Перейти до вмісту

Зайві люди

Повідомлень в темі: 64

#21 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 01.04.2008 – 16:10

Перегляд дописуmim (31.03.2008 22:10) писав:

Зайва - людина, яка сидить і нічого не робить. Що робити - поставити до чогось реального. Як це зробити - найбільша проблема. Звісно, що комуністичні методи тут не пройдуть, а що пройде - не ясно. Зате ясно навіщо. Бо інакше розвивається виробництво в інших країнах, а в нас формується нація споживачів, які тільки й вміють, що у держави допомогу випрошувати
Пан не повірить - кожна людина (поки жива) щось та робить. Щонайменше дихає. І це дуже реально.
А якщо глянути на проблему "щось робить" з точки зору буддійської філософії...
  • 0

#22 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львув

Відправлено 01.04.2008 – 16:38

Перегляд дописуbamik (30.03.2008 23:29) писав:

Ніколи не беру в бариг поповнення рахунку.
Ха-ха-ха.Я також ніколи не беру в БАРИГ поповнення рахунку.
  • 0

#23 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2008 – 16:27

Weber сказав:

1. Наказання людини Богом - "...і будеш ти в поті чола"...
2. Напрямок самореалізації людини.
Є думка що людей створено, щоб звільнити богів від важкої праці(добування копалин на планеті Земля) :cool1:.
  • 0

#24 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 17:44

Перегляд дописуtrim (3.04.2008 16:27) писав:

Є думка що людей створено, щоб звільнити богів від важкої праці(добування копалин на планеті Земля) :cool1: .
А навіщо це богам??? Вони ж обєкти духовні і геть не потребують матеріальних корисних копалин...
  • 0

#25 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 18:30

Перегляд дописуWeber (3.04.2008 18:44) писав:

А навіщо це богам??? Вони ж обєкти духовні і геть не потребують матеріальних корисних копалин...
Е ні, пане Weber.
Це сучасні боги віртуальні або духовні, але ж люди були створені до них. А у пана trim на аві знак Сварога, який є покровителем ковальства (і взагалі всього машинобудування). А це досить матеріалоємна галузь. :cool1:

Повідомлення відредагував Sotnik: 03.04.2008 – 18:31

• 0

#26 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 680 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 21:28

Перегляд дописуMarcos (31.03.2008 21:30) писав:

А може є така людина яка буде робити і вашу, і свою роботу водночас і швидше ніж ви, про це не думали? Виходить що ви теж можете бути зайвим ? Замість того щоб найняти людину з високою продуктивності праці, наймають вас... чому я повинен плати вам а не людині що буде робити за двох ?
От як раз ця думка мотивує мене намагатися працювати краще.

Перегляд дописуMarcos (31.03.2008 21:30) писав:

Ви думаєте що якщо не буде хлопця що буде консультувати, вам знизать ціну на товар ?)))
Я думаю, для цього хоча б буде передумова.
Освіта в мене технічна.

Перегляд дописуbulbashka_aero (1.04.2008 16:10) писав:

Пан не повірить - кожна людина (поки жива) щось та робить. Щонайменше дихає. І це дуже реально.
Реально. Цілком. Але я пишу про те, що, крім неї, ця дія нікому не потрібна.
  • 0

#27 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 04.04.2008 – 11:56

Перегляд дописуmim (3.04.2008 21:28) писав:

Реально. Цілком. Але я пишу про те, що, крім неї, ця дія нікому не потрібна.
Гаразд. Глянемо на це з іншого боку.
Живе собі якийсь барига. Нічьо не робить - п’є і спить, спить і п’є. Я дивлюся на нього і розумію, що таке життя не є добра річ. І натомість починаю намагатися зробити щось. І якщо в мені щось путнє вдасться, то виходить, цей барига (зайва за усіма показниками людина) був мені ще й який корисний.
На все можна дивитися з різних точок зору.
  • 0

#28 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 04.04.2008 – 12:26

Перегляд дописуmim (3.04.2008 20:28) писав:

Освіта в мене технічна.
Вже не перший раз чую від технарів щось на кшталт " Менеджмет та маркетинг фігня" , " Головне виробництво", ну і від вас щось подібне в цьому руслі. Нажаль технарі дивляться на весь процес стоврення і продажу товару як на " ЗРОБИВ-ПРОДАВ", але насправді цей процес значно ширше та складніше і от якраз ці " зайві" люди приймають в ньому участь.
  • 0

#29 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 04.04.2008 – 13:37

Перегляд дописуMarcos (4.04.2008 13:26) писав:

Вже не перший раз чую від технарів щось на кшталт " Менеджмет та маркетинг фігня" , " Головне виробництво", ну і від вас щось подібне в цьому руслі. Нажаль технарі дивляться на весь процес стоврення і продажу товару як на " ЗРОБИВ-ПРОДАВ", але насправді цей процес значно ширше та складніше і от якраз ці " зайві" люди приймають в ньому участь.
Не гони на всих технарів підряд!
Ліпше поясни, чому ми маємо силу-силенну економістів-менеджерів-маркетологів - і абсолютний бардак у економічному секторі? чому, відкриваючи магазин, людина з економічною освітою не вважає за потрібне скласти бізнес-план і банально проаналізувати ринок? а потім плачеться на важке життя, кепське законодавство тощо і закривається за півроку?
Я технар, але перш ніж починати новий проект я спершу оцінюю, яким чином я збираюся отримати прибуток, домовитися з "авторитетами" різних мастей і кому, зрештою, потрібен результат моєї роботи.

От звідси і виникає думка, що " Менеджмет та маркетинг фігня". Бо ми не маємо якісного менеджменту і маркетингу. В усякому разі, це рідкість.
  • 0

#30 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 04.04.2008 – 16:33

Перегляд дописуbulbashka_aero (4.04.2008 12:37) писав:

Не гони на всих технарів підряд!

де ти прочитала що я на всіх гоню ?

Цитата

Ліпше поясни, чому ми маємо силу-силенну економістів-менеджерів-маркетологів - і абсолютний бардак у економічному секторі?

Що ти маєш на увазі під " еконмічним сектором" ? Ми маємо таку силу силенну економістів і так далі тому що зараз будь-який типу" ВУЗ" їх готує, державні ж замовлення на економічні спеціальності скорочуються з кожним роком.

Цитата

чому, відкриваючи магазин, людина з економічною освітою не вважає за потрібне скласти бізнес-план і банально проаналізувати ринок? а потім плачеться на важке життя, кепське законодавство тощо і закривається за півроку?

якщо ти знаєш про такий приватний випадок, то це неозначає що всі роблять так само. Це проблема однієї людини, а не сфери в цілому.

Цитата

От звідси і виникає думка, що " Менеджмет та маркетинг фігня". Бо ми не маємо якісного менеджменту і маркетингу. В усякому разі, це рідкість.
Якби він був не якісний, то б українські компанії як суб"єкти комерційної діяльності взагалі не існували б. Наразі маємо багато прикладів того що компанії з українським менеджментом та маркетингом виходять на міжнародні ринки і досить вдало.
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.04.2008 – 22:11

Перегляд дописуbulbashka_aero (4.04.2008 14:37) писав:

Ліпше поясни, чому ми маємо силу-силенну економістів-менеджерів-маркетологів - і абсолютний бардак у економічному секторі? чому, відкриваючи магазин, людина з економічною освітою не вважає за потрібне скласти бізнес-план і банально проаналізувати ринок? а потім плачеться на важке життя, кепське законодавство тощо і закривається за півроку?

Зустрічне запитання - чому ми маємо силу-силенну технарів і користуємось технікою, зробленою де завгодно, але не в Україні, нічого не винаходимо, нікуди не рухаємось?
  • 0

#32 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень

Відправлено 04.04.2008 – 22:34

Перегляд дописуbulbashka_aero (31.03.2008 14:07) писав:

Зайві люди? АфІгЄть! Цікаво, а чи є пани досить компетентними, щоби вирішувати, хто зайвий? За яким критерієм це можна визначити? І що з тими "зайвими" робити? мо’ калаша в зуби - і к бісу їх, цих зайвих!?

Дуже сподобалась думка. Ми не вправі вирішувати, хто зайвий. Ми можемо так категорично щось заявляти тільки про себе.
  • 0

#33 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 05.04.2008 – 15:08

Перегляд дописуMarcos (4.04.2008 13:26) писав:

Вже не перший раз чую від технарів щось на кшталт " Менеджмет та маркетинг фігня" , " Головне виробництво", ну і від вас щось подібне в цьому руслі. Нажаль технарі дивляться на весь процес стоврення і продажу товару як на " ЗРОБИВ-ПРОДАВ"
Завдання маркетологів і рекламістів - зуміти продати товар з собівартісттю 10 грн за 20 чи 30 грн. Або за наявності кількох товарів різних виробників майже з однаковою ціною заохотити купити споживача саме товар певного виробника. І звичайно розрахувати можливість продажу конкретного товару на ринку, строк реалізації, обсяг продажу, ціну продажу. Хоча це банальні речі, які повинен знати економіст.
  • 0

#34 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 05.04.2008 – 15:22

Зайвих людей не буває, кожна людина створена для якоїсь мети, одні гнити нічого не робити, інші важко працювати копійку здобувати, а навіть якщо є такі "зайві" люди ну нехай собі будуть, але нехай тихо сидять і не признаються, що зайві.
  • 0

#35 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 05.04.2008 – 17:20

Перегляд допису-=VJ=- (4.04.2008 23:11) писав:

Зустрічне запитання - чому ми маємо силу-силенну технарів і користуємось технікою, зробленою де завгодно, але не в Україні, нічого не винаходимо, нікуди не рухаємось?
Приймаю зауваження! Бо технарі такі самі ні на що не придатні (...ну трішки перебільшую...), як і економісти. Як в анекдоті: "Як подумаю, який я інженер - до лікаря іти страшно" :gryzin:
А насправді технічні винаходи (визнаю, що в інших галузях не легше!) дуже нелегко реалізувати. Повір, щоб вмовити когось реалізувати твій проект...
Знову таки = кошти. Якщо підприємство має гроші - воно здатне випускати нове обладнання або спробувати нову технологію. Якщо коштів нема... Або бажання у керівництва нема... І взагалі - простіше нічого не робити, ніж робити щось.
Отакі невеселі виправдання :lol:
  • 0

#36 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 05.04.2008 – 17:26

Перегляд дописуtrim (5.04.2008 17:08) писав:

Завдання маркетологів і рекламістів - зуміти продати товар з собівартісттю 10 грн за 20 чи 30 грн. Або за наявності кількох товарів різних виробників майже з однаковою ціною заохотити купити споживача саме товар певного виробника. І звичайно розрахувати можливість продажу конкретного товару на ринку, строк реалізації, обсяг продажу, ціну продажу. Хоча це банальні речі, які повинен знати економіст.
ціми речами економісти не займаються, це не їх робота.
Товар за собівартістю ніколи не продається,бо тоді у компанії не буде прибутку. Та що це не завдання, це умова або навіть закон, продавати товар за ціною що вишче рентабельності.
  • 0

#37 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 05.04.2008 – 17:29

Перегляд дописуMarcos (4.04.2008 17:33) писав:

якщо ти знаєш про такий приватний випадок, то це неозначає що всі роблять так само. Це проблема однієї людини, а не сфери в цілому.
Ото ж бо і воно, що я знаю не про один такий випадок.
Я просто дивуюся, коли на одному місці різні власники втретє відкривають магазин сувенірів, хоча попередні вже прогоріли. Або магазин будматеріалів в місці, де не тільки п’ять попередніх магазинів будматеріалів прогоріли, але і взагалі жоден магазин не тримається. Пани кажуть, але ж яке приміщення! І нічого, що розміщене те приміщення в місці, куди банально незручно втрапити.
Я не стверджую, що це проблема кожного підприємства. Але вона дуже поширена. І власне, це не стільки проблема галузі, скільки освіти. :lol:
  • 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.04.2008 – 17:45

Перегляд допису-=VJ=- (4.04.2008 23:11) писав:

бо "простіше" щось імпортнути і продати тут втридорога, заробити на хліб з ікрою і не дивитись далі власного носа :gryzin:

Перегляд дописуbulbashka_aero (5.04.2008 18:29) писав:

Я просто дивуюся, коли на одному місці різні власники втретє відкривають магазин сувенірів, хоча попередні вже прогоріли. Або магазин будматеріалів в місці, де не тільки п’ять попередніх магазинів будматеріалів прогоріли, але і взагалі жоден магазин не тримається. Пани кажуть, але ж яке приміщення! І нічого, що розміщене те приміщення в місці, куди банально незручно втрапити.
Я не стверджую, що це проблема кожного підприємства. Але вона дуже поширена. І власне, це не стільки проблема галузі, скільки освіти. :lol:
нє це вже не освіта, це вже клініка :tryzub:
  • 0

#39 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 19:28

приємно іноді почитати стару тему і порівняти свої погляди на питання тоді.
От зараз криза вже в Україні (хоч вона тут з 1991, 1941,1933,1918,1795,1654,988?) а взагалі коли її тут не було :lol:?
Скоро ми будемо спостерігати звільнення тих самих людей, які на думку босів є зайвими на підприємствах. Людина може бути зайвою в певній професії, компанії, але вона ніколи не зайва в світі. Всі люди виконують певне завдання на землі хтось створює, хтось руйнує, хтось важко працює, хтось б'є байдики але кожен грає в житті свою роль. Така в нас планета вільного вибору.
  • 0

#40 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 19:41

Перегляд дописуtrim (6.12.2008 20:28) писав:

От зараз криза вже в Україні (хоч вона тут з 1991, 1941,1933,1918,1795,1654,988?) а взагалі коли її тут не було :lol:?
Скоро ми будемо спостерігати звільнення тих самих людей, які на думку босів є зайвими на підприємствах.
наразі звільняються всіх кого можна звільнити і навіть тих хто при економічному розвитку був би потрібний

Цитата

та лише 8 місяців пройшло))

флуд-видалено
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних