Перейти до вмісту

міліція і ми

Повідомлень в темі: 126

#21 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 03.04.2008 – 10:44

Перегляд дописуlyanochka (30.03.2008 13:56) писав:

люди, то добре, а як щодо якихось кричущих прикладів? історій?
Було якось діло...... Прогулювались з друзями по Києву в 3:00 ночі :angry: під*їхав до нас міліцейський бобик, звідти вийшли хлопці при погонах і стандартна ситуація: "Що робите, куди направляєтесь, ваші документи..." Один з нас вирішив зострити и вимовив: "А мені взагалі 14 років..." Реакція була моментальна, нас всіх погрузили в авто(шість людей в будці бобика за сидіннями, було не дуже комфортно, якщо враховувати, що там всього 2 сидячих місця), хоча у мене були документи і я їм про це говорив, а вони начебто не чули... По дорозі до райвідділу всім було весело... подальший розвиток справ не має значення.... Кульмінація такова: Мене і мого друга відпустили за те що ми сиділи мовчки, а інших моїх товаришів посадили на 3 суток + кожний з них отримав статтю(не за що) :brovy: і ще до всього цього, що б не сидіти ще сутки ті самі захисники закону відкрито взяли у них гроші, якоби такий собі штраф! :cool1:
Мій висновок: Намагатися не попадатися їм під кінець місяця і в п*ятницю, бо на вихідних суд не працює і доведеться сидіти до понеділка :angry: , а якщо вже і попали туди, то сидіть мовчки, якщо хочеться вийти поскоріш(це у випадку, якщо забрали без причини) :)
Взагалі міліція - то публічні злодії, вони користуються не знанням законів громадскості, одним словом більшість з них - сволота!!! :happy1:
P.S. саме міліція є головним постачальником наркотиків!!!! :P
  • 0

#22 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6636 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 03.04.2008 – 12:03

я якось стояв на зупинці, чекав свою маршрутку, неподалік стояв бобик і менти вньому, я за ними спостерігав.
пройшли пацанчики мимо, через 10 хвилин повертались назад, мабуть ментам нудно було, вилізли з бобика, та до пацанчиків малих - руки на капот, ноги на ширині плеч... дітей то відпустили, але менти поржали, погигикали, а в дітей стрес... нерви зіпсовані... тренуються вони, герої, руки дітям заламувати... а як справжнього бандюгу ловить, так штани мокрі...
  • 0

#23 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 03.04.2008 – 13:08

:cool1: Давайте рібятки, давайте - обсирайте нашу міліцію на чому світ стоїть............... Всі злодії, мудаки, запроданці, хабарники, чинушники, нездари, пияки, наркодилери......................і нафіга розбираться - ВСІ вони однакові, всі одним світом мазані.

От тільки як щось серьозне трапиться - відразу ж до неї поганої чомусь всі біжать і бідкаються............. і як гопота відморожена (якій теж інколи і 14 не буває) в 3 години ночі на вас згайкою 5-8 чоловік полізе - перше що на ум прийде: - "Караул - МІЛІЦІЯ!!!!!!!!!!!!"..................... А про те що серед них все ж таки є НОРМАЛЬНІ хлопці (бо не може їх не бути) - всі чомусь забувають. І про те, що вони подекуди під кулі стають - теж рідко згадують. А навіть коли і згадають - "ну що ж - робота в них така"...............
Ось для затравочки:

Цитата

Убивця двох сестер під час затримання гранатою поранив працівників ДАІ
13 травня о восьмій двадцять вечора у чергову частину Хмельницького міського відділу внутрішніх справ від мешканки будинку по вул. Проскурівській надійшло повідомлення про стрілянину у дворі. За її словами, невідомий чоловік з рушниці застрелив двох молодих жінок. Слідчо-оперативна група прибула на місце події за лічені хвилини. Картина, яка постала очам оперативників, була вражаючою – у дитячій пісочниці, спливаючи кров‘ю, зі страшенними пораненнями лежали два жіночих тіла. Одна з потерпілих ще подавала слабкі ознаки життя. Її каретою швидкої допомоги госпіталізували у реанімаційне відділення міської лікарні. Іншій дівчині уже нічим зарадити не змогли – поранення, нанесені їй з вогнепальної зброї, були смертельними. Обидві потерпілі доводилися одна одній рідними сестрами......
Один з патрульних екіпажів спеціального взводу ДПС ДАІ «Кобра» на момент отримання тривожного повідомлення, ніс службу в районі автозаправочної станції поблизу села Довжок Камінець-Подільського району. Близько півночі працівники ДАІ помітили автомобіль «Ауді-100», схожий на той, про який йшла мова у орієнтуванні. Крім водія, у ньому було ще двоє чоловіків. Під час спроби затримання пасажири іномарки вчинили збройний опір, застосувавши бойову гранату. Пролунав вибух, внаслідок якого обидва співробітники міліції отримали серйозні поранення.........
І ще:

Цитата

МАЙОР МІЛІЦІЇ Змага О.М. (1971-2003)
Увечері, 18 травня в село Градениці Біляївського району Одеської області до місцевого бару завітали двоє невідомих, де, погрожуючи бармену автоматом та сокирою, скоїли розбійний напад, вкравши 150 гривень.
Після повідомлення в міліцію, на місце події одразу виїхала опергрупа до складу якої входив і Олександр. Опитавши присутніх, міліціонери розділились на дві групи і стали вести пошуки злочинців. Неподалік від бару вони запримітили недобудований дім, в якому могли б переховуватись злочинці. Першим до нього ввійшов Олександр. Оглянувши перший поверх будинку, він став підніматися на другий, і в цей час згори пролунав постріл, який став для нього смертельним. Забравши у важко пораненого міліціонера автомат, зловмисники зникли.......
І такого нарити - раз плюнути....................

Да нафіга далеко копати - наприкінці минулого року в мене на очах (спостерігав з власного балкона ту картину - проснувся в 01,35 від звуку пострілів) біля гуртожитків 124/2, 124/3 (мєнтовські общаги) по вул. Горлівській було застрелено 2х і проранено 1го курсанта Академії ВВ (що на Харківській площі при виїзді на бориспільську трассу). Ще 1 випадкового перехожого (хлопчина просто пізно повертався з роботи) було важко поранено "шальною" кулею і доставлено до реанімації........................... Виявляється курсантики просто в кафе не сподобались місцевій "тіпа братові" (шантропа років по 17, що уявила себе Капоне місцевого розливу) і ті "вели" їх до самого гуртожитку з метою зачепити..................... Я ту картину з висоти 16 поверху споостерігав - хлопців як зайців на полюванні розстрілювали................ Через хвилину місцевий дільничний, що в ту ніч чергував (опорний пункт поруч - в сусідньому ж таки гуртожитку) на тих виродків з голими руками попер (з дуру, як сам казав - навіть зброю з собою не взяв)...................................

Ось такі от вони - "погані мєнти" (((((((((((((((((

Схиліть голови панове в скорботі за загиблими......................... і визнайте - не всіх можна грести під одну гребінку
  • 1

#24 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2008 – 14:41

Особисто я від них нічого гарного ніколи не бачив. А історії з третіх вуст, то взагалі справа гнила. Шию вони свою підставляють? А жінки не були мінтами, але їх вбили. А в другому випадку більше б головою думав мо й живим би залишився. А що курсантики? Так вони може й відрізняються від місцевих капоне тільки тим що форму носять. Не морозиво ж їсти вони в кафешку ходили? І хтозна як вони там поводились. Коротше, то тільки в москальких серіалах мінти гарні і чесні, і в американських фільмах завжди видно де добро а де зло. І не завжди все що написано то правда, а за совєтів у нас брехати навчились добре. Тож підстрелиний на мінтовсько-бандітській стрєлкі перевертень може отримати медальку і про нього напишуть дві книжки як він захищав чиєсь життя, честь і гідність і самотужки з голими руками і босими ногами кинувся на банду озброєних до зубів злодюг і вже майже їх пов'язав всіх, та не склалось.
Можливо й є в міліції нормальні люди. Я, навіть, можу уявити що десь є нормальний відділок міліції. Але мені про такі не відомо.
І ще. Схиляючи голови за вбитих міліціонерів, не забувайте схилити за невинних людей вбитих чи скалічених міліціонерами.

Повідомлення відредагував Olmor: 03.04.2008 – 14:42

• 0

#25 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 03.04.2008 – 14:53

Як то кажуть "наша міліція нас береже, безплатно катає, безплатно стриже"_)
Було декілька випадків. Добре що я мав при собі посвідчення особи і це було за дня, а то б ще підкинули щось в кишеню або відібрали гроші. Таке вони часто полюбляють зробити.
  • 0

#26 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 16:03

Перегляд дописуOlmor (3.04.2008 15:41) писав:

Можливо й є в міліції нормальні люди. Я, навіть, можу уявити що десь є нормальний відділок міліції. Але мені про такі не відомо.
Мені наприклад відомі. Знайомий з деким особисто...............

Ну а з приводу курсантиків - то дійсно, напевно не морозиво істи ходили. Але хіба то виправдовує стрілянину на вулиці і холоднокровне вбивство? І хто як ви думаєте вибіг зупинити все це і встиг затримати одного з нападників? Все той самий МІНТЯРА! І дійсно ВИБІГ (відповідаю за свої слова, бо бачив то на власні очі). І не думаю, що він міг тоді знати - в кого стріляли - курсанти то, олігархи приблудні чи бомжі безпритульні. Просто попер з диким криком на тих вилупків акі лось по весні. На його ментівське щастя у них акурат набої скінчилися.

Перегляд дописуOlmor (3.04.2008 15:41) писав:

І ще. Схиляючи голови за вбитих міліціонерів, не забувайте схилити за невинних людей вбитих чи скалічених міліціонерами.
Не забуваю пане Olmor........................ і навіть не суперечу, що таки випадки мали і мають місце. При тому в будь якій країні світу.......... то вже проблема "совісті людей наділених певною владою". Приведіть мені приклад хочаб однієї країни, де міліція, поліція, народна дружина самооборони, муніціпальні охоронці (до біса - як би їх не називали) були б абсолютно, на всі 100%, кришталево "чесною"???????????????????????????????????????????????????

Ваша проблема (як в принципі і цілковитої більшості і я не виключення напевно) - що ми в котре міряєте всіх під одну лінієчку. спираючись на свій (переважно негативний, але погодьтесь - субьєктивний) досвіт. Ви "можете припустити", але ж не припускаєте бо вам особисто такі не зустрічалися. Коротше - як при "совьєтах" - всі однакові і всі рівні, є масса а не особистості і бьєм все так само по мордах, а не по "паспортах"...........

А тепер прохання до всіх негативодописувачів (звертаю увагу, що і я сам серед них) - на хвилину просто уявити, що не дай Бог з вами чи вашими рідними станеться трагедія і якесь кримінальне мурло посягатиме на їх, чи ваше, життя, гідність, майно........................ І відверто зізнатися собі самому до КОГО в першу чергу вони звертатимуться за допомогою???????????? (казочки накштал БРАТ, БРАТ-2 прошу лишати в своїй уяві, як і згадані "москальські серіали про мінтів")
  • 1

#27 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 16:22

В нашій країні на жаль, чи на щастя, мати вогнепальну зброю (нарізну) заборонено. Звісно, більшість звернеться по захист до міліції, адже на цьому побудовано все законодавство. І вчини ти по-іншому, будеш ще й сам винен. Але питання в тому, що дасть тобі твоє звернення? Можливо тебе захистять, можливо навіть впіймають того "мурла", можливо посадять на декілька років, можливо він вийде з в'язниці і забуде, що потрапив туди через тебе і все буде добре. А можливо, те "мурло" в одному угрупованні з тими мінтами до яких ти звернувся (прикладів вистачає). Чи отримаєш ти ту допомогу по яку звертався? От питання, яке задають собі більшість жертв "наїздів", і задають не безпідставно. І урук-хаї це знають і використовують.
Але коли вся стіна пофарбована в сірий колір, то хоч на ній і є маленькі світлі плямки, стіна всерівно сіра. Тому я й кажу, що мінти козли, хоч серед них і можуть бути нормальні люди (теоритично).
Я б ніколи не став гребти всіх під одну гребінку. Але хоч серед мін і трапляються браковані, по мінному полю танцювати не збираюсь. Тому і кажу, що з мінтами краще справ не мати.
  • 0

#28 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 16:32

Перегляд дописуOlmor (3.04.2008 17:22) писав:

В нашій країні на жаль, чи на щастя, мати вогнепальну зброю (нарізну) заборонено.
На мою точку зору - то мінус..................але то вже тема інша зовсім

А стіну в решті решт, як забруднилась - перефарбовувати треба................в правовому полі :cool1:
  • 0

#29 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 16:39

Треба звичайно, хоч в правовому полі там все не так і погано, от тільки залишається воно все на папері. Треба піднімати планку відбору в ряди міліції, а щоб були бажаючи піднімати зарплати, але, на мою думку, існуючій владі така міліція вигідна, тому потрібна зміна влади, але то також вже інша тема.
  • 0

#30 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.04.2008 – 16:49

Перегляд дописуbendera.UA (3.04.2008 17:03) писав:

А тепер прохання до всіх негативодописувачів (звертаю увагу, що і я сам серед них) - на хвилину просто уявити, що не дай Бог з вами чи вашими рідними станеться трагедія і якесь кримінальне мурло посягатиме на їх, чи ваше, життя, гідність, майно........................ І відверто зізнатися собі самому до КОГО в першу чергу вони звертатимуться за допомогою???????????? (казочки накштал БРАТ, БРАТ-2 прошу лишати в своїй уяві, як і згадані "москальські серіали про мінтів")
Якщо (не дай, Боже!) хтось здумає посягнути на життя когось з моїх рідних, - сама заб"ю власноручно...

А якщо реальніше дивитись на все це, то в будь-яких випадках я перше звертаюсь саме до криміналів - на їх захист, принаймні, вірогідніше сподіватись, ніж на захист з боку міліції.

Взагалі гидко дивитись, як більшість і міліціонерів, і даїшників постійно засідають по кабаках з курвами, напиваючись до с...чки. То вже старші так поводяться. А зараз понабирали такої "зелені", що дивишся на того безвусого міліціянта - і думається, що то його самого ще захищати треба...
  • 0

#31 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.04.2008 – 17:46

Перегляд дописуKatod (2.04.2008 22:03) писав:

просто, якби один міліціонер сидів, а інший ліг, покливши голов на коліна тому, причому той перебирав ніжно волосся іншому, і казав щось типу: а ти казав що воно в тебе неслухняне...." ну хто буде слухатися таку міліцію? тому вони повинні бути дурні но строгі:)
а поряд би сиділа міліцейська собака, дивилась на небо і свистіла :cool1:
  • 0

#32 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 03.04.2008 – 23:05

Ось буквально щойно у "дружньому" ЖЖ натрапив на випадок:

Цитата

Ця дивна історія, розказана мені її учасницею, трапилася в одному з райцентрів на Житомирщині.
Двох дівчат-старшокласниць трохи знайомий їм дядечко-односелець підвіз додому з чужого весілля. А на ранок... заявився до них і звинуватив у крадіжці дорогої хутряної шапки.
Дівчата в сльози: «Ми не брали». Але дядько не повірив і потяг їх до міліції.
Молодий сільський мєнт спочатку, звісно, спробував відбитися і заяву не прийняти, бо хто ж працювати хоче:
- Дядьку, та ви вчора сп'яну самі десь її загубили. Запийте з дівчатами могорич і купіть собі нову шапку.
Але той настирний: «Це вони, сякі-такі!»
І тоді, побачивши, що дядечка не спекатися, мєнт... увімкнув мізки.
- Дядьку, ви, мабуть, з весілля їхали п'яний, вам стало жарко, а скло в машині запотіло. То ви відкрили вікно, висунули голову і дорогу дивилися. От шапка і злетіла. Хто перший зранку ходить по тій дорозі? Такий-то, на ферму. Поїхали до нього.
Той виявився чесний. Як тільки під'їхали до його дому, сам вийшов назустріч з шапкою: «Не це шукаєте?»
Дядечко зрадів, вибачився перед дівчатами і запропонував їм могорич. Одна відразу ж поїхала з ним пити. З другою сталася істерика, і вона ніколи більше в житті не торкалася алкоголю...
(http://bilozerska.li....com/63516.html)
  • 0

#33 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 03.04.2008 – 23:43

http://vector.uch.net/antigai1.htm - зразок скарги на працівників ДАІ.
  • 0

#34 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 04.04.2008 – 00:02

Тепер суто від себе.

Доки в суспільстві побутуватине ставлення "бувають серед ментів і порядні люди, але загалом вони - козли", доти про "європейський рівень життя" чи щось подібне нам навіть заїкатися не варто. Бо насправді ставлення до міліції як такої є не чим іншим, як ставленням до закону й законності. Нинішньому ж суспільству замість вивчати закони й вимагати їх дотримання більше подобається обходити закони на кожному кроці. Сам не святий, чого приховувати. Але принаймі до пересічного представника закону "за замовчуванням" ставлюся з повагою, а вже негативним це ставлення може бути лише на підставі конкретного факту.

Sagittarius сказав:

http://vector.uch.ne...gai1.htm-зразок скарги на працівників ДАІ.
Цікавий зразок... Як на мене, один недолік: емоційний і "художній" занадто, скарга все-таки повинна мати більш офіційний вигляд Але все рівно вартий уваги. Я так розумію, це з реального життя? Не знаєш часом, чим закінчилося?
  • 0

#35 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 04.04.2008 – 10:15

А ось ще один зразок епіскалярного витвору з реалій життя громадської "інтелегенції".
В особливо "чуйствітєдьних" осіб одразу перепрошую - за цензуру відповідальності нести не можу........
Зображення
:lol: Чим діло закінчилось не знаю, але саме прикольне, що лист було офіційно зареєстровано вхідним номером Міністерства, а відповідно підлягало безумовній відповіді протягом 30 днів відповідно до ЗУ "Про звернення громадян".:gryzin:............ Цікаво було б почитати от ту відповідь....................
  • 0

#36 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 04.04.2008 – 21:44

а я сьодня спостерігав картину:
у нас по району останнім часом стали ходити патрульні, по2двоє ходят, шоб не страшно вечором було мабуть. Так от. Стою я в черзі в продуктовому магазині. А переді мною десь за дві людини стоять дві такі здоровезні мавпи в формі - патрульні ці. Їх гамір та сміх чів весь магазин, але ніхто нічого їм не казав. Коли до них дійшла черга, вони мало того що почали нахабно поводитися з продавщицею, так що мене найбільше вразило, що постові, які були при виконанні(по зовнішньому вигляду це видно, бо з дубінками, наручниками та раціями), взяли собі преспокійно в магазині "чекушку", по пляшці пива(водка бєз піва - деньги на вєтєр, чи як там) на кожного. І це при виконанні. От і зустрінь їх тепер впосеред вулиці, коли пізно додому вертаєшся. Мало того що нахамлять, то ще й поб’ють, не дай Бог. От вона яка, наша доблєсна міліція, стражи парядка. Звичайно я не хочу сказати шо всі мєнти поголовно скатіни, алкоголіки і тупі нелюди. Але як відомо у нас і досі в мілійію беруть того, хто нікуди більше поступить не може. От і маємо, шо нас захищають ті, що в свій час самі від мєнтів бігали. А зараз просто отримали безкарність. От і все. І поки ни не встановляться якісь більш жорсткі норми прийому до лав міліції я думаю, що таке продовжуватиметься і надалі.
  • 0

#37 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 07.04.2008 – 12:32

Перегляд дописуSlavko (4.04.2008 22:44) писав:

а я сьодня спостерігав картину:
у нас по району останнім часом стали ходити патрульні, по2двоє ходят, шоб не страшно вечором було мабуть.
так то й не дивно - то положенням про патрульно-постову передбачено - інакше ніяк..........

Перегляд дописуSlavko (4.04.2008 22:44) писав:

взяли собі преспокійно в магазині "чекушку", по пляшці пива (водка бєз піва - деньги на вєтєр, чи як там) на кожного.
Тіпа ось так:

Зображення

а є ще ось такій варіант:

Зображення
  • 0

#38 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.04.2008 – 22:27

порядні люди серед непорядних не виживають. вони взагалі зараз в Україні - вимираючий вид
  • 0

#39 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 10:47

Ще один зразок народної творчості

Цитата

Шкільна задачка

Питання: чому морозиво, яке упустив Вовочка, катаючись на каруселі, перестало весело кружлятися разом з конячками і летить прямо в міліціонера, що наглядає за порядком?

Відповідь: коли Вовочка відпустив недоїдене ескімо, на ескімо перестала діяти карусель, що кружляла його разом з Вовочкой. Проте, швидкість свою ескімо, по законах інерції, зберегло. І помчало прямолінійно і рівномірно. Коли б йому ніщо не заважало - вічно б летіло ескімо мимо зірок і туманностей.
Але на шляху морозива встав міліціонер.
Зображення

• 0

#40 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.04.2008 – 20:11

Ну і я вам розкажу історію. Працював в неділю в супермаркеті на дісках (прокат) і тут продивщиці лапають пацана років з 16 вивертають йому кишені ніби він шось вкрав, - ніби не знайшли нічого, так ті хлопці хотіли собі напевно погнати і доставали тих продавщиць так прийшов раз так само десь 11-12 річний пацан - ну продавщиці викликали наряд, так тримають того малого і в магазин зариваєтся три амбала метрв плечах і два в висоту всі в чорних шапках, видно тіки очі :) і з дубінками і окружили того малого <_< так там весь магазин сміявся, малий став гордо до них і каже * ну і шо я вас не боюсь * так там всі впали. З одного боку реакція була не погана, але ..... якби так завди і туда куда треба!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних