Перейти до вмісту

А на вашу думку,скільки?

Повідомлень в темі: 107

#21 vesnyanka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ірій (країна куди відлітають душі)

Відправлено 25.03.2008 – 08:22

Перегляд допису-=VJ=- (25.03.2008 01:37) писав:

А деякі продають - за 500-700, до 1000 баксів цілком можна купити "право першої ночі", звісно з перевіркою лікарем, чи вона справжня.

Шановний, тут не про дівчат легкої поведінки йдеться.
  • 0

#22 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.03.2008 – 09:07

Перегляд дописуvesnyanka (25.03.2008 08:22) писав:

Шановний, тут не про дівчат легкої поведінки йдеться.

Продати незайманість - це легка поведінка? Багато свідомо на це злогошуються.
  • 0

#23 vesnyanka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Ірій (країна куди відлітають душі)

Відправлено 25.03.2008 – 09:21

Перегляд дописуbamik (25.03.2008 09:07) писав:

Продати незайманість - це легка поведінка? Багато свідомо на це злогошуються.

Я таких дівчат не поважаю, тому що вони самі себе не поважають :)
  • 0

#24 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.03.2008 – 13:31

Перегляд дописуКсюшенька (24.03.2008 09:54) писав:

Як ви вважаєте...Ну ось наприклад дівчина ще незайманна...зустрічається з хлопцем!І скільки часу на вашу думку достатньо щоб зважитись на перший секс!
Перший секс має бути з коханою людиною, навіть якщо у вас надалі нічого не вийде (я про спільне майбутнє). Повір, набагато гірше, коли ти бережешся для свого майбутнього чоловіка, відмовляєш і коханому, і собі, а в якийсь момент тебе візьме силою якесь бидло - і відчуєш неймовірну пустку, а головне - жаль за тим своїм першим разом, бо від першого сексуального досвіду залежить і подальше сексуальне життя.

А те, що хлопець має погану славу, то це все фігня. По-перше: це добре, бо якщо так, то може в плані сексу має трохи досвіду - біля нього чогось навчишся. А по-друге: з таких-от гультяїв виходять досить непогані чоловіки, а головне: здебільшого вірні.
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.03.2008 – 13:42

Перегляд дописуОлеська (25.03.2008 13:31) писав:

набагато гірше, коли ти бережешся для свого майбутнього чоловіка, відмовляєш і коханому, і собі, а в якийсь момент тебе візьме силою якесь бидло

Звучить як "краще терміново напитися і нагулятися, бо ж раптом вийдеш, а тобі на голову метеорит впаде".
Пані Олесько - як багато Ваших знайомих були цнотливими "взяті силою бидлом", що Ви вважаєте статистично важливим враховувати цей варіант при оцінці ситуації?
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 13:54

Перегляд допису-=VJ=- (25.03.2008 13:42) писав:

Звучить як "краще терміново напитися і нагулятися, бо ж раптом вийдеш, а тобі на голову метеорит впаде".
Пані Олесько - як багато Ваших знайомих були цнотливими "взяті силою бидлом", що Ви вважаєте статистично важливим враховувати цей варіант при оцінці ситуації?
Дані лише мого міста (неофіційні, звичайно): кожна третя дівчина була згвалтована, при чому у віці 13-17 рр.
  • 0

#27 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 14:02

Перегляд дописуОлеська (25.03.2008 13:54) писав:

Дані лише мого міста (неофіційні, звичайно): кожна третя дівчина була згвалтована, при чому у віці 13-17 рр.

Здуріти можна - у вас там місто маніяків?
Чи може вони вважають згвалтуванням "напились, пофліртувала, попестились, зайнялись сексом, а на другий день він мене покинув"?
Я за своє життя зустрічав двох справді згвалтованих дівчат. Такий мізерний відсоток якось дуже вже різко контрастує з Вашим.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 25.03.2008 – 14:03

• 0

#28 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 14:02

Перегляд дописуОлеська (25.03.2008 13:54) писав:

:happy1: Ей, бережіть себе там :) .
Хоча, як я знаю, в багатьох випадках дівчата й самі не дуже пручаються :) ...
  • 0

#29 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 14:15

Перегляд допису-=VJ=- (25.03.2008 14:02) писав:

Здуріти можна - у вас там місто маніяків?
Чи може вони вважають згвалтуванням "напились, пофліртувала, попестились, зайнялись сексом, а на другий день він мене покинув"?
Я за своє життя зустрічав двох справді згвалтованих дівчат. Такий мізерний відсоток якось дуже вже різко контрастує з Вашим.
То звичайна статистика. Таке не лише у нас твориться.

До того ж, ти хоч маєш поняття, що таке згвалтування? Бо у хлопців та дівчат - різне розуміння того.

П.С. Ти спілкувався зі всіма дівчатами в Україні і всі тобі розказували щиру правду про свій перший секс?
  • 0

#30 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 15:18

Перегляд дописуОлеська (25.03.2008 14:15) писав:

До того ж, ти хоч маєш поняття, що таке згвалтування? Бо у хлопців та дівчат - різне розуміння того.

Я якраз про це саме питав - в цьому випадку що малось на увазі?
Хоча не розумію, як можна мати різне розуміння згвалтування - тут же все просто: згвалтування - це примусове схиляння до статевого акту.

Перегляд дописуОлеська (25.03.2008 14:15) писав:

Ти спілкувався зі всіма дівчатами в Україні і всі тобі розказували щиру правду про свій перший секс?

Не зі всіма - лише з тими, яких знаю. З багатьма ми вели дуже відверті розмови.
  • 0

#31 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 25.03.2008 – 15:27

Перегляд дописуОлеська (25.03.2008 13:31) писав:

Перший секс має бути з коханою людиною, навіть якщо у вас надалі нічого не вийде (я про спільне майбутнє). Повір, набагато гірше, коли ти бережешся для свого майбутнього чоловіка, відмовляєш і коханому, і собі, а в якийсь момент тебе візьме силою якесь бидло - і відчуєш неймовірну пустку, а головне - жаль за тим своїм першим разом, бо від першого сексуального досвіду залежить і подальше сексуальне життя.

А те, що хлопець має погану славу, то це все фігня. По-перше: це добре, бо якщо так, то може в плані сексу має трохи досвіду - біля нього чогось навчишся. А по-друге: з таких-от гультяїв виходять досить непогані чоловіки, а головне: здебільшого вірні.
На рахунок досвіду пор це я теж думала:)
Осб ще головна для мене проблема я не розумію що я до нього відчуваю..я відчуваю як бється моє серце(не так як весь час),але і боюсь йому довіряти,щоб не вляпатись остаточно!!!!
  • 0

#32 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 15:40

Перегляд дописуКсюшенька (25.03.2008 15:27) писав:

На рахунок досвіду пор це я теж думала:happy1:
:) Ну ніяк не розумію, навіщо вам того досвіду? :)
  • 0

#33 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 16:03

Перегляд дописуMIRW810I (25.03.2008 15:40) писав:

:) Ну ніяк не розумію, навіщо вам того досвіду? :)
Треба,дуже треба.....Досвід відіграє тоже неабияку роль.Мене наприклад навіть бували випадки коли відштовхувало те,шо хлопець недосвідчений!Тож зразу помітно..як хлопець обіймає,цілується,які його дотики і т.д. іт.п.
  • 0

#34 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 16:11

Перегляд дописуКсюшенька (25.03.2008 16:03) писав:

Мене наприклад навіть бували випадки коли відштовхувало те,шо хлопець недосвідчений!Тож зразу помітно..як хлопець обіймає,цілується,які його дотики і т.д. іт.п.

За всіма ознаками описаний пошук сексуального партнера, а не партнера по життю. Отже - можна зісмикувати з себе трусики, як тільки знайдеться хтось, хто достатньо збудить.
  • 0

#35 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 16:18

Перегляд допису-=VJ=- (25.03.2008 16:11) писав:

За всіма ознаками описаний пошук сексуального партнера, а не партнера по життю. Отже - можна зісмикувати з себе трусики, як тільки знайдеться хтось, хто достатньо збудить.
:) Ні!!!!НЕ можна :)
  • 0

#36 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 16:20

Перегляд дописуКсюшенька (25.03.2008 16:03) писав:

Треба,дуже треба.....Досвід відіграє тоже неабияку роль.Мене наприклад навіть бували випадки коли відштовхувало те,шо хлопець недосвідчений!Тож зразу помітно..як хлопець обіймає,цілується,які його дотики і т.д. іт.п.
Значить, вам просто потрібен спец :) цього діла. Скажіть мені, будь-ласка, яким чином хлопець може "дістати" :) собі трохи такого досвіду? ...Мені здається, що про таких я вже писав на попередній сторінці.

Наприклад, мені подобаються дівчата, в яких досвіду ЩЕ нема, може, навіть не цілувались ні з ким.
  • 0

#37 time

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:київ(івано-франківськ)

Відправлено 25.03.2008 – 16:24

Перегляд дописуvesnyanka (24.03.2008 22:49) писав:

Я вважаю, що позбути дівчину цнотливості - це дуже велика честь для чоловіка і віддавати цю цнотливість будькому не можна. Тому я вважаю, що перед цим процесом потрібно зважити усі плюси і мінуси.
ха-ха.звеселила мене))
цікаво,а скільки тобі років?
  • 0

#38 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 16:28

Перегляд дописуКсюшенька (25.03.2008 16:18) писав:

:) Ні!!!!НЕ можна :)

Чому? Якщо не цікавлять душевні якості, поведінка в складних ситуаціях, відношення до себе, плани на майбутнє і т.ін., а лише вміння цілуватись...
  • 0

#39 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 16:30

Перегляд дописуMIRW810I (25.03.2008 16:20) писав:

Значить, вам просто потрібен спец :) цього діла. Скажіть мені, будь-ласка, яким чином хлопець може "дістати" :happy1: собі трохи такого досвіду? ...Мені здається, що про таких я вже писав на попередній сторінці.

Наприклад, мені подобаються дівчата, в яких досвіду ЩЕ нема, може, навіть не цілувались ні з ким.
Ах ти шалунішкго..любиш з миленьких дівчаток робити пон\ганих шалунішок? :o
Да,досвід приходить з практико багаторазовою :D ..Мабуть..я незнаю :yes:

Перегляд допису-=VJ=- (25.03.2008 16:28) писав:

Чому? Якщо не цікавлять душевні якості, поведінка в складних ситуаціях, відношення до себе, плани на майбутнє і т.ін., а лише вміння цілуватись...
Я не сказала шо душа мене не цікавить :) А сказала що досвід теж має значення!Якщо любиш то приймаєш людину такою яка вона є...Але любила я один-єдиний раз в житті!Такшо тут думаю все зрозуміло!
  • 0

#40 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 16:34

Перегляд дописуthe_time_killer (25.03.2008 16:24) писав:

ха-ха.звеселила мене))
цікаво,а скільки тобі років?
А що тут веселого :) ? Може, ти думаєш, що ця думка дуже наївна? Ну, кожен по собі судить.

Чи, може, ти дуже-дуже хочеш отримати таку честь :) ?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних