Перейти до вмісту

Балансуючи над прірвою ....

Повідомлень в темі: 34

#21 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 08.04.2008 – 19:24

Перегляд дописуЛука (22.03.2008 20:46) писав:

Погоджуюсь,але школа та вулиця теж мають колосальний вплив.А як на рахунок того,що не хочеться,
не дозрілому і не зміцнілому духом підлітку впасти в грязь лицем перед друзями.
Не завжди дитина прислухається до мудрих порад батьків,знаю по собі,здається,що вже все знаєш і
розумієш не менш від них.Не знаю,але такої жорстокості, я думаю,їх дома не вчили.
Це більш за все колективний порив агресії,але чому?

Згодна. Великий вплив мають друзі, оточення. Підліток намагається бути таким, як його компанія, бути заодно з друзями. Але в такому випадку батьки вже мало на що вплинуть, і можливо не зможуть допомогти своїй дитині зрозуміти, підказати, що вона неправильно чинить. На мою думку, підліток може визнати свої помилки тільки опинившись у якійсь неприємній ситуації, бо тоді як ніколи розумієш всю свою неправоту. А взагалі дитина може вирватись з цієї прірви, якщо має силу волі і власну думку. Сужу по собі: Всі в моїй компанії палять, а я не хочу і не буду. Таких прикладів ще багато. Просто, мені здається, треба допомогти дитині виробити власну думку і непохитну силу волі, відволікти і загартувати її від колективних "бродінь". Краще за батьків ніхто своїх дітей не знає, просто треба знайти правильний метод їхнього виховання, він може бути в праці, як сказав Sotnik, в ненав"язливих розмовах з дитиною...
  • 0

#22 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мукачево

Відправлено 08.04.2008 – 19:46

Ви всі тут кажете друзі, оточення. Та ті ж вуличні гопи і "пацани" можеть дати підлітку більше, ніж сім'я, школа. У них все ж таки є якісь низькі моральні принципи. І часто вони кращі, ніж тато з мамою, які сваряться щодния чи коли тато б'є маму, чи коли в школі вчителям абсолютно пофіг на учнів, чи коли вони обзивають і лаяться матами на уроках, ніколи не намагаються зрозуміти учнів. А ми дивуємся, що з'являються такі виродки, які змальовані в першому дописі. А таких випадків лише відомих не один десяток, а скільки ж не потрапляє на суд суспільства.

Цитата

відволікти і загартувати її від колективних "бродінь"
"Вася, не дружи з Петьою, бо він поганий"))

Цитата

А підлітки з їхнім протестом проти всього світу і будь-яких меж, з їхніми бажаннями самовираження та паралельно з цим - ще не подоланими комплексами неповноцінності (яких вони ніколи в світі не визнають) - відображення цього світу.
А що ти хотіла? Багато доброго ти бачиш на вулицях деяких районів міст?
"Протестом проти всього світу" - краще вже так, ніж прийняти його з всім тим брудом, який він в собі несе!
І до речі не бери всіх підлітків під одну лінійку. А то вже є якийсь дивний стереотип грубого підлітка-(частіше всього не гопа, а /підставте молодіжну субкультуру, яку ви так не любите/). А за тим всім самовираженням часто криється такий внутрішній світ, до якого деяким "дорослим" треба довго і довго іти. І пам'ятай, що такі підлітки, які вміють по-іншому мислити, не бояться протиставити себе суспільству і є майбутнє нації - найкращі робітники, програмісти, менеджери...
  • 0

#23 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.04.2008 – 16:11

Перегляд дописуDarkSun (8.04.2008 20:46) писав:

А що ти хотіла? Багато доброго ти бачиш на вулицях деяких районів міст?
"Протестом проти всього світу" - краще вже так, ніж прийняти його з всім тим брудом, який він в собі несе!
І до речі не бери всіх підлітків під одну лінійку. А то вже є якийсь дивний стереотип грубого підлітка-(частіше всього не гопа, а /підставте молодіжну субкультуру, яку ви так не любите/). А за тим всім самовираженням часто криється такий внутрішній світ, до якого деяким "дорослим" треба довго і довго іти. І пам'ятай, що такі підлітки, які вміють по-іншому мислити, не бояться протиставити себе суспільству і є майбутнє нації - найкращі робітники, програмісти, менеджери...

Поменше агресії!
Я констатую факти, а не звинувачую... "Протест проти всього світу" - характерна риса психології підлітків.

А стосовно описаної ситуації (знущання із старших), так один з варіантів - щоб старші могли за себе постояти (в будь-якому віці): айкідо, дзю-дзюцу ... тощо. Нейтралізація противника, а потім - виховний процес <_<. А то жінки розслабляються й фізично розвалюються вже, як правило, після 35-38р., а чоловіки - після 43-45, якщо ще до цього не були харлаками.
  • 0

#24 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 12.04.2008 – 08:03

це все залежить від виховання ) батьки не приділяють тої кількості уваги дітям яку вони потребують , і виховувати потрібно не раз итьам почитавши моралі а кожний день , наставляючи дітей на істиннй шлях ! ну ще велику роль грає оточення дитини !
  • 0

#25 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 12.12.2008 – 18:31

Просто і виховання, і моральні принципи впали. Помічаю це давно, бо й сама є підлітком. Вседозволеність розбещує людину і якщо людина розумна, то вона почне сама себе виховувати, як я.
  • 0

#26 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 12.12.2008 – 19:00

Стареньких людей ніколи не ображав, бо у мене є бабуся, якій дев"ять років тому відрізали ногу...Яка у зв"зку з хворобою(вона стала надтовстою)не може встати з дивана(!) вже СІМ років, та стільки ж не виходила на свіже повітря(!)...Єдина "розвага" для неї - це готування їжі(невелика електрична плитка стоїть біля її ліжка), телевізор з 3 каналами(село таке забите...) і споглядати у вікно...і все вона більше нічого не може робити!!!
Це жах!..

Тому пропоную вам відвести вашого сина до будинку людей похилого віку..

Повідомлення відредагував Смачно: 12.12.2008 – 19:01

• 0

#27 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 12.12.2008 – 23:40

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (12.12.2008 18:31) писав:

Просто і виховання, і моральні принципи впали. Помічаю це давно, бо й сама є підлітком. Вседозволеність розбещує людину і якщо людина розумна, то вона почне сама себе виховувати, як я.
Вседозволеність насправді обмежує людину. Більшість людей, особливо підлітків, особливо під вихованням людей (батьків) "іншої епохи", не знають, що робити з тією свободою вибору. От і "дур"ю маються".
  • 0

#28 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 12.12.2008 – 23:50

Крім вседозволеності повинна бути й відповідальність. Треба вбивати в їхні дурні голови, що свобода несе і обов‘язки. Дибілки мамаші тільки все псують. Як задовбали фрази типу: "Мого сина недооцінюють! Андрюша на таке не здатен. Я імєю право! Викладачі придурки, а мій Андрюша лучший!"А мат... то таке суспільство без нього не туди і ні сюди.

Повідомлення відредагував FT232BM: 12.12.2008 – 23:51

• 0

#29 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.12.2008 – 00:16

Цитата

Бо помилок у вихованні можуть припуститися всі. Запровадити, наприклад, у сім'ї фінансову систему (типу "за кожну отриману п'ятірку будемо давати гривню")
В мене так було і що? Звичайно хочеться жити добре мати хороший комп, гітару, машину... Але то всьо фігня...

Цитата

Адже зовнішній світ за межами сім"ї такий жорстокий......
Він не жорстокий... Він вільний від батьків, які весь час кажуть, що то не можна і то не можна...

Цитата

Крім вседозволеності повинна бути й відповідальність. Треба вбивати в їхні дурні голови, що свобода несе і обов‘язки. Дибілки мамаші тільки все псують. Як задовбали фрази типу: "Мого сина недооцінюють! Андрюша на таке не здатен. Я імєю право! Викладачі придурки, а мій Андрюша лучший!"А мат... то таке суспільство без нього не туди і ні сюди.
Ну та... мами наївні... а мат... та ні можна без нього...
  • 0

#30 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 13.12.2008 – 21:44

Психологія того чи іншого підлітка залежить від пріорітетів, які нав'язали їм батьки (акцент на мозок, акцент на мускули чи гедоністичне "бери от жизни всё"); від рис батьків (серед дурнів дурні, частіш за все, й родяться); від того, хто приділяє найбільше часу (розумна дитина, якщо її виховує хоч одна розумна людина, витримає і батьків-пофігістів, і невилазну бідність, і вічнотупий підлітковий контингент).

Але визначальними я бачу ініціативність підлітка, його інтелект та його УНІКАЛЬНІСТЬ. Справді унікальних людей все ж мало, що б там хто не казав про те, що нібито кожна людина є неповторною (доволі важко знайти хоча б 5 помітних відмінностей між двома "модними" дівчатами-підлітками із міської загальноосвітньої школи).

Також неабияке значення має найближче оточення підлітка, як я вже зазначав. А жорстокий, але нерідний соціум хоч і може притлумити талант дитини, та ненадовго. Він неодмінно знайде вияв хоч у чомусь. А чи підтримає соціум той вияв і чи почне розвивати ту дитину, то вже інше питання.

Все ж, справді нормальних підлітків стає все менше і менше за умов посттоталітарного суспільства. Що казати про дітей, якщо батьки досі не зрозуміли, що вони - вільні?

Повідомлення відредагував Invictus: 13.12.2008 – 21:46

• 0

#31 Фата Моргана

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:живу всюди потрошки)

Відправлено 06.01.2009 – 18:14

Просто з самого дитинства батьки нам казали що добре а що ні...їхня провина в тому,шо нам не пояснювали чому саме це погано..як то кажуть,люди вчаться на помилках..але в кожного з нас починаючи вже з 15 є своя думка,і ми відповідаємо за свої вчинки...потрібно мати ще і мораль і межу...а молодь її немає....вона просто знає,що це не буде покарано...от і все)
  • 0

#32 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 06.01.2009 – 20:39

Цитата

мораль і межу....а молодь її не має
Ну в кожного своя мораль і своя межа.
Вся молодь? Як і загалом у суспільстві, серед молоді є і виродки. Були і будуть.
  • 0

#33 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.01.2009 – 02:40

Перегляд дописуЛука (22.03.2008 15:48) писав:

Не хочу Вам здатись тошнотною моралісткою,але.....
В цій темі я хочу поговорити про сучасну молодь та з сучасною молоддю.
Зовсім недавно я сама була підлітком,але роки ідуть, в мене є свої діти і розум залишився не далеко від 16.
Так от,недавно, двоюрідна сестра,в якої є син 14 років,показала шокуючий запис,який випадково знайшла
на телефоні сина.
Значить,її син з друзями на Старий Новий Рік посівали.Син знімав на камеру інших.Спілкуються діти між собою -
вуші в"януть і це в суспільних місцях,де повно люду,але це ще квіточки,в порівнянні,що ми побачили далі.
Далі вони зайшли до старенького вчителя і його дружини - звертаються до них на ти,ображають,вимагають не
цукерок,а грошей(цукерки кинули на пол).Безлад -старенькі стоять шоковані - діти ніяк не реагують.Все це
супроводжується дебільним реготом з матами.Коси диба стають.......
І це діти:голови адміністрації,директора школи,поважних бізнесменів - діти не бідних і культурних людей.
Так що ж їм ще треба,в чому вони нужденні,де прогалина?
Звичайно, сестра провела виховну годину,відшмагала паском,можливо -запізно,але чи дало це результат
і чи засвоїв він урок.
Небезпечний вік як його подолати,не зірвавшись в прірву?
Що робити батькам та суспільству,як виховувати?
Адже зовнішній світ за межами сім"ї такий жорстокий......
Та отож шановга та отож.ще одне цікаве і страшне назирання.Якщо моє покоління(1988/89рр) починало пиячити і палити в більшості випадків років з 14-15 і починало зазвичай із пива(хоча і це є страшною апокаліптиною у значній мірі статистикою) то нинішні дітки що народились вже при незалежності починають пиячти прямо водярою мало не у 13
  • 0

#34 Ігорь

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.01.2009 – 12:21

Перегляд дописуПетлюра (7.01.2009 02:40) писав:

вже при незалежності починають пиячти прямо водярою мало не у 13
Зараз для підлітків пиячити не 'модно', зараз травку пихнуть...ось що модно :)
З роботи хожу череж школу так частенько наблюдаю як 5 клас а вже з булем стоїть =\
  • 0

#35 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.01.2009 – 13:38

Перегляд дописуІгорь (7.01.2009 12:21) писав:

Зараз для підлітків пиячити не 'модно', зараз травку пихнуть...ось що модно :)
З роботи хожу череж школу так частенько наблюдаю як 5 клас а вже з булем стоїть =\
Значить я старий у свої 19років не так детально спостерігав за житям молодшого пооління підлітків.Значить дегенерація вступила у чергову фазу і скоро вже мріяти доведеться прро друзів які б не нюхали а не тіки не пили
(жаль що нема сумного смайлика)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних