метро під боком! навіть два! а от мені за коханням треба їхати на саму славетну чоколівку, а це я вам скажу ще та проблема! ввечері взагалі нема сенсу ворушитись в тому напрямку або звідти. бульвар Шевченка, повітрофлотський... можна звичайно і через наш південний міст до севастопільської кут зрізати, але ніколи не можна бути певним у трафіку на тому ж мості, на московській площі (ще одне ненависне мною місце в КИєві! НАЙЖАХЛИВІША площа. суіцидальні настрої.) та і на червонозоряному. не раз бувало стояти там годинами. а кохання не раз йшло через міст, крізь вітер, непогоду, час бо спішило до мене. я вже мовчу про троєху парадайс! якщо хтось і запізнюється на лекції так це явно Ті Що Їхали Через Московський. а згадати тріщину в тунелі метро! це ж жах був! а страшні аварії на тому ж московському? коли троєха була відрізана від світу?
  • 0

#25 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 31.03.2008 – 22:35

Ашо пограємоюсь у європейкість? ІФ всіх взув :wacko:

http://www.wk.if.ua/...readfull&do=311
http://zik.com.ua/ua...007/06/08/77810

:prapor3:
  • 0

#26 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 22:41

Nechupara (31.03.2008 22:32) писав:

Сусідо! та це нам з вами смішно бо у нас метро під боком! навіть два! а от мені за коханням треба їхати на саму славетну чоколівку, а це я вам скажу ще та проблема!
ну не знаю)) ну от наприклад.
Від нас до Троєщини , 1-1,5 добиратися, аж в саме " зажопья" вул. Милославська.
Від нас до Кільцевої в районі Олени Теліги, я дістаюсь за 1,5 години.
Звичайно є проблемі ділянки, але аж ніяк не три години. З роботи до дому.
  • 0

#27 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 22:48

Так-с.. і я сюди вклинюся, тому, що читати, не пишучи, цього разу не вийде.

Пункт перший:

Метелик (31.03.2008 15:51) писав:

Одразу прошу пробачити всіх киян і всіх, хто кохає нашу столицю!

Я Київ люблю, а не кохаю.

Цитата

Ой, була вражена, і мріяла пошвидше додому! Ну як ви там живете?
Класно ми тут живемо.

Цитата

Як там встигають жити люди? Певно зранку о 6 треба прокинутись щоб встигнути на 9 на роботу - о 18 по праці дістатися до дому, десь о 21 нарешті зайти втомленим додому, щось зїсти, но по можливості увімкнути телевізор, піти до ванної і спати...бо зранку до праці! А де час для родини, коханого (коханої), для друзів і різноманітних культурних заходів? Про прогулянки і виїзд на природу звичайно мовчу-хіба на якісь там вихідні! Звичайно, я можу помилятися! Але що ви думаєте про це?
В Києві своя атмосфера: швидка, інтенсивна, напружена. Так, тут або вживаєшся, або ні. Або місто тебе приймає - або скаржся на нестачу часу. Внутрішній ритм має збігатися. Тоді і все встигатимеш.

Цитата

Друга справа - сам Київ як місто і як столиця! деякими речами була вражена! Головні вїздні ворота до ВР по вулиці Грушевського мають величезні серпи і молоти!!! Але ми вже, Слава Богу, 16 років незалежні і чудові ковані ворота з Тризубом можна б було давно виготовити :prapor3: (може їм дорого :) :wacko: ) те саме з Кабміном - але там вже великі зірки! От, нещодавно, Ющенко казав, що Київ це Європа - географічно тільки!!! А так - савдеп і буржуйство! В центрі біля Хрещатика дорогезний бутік якогось срібного посуду і кубків (кому то потрібно) який займає шалену кількість площі, а поруч старезний совєтській магазин " Кооп ПРОДУКТИ " з інтерєром ще з тих 70-80 років!!! І таких місць багато! Та по всій Україні так-частково зустрічаються - але ж справа в тому що в столиці України, на Хрещатику!
Одже Києву до Європи ще дуже дуже далеко!
Так, я би теж багато чого вдосконалила. Недопрацьованого купа, і що найприкріше - у влади не доходять руки.

Цитата

Мовне питання в Києві теж актуальне - на пальцях рахувала людей, що говорили українською :)
Багатопальцева ж ти)

Цитата

А так багато людей рветься у столицю на роботи, шукати щастя!!!! Ой, незнаю!

Київ - місто великих можливостей. І цим все сказано.

Цитата

Приїхала до рідних Чернівців і аж легко стало - я щаслива, що живу в такому маленькому (у порівнянні з Києвом) місті!
З чим і вітаю тебе і Чернівці)
  • 0

#28 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 22:54

ну не кожень день звичайно! але свіжі згадки в пам"яті про переддень мого ДР коли я "мчалась" з тої чоколівки! вирішила поїхати на 69ому до палацу спорта, так чесне слово на клятій солом"янській мало не здохла (не могли повернути з повітрофлотського - стовбичили у першому ряду)! а в той час ті маршрути що йшли по бульвару Шевченка проїжджали досить швидко. і сам бульвар виявився потім геть пустий! а я таки загалом витратила на цей незабутній тріп 3 години. і сім"я кохання не один раз верталась додому біля 22ої... ось так.
  • 0

#29 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 31.03.2008 – 22:55

vesnyanka (31.03.2008 21:51) писав:

Ну якби мене попросили вибрати, місто у якому я б хотіла жити, то Київ - це перше місто яке б я не вибрала. По-перше, страшно дороге, по-друге, дуже шумне, по-третє, мовна проблема. Практично все російське. Питаєш щось у продавщиці українською, а вона на тебе дивиться як на динозавра. Це ненормально, потрібно людям вчити рідну мову.

ну це ти вже загнула.... я в Києві живу від народження.....Українською розмовляю все життя.... Ні разу не переходила на російську через продавців, обслуговуючий персонал чи просто російськомовних, що розуміють українську мову. і не пам"ятаю, щоб на мене через то хтось не так дивився.
я звикла до швидкості. мені не подобається, що в інших містах час тягнеться як жуйка, а люди повзуть мов черепахи.
  • 0

#30 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:07

Метелик (31.03.2008 16:51) писав:

Одразу прошу пробачити всіх киян і всіх, хто кохає нашу столицю! Але довелося, нещодавно, побувати в Києві ( не вперше)! Ой, була вражена, і мріяла пошвидше додому! Ну як ви там живете?
Почну з того, що я справді дуже шаную Київ як столицю з його багатою історією, культурою та духовністю (православна святиня) - але витримала в Києві із приємністю один день - коли з ранку до вечора оглядала всі його памятки та краєвиди!
Як там встигають жити люди? Певно зранку о 6 треба прокинутись щоб встигнути на 9 на роботу - о 18 по праці дістатися до дому, десь о 21 нарешті зайти втомленим додому, щось зїсти, но по можливості увімкнути телевізор, піти до ванної і спати...бо зранку до праці! А де час для родини, коханого (коханої), для друзів і різноманітних культурних заходів? Про прогулянки і виїзд на природу звичайно мовчу-хіба на якісь там вихідні! Звичайно, я можу помилятися! Але що ви думаєте про це?
Друга справа - сам Київ як місто і як столиця! деякими речами була вражена! Головні вїздні ворота до ВР по вулиці Грушевського мають величезні серпи і молоти!!! Але ми вже, Слава Богу, 16 років незалежні і чудові ковані ворота з Тризубом можна б було давно виготовити :wacko: (може їм дорого :ggggg: :) ) те саме з Кабміном - але там вже великі зірки! От, нещодавно, Ющенко казав, що Київ це Європа - географічно тільки!!! А так - савдеп і буржуйство! В центрі біля Хрещатика дорогезний бутік якогось срібного посуду і кубків (кому то потрібно) який займає шалену кількість площі, а поруч старезний совєтській магазин " Кооп ПРОДУКТИ " з інтерєром ще з тих 70-80 років!!! І таких місць багато! Та по всій Україні так-частково зустрічаються - але ж справа в тому що в столиці України, на Хрещатику!
Одже Києву до Європи ще дуже дуже далеко!
Мовне питання в Києві теж актуальне - на пальцях рахувала людей, що говорили українською :)
А так багато людей рветься у столицю на роботи, шукати щастя!!!! Ой, незнаю! Приїхала до рідних Чернівців і аж легко стало - я щаслива, що живу в такому маленькому (у порівнянні з Києвом) місті!
Поділяться вашими думками щодо Києва, було б цікаво, може я помиляюся? :prapor3:
Абсолютно згоден, три рази був у столиці проїздом, і так само як шпновний пан Сотник мріяа пошвидше додомцю, до рідної Полтави. Хоч пам'ятники там гарні, віє дузом історії України. Але це місто важке для нормального, щасливого щиття. Мож я і провінціал, але я так думаю, моє щастя виглядає по-іншому.
  • 0

#31 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:08

Ласочка:) (31.03.2008 23:55) писав:

я звикла до швидкості. мені не подобається, що в інших містах час тягнеться як жуйка, а люди повзуть мов черепахи.
не знаю чому всі кажуть про шалену швидкість. у мене навпаки враження таке що можна у великому місті обирати будь-який ритм життя, бо вибір таки є (єдине що чинники, що від нас не залежать на кшталт пробок, аварій і тд. але при великому бажанні можна уникати все це). я от люблю гуляти центром міста. йдеш собі потихеньку і йдеш. і стільки всього можна побачити! і головне скільки маршрутів є! та я завжди казала що у нас у місті лиш гір та моря немає! а парки які! а Дніпро! а ландшафти! ех... так і хочеться співати "як тебе не любити Києве мій..." з людьми лиш проблема.
  • 0

#32 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:10

Nechupara (31.03.2008 23:08) писав:

. я от люблю гуляти центром міста. йдеш собі потихеньку і йдеш. і стільки всього можна побачити! і головне скільки маршрутів є! та я завжди казала що у нас у місті лиш гір та моря немає! а парки які! а Дніпро! а ландшафти! ех... так і хочеться співати "як тебе не любити Києве мій..." з людьми лиш проблема.
це точно. є де погуляти, тільки щоб не Хрещатик і не Майдан.

МУЗЕЙ ВВВ РУЛЕЗ!!!
  • 0

#33 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:12

Marcos (31.03.2008 23:04) писав:

В принципі навіть не здивований, на цьому форумі девіз " Західна Україна- пуп землі" це вже нормальне явище.
Друже, нерозумію, я от з Центру України....і що з того? Чого людей ділиш? Враження правдиві описуються.
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2008 – 23:13

Нечасто буваю в Києві, тому на повні груди відчути столичні принади не встигла (в хорошому сенсі).
Коли робила візу в Європу, то окрім негативу, не встигла відчути нічого: надто потужний рух людей - до цього треба навчитись звикати.
Мені більше імпонує Львів.
  • 0

#35 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:14

Marcos (1.04.2008 00:10) писав:

МУЗЕЙ ВВВ РУЛЕЗ!!!
Ота жіночка(музей ВВВ) тільки запаскудила панораму Києва....невдалий плагіат на Стетуе оф Ліберті(Статуя Свободи) у Нью-Йорку.
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 31.03.2008 – 23:15

Olex (1.04.2008 00:12) писав:

Друже, нерозумію, я от з Центру України....і що з того? Чого людей ділиш? Враження правдиві описуються.
Підтримую. Теж з центра і так само не поділяю в красі міст на західно- і східно- українські.
  • 0

#37 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 31.03.2008 – 23:38

Marcos (1.04.2008 00:10) писав:

МУЗЕЙ ВВВ РУЛЕЗ!!!
а я от на вихідних таке круте нове місце для гулянь знайшла! на подолі на набережній! там де новий міст. оце там круть. людей геть нема. вид на місто супер! будівництво...

Olex (1.04.2008 00:14) писав:

Ота жіночка(музей ВВВ) тільки запаскудила панораму Києва....
так так! вона жахлива!
  • 0

#38 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 00:07

vesnyanka (31.03.2008 22:51) писав:

Питаєш щось у продавщиці українською, а вона на тебе дивиться як на динозавра.
Проблема не в мові. Я завжди спілкуюсь українською, і це не викликає подиву у продавців. Просто провінціали іноді мають таку манеру поведінки, що їхнє жлобство видно за кілометр. От на таких і дивляться, як на динозаврів.
  • 0

#39 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 00:12

Olex (31.03.2008 23:14) писав:

Ота жіночка(музей ВВВ) тільки запаскудила панораму Києва....невдалий плагіат на Стетуе оф Ліберті(Статуя Свободи) у Нью-Йорку.
а який звідти краєвид відкривається, особливо ввечері)))
  • 0

#40 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 01.04.2008 – 08:40

Emika (1.04.2008 00:07) писав:

Проблема не в мові. Я завжди спілкуюсь українською, і це не викликає подиву у продавців. Просто провінціали іноді мають таку манеру поведінки, що їхнє жлобство видно за кілометр. От на таких і дивляться, як на динозаврів.

Ой, не потрібно так одразу про жлобство всіх провінціалів!!! Таких жлобів, як ви кажете, вистачає і серед корінних киян і серед іншого корінного міського населення! Жлобство, по-вашому, ознака провінційності? Та в селах можна знайти значно інтелігентніших і культурних людей ніж в місті!

Люди, і чому у вас стільки одразу негативу, бурхливих емоцій!!! Marcos нічого я по форумах не читала, а їздила в Київ по необхідності! Магазин посуду, то не аргумент, один приклад, а гаряча вода аргумент європейськості? Якісь Ви дуже ворожі :wacko: Вас почитати, так я ніби, найгіршими словами про Київ! Аж так зачепила почуття до рідного міста?

А щодо сприйняття столичного життя, в якому час не тягнеться як жуйка, а люди метеори, то ми - провінціали - справді його не розуміємо (но не кажу одразу за всіх, в першу чергу за себе). Але як звикли до такого життя і почуваєтесь комфортно, то я теж вас вітаю!!!! :prapor3:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних