Перейти до вмісту

міліція і ми

Повідомлень в темі: 126

#101 Космічна М@вп@

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луцьк

Відправлено 25.08.2009 – 16:38

оо..міліція...це ота...що мене..знімала з даху...о...
  • 0

#102 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 25.08.2009 – 19:19

Мій досвід спілкування з міліцією: Якось я з батьками чекав потягу до Ст-Петербургу на вокзалі Полтава-Південна. Потяг приїхав, стоянка щось біля 10 хв. З гучнововця сказали-нумерація так-то, ми тоді визначили наш вагон десь посередині(потяг дуууже довгий, не всі вагони навіть влізли на довжину перону). Шукаємо-шукаємо наш вагон....нема!Підійшли до міліціянта, що стояв на пероні та попросили допомогти, він зв'язався із черговою частиною по рації, ті із начальником потягу - виявилося наш вагон причепний і у самому кінці потягу. Часу мало, речей багато, правоохоронець допоміг нам донести кілька сумок, подав нам їх у вагон. Ми йому дуже подякували. У міліції точно не всі дегери та сволота.
Я особисто вважаю, що у наших правоохоронних органах для зміни тре зробити кілька речей:
1)у містах та селах має бути муніципальна ПОЛІЦІЯ, яка підпорядковується меру, уїх обов'язки входить як штавфувати за неправвильну парковку, перевищення швидкості у місті, штрафування за пияцтво, тютюнопаління у парках, розбої, кримінал;
2) Поза містами та селищами - то прерогатива загальнодержавних правоохоронних органів(на основних автошляхах офіси дорожньої поліції яка слідкує за порядком на певному відтинку магістралі, дороги, ґрунтівки);
3)Кістяк всієї системи мініципальних та загальнодержавних правоохоронців мають складати офіцери які проходили стажування за кордоном(скажімо Литва, Польща, Канада, США, Німеччина та ін...але не Росія чи Казахстан та їм подібні сндешники, без образ-але якщо ми хочемо мати нову модель правоохоронців тре про їх постсовєцькі методи забути навіки)
4) Давно пора замінити радянську назву правоохоронців з міліція(від militia-озброєне ополчення) на загальносвітову поліція.
5) У правоохоронних органах, на мою думку, забагато нероб-ще рос. військовий геній генералісімус Алєксандр Суворов казав: "Не числом - а вмінням!"
Тобто зменшити кількість та підвищити зарплати - жебракувата людина не може підтримувати порядок.
  • 0

#103 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Донбас

Відправлено 25.08.2009 – 19:51

Приводів, щоб я звернувся до міліції, чи щоб міліція звернулася до мене не було. Відверто скажу, ментів ненавиджу. І не тому, що вони менти, а тому, що це "еталон" сваволі, хабарництва та неповаги права громадянина та людини: чого заслуговує лише побиття?
  • 0

#104 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 28.08.2009 – 21:27

Ото вчора ввечері я з ними "тісно поспілкувався".... і безкоштовно доїхав до райвідділку.... :ggggg:
  • 0

#105 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.08.2009 – 21:28

Перегляд дописуMiguel (28.08.2009 22:27) писав:

Ото вчора ввечері я з ними "тісно поспілкувався".... і безкоштовно доїхав до райвідділку.... :ggggg:

І чим то закінчилося?
  • 0

#106 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 28.08.2009 – 21:33

потримали і відпустили.... в мене в кишені був електрошокер, а в рюкзачку складний ніж, вот і домахалися....
  • 0

#107 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 21:35

Перегляд дописуMiguel (28.08.2009 22:33) писав:

потримали і відпустили.... в мене в кишені був електрошокер, а в рюкзачку складний ніж, вот і домахалися....

а баба веснянка казала вам куме, шо той ніж до добра не доведе, я сам чув, як знала)))
  • 0

#108 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.08.2009 – 21:36

ну не знаю. чи то тільки мені міліціянти попадалися чемні та виховані, чи як.
я не впевнена, що "всі мєнти - казли" але коли дізналася що мій колишній одногрупник (повний ідіот та бидлота, читати та писати до ладу не вміє) нині служить в міліції, то знаю точно - принаймні один козел там є.
  • 0

#109 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 28.08.2009 – 21:37

во во, Мігелю, слухайтеся старших тепер:ggggg:
  • 0

#110 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.08.2009 – 21:58

мене колись вчили такому:

Цитата

Ніхто не зобов’язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.
На дзвінки, усне прохання чи наказ без повістки в міліцію, прокуратуру, СБУ не реагувати.
Якщо є повістка, то прийшовши у відповідні органи виясніть і запишіть для себе: в якій ролі ви знаходитесь (свідок, підозрюваний, обвинувачений), прізвище, ім’я, по- батькові, посада, звання того хто вас викликав і по якій справі.
У випадку затримання вимагайте подзвонити додому, або хай у вашій присутності повідомлять рідних, після чого вимагайте адвоката, а при ув’язненні в ізоляторі або камері попереднього ув’язнення ні перед ким не відкривайте своєї душі і не шукайте допомоги, бо в більшості соратники по камері виявляються “стукачами”.
Дорогий друже (подруго)! Запам’ятай! Дізнавач, слідчий, прокурор, суддя – це не священник і ти НЕ ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ навіть по Корно-процесуальному кодексу відкривати перед ним душу.
Пам’ятай! Кожне слово, яке ти скажеш дізнавачу, слідчому, прокурору, судді в кінцевому випадку буде використане ПРОТИ ТЕБЕ ОСОБИСТО. Така вже їхня сатанинська система, а тому в разі твого затримання в ролі підозрюваного (обвинуваченого) твої дії повинні бути однозначні; в разі, коли тобі слідчий говорить, що ти підозрюєшся у тому чи іншому злочині, ти ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ як український націоналіст заявити наступне: “Пане слідчий! Прошу занести в протокол наступне: Я, _________________ відмовляюсь давати будь-які свідчення і відповідати на будь-які запитання. Вимагаю негайної перевірки прокурором законності притягнення мене в ролі підозрюваного (-ої) і негайно сповістити моїх близьких родичів про те, що я є підозрюваним. Вимагаю забезпечити мені захисника і негайне побачення із захисником”.
Дорогий друже (подруго)! Запам’ятай! Підозрюваний (обвинувачений) НЕ ЗОВОВ’ЯЗАНИЙ ДОВОДИТИ СВОЮ ПРОВИНУ ЧИ НЕВИНУВАТІСТЬ. Обов’язок доведення вини тієї чи іншої особи ЦІЛКОМ І ПОВНІСТЮ лежить на плечах слідства. Підозрюваний (обвинувачений) може говорити неправду і це не може бути покладено йому в вину, оскільки це право підозрюваного (обвинуваченого) на захист. Також не може бути поставлено в вину підозрюваному (обвинуваченому) те, що він відмовляється від дачі будь-яких свідчень і від відповіді на будь-які запитання.
ЗАПАМ’ЯТАЙ!!! Боже тебе сохрани підписувати якісь документи!!! Мається на увазі в процесі слідства. Законом НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО відповідальність за не підписання тих чи інших процесуальних документів. Практика показує, що злочинці в міліцейських погонах дуже часто після того, як особа підписала протокол практикують наступне: вони дописують в протокол декілька фраз (чи фразу), котрі різко міняють суть документу.
В результаті цього виявляється, що особа, яка підписала протокол стає сліпою іграшкою в злочинних руках корумпованих міліцейсько-прокурорських структур.

• 0

#111 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 28.08.2009 – 22:08

Перегляд дописуЛастiвочка (28.08.2009 21:58) писав:

мене колись вчили такому:
Йопт, але коли злочинці нас вбивають/б'ють/краднуть/ґвалтують, то тоді всі біжать до них... а потім ми дивуємося, чому ніхто не зізнавав проти тих, що нам зробили кривду, чи не так? "Моя хата скраю"
Той кодекс, мабуть, злочинець складав. Нормальна людина має ні міліціанта, ні прокурора не боятись.
пе.се. Зі священником, українським націоналістом та сатанинською системою прогнули. Наче сталінські часи зараз.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 28.08.2009 – 22:10

• 0

#112 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.08.2009 – 22:09

А електрошокер не вилучили? Наче ж заборонений?
  • 0

#113 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 28.08.2009 – 22:29

Перегляд дописуNеmesis (28.08.2009 23:08) писав:

Йопт, але коли злочинці нас вбивають/б'ють/краднуть/ґвалтують, то тоді всі біжать до них... а потім ми дивуємося, чому ніхто не зізнавав проти тих, що нам зробили кривду, чи не так? "Моя хата скраю"
Той кодекс, мабуть, злочинець складав. Нормальна людина має ні міліціанта, ні прокурора не боятись.
пе.се. Зі священником, українським націоналістом та сатанинською системою прогнули. Наче сталінські часи зараз.
мене вчили саме такому!!!це називалось юридичний вишкіл націоналіста
  • 0

#114 Zolot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 136 повідомлень
  • Місто:Мюнхен

Відправлено 16.09.2009 – 23:42

раз звернувся до них... попитався як зайти у львові в одну вулицю... криво на мене подивилися, усміхнулись та показали...
в нас в німеччині це нормально, звертатися до поліції... ну, в вечір друг запитався чи добре знайшов я ту вулицю, то я йому сказав, що запитався в міліціонерів, а вони допомогли... він чуть з уму не зїхав, і почав розказувати всілякі жахи про ваших "ментів"... :)
  • 0

#115 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 07:23

Маю знайомого - слідчого з особливо тяжких злочинів у відставці. Це людина надзвичайно розумна та виважена. Варто поміркувати, чи проблема з міліцією полягає в людях, чи в створеній системі.
  • 0

#116 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 12.05.2010 – 09:09

о, у мене теж є знайомий слідак - така падлюка, що в житті, що в роботі
  • 0

#117 zelja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 12.05.2010 – 12:26

Перегляд дописуlyanochka (30.03.2008 12:56) писав:

люди, то добре, а як щодо якихось кричущих прикладів? історій?
вот наприклад http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/to...5.html#msg16235
  • 0

#118 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.05.2010 – 14:40

Флуд видалено
  • 0

#119 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.06.2010 – 19:03

Перегляд дописуОнук Велеса (12.05.2010 08:23) писав:

Маю знайомого - слідчого з особливо тяжких злочинів у відставці. Це людина надзвичайно розумна та виважена. Варто поміркувати, чи проблема з міліцією полягає в людях, чи в створеній системі.

а систему створили зелені чоловічки?
  • 0

#120 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 30.06.2010 – 20:26

Мене такі люди якось оминають. Може зовнішньо видаюся законослухняним і чемним. Хіба лиш раз перевіряли документи в Мукачевому, бо ми сиділи з наплічниками пізно в ввечері неподалік вокзалу, пили пиво і взагалі виглядали досить бомжувато, чим привернули увагу патруля. Причому підійшов всього один хлопець, перевірив документи, спитав що це ми так пізно тут робимо. Пояснили що чекаємо на електричку в Ужгород, що ми типу туристи з Франківська, гуляємо містами, прямуємо в Невицький замок. Правоохоронець запитав чи подобається нам Закарпаття і побажав гарної дороги. Хоча при бажанні міг би причепитись до ножів. Інколи вони люблять бідних туристів турбувати за носіння холодної зброї.

А, ще якось мене оштрафували чеські поліцаї на 30 доларів за відсутність страховки. Падлюки.

Повідомлення відредагував Nameless One: 30.06.2010 – 20:31

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних