Перейти до вмісту

Щеплення

Повідомлень в темі: 54

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.05.2008 – 14:32

Перегляд дописуSlavko (16.05.2008 15:29) писав:

о, це мені його якраз скоро будуть робити це щеплення, примусово. Якщо чесно, то трохи страшнувато після того інциденту зі смертю хлопця. Але без цього щеплення не будуть брати до вузів, по телеку таке казали.

Не мають права. Свої права треба вміти відстоювати, інакше не дивуватись, якщо з тобою будуть поводитись, як з худобою на ферми - прийшли, щось вкололи і пішли.

До речі:

Віктор Ющенко наголосив, що розслідування цього трагічного випадку має проводитися абсолютно публічно і вже протягом найближчих днів він очікує завершення роботи із вивчення причин смерті юнака. «Я думаю, треба дати вказівку по всій медичній системі, що дана компанія вакцинації є виключно добровільною справою», - зазначив Президент. Він особливо наголосив на важливості недопущення можливих випадків вимагання довідок про щеплення як підстави для допуску випускників до участі в тестуванні та вступу до вузів.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 16.05.2008 – 14:33

• 0

#22 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 16.05.2008 – 15:42

е-ех. Право то я маю, а хіба у нас в країні нема такого, що я маю на щось право, але хтось має право мені це заборонити? Знаю з власного досвіду що є, якщо цікавить то всі питання в приват. А щодо того, що Ющенко там сказав, то хіба мало у нвс такого, що Ющенко сказав, щи ще хтось з них там, а воно все робиться лише, як кажуть задля годиться...
  • 0

#23 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.05.2008 – 16:24

мені кожного року роблять реакцію Манту, і кожного року погані результати. місцеві фтизіатри знають мене в лице. а ніякого туберкульозу (тьху-тьху-тьху) нема і в помині. от у мене і постає питання НАВІЩО? цирк на дроті... наше медобслуговування потребує реформування...
  • 0

#24 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.05.2008 – 16:28

стаття до теми
  • 0

#25 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 16.05.2008 – 16:49

Зі статті:

Цитата

Н.Проданчук отметил, что смерть А.Тищенко, скорее всего, является трагическим стечением обстоятельств.

Я вкотре переконуюсь, що наша влада лише вміє відмазуватись, і то не дуже переконливо виходить. А також вкотре переконуюсь, що там "зверху" сидять одні дебіли!!!

Ось ще нарив в неті, вибачайте що російською:

http://www.privivok.net.ua/node/174 - инструкция к вакцине

Олеська: усне попередження за п. 2.7.

Повідомлення відредагував Олеська: 17.05.2008 – 23:14

• 0

#26 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 19.05.2008 – 08:58

Цитата

Якщо хтось не зрозумів, мова іде про наймасштабнішу бактеріологічну диверсію проти українського народу за всю історію! 9 мільйонів громадян України опинилися у ролі лабораторних кроликів! Це ми всі! Дійшло?!
Президент України зустрівся з Князевичем. Випили чаю. Тіпа всіх заспокоїли. Не хочете — не коліться. Правда, злочинну вакцинацію призупинили. На кілька днів…
Страшенно смілива і принципова Юля Тимошенко раптово дуже підозріло замовчала. Де реакція? Заяви? Рішучі дії? Аналіз ситуації? Відсутні. Між тим, шановна Юліє Володимирівно, злочинна вакцинація ініційована Вашим Урядом! У Ваших силах її терміново припинити! Чому цього не робите? Відстороніть отого князевича і його некомпетентне оточення! Ну хоч оцінку дайте! Мовчать… Мабуть був знак з небес… До речі, де реакція пастора, кандидата у мери Києва і першого віце? Святі книги читає?
А де наша доблесна Верховна Рада? Де справедливий і мудрий Яценюк? Дуже зайнятий. Доля 9 мільйонів співгромадян йому байдужа.
І найбільший прикол. А що це мовчить наша найсправедливіша і найгаласливіша голуба опозиція? І червона. І рожева? Ви ж тіпа виразники надій народу?
Дивує мовчанка в.о. глави СБУ. Уже повинна бути дієва реакція. Арешти. У них ще навіть прес-релізу нема… Професіонали…
А де гучний трибун і главний мент Юрик Луценко? Мабуть ще не знає…
http://observer.sd.o...ws.php?id=14334
  • 0

#27 макарена

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.05.2008 – 15:09

Перегляд дописуkaroOka (16.05.2008 17:24) писав:

мені кожного року роблять реакцію Манту, і кожного року погані результати. місцеві фтизіатри знають мене в лице. а ніякого туберкульозу (тьху-тьху-тьху) нема і в помині. от у мене і постає питання НАВІЩО? цирк на дроті... наше медобслуговування потребує реформування...
Слухайте, в мене теж таке було, поки нарешті батьки ( а особливо батько-фтизіатр) просто написали відмову від Манту, і тепер мені цим ніхто голови, слава Богу, не морочить. А щодо отих щеплень, то це взагалі жах. Вакцина з Індії! Та принаймні цей факт мав наштовхнути на підозру...І що це за маячня, що трагічний збіг обставин спричинив смерть А.Тищенка...Боже, бідні батьки...дитину те щеплення вбило, а лікарі їм--"трагічний збіг обставин" ...Що ж це у нас діється...

Повідомлення відредагував макарена: 19.05.2008 – 15:09

• 0

#28 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.05.2008 – 15:19

За такі фортелі треба весь уряд засудити на смертну кару шляхом щеплення. Особливо прем'єр-міністра та міністра МОЗ. Колоти їм цю вакцину, поки їм гаплик не прийде!
  • 0

#29 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.05.2008 – 16:07

Приходили з поліклініки кликати під розписку на щеплення. Цирк та й годі. Тими хворобами я перехворіла в дитинстві. Сама медик. Не маю жодних привовок ні я, ні молодша сестра(лише ті, що в пологовому будинку робили).
Я собі думаю, що то хтось просто гарно відмиває бабки і все.
Ага...коли приходили під розписку на ту прививку кликати то просто написали папір відмову, причина: не вважаю за потрібне і всьо.
  • 0

#30 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.05.2008 – 16:48

Цитата

Наведений нижче взірець відмови може бути змінений за бажанням. Головне те, що ви письмово висловлюєте свою відмову від медичного втручання, право на яку гарантоване Законом.
Я, [Прізвище, ім'я, по батькові], відмовляюся від щеплення проти кору та краснухи в рамках програми додаткової імунізації населення України у зв'язку з тим, що:
• я вважаю введення вакцини небезпечним для здоров'я з огляду на перелік побічних реакцій, заявлених виробником;
• я вважаю неприпустимим введення будь-якої вакцини без попереднього повного обстеження стану здоров'я та рівня імунітету до відповідних хвороб;
• я вважаю неприпустимим використання вакцини, вірус для якої вирощено на абортивному матеріалі;
• я планую завагітніти найближчим часом, і не хочу наражати свою майбутню дитину на небезпеку. [для жінок та дівчат]
Моє право на відмову передбачене законами України:
Основи законодавства України про охорону здоров'я:
• Ст.42. Ризиковані методи діагностики, профілактики або лікування визнаються допустимими, якщо вони ... застосовуються за згодою інформованого про їх можливі шкідливі наслідки пацієнта
• Ст.43. Згода інформованого пацієнта необхідна для застосування методів діагностики, профілактики та лікування. Щодо пацієнта, який не досяг віку 15 років, медичне втручання здійснюється за згодою їх законних представників.
Про захист населення від інфекційних хвороб:
• Ст.12. Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою... Особам, які не досягли п'ятнадцятирічного віку..., щеплення проводяться за згодою їх батьків. Особам віком від п'ятнадцяти до вісімнадцяти років профілактичні щеплення проводяться за їх згодою та за згодою батьків...
Дата_________ Підпис________
http://observer.sd.o...ws.php?id=14326

А мені колись перед армією, і в армії, і вже після накололи тих привівок сотню... А потім загубили десь мою медичну картку. Падлюки!
  • 0

#31 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 27.05.2008 – 15:04

В нас в школі недавно сказали що будуть робити щеплення від Свині і Краснухи. Сказали, що робитимуть по бажанню, і тепер досить багато відмовились.
  • 0

#32 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.05.2008 – 13:23

Перегляд дописуSotnik (19.05.2008 17:48) писав:

А мені колись перед армією, і в армії, і вже після накололи тих привівок сотню... А потім загубили десь мою медичну картку. Падлюки!

А в мене було навпаки: спочатку картку загубили, жодних прививок не робили 10 років, а в 9-му класі переписали мені картку однокласника, де були всі прививки. :rolleyes:
  • 0

#33 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 28.05.2008 – 15:01

а я так боюсь, у мене діти підростають, як їх вберегти? А ще боюсь якщо не дай Бог щось з дитиною буде після прививки піду власноруч шукати винних і мене посадять надовго ...і гріха наберуся, ой бідна моя голівонька :rolleyes:
  • 0

#34 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 28.05.2008 – 16:44

...хоч я і не маю доказів, але інших причин окрім щеплення не бачу... причин того, що я, після того, як мені щеплення зробили, ледь не покинула цей світ... минуло... тривало кілька годин, та здавалось це нескінченним. жахливе усвідомлення того, що якшо закриєш очі, то, можливо востаннє.
я дуж часто драматизую, але я дійсно так відчувала... хотіли викликати швидку, я вмовила цього не робити. вже не вперше замість рятувати, лікарі замовчують...

і, класі в другому, нам робили реакцію Манту... тоді багато в кого температура піднялась до 39 і викликали швидку...

от... так, на жаль, є... і це те, що варто змінювати в першу чергу... та це тривалий процес.
  • 0

#35 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 29.05.2008 – 13:24

Небезпечне не саме щеплення. Небезпечно, що щеплення (наприклад, закупівля вакцин) також виявляється політичним питанням.
  • 0

#36 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 663 повідомлень

Відправлено 29.05.2008 – 17:56

У МЕНЕ СЕСТРА ПІСЛЯ ЩЕПЛЕННЯ ЗАХВОРІЛА ЦІЄЮ ХВОРОБОЮ ВІД ЯКОЇ БУЛО ЩЕПЛЕННЯ. ХВОРОБА ДУЖЕ СЕРЙОЗНА. СЕСТРА ЛЕЖАЛА В РЕАНІМАЦІЇ БЛИЗЬКО 2-Х ТИЖНІВ, А ЇЙ ТОДІ ЛИШЕ РІК БУВ. ЛІКАРІ НАВІТЬ НЕ МОГЛИ СКАЗАТИ ЩО ЦЕ ЗА ХВОРОБА. КОЛИ ПОЧАЛО УСКЛАДНЮВАТИСЬ, ПОЇХАЛИ ДО КИЄВА. ТАМ ЛІКАРІ І ВИЗНАЧИЛИ ХВОРОБУ. СКАЗАЛИ,ЩО ЯКБИ МИ ЗВЕРНУЛИСЯ ХОЧАБ НА КІЛЬКА ДНІВ ПІЗНІШЕ ДИТИНИ Б ВЖЕ НЕ БУЛО... (ТЬФУ-ТЬФУ-ТЬФУ) ХТОСЬ ЩЕ ХОЧЕ ПОСПЕРЕЧАТИСЯ, ЩО ВАКЦИНАЦІЯ НЕОБХІДНА???? ТАК, МОЖЛИВО НЕОБХІДНА, АЛЕ НЕ ТАКА, ВІД ЯКОЇ ХВОРІЮТЬ ДІТИ.....!!!!!!!!!!
  • 0

#37 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 30.05.2008 – 08:04

І все-таки проблема не в самій вакцинації, а щонайменше в кілької інших речах:
- якості вакцини (коли її купують і починають "колоти наліво і направо", не перевіривши її якість);
- кваліфікації лікарів (...без коментарів...);
- мінохорони здоров’я (це ж ці чарівні створіння повинні все контролювати!);
- і зрештою, в здоров’ї людей. Бо при вакцинації людині вводять ослаблений збудник хвороби, здоровий організм з цим "ослабленим збудником" легко розправляється - і людина має імунітет. Але хто з нас зараз може похвалитися хорошим здоров’ям?!
Особисто мені все життя кололи "ослаблені" щеплення (не пам’ятаю, як воно правильно зветься), бо у мене на картці була відповідна поміточка. Медпрацівники дивилися на картку - і перш ніж чимось "лікувати / профілактувати" зверталися за дозволом батьків.

Повідомлення відредагував bulbashka_aero: 30.05.2008 – 08:08

• 0

#38 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 30.05.2008 – 22:04

Якщо людина без щеплення і не хворіє, можна пояснити тим, що нема джерел хвороби. А їх нема через масове щеплення. Так, якість щеплень треба поліпшувати, але не слід від них відмовлятися. Ризик є, але він обумовлений побічною дією. Ліки теж мають побічний ефект, але ж їх доводиться вживати.
  • 0

#39 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 03.06.2008 – 15:12

UPDATE: Адрес этих "милых производителей":
Serum Institute of India Ltd., Індія 212/2 Hadapsar, Pune 411028, India, tel. ++ 91-20-6993900, fax.++ 91-20-6993924, E-Mail: exports@pn2.vsnl.net.in
  • 0

#40 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 05.06.2008 – 20:33

:happy1: Оце хлопці смалять! Політична агітка:

Цитата

Вакцинувати проти кору та краснухи індійською вакциною:
- вищих посадовців республіки, їх помічників-консультантів та членів їхніх сімей;
- депутатів Верховної ради республіки, їх помічників-консультантів та членів їхніх сімей;
- членів Кабінету міністрів республіки, їх помічників-консультантів та членів їхніх сімей;
- членів Секретаріату президента республіки, їх помічників-консультантів та членів їхніх сімей;
- керівництво Міністерства охорони здоров’я республіки;
- гламурну еліту.
Вакцинацію здійснювати прилюдно, на центральних площах та майданах, з прямою теле- та радіотрансляцією.
В разі ухилення еліти від вакцинації індійською вакциною проти кору та краснухи доставляти еліту на місця вакцинації під конвоєм добровільних народних санітарних дружин.
В разі відмови еліти від вакцинації індійською вакциною проти кору та краснухи здійснювати вакцинацію методом аргументованого переконання.
100%-на вакцинація еліти індійською вакциною проти кору та краснухи – обов’язкова і тому невідворотна. Приналежність до еліти – гарантія вакцинації.
Підтримуєш вакцинацію еліти індійською вакциною проти кору та краснухи – підтримуєш Третій Гетьманат.
Майбутнє еліти – в руках народу.
Майбутнє невідворотне.
http://observer.org....ws.php?id=14477
На наступних виборах буду голосувати за ту партію в програмі якої будуть ці пункти... :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних