Перейти до вмісту

Як швидко і добре вивчити уроки

Повідомлень в темі: 31

Опитування: Опитування учнів (64 користувачів проголосувало)

Скільки разів на тиждень ви виконуєте всі домашні завдання?

1. 1 (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. 2 (2 голосів [3.12%])

Процент голосів: 3.12%

3. 3 (1 голосів [1.56%])

Процент голосів: 1.56%

4. 4 (7 голосів [10.94%])

Процент голосів: 10.94%

5. Завжди виконую (14 голосів [21.88%])

Процент голосів: 21.88%

6. Ніколи не виконую (12 голосів [18.75%])

Процент голосів: 18.75%

7. Як вийде(помірно) (28 голосів [43.75%])

Процент голосів: 43.75%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 29.03.2008 – 10:14

Шkідниk (21.03.2008 15:46) писав:

Якщо вірш то вивчу на уроці, щось письмове списую перед уроком. Ща рік тому все вчив а тепер нічого.

Це залежить від того якого розміру вірш, бо якщо він да два листка розкидається - а б подивилася з яким би натхненням ти його вчиш :rolleyes: Хоча правду кажучи, я й сама так робила якщо вірш містить лише декілька стороф :D Якщо нас опитували за алфавітним списком, то я була передостанньою і у мене було вдосталь часу ;)

*Киця* (24.03.2008 15:50) писав:

Scho do virshiv, ya vzagali to ne rozumiyu nascho meni yih vchiti, tomu i zauchuyu, otrimuyu 5 i zabuvayu nazavjdi :spam:

Я теж раніше не розуміла нащо мені визубрювати їх напам"ять і думала що так лише у школі :wub:
А в універі ми на другому курсі теж вчили і все було прямо так серйозно, що не вивчиш вірші - не матимеш допуска до екзамену! Аж неприємно якось, стоїш і розказуєш як у першому класі!

DarkSun (26.03.2008 12:06) писав:

Sweet Caroline, не знаю, я твори ніколи з ГДЗ не скатую. Тра мати свої мізки. Тим більше на деякі теми досить цікаво пописати твори.

Оце правильно! Мені завжди було неприємно скатувати, навіть якщо не зробила завдання з поважної причини. Скатувала лише алгебру, геометрію та фізику і то у своєї сусідки по парті, якій давала списувати англійську :P
А твори я завжди писала з насолодою.

А вірші вчити - справа дійсно неприємна, але я виходила з цієї ситуації тим, що розбивала вірш на частини і добре вчила кожну з них :spam: А потім вже все разом. Ще в ті часи інколи записувала на касету та слухала, але воно не дуже допомагає :spam:
  • 0

#22 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 03.04.2008 – 13:58

принципово не роблю уроки, що вважаю непотрібними :cool1: іноді в наших школах уроки - тупа трата часу...
  • 0

#23 natabum

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 11.05.2008 – 16:25

Sweet Caroline (25.03.2008 17:43) писав:

ну мені повезло,вірш любий можу вивчити) пам*ять хороша
а от з творами проблема,я їх завжди з гдз списувала,а тепер мені це вилізе боком на ЗНО :happy1:
в мене таке саме,буде важко на ЗНО,співчуваю і тобі
  • 0

#24 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 30.05.2008 – 13:24

Важко сказати...Мені здається, що все залежить від самої людини. Якщо маєш хорошу пам'ять, легко зосереджуєшся на чомусь - вивчаєш все швидко і без проблем))
  • 0

#25 Anna Lestatovna

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 27.06.2008 – 01:03

гарно вчиться так:
1. вичитуєш гарно, щоб при виразному читанні не робити пауз.
2. ключаєш якусь гарну музику без слів. і читаєш з виразом і правильними розтановками на плеєр/диктофон.
3. робиш по дому, слухаючи свій запис.
4. по дорозі до школи/універу слухаєш.
вчиться ненапряжно і порівняно швидко :unsure:
  • 0

#26 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 27.06.2008 – 09:09

А я завжди вивчаю вірші по строфах. Хоча маю хорошу память, але інколи приходиться повторяти по 10 разів, бо я вчу всю строфу за раз.
Щодо творів, то я їх ніколи не списую, бо люблю писати їх сама. Правда я ще більше обожнюю писати їх на вільну тему, тоді моя фантазія дає жару)
  • 0

#27 Flex

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 15.07.2008 – 16:04

Міра Вогню (26.03.2008 12:45) писав:

Ииии,навіть не знаю,нууууу,можу деколи не зробити Англійську :prapor3:
А в мене на англійській шара! А може то і не шара? Коротше, ми на англійській ПИШЕМО тільки контрольні! В нас навіть зошитів з англійської мови як таких НЕМА! Але майже кожного уроку дають додому вчити текст на сторіночку, який потім рзказують на протязі місяця деякі учні! А текст, то майже щодня новий! Текст англійською, не вірш, а звичайний тупий прозовий текст не так вже і легко вчиться, але якшо захотіти вивчити, то проблем майже нема!
  • 0

#28 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.07.2008 – 16:18

я зазвичай привик домашки не робити, послухаю на лекціях, за 5 хв до самостійки повтрою.... і якось виїхав майже на одних 5 ( по 5 - бальній )
П.С. добра память це хороша штука =)
  • 0

#29 St1Ng3R

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Місто:Україна,Калуш

Відправлено 19.10.2008 – 14:36

я зазвичай привик виконувати майже всі домашки тільки ті які вже не знаю (це фізика та географія ) дзвоню до однокласника та питаюсь...
  • 0

#30 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.10.2008 – 16:25

Робити домашнє завдання -- процес трудоємкий і в теорії розтягуєтся до безкінечності, а на практиці -- поки час є.
  • 0

#31 В'ячеслав

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 10.02.2011 – 22:40

Я для вивчення вірша записував на диктофон, слухав у наушниках і робив якесь діло, поки наушники не загубилися. B)

Звичайно всі уроки якісно вивчити неможливо. Тому я виконую усні уроки переважно поверхнево, а основні виконую якісно. Якщо не встигаю всі вивчити, то встаю вранці доучую. А взагалі мені дуже пощастило. Я поступив у ФІМЛІ. Ми вчимося 6 днів на тиждень, але всього за 6 днів у нас 35 уроків. У нас просто розклад розрахований на 2 тижні, тому є такі дні, коли у нас 3 пари. Таким чином ми вчимо уроки дуже якісно.
  • 0

#32 Jam27

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 06.04.2011 – 07:56

швидко можна вивчити уроки, якщо знаєш що треба кудись йти, а так....) по собі згадую)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних