Перейти до вмісту

Скільки дітей плануєте виростити?

Повідомлень в темі: 209

Опитування: Скількох дітей плануєте? (179 користувачів проголосувало)

Скільки ж?

1. Одного досить (20 голосів [11.17%])

Процент голосів: 11.17%

2. Двох - мамі і татові по одному (57 голосів [31.84%])

Процент голосів: 31.84%

3. Трьох - аби українців більшало (67 голосів [37.43%])

Процент голосів: 37.43%

4. Чотирьох (12 голосів [6.70%])

Процент голосів: 6.70%

5. П'ятеро (8 голосів [4.47%])

Процент голосів: 4.47%

6. Більше п'яти - хочу цілий дитячий будинок (11 голосів [6.15%])

Процент голосів: 6.15%

7. Не хочу взагалі (4 голосів [2.23%])

Процент голосів: 2.23%

Кого більше хочеться?

1. Хлопчиків (55 голосів [30.73%])

Процент голосів: 30.73%

2. Дівчаток (33 голосів [18.44%])

Процент голосів: 18.44%

3. Однаково (91 голосів [50.84%])

Процент голосів: 50.84%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 20:03

флуд видалено
  • 0

#62 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дике поле

Відправлено 05.05.2008 – 20:40

Ігоря і Олега
  • 0

#63 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.05.2008 – 20:42

Перегляд дописуDON BASS (5.05.2008 21:40) писав:

Ігоря і Олега
А як з приводу Іринки і Олеськи?? Невже відмовитесь???
  • 0

#64 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 05.05.2008 – 20:50

А там накази не катять, може і Василь з Петром.
  • 0

#65 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:села

Відправлено 13.05.2008 – 18:15

Перегляд дописуNameless One (21.03.2008 19:52) писав:

А чому не передбачено варіант - 0? Бо я щось не дуже хочу жити і працювати для того щоб зберегти популяцію виду :rolleyes: Людство обійдеться без мене :cool1:
П.С. Терпіти дітей не можу.
П.П.С. Те що я теж був дитиною нічого не означає :P

чому ж зразу працювати на збереження популяції людей?
а для себе?
повір мені тобі колись страшно захочеться щоб коли станеш старенький до тебе прийшли твої діти з онуками і не забули старенького маразматика з препоганим характером
тобі обов*язково треба буде щоб хтось був тобі вдячний за все що ти робиш
і це покищо тобі не хочеться а далі побачиш як буде
якшо не буде так як я кажу найдеш мене
з мене чоколяда як шиферний листок))

Перегляд дописуLemon (21.03.2008 20:13) писав:

З.І.Діти справді жахливі - як личинки якісь. :happy1:
нууу
діти це нймиліші істоти на землі
сам такий був клись маленький і симпатичний))

Повідомлення відредагував lilit: 13.05.2008 – 18:18

• 0

#66 olmos

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 14.05.2008 – 12:30

моя дочка (13р) з особливим наголосом часто верещить:"Ти для мене нічого не зробив, я не твоя, я своя власна, не вказуй мені що робити , я сама все знаю" і для мене це набагато гірше ніж прати гори її обкаканих пелюшок (тоді памперсів ще майже не було) або несамовитий, безупинний вереск серед ночі. Спочатку хотів покарати її якось жорстко за такі слова, ... але з подивом згадав, що колись сам полюбляв казати таке мамі, у якої я був один , пестунчик. Тому діти це справді важке випробування чим старші тим страшніші. Але вони не виключення у всесвітньому ланцюжку - чим більше задоволення тим більший ризик і більша за нього ціна....Сам я вже років у 22 став ставитись до мами чуйніше і зараз у 33-и намагаюсь піклуватись про неї хоча б трішки схоже на те як вона робила колись, і молюсь щоб хоч таким колись стали і мої діти, хоч одне...
  • 0

#67 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.05.2008 – 13:10

Незнаю))
  • 0

#68 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 13:43

Я взагалі то прихильник тієї думки, що краще вирощувати помідори на асфальті аніж дітей. Вони і самі виростуть головне не процес вирощення, а виховання. Зараз функцію виховання перебрала на себе вулиця і засоби масової інформації, а батьки чомусь все більше залишаються незалежними спостерігачами. Навіщо вирощувати наприклад малолітніх алкоголіків працюючи десь за кордоном?
  • 0

#69 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 14:06

Перегляд допису100000 (14.05.2008 14:43) писав:

Навіщо вирощувати наприклад малолітніх алкоголіків працюючи десь за кордоном?
З тих дітей заробітчан, які мені відомі, алкоголіками не був ніхто. Навпаки, вони більш відповідальні і самостійні. Основа виховання закладається значно раніше ніж встигає проявлятися вплив вулиці. Вулиця одна, але ж люди чомусь поводяться на ній по-різному. А якщо батьки залишають своїх дітей в ще зовсім малому віці, то це те саме, що відмовитись від них.
  • 0

#70 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 14:38

Перегляд дописуOlmor (14.05.2008 15:06) писав:

З тих дітей заробітчан, які мені відомі, алкоголіками не був ніхто. Навпаки, вони більш відповідальні і самостійні. Основа виховання закладається значно раніше ніж встигає проявлятися вплив вулиці. Вулиця одна, але ж люди чомусь поводяться на ній по-різному. А якщо батьки залишають своїх дітей в ще зовсім малому віці, то це те саме, що відмовитись від них.
Я говорю не за них, а за їхніх дітей, які залишені на виховання бабусям і дідусям. Чим краще батьки працюють тим більше їхні діти з жиру бісяться. Звичайно є і вийнятки.
  • 0

#71 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 15:08

Так я ж про дітей заробітчан і писав. Не діти-заробітчани, а діти заробітчан. А суть мною написаного в тому, що виховання відбувається значно раніше ніж діти можуть починати біситись з жиру, вплив батьків у пізнішому віці значно менший ніж у ранньому, тому добре вихованні діти біситись не почнуть, а погано виховані на присутність батьків не зважатимуть і гроші тут не мають значення - виховання стосується і ставлення до грошей.
Пане olmos, якщо вас цікавить моя порада, хоч дітей я і не маю і можливо замолодий щоб давати вам поради, та на мою думку намагатися вплинути на дочку силовим впливом (покарання) ні до чого гарного не приведе, навпаки викличе опір з її боку. І не намагайтеся його зламати, якщо вам це вдасться матимете дитину з поламаною психікою і купою комплексів. Як не крути, дитина вже досить доросла, тож позиція "я правий, бо я старший і твій батько" викличе цілком зрозумілу захисну реакцію її власного "Я". Вам потрібно позиціонувати себе як рівного їй, але з більшим життєвим досвідом. Наголошуйте на тому, що бажаєте їй добра. І головне - дослухайтесь до неї. Для молодої людини критично важливим є те, щоб на її думку зважали. Принаймні, я так думаю.
  • 0

#72 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 15:25

Перегляд дописуOlmor (14.05.2008 16:08) писав:

Так я ж про дітей заробітчан і писав. Не діти-заробітчани, а діти заробітчан. А суть мною написаного в тому, що виховання відбувається значно раніше ніж діти можуть починати біситись з жиру, вплив батьків у пізнішому віці значно менший ніж у ранньому, тому добре вихованні діти біситись не почнуть, а погано виховані на присутність батьків не зважатимуть і гроші тут не мають значення - виховання стосується і ставлення до грошей.
Правдивої офіційної статистики про те, скільки насправді перебуває на заробітках за кордоном західняків, сьогодні, на жаль, не існує. Цифри, які з’являються на шпальтах різних видань, — приблизні і... не контрольовані.
Нажаль майже вся інфомація подібного характеру. Але проблема не в тому, що пишуть, а в тому що ми самі маємо можливість спостерігати.
Не ватро заперечувати, що дітвора зкурюється і спивається... це проблема на яку державною потрібно виділяти не менше грошей ніж на стимуляцію дітонародження. Ми купляємо дороге насіння але садимо його в асфальт.
  • 0

#73 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 14.05.2008 – 15:42

Перегляд допису100000 (14.05.2008 16:25) писав:

Не ватро заперечувати, що дітвора зкурюється і спивається... це проблема на яку державною потрібно виділяти не менше грошей ніж на стимуляцію дітонародження. Ми купляємо дороге насіння але садимо його в асфальт.
Чесно кажучи, мені не відома залежність між тим, чи на заробітках батьки, чи вдома і моральним станом їх чад. Натомість, я бачу батьків, які працюють тут, не є п'яницями і вважаються нормальними членами суспільства, але не приділяючи належної уваги вихованню дітей, мають постійні скандали вдома і дітей що п'ють і палять. Думаю, це тенденція. Люди занадто багато часу проводять на роботі і працюють занадто важко,як вони вважають для дітей, забуваючи те, що дітям крім грошей потрібно ще й приділяти свою увагу. Прагнучи полегшити собі життя, люди ускладнили його на скільки, що критично важливі для виживання самого людства чи принаймні суспільства речі, такі як виховання наступних поколінь, залишились осторонь. Звідси і добрячий шмат проблем нашого часу і неухильна деградація. А що далі? Знаю, знаю - педалі.
  • 0

#74 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 14.05.2008 – 16:35

Гадаю, що жінки мають повне право відповідати на питання "Скільки?", а от чоловікам варто питати своїх дружин/майбутніх дружин. Все ж їм з тим усім носитися :angry1: Принаймі перших 9 місяців - далі, залежить від сімейного устрою, фінансового забеспечення та інших факторів. :D

Повідомлення відредагував Зелений молоток: 14.05.2008 – 16:37

• 0

#75 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 09:11

Перегляд дописуNameless One (21.03.2008 19:52) писав:

А чому не передбачено варіант - 0?

Гм, а варіант "Не хочу взагалі" не влаштовує? :D

Перегляд дописуlilit (13.05.2008 19:15) писав:

повір мені тобі колись страшно захочеться щоб коли станеш старенький до тебе прийшли твої діти з онуками і не забули старенького маразматика з препоганим характером

Ну, я дітей хочу, але оцього - геть не хочу. Хоч наприкінці життя волію, аби мене усі залишили в спокої :angry1:
  • 0

#76 Milen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 15.05.2008 – 16:34

Двох - хлопчика і дівчинку. :D
  • 0

#77 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 16:37

Перегляд допису-=VJ=- (15.05.2008 10:11) писав:

Гм, а варіант "Не хочу взагалі" не влаштовує? :D

його лише недавно додали. що радує. ато відчув себе дискримінованим. цікаво хто ще крім мене голосував за останній варіант. щось нас дуже мало в порівнянні з основною масою.
  • 0

#78 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 16:55

Перегляд дописуNameless One (15.05.2008 17:37) писав:

щось нас дуже мало в порівнянні з основною масою.

Так без дітей же. Вид приречений на вимирання, так би мовити. :D
  • 0

#79 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 15.05.2008 – 18:03

якщо добре постаратись і вкласти душу то можна зробити з свого дитяти таку людину як схочеться
і не кажіть будьласка шо то марна справа))
можливо вам навіть не схочеться щоб вас на старість хтось і чіпав но повірте що коли ви будете мати власних дітей ви зрозумієте мої слова що то за щастя хоча навіть не згадаєте що я колись вам таке сказала))
діти то найцінніше отже і щастя вони приносять нам найбільше
і не тільки фізична потреба людини до розмноження але й психологічна потреба дуже велика))
такшо кохаймося
нас має бути 52 мільйони)) :D
  • 0

#80 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 18:30

в ідеалі: 2 хлопчика (близнюки) та доця. але буду планувати стільки діточок, якщо зможу забезпечити їм гарну освіту і безтурботне дитинство. моя любов їм вже забезпечена. дуж люблю панькатись з малими, особливо братами своїми. вони хоч і вредні, але все одно їх обожнюю!:-)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних