Перейти до вмісту

А на вашу думку,скільки?

Повідомлень в темі: 107

#61 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 27.03.2008 – 02:15

Перегляд допису_saljama_ (27.03.2008 02:05) писав:

наступне питання випливає з твого останнього коментаря і нещодавної ремарки цвітастої:
секс і романтика - речі несумісні у наш час? чому ти розділив їх?
сумісні, але дуже рідко.
розділив? вони ітак розділи.

ідучи по вулиці, бачу: спідницю такої(!)довжини, що аж трусики видно... романтика чи секс? шо перше прийде в голову?
дивлячись на твою аватару(ніц протів не маю) - романтика?
зажимаю хлопець дівчину(вік не важливий) на людях, у пі'їзді, під будинком.... - романтика?

купу прикладів можна навести...
  • 0

#62 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 02:26

Читаючи дописи Visusа методом нескладного психоаналізу можна зробити певні висновки що до його статевого життя, думаю ви навіть здогадуєтесь які :rolleyes: Дивно як це ще монохромна не почала підколювати по цьому поводу.
  • 0

#63 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 02:30

Перегляд дописуNameless One (27.03.2008 02:26) писав:

Читаючи дописи Visusа методом нескладного психоаналізу можна зробити певні висновки що до його статевого життя, думаю ви навіть здогадуєтесь які ;) Дивно як це ще монохромна не почала підколювати по цьому поводу.
гг, до чого тут статеве життя? :rolleyes:
Шановний, хочете сказати, що я не правий у попередніх дописах?
  • 0

#64 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 02:33

Перегляд дописуVisus (27.03.2008 02:15) писав:

сумісні, але дуже рідко.
розділив? вони ітак розділи.

ідучи по вулиці, бачу: спідницю такої(!)довжини, що аж трусики видно... романтика чи секс? шо перше прийде в голову?
дивлячись на твою аватару(ніц протів не маю) - романтика?
зажимаю хлопець дівчину(вік не важливий) на людях, у пі'їзді, під будинком.... - романтика?

купу прикладів можна навести...
Ну, по-перше, на цицьки мої не наїжджай! Хто вважає, що вони не романтичні - нехай перший кине в них камінь.
Час міняється, життєві пріорідети зсуваються. Жити стало швидше і уніфікованіше. Наразі кожен має можливість вибирати коли, з ким і як хоче сексу. І це, без сумніву, плюсище.
Давай поговоримо про інше:
ти мав секс? ти романтичний? ти сам то живеш згідно своїм переконанням? якби сексапільна блондинка і сексуальна брюнетка запевнили тебе, що ладні тебе вдовольнити прямо зараз - ти би відмовився?

Перегляд дописуVisus (27.03.2008 02:30) писав:

гг, до чого тут статеве життя? :rolleyes:
До того, що нестача сєкаса впливає на мислення ;) а от про причини цієї нестачі ми можемо лише здогадуватися..

Цитата

хочете сказати, що я не правий у попередніх дописах?
я хочу таке сказати
  • 0

#65 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 27.03.2008 – 02:34

Перегляд дописуNameless One (27.03.2008 01:26) писав:

Читаючи дописи Visusа методом нескладного психоаналізу можна зробити певні висновки що до його статевого життя, думаю ви навіть здогадуєтесь які :rolleyes: Дивно як це ще монохромна не почала підколювати по цьому поводу.
та я закинула це невдячне діло. Мені шкода чувака, він якісь взагалі сумні приклади приводить. Виходить, що секс- це взагалі зло, як до одруження так і після, бо романтика зникає. Навіть не хочу питати що він розуміє під питанням "романтика", бо відповідь і так відома
  • 0

#66 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 03:03

Саляма
постараюсь коротко і коректно:
1. на цицьки не наїзджаю. роматика?
2. життя міняється, безперечно права.
інше:
1. секс - мав.
2. в деякій мірі - романтичний.
3. приблизно 80%
4. на рах. блонд. і брюнетки - так, ну це лялька.
5. "сєкас" - чи це не вплив москальського фільму? і про не стачу чому ти так свято переконана?

чорно-біла
1. я не доводив до того, шо секс - це зло.
2. романтика - прогулянка під зоряним небом(або вдень просто парком), квіти, сюрпризи, пригоди, мандрівка... проваджати і зустрічати сонце....

чи не так???
  • 0

#67 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 27.03.2008 – 04:19

знач так, вимальовується цікава картина: ти виступаєш проти дошлюбного сексу, а виявляється вже не "хлопчик"( Видно передивився фільмів, чи що?) при чому кажеш, що на 80% живеш згідно своїх переконань. І щось тут не сходиться, чи не так?
А щодо романтики, то я ж одразу сказала, що відповідь була передбачуваною: єдине, що я думала, що ти ще впишеш прогулянки під дощем і пляшка шампанського. Хоча ні, шампанське- це вже мабуть після весілля :rolleyes:
  • 0

#68 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.03.2008 – 07:46

До чого тут дошлюбний секс? :rolleyes:
Основна причина розлучень - моральна неготовність людей до життєвих проблем. Ми живемо в інфантилізованому суспільстві - до кінця школи дитина ні за що не відповідає, в інститут її посилають на стаціонар "аби дитинка ще трохи погуляла" - одним словом як можуть затягують вік її дорослішання, а потім дивуються, чому воно в тридцять з гаком за натурою ті відповідальністю - підліток пубертатного періоду, який щойно зіштовхується з проблемою, відразу робить єдине, що вміє - втікає від неї. В цьому винен аж ніяк не дошлюбний секс (не будемо говорити про часи, коли його можна було отримати або від повії, або після шлюбу, зате розлучення від церкви було годі отримати навіть королям - так, шлюби тоді були міцніші, зате проквітали позашлюбні стосунки), в цьому винна зміна нашого життя. Згадаймо, як жили наші предки - вони виростали в багатодітних сім"ях за умови низької технічної оснащеності, тому змалку їм доводилось доглядати за купою молодших братів та сестер і важко працювати в полі на шматок хліба власними руками. Часи змінились, суспільство з різних причин теж і вже майже століття ми виростаємо здебільшого одні у батьків - в результаті більшість починає банально боятись маленьких дітей та проблем, пов"язаних з ними - адже невідомість лякає. Я зустрічаю тридцятилітні пари, де чоловік та жінка в унісон розповідають, що дітей вони не хочуть заводити, бо це розтяжки, важкі пологи, безсонні ночі, лікарняні, проблеми з роботою і постійний плач. Їм хочеться безтурбортно бігати по дискотекам, їздити у відпочинки і не думати ще про когось, окрім самих себе і власного задоволення. І коли я питаю їх, скільки дітей було у їхніх батьків, вгадайте - що я чую? Звісно - одна. От вам коріння проблеми з народжуваністю - сімейний інститут знайомства з вихованням дітей зник, а суспільного так і не з"явилось. Повернути перше неможливо, потрібно повертати друге - але керівникам держави на це начхати.
Проблема з розлученнями? У неї те саме походження, ми - онуки тих, позбувся батьків у війні, яка винищила більшість чоловічого населення держави. Вони виростали з матерями, не знаючи, що таке батько і нормальна родина, а коли виросли - зіштовхнулись з проблемами, до яких не були готові. Хлопці - не готові до відповідальності за сім"ю, зате розпещені любов"ю, яку недодали їх батькам-солдатам, жінки - не готові до підтримки чоловіка в тягарі цієї відповідальності. В результаті усі обрали найкращий на їх думку вихід - розлучення. В моїй сім"ї не розлучались лише прабаба з прадідом - довоєнне покоління. Усі після цього пройшли через розірвання шлюбу, і я таких історій знаю десятки серед своїх знайомих. Це - звичайна передача досвіду, як з матюками, випиванням чи розпусканням рук - якщо дитина так робить на перший погляд безпричинно - варто подивитись на її батьків, і цей ланцюжок може тягтися кілька поколінь, від жорстокої прапрабаби, яка била свою дитину, або прадіда-алкоголіка. В результаті ми втратили родинний інститут виховання, а хоч якась подоба соціального розвалилась разом з Радянським Союзом і нинішні керівники знову нічого не роблять.
Звісно, добре, коли за це візьметься усією потужністю державний апарат, але поки такого дива не сталося, кожен має хоч щось зробити сам, принаймні у своїй родині. Тільки от важко це - зробити власні висновки з досвіду батьків та оточуючих і вибудувати свою сім"ю щасливою. Набагато легше до старості залишатись дитиною, бавитись в іграшки і уникати будь-якої відповідальності. Захотілось сексу, а дружина замотана дитиною та виліковується від пологів - так набагато ж легше піти і трахнути симаптичну колегу, аніж допомагати дружині серед ночі міняти памперси. Не дарує чоловік щодня квіти - так набагато ж простіше починати йому влаштовувати істерики за надуманими приводами, аніж просто сісти і поговорити про потреби одне одного. Раз-два - і маємо чергове розлучення, оскільки обом "простіше" розбігтись і спробувати ще раз, аніж налагодити те, що є. Нічого не нагадує така поведінка? Особисто мені - розпещених дітей, яким купували будь-які іграшки, які вони хотіли, через що жодна їм нецікава і вони про них забувають за півгодини і вимагають нову, на відміну від дітей, у батьків яких такої неможливості не було - ті виламали собі лозину - от тобі вже шаблюка і навколо купа ворогів, тільки гей гуляти.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 27.03.2008 – 08:09

• 0

#69 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 10:12

Перегляд допису-=VJ=- (27.03.2008 07:46) писав:

До чого тут дошлюбний секс? :rolleyes:
Власне, -=VJ=-, саме це питання ми і ставили півночі пану Visus ;)

Перегляд дописуVisus (27.03.2008 03:03) писав:

Саляма
постараюсь коротко і коректно:
1. секс - мав.
Ай-яй-яй... а як же шлюб? (я так розумі, ти не одружений). Як же романтика? Ти теж уподібнюєшся до нас, деградуючих? Ай-ай-ай..
Очевидно, що вірити аргументам людини, якасама живе проти свої переконать - неможливо.

Цитата

5. "сєкас" - чи це не вплив москальського фільму? і про не стачу чому ти так свято переконана?
Так, так, я, повторюха така, надивилася російських фільмів і кажу "сєкас", бо ж слова "секс" не вживаю зумисне. А нащо, краще дивитимуся російські і американські (чи про А, ти ж не до кінця тоді визначився з позицією) фільми, матиму секс дошлюбу. вийду заміжій-розлучуся і покочуся у пекло! Так, ..сєкас...
  • 0

#70 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 12:09

Перегляд допису_saljama_ (27.03.2008 02:33) писав:

Ну, по-перше, на цицьки мої не наїжджай! Хто вважає, що вони не романтичні - нехай перший кине в них камінь.
КИДАЮ КАМІНЬ... :rolleyes:
  • 0

#71 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 13:07

Перегляд дописучорно-біла (27.03.2008 04:19) писав:

знач так, вимальовується цікава картина: ти виступаєш проти дошлюбного сексу, а виявляється вже не "хлопчик"( Видно передивився фільмів, чи що?) при чому кажеш, що на 80% живеш згідно своїх переконань. І щось тут не сходиться, чи не так?
А щодо романтики, то я ж одразу сказала, що відповідь була передбачуваною: єдине, що я думала, що ти ще впишеш прогулянки під дощем і пляшка шампанського. Хоча ні, шампанське- це вже мабуть після весілля :rolleyes:
1. стометрівки ж інують.
2. на 80% - через те, що стараюсь досягнути 100%.
3. " щось тут не сходиться, чи не так? " - чи дотримуєшся усіх своїх правил і настанов на 100%???
  • 0

#72 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 22:32

Перегляд дописуVisus (27.03.2008 13:07) писав:

1. стометрівки ж інують.
2. на 80% - через те, що стараюсь досягнути 100%.
3. " щось тут не сходиться, чи не так? " - чи дотримуєшся усіх своїх правил і настанов на 100%???
Не темни: ти проти сексу до шлюбу і все ж ним займаєшся. А ти вмієш переконувати :rolleyes:
Ок, з тобою весело, переходимо до наступного питання: петтінг до шлюбу теж загроза розлученню?
  • 0

#73 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.03.2008 – 11:19

загроза розлученню - це емансипація. он на сході в гаремах жінки не мають ніяких прав, чоловіки тримають гареми і не бояться ніяких обовязків, і розлучень у них немає... ну майже :rolleyes:
а основне питання "скільки" - це звичайно не правильне питання. цифри не повинні керувати почуттями. почуття і здоровий глузд повинні курувати діями, але не потрібно тут встановлювати якихось норм в цифрах.
  • 0

#74 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 02.04.2008 – 00:25

Перегляд дописуКсюшенька (24.03.2008 10:54) писав:

Як ви вважаєте...Ну ось наприклад дівчина ще незайманна...зустрічається з хлопцем!І скільки часу на вашу думку достатньо щоб зважитись на перший секс!

Дійсно дівчина повинна довіряти партнеру. 10 сек. на перший раз - це смішно. Хіба пяна.Якщо хтось я дам номер. 1 тиждень- ну це майже не реально. В середньому 3-6 місяців. Головне відчувати. Тут і довіра, але не треба ще забувати про те, що таке міра, і про те, що деколи поцілуватися і позажиматися стає вже мало. От тоді думаю і треба вже. Не можна а ТРЕБА. :cool1:
  • 0

#75 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень

Відправлено 02.04.2008 – 12:59

Перегляд допису_saljama_ (27.03.2008 23:32) писав:

Не темни: ти проти сексу до шлюбу і все ж ним займаєшся. А ти вмієш переконувати :cool1:
Ок, з тобою весело, переходимо до наступного питання: петтінг до шлюбу теж загроза розлученню?
50\50.
принаймі петтінг не призведе до небажаної(незапланованої) вагітності і до захворювань венеричними хворобами.
  • 0

#76 kwiat

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 79 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 07.04.2008 – 14:01

Перегляд дописуvesnyanka (24.03.2008 22:49) писав:

Не хочу нікому своєї думки нав'язувати, але найкраще тоді коли подали заяву в РАГС, тоді можеш бути впевненою, принаймі на 98%, що одружитеся. Чи хоча б тоді, коли будеш впевна, що з цією людиною пов'яжеш своє життя. Це як в прислів'ї: "Як би знав, де падатимеш - подушку підстилив би".
Я вважаю, що позбути дівчину цнотливості - це дуже велика честь для чоловіка і віддавати цю цнотливість будькому не можна. Тому я вважаю, що перед цим процесом потрібно зважити усі плюси і мінуси.

дуже сподобалась відповідь!!!
Я вважаю час тоді - коли відчуваєте обоє, що хочете бути разом все життя:happy1: Коли вже впевнена що це саме той, а з цього випливає, що за 1 день, 1 місяць навряд чи це цілком зрозумієш (може і є поодинокі випадки - тільки не знаю чи з щасливим кінцем)!!! А от коли вже зрозумієш...
Може комусь здамся наївною ідеалісткою - але я все одно притрумуюсь думки - КОЛИ КОХАННЯ ВЗАЄМНЕ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Не симпатія, закоханість, а КОХАННЯ!
  • 0

#77 Ufoman

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Нововолинськ

Відправлено 08.04.2008 – 15:27

Різні бувають
1.Хватає першого погляду, і сьогодні в ночі(ва може й в день :) ) буд секс.
2.А деякі ніколи не зважаться. <_<
  • 0

#78 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 08.04.2008 – 16:52

Перегляд дописуRoma_G (24.03.2008 12:50) писав:

пів року?ніііііііііііііііі.Можна і за 1хв,а можна 1 за тиждень.Тиждень максимум-це якщо жінка себе не цінує.А так звичайна-то за тиждень,ну за місяць точно!
Якщо кожна дівчина з якою ти зустрічаєшся погоджується на ЦЕ через тиждень, то може потрібно бути уважнішим у виборі дівчат? <_<

Перегляд дописуRoma_G (24.03.2008 12:50) писав:

пів року?ніііііііііііііііі.Можна і за 1хв,а можна 1 за тиждень.Тиждень максимум-це якщо жінка себе не цінує.А так звичайна-то за тиждень,ну за місяць точно!
Якщо кожна дівчина з якою ти зустрічаєшся погоджується на ЦЕ через тиждень, то може потрібно бути уважнішим у виборі дівчат? :)
  • 0

#79 ВОВАН_84

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.04.2008 – 18:47

Перегляд дописуКсюшенька (24.03.2008 10:54) писав:

Як ви вважаєте...Ну ось наприклад дівчина ще незайманна...зустрічається з хлопцем!І скільки часу на вашу думку достатньо щоб зважитись на перший секс!
треба дивитися індивідуально
  • 0

#80 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 16.04.2008 – 13:43

Якщо ходите на побачення і теде, то місяця достатньо, щоб розстатися на завжди.
А так час давати, на першому, або другому, або третьому, або четвортому побаченні. Дивлячись як складаються стосунки і що ти від них хочеш отримати.

П.В. А спермотоксикоз може настати за три дні :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних