Перейти до вмісту

Скільки дітей плануєте виростити?

Повідомлень в темі: 209

Опитування: Скількох дітей плануєте? (179 користувачів проголосувало)

Скільки ж?

1. Одного досить (20 голосів [11.17%])

Процент голосів: 11.17%

2. Двох - мамі і татові по одному (57 голосів [31.84%])

Процент голосів: 31.84%

3. Трьох - аби українців більшало (67 голосів [37.43%])

Процент голосів: 37.43%

4. Чотирьох (12 голосів [6.70%])

Процент голосів: 6.70%

5. П'ятеро (8 голосів [4.47%])

Процент голосів: 4.47%

6. Більше п'яти - хочу цілий дитячий будинок (11 голосів [6.15%])

Процент голосів: 6.15%

7. Не хочу взагалі (4 голосів [2.23%])

Процент голосів: 2.23%

Кого більше хочеться?

1. Хлопчиків (55 голосів [30.73%])

Процент голосів: 30.73%

2. Дівчаток (33 голосів [18.44%])

Процент голосів: 18.44%

3. Однаково (91 голосів [50.84%])

Процент голосів: 50.84%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 22.10.2009 – 10:54

Перегляд дописуAmarok (22.10.2009 08:14) писав:

Насамперед 1го буде достатньо. А як карєра та фінансове становище стабілізується і буде достатньо життєздатне то можна і ще 1у до пари. =)

А, якщо не стабілізується? У Вас, що кількість дітей прямопропорційна фінансовому становищу, Ви що їх купляти збираєтеся?
  • 0

#162 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 22.10.2009 – 14:50

Перегляд дописуkompman (22.10.2009 11:54) писав:

А, якщо не стабілізується? У Вас, що кількість дітей прямопропорційна фінансовому становищу, Ви що їх купляти збираєтеся?

Та ж утримувати тих дітей теж хтось має. Від того й залежить кількість. Не всі можуть собі сьогодні дозволити декількох дітей.
  • 0

#163 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.10.2009 – 15:22

Перегляд дописуTwinkle (22.10.2009 15:50) писав:

Та ж утримувати тих дітей теж хтось має. Від того й залежить кількість. Не всі можуть собі сьогодні дозволити декількох дітей.
Ииииииии, тим не менше скрізь багатодітні сім*ї - в основному бідні емігранти з іншхи країн. В них що, гроші якісь інші чи що? Чи може за панщини на Україні в селян було більше грошей ніж зараз, що в них було по 5-10 дітей?
  • 0

#164 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 15:32

Перегляд дописуКиря (22.10.2009 16:22) писав:

Ииииииии, тим не менше скрізь багатодітні сім*ї - в основному бідні емігранти з іншхи країн. В них що, гроші якісь інші чи що? Чи може за панщини на Україні в селян було більше грошей ніж зараз, що в них було по 5-10 дітей?

Тим дітям ще треба гідні умови для життя забезпечити, за панщини в Україні користь з такої багатодітності хіба що в суто демографічному плані була, а якщо судити про якісь їхнього життя, то це все були потенційні майбутні кріпаки - не те, щоб аж дуже багато щастя.

Крім того (і ось це мене турбує набагато більше), дітям треба приділяти багато часу і уваги, і людям, які до такого не готові, не варто брати на себе обов'язки з виховання декількох дітей.
  • 0

#165 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 15:52

Перегляд дописуTwinkle (22.10.2009 16:32) писав:

Крім того (і ось це мене турбує набагато більше), дітям треба приділяти багато часу і уваги, і людям, які до такого не готові, не варто брати на себе обов'язки з виховання декількох дітей.
...А потім бідкаються і створюють теми типу таких. Гаразд, про кріпаків я зморозив. А от тема (е)мігрантів залишається відкритою.
  • 0

#166 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 22.10.2009 – 15:56

Зараз почну драму, гИ.
Регочу несамовито з сімей, де народжується неповносправна дитина, одразу починається "треба цій дитині все дати". Як результат, замість виховати кількох повноцінних дітей, виховується одна неповносправна, яка зазвичай дітей мати не може (по витратах ресурсів десь такі ж витрати).
  • 0

#167 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 22.10.2009 – 15:58

Перегляд дописуГетьман (22.10.2009 15:56) писав:

Зараз почну драму, гИ.
Регочу несамовито з сімей, де народжується неповносправна дитина, одразу починається "треба цій дитині все дати". Як результат, замість виховати кількох повноцінних дітей, виховується одна неповносправна, яка зазвичай дітей мати не може (по витратах ресурсів десь такі ж витрати).
Тормозите, пане, тормозите. І без драми це кажу)
  • 0

#168 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 16:02

Перегляд дописуГетьман (22.10.2009 16:56) писав:

Зараз почну драму, гИ.

Якраз з цього приводу опис такої драми (увага, рос. мова!)
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
"Сын спросил отца: "Папа, ты примешь участие в марафоне со мной?" Отец, несмотря на проблемы с сердцем ответил: "Да".
И они прошли весь марафон вместе.
После они часто участвовали и в других марафонах, отец всегда отвечал сыну согласием, когда тот просил пройти трассу вместе.
Однажды сын спросил отца: "Папа, может мы примем участие в Ironman?" И отец ответил: "Да", — как и всегда…

Для тех, кто не в курсе, Ironman (англ. “Железный человек”) — сложнейший триатлон в мире. Трасса делится на 3 части: сначала нужно пробежать около 42 км вдоль берега, затем 3,86 км вплавь через океан и, наконец, 180,2 км на велосипеде. Отец и сын завершили и эту гонку вместе.

Позже, в телевизионном интервью отец, Дик Хойт, рассказал, что, когда Рик был еще в утробе матери, пуповина оббилась вокруг его шеи, отрезав доступ кислорода к мозгу. И когда родился Рик, врач, который ухаживал за ним, сказал Дику и его жене, что их сын никогда не сможет ни ходить, ни говорить и было бы лучше, чтоб они его бросили. Но отец не смог этого сделать, а вместо этого принес на руках домой и с тех пор относился к нему как к любому нормальному ребенку. И вот однажды мальчик увидел по телевизору марафон и впервые попросил отца поучаствовать в таком же…
В одном из интервью Дика назвали героем, он лишь ответил: “Я просто люблю свою семью.”

За последние 15 лет они прошли 212 триатлонов и 6 раз 15-ти часовой Ironman…
Вот сайт их команды http://www.teamhoyt.com/ Советую там же глянуть галерею."

І видиво:
  • 0

#169 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 16:45

Перегляд дописуКиря (22.10.2009 16:52) писав:

...А потім бідкаються і створюють теми типу таких. Гаразд, про кріпаків я зморозив. А от тема (е)мігрантів залишається відкритою.

Таки так, але навряд чи такі емігранти надто задумуються над долею своїх дітей, які живуть в чужій країні. Українці в таких випадках, здається, якраз не надто налягають на дітородження, а от араби чи африканці, які приїжджають в "квітучу і процвітаючу" Європу, - саме тим і займаються. Але то зовсім окрема тема.

Перегляд дописуГетьман (22.10.2009 16:56) писав:

Зараз почну драму, гИ.

Без звернення до релігійних чи моральних цінностей (загальновідомий факт, що таких пан не визнає) зауважу, що несамовито реготати з трагічних ситуацій інших людей не варто.
  • 0

#170 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 22.10.2009 – 16:50

Перегляд дописуTwinkle (22.10.2009 16:45) писав:

Без звернення до релігійних чи моральних цінностей (загальновідомий факт, що таких пан не визнає) зауважу, що несамовито реготати з трагічних ситуацій інших людей не варто.
Та й без звернення до релігіних чи моральних цінностей, слід зауважити, що математичні правила економіки у випадку відносин батьки-діти ніколи не діяли, це теж сухе правило.
  • 0

#171 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 16:52

Перегляд дописуTwinkle (22.10.2009 17:45) писав:

Таки так, але навряд чи такі емігранти надто задумуються над долею своїх дітей, які живуть в чужій країні. Українці в таких випадках, здається, якраз не надто налягають на дітородження, а от араби чи африканці, які приїжджають в "квітучу і процвітаючу" Європу, - саме тим і займаються. Але то зовсім окрема тема.
Ці емігранти знають, що доля власних дітей одначе буде кращою, аніж на батьківщині. Саме тому, і плодяться несамовито, бо ідуть по оптимізму (логіка кшталту "на батьківщині було б гірше, а тут за кожного нового гроші платять"), а європейці по песимізму (логіка кшталту "чим більше, тим гірше, бо нічого не встигну дати/зробити"). Хоча, насправді, це відмазка, одну дитину виховують зазвичай щоб не чіплялись і не надто себе при цьому обтяжити, переживання за долю дитини тут зазвичай ні при чому.

Перегляд дописуTwinkle (22.10.2009 17:45) писав:

Зауважимо, що я регочу не з трагічної ситуації, а з виходу, який знаходиться згодом. У незручні/трагічні ситуації потрапляють усі, питання у тому, як з них виходять.
  • 0

#172 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 17:03

Перегляд дописуГетьман (22.10.2009 17:52) писав:

Ці емігранти знають, що доля власних дітей одначе буде кращою, аніж на батьківщині. Саме тому, і плодяться несамовито, бо ідуть по оптимізму (логіка кшталту "на батьківщині було б гірше, а тут за кожного нового гроші платять"), а європейці по песимізму (логіка кшталту "чим більше, тим гірше, бо нічого не встигну дати/зробити"). Хоча, насправді, це відмазка, одну дитину виховують зазвичай щоб не чіплялись і не надто себе при цьому обтяжити, переживання за долю дитини тут зазвичай ні при чому.

Щодо однієї дитини згідна, в багатьох випадках саме так і є, хоча в багатьох відіграють роль і інші чинники (як-от здоров'я батьків тощо).

Одна подруга недавно сказала мені зі здивуванням: "Хочеш дітей? Хочеш в цілодобове рабство?" Тепер, як виявилося, сама вона хоче мати двох дітей, оскільки одна дитина, на її думку, - це жорстоко (вона, як і я, єдина дитина в сім'ї).

Перегляд дописуГетьман (22.10.2009 17:52) писав:

Зауважимо, що я регочу не з трагічної ситуації, а з виходу, який знаходиться згодом. У незручні/трагічні ситуації потрапляють усі, питання у тому, як з них виходять.

Навіть не хочу думати, який вихід пан пропонує з цієї ситуації (за Дарвіном, либонь).
  • 0

#173 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 17:24

Перегляд дописуTwinkle (22.10.2009 18:03) писав:

Щодо однієї дитини згідна, в багатьох випадках саме так і є, хоча в багатьох відіграють роль і інші чинники (як-от здоров'я батьків тощо).

Одна подруга недавно сказала мені зі здивуванням: "Хочеш дітей? Хочеш в цілодобове рабство?" Тепер, як виявилося, сама вона хоче мати двох дітей, оскільки одна дитина, на її думку, - це жорстоко (вона, як і я, єдина дитина в сім'ї).
Тутай щось кшталту "апетит приходить під час їжі". Я колись майже нічого не їв, згодом усе почав їсти, окрім двох речей: помідорів та яєць, якими мене колись насильно нагодували. Так саме і з вашою подругою: мала апріорну думку, згодом вона змінилася на апостеріорну. Основне у цьому всьому - не силувати. Маю підозру, що накидатись із криками "дурепа малолітня" на 16-річних дівчат, які пишуть, що не хочуть мати дітей - це дурість. Але це не про вас, це так, натяки на деяких користувачів. :ggggg:

Навіть не хочу думати, який вихід пан пропонує з цієї ситуації (за Дарвіном, либонь).
Я на цю тему десь розписувався, треба пошукати.
  • 0

#174 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.10.2009 – 17:26

Перегляд дописуКиря (22.10.2009 16:52) писав:

Гаразд, про кріпаків я зморозив. А от тема (е)мігрантів залишається відкритою.
Тут кермує міра розуму на одну дитину: чим вона менше, тим дітей більше, гиги.
Найбільше дітей у найнерозвинутих народів.
  • 0

#175 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 17:28

Перегляд дописуzav (22.10.2009 18:26) писав:

Тут кермує міра розуму на одну дитину: чим вона менше, тим дітей більше, гиги.
Найбільше дітей у найнерозвинутих народів.
Що таке найнерозвинуті народи?
Як відтворюються народи, де одна дитина на сім'ю?
  • 0

#176 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 17:34

Перегляд дописуNеmesis (22.10.2009 17:50) писав:

Та й без звернення до релігіних чи моральних цінностей, слід зауважити, що математичні правила економіки у випадку відносин батьки-діти ніколи не діяли, це теж сухе правило.
Поза тим, ніхто не звинуватить математику в необ'єктивності чи упередженості.

Перегляд дописуГетьман (22.10.2009 18:28) писав:

Що таке найнерозвинуті народи?
Як відтворюються народи, де одна дитина на сім'ю?
Ну, тобто, відсталі науково-технічно й, зрештою, нецівілізовані.
Та ніяк, але ця одна дитина дуже розвинена виходить. Та й, зрештою, всеж кількість намагається прямувати до 2 дітей.
  • 0

#177 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 17:36

Перегляд дописуГетьман (22.10.2009 18:24) писав:

Так саме і з вашою подругою: мала апріорну думку, згодом вона змінилася на апостеріорну.

До речі, думка могла змінитися, але оскільки дітей у неї ще немає, та й навряд чи будуть в найближчому майбутньому, то думаю, що аргумент "апетит приходить під час їжі" недоречний. Думку цю вона ще може декілька разів змінити. Хоча хтозна.

Інша подруга колись на парі з німецької, коли обговорювали це питання, таки заявила, що не хоче дітей взагалі, чим мене досить-таки шокувала. Тепер уже заміжня і думку змінила, та дітей ще наразі немає. Теж говорить про класичне "хочу двох" (бо теж одиначка), але як воно буде, як до діла дійде, - невідомо.

Моя мама хотіла декількох дітей - а я лише одна, натомість тітка взагалі не хотіла на певному етапі - а має четверо. Тому те, що тут пишуть про бажання мати певну кількість дітей, буде ще не раз підкориговано життям.
  • 0

#178 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 17:40

За Дарвіном, принаймні, чесно.
  • 0

#179 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 17:46

Перегляд дописуzav (22.10.2009 18:40) писав:

За Дарвіном, принаймні, чесно.

А не за Дарвіном, пробачте, як? Ми все ж не в лісі живемо і право вибору таки маємо.
  • 0

#180 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 22.10.2009 – 17:57

Перегляд дописуzav (22.10.2009 18:34) писав:

Ну, тобто, відсталі науково-технічно й, зрештою, нецівілізовані.
Тутай трошки описується демографічна ситуація. Втім, до другої світової війни, у європейських сім'ях було по 4-6 дітей. Що вельми дивує, ібо розвинутіших народів на Землі з початку Просвітництва не було окрім європейців.
Вказана паном поведінка властива колись могутнім цивілізаціям прямо перед загибеллю, візьмемо давню Грецію, Рим, Візантію, тепер маємо сучасну Європу/США. Тенденції усюди були одні і ті ж:
1. Корінна нація перестала заводити дітей достатньо для відтворення.
2. Масова імміграція.
3. Керівниками держави врешті ставали некорінні жителі (як-от у Римі були "варварські" імператори), у США зараз Обама, до прикладу.
Ці ж розвинені народи на період становлення/розквіту характеризувалися шаленою плодючістю. Греки мусіли вивозити частину населення у колонії, Рим втрачав у боротьбі з Карфагеном десятки тисяч солдат щороку, натомість відновлював швидко свої потуги, Візантія за часів Юстиніана відновила свої розміри майже до розміру колишньої Римської імперії, Європа була змушена колонізувати решту світу, щоб мати змогу вивозити надлишок народонаселення.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних