Перейти до вмісту

Щеплення

Повідомлень в темі: 54

#41 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 12.01.2009 – 15:20

надважлива тема!
Подумати тільки, від початку життя (декілька годин) нас калічити!!! Оце гидота!
Я своїм дітям ніколи не дозволю такого робити!!! :D Природа мудріша ніж люди в халатах, що роблять прививку для відмітки і зарплати.. за чиєюсь вказівочкою! :ggggg: :lol:
  • 0

#42 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 12.01.2009 – 16:31

Перегляд дописуСВ-11 (9.04.2008 17:35) писав:

Я теж вважаю,що щеплення-це у багатьох випадках зло.Але як без них у нашій державі спробувати віддати дитину в дитсадок чи школу? Держава з подвійними стандартами.

Підробити документи.

Перегляд дописуbulbashka_aero (6.05.2008 13:40) писав:

Щеплення може і зло. Але згадайте, скільки хвороб (котрі вбивали людей тисячами) завдяки цьому злу знищено. :lol: Ну не знищено - це я перебільшую, але ж ми про них і думати вже забули!

Від хвороб в продовж поколінь виробляється імунітет. Якщо поколінням робити щеплення, то природний імунітет зникає. Це як світова фінансова криза. Варто буде хворобі трошки мутувати й мільйони людей помруть. Подумайте про своїх нащадків.

Перегляд допису-=VJ=- (6.05.2008 14:15) писав:

«КаКа» — так лагідно, можна сказати інтимно, називають лікарі вакцину проти кору та краснухи. Назва з’явилася відносно недавно — раніше до її складу ще входила вакцина проти паротиту. Із допомогою цього коктейлю протягом десятиліть захищали дітей від згаданих інфекційних хвороб. «КаКа» ж призначена виключно для дорослого населення — згідно з наполеонівськими планами МОЗ протягом лютого-березня поточного року 95% жителів України віком від 15 до 29 років отримають дозу «КК». В обов’язковому порядку! І це навіть не обговорюється — міністерство «підписалося» під рішенням про ввезення та використання восьми мільйонів доз вакцини. Деякі джерела називають навіть не вісім, а дев’ять мільйонів, а це, погодьтеся, серйозні цифри.
...
Від уколу «КК» звільняють лише тих, хто має серйозні хронічні патології, хворих на ВІЛ/СНІД та вагітних. Боюся, що й решта, отримавши дозу індійської вакцини, теж може досить швидко потрапити до числа хронічних хворих, бо навіть в інструкції попереджено про досить-таки серйозні ускладнення, серед яких лімфоденопатія (збільшення лімфатичних вузлів), артралгії та артрити (запальні процеси суглобів), тромбоцитопенії та анафілактичний шок. І це у 10—25% випадків! (Звісно, шок трапляється рідше, але ж недарма в рекомендаціях наголошується про обов’язкове забезпечення кабінетів, де проводитиметься вакцинація, засобами для невідкладної допомоги таким пацієнтам.) Виробники «чесно» визнають, що хоч і рідко, але «спостерігаються реакції з боку центральної нервової системи, однак прямий зв’язок (!) їх з вакцинацією не доведений». Теж мені відвертість — кому, як не українцям, знати, що зв’язок між втратою здоров’я і медичними маніпуляціями (чи помилками) у нас взагалі неможливо довести.

Далі - тут
Продовження першої статті - тут

Я ДВІЧІ хворів на краснуху, не зважаючи на щеплення. У другий раз участковий «лікар» виродок виписала ліки, через які довелося викликати швидку. Як виявилося, таблетки були китайського виробництва. А краснуха і поряд не стояла з їх побічними діями.
Лікарі із швидкої порадили ніколи не вживати фармацевтичних ліків. Таку ж пораду я чув і від деяких инших лікарів.
Ще один випадок. Асистент лікаря порадила не приймати таблетки, які лікар виписав, бо після них стають імпотентами. :D

Коротше. Вже шість-сім років не приймаю таблеток і не хворію взагалі.

Перегляд дописуkaroOka (16.05.2008 16:24) писав:

мені кожного року роблять реакцію Манту, і кожного року погані результати. місцеві фтизіатри знають мене в лице. а ніякого туберкульозу (тьху-тьху-тьху) нема і в помині. от у мене і постає питання НАВІЩО? цирк на дроті... наше медобслуговування потребує реформування...
Зроби ще кілька разів і буде. :ggggg:

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 12.01.2009 – 16:17

• 0

#43 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 12.01.2009 – 18:04

Та ну, щеплення майже завжди необхідні. Голови треба відривати за неякісні вакцини, а не за самі щеплення.

Повідомлення відредагував FT232BM: 12.01.2009 – 18:04

• 0

#44 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 12.01.2009 – 18:12

Перегляд дописуFT232BM (12.01.2009 18:04) писав:

Та ну, щеплення майже завжди необхідні. Голови треба відривати за неякісні вакцини, а не за самі щеплення.
Щеплення послаблює імунітет. Раціонально його робити від дуже небезпечних хвороб, типу еболи.
Але робити його від краснухи чи, ще краще, від грипу... Це призведе до повторення трагедії іспанки.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 12.01.2009 – 18:14

• 0

#45 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень

Відправлено 14.01.2009 – 16:32

якого хр*на, раніше люди не робили щеплень і були в 10 раз здоровішими...
доведено, що СНІД створили в лабораторних умовах...
  • 0

#46 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 23:03

Перегляд дописукусти (14.01.2009 16:32) писав:

татишо, піду подихаю свіжим повітрям, мене це врятує від сніду?
  • 0

#47 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 11:34

Перегляд дописуSergiy_K (16.01.2009 00:03) писав:

татишо, піду подихаю свіжим повітрям, мене це врятує від сніду?
так ось воно шо... :) о наболєвшем.. <_<
  • 0

#48 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 21.02.2009 – 10:15

після народження доці (серпень 2008) ця тема почала турбувати мене постійно.......в пологовому будинку коли донька народилась, щеплень не давали (в той час якраз не було), по даний час жодних щеплень не робили, прочитав тисячі постів, тем в інеті, подивився десятки передач, фільмів (типу http://upload.com.ua/get/899968766 http://7ya.in.ua/for...p?showtopic=228 ) і собі до цих пір не визначився остаточно (думаю основні дати але після перевірки імунологом), хоча........хто має дітей, ті мене зрозуміють........не все так просто..............

Повідомлення відредагував Legum: 21.02.2009 – 10:19

• 0

#49 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.02.2009 – 10:33

Мені зробили всі щеплення, останнє десь у 18 років від правця. Перенесла все нормально, без ускладнень.
Тепер би задумалася, робити чи ні. Оптимальний варіант мабуть робити десь закордоном. Погоджуюся з паном Legum, треба обов"язково перевіряти на чутливість до препаратів.
А щеплення від грипу чи краснухи не признаю і ніколи не робила. перехворіла сама, перемучилася два тижні коли мала корову краснуху, але тепер принаймі впевнена, що другого разу не буде :happytwo:
  • 0

#50 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 21.02.2009 – 10:42

Перегляд дописукусти (14.01.2009 16:32) писав:

Ужос - і ким жи то доведено - чи не вами на куфні перед копутером? і коли ж то таке було що люди без счеплень в 10 раз здоровіші були - чи не в середньовіччі, коли середній вік людини складав 35-40 років а Європа і Азія потерпали від чуми та холери???

І як бути з людьми що ідуть наприклад в субтропіки де валом специфічних болячок до яких наш організм не призвичаївся??? Теж казати "щеплення зло" й покладатися на силу "природнього" імунітету?

п.с. - Legum приймай запоздалі вітання з народженням доці - нехай росте здорова))
  • 0

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.02.2009 – 13:06

А я "панятія нє імєю" від чого мені робили щеплення,а від чого- ні. Зараз захворіла на ангіну, а подруга каже,що в нас в Україні очікується епідемія дифтерії,у якої такі самі симптоми як і у ангіни :happytwo: Мабуть щеплення вже пізно робити?

Повідомлення відредагував Sensssorika: 21.02.2009 – 13:06

• 0

#52 katinfo

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 20:15

Наші лікарі ще нічого. Я ось знайшла таку статтю: Аріберт Хайм працював лікарем в концтаборі "Маутхаузен" (Австрія) під час фашистської окупації. Він проводив операції та ампутації без анестезії, робив смертельні ін’єкції в серце бензином, водою або отрутою. Мета цих «експериментів» - визначити, як швидко настає смерть від тієї або іншої дії. Основним доказом злочинів Хайма є його власні записи: всі проведені операції він скрупульозно описував http://pravda-odna.c...oliticians/487/
  • 0

#53 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 25.04.2009 – 21:11

Щеплення на ослаблений організм дає ефект каталізатора і людина хворіє, але як явище, щеплення, у свій час врятувало багато життів від віспи.
  • 0

#54 fregat

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.05.2009 – 11:10

а в мене алергія на усі щеплення.. мені їх класу з 8 взагалі не робили.
  • 0

#55 гелена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:львів

Відправлено 14.06.2009 – 14:34

Перегляд дописуСВ-11 (9.04.2008 18:35) писав:

Я теж вважаю,що щеплення-це у багатьох випадках зло.Але як без них у нашій державі спробувати віддати дитину в дитсадок чи школу? Держава з подвійними стандартами.
я думаю здоров’я важливіше, ніж сумнівна корсить від відвідання школи, щеплень не робимо взагалі :gryzin:

1. можна купити запис про щеплення, тобто вони на папері будуть
2. я в садок не планую давати, і в школу теж. я планую екстернат B)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua