Перейти до вмісту

"В тихому болоті чорти водяться..."

Повідомлень в темі: 51

#41 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 16.04.2008 – 23:27

Перегляд дописуОлеська (20.03.2008 21:31) писав:

Поважаю небагатослівних чоловіків. Проте самі-по-собі мовчуни чомусь лякають - ніколи не знаєш, що в цієї людини на думці.

Прошу висловлювати власні думки.
1. людина надто скромна
2. людина просто висловлюється лише коли її щось цікавить, або вважає це за потрібне
3. людина просто не любить триндіти в присутності незнайомих/не близьких людей
4. в людини робота, на якій їй доводиться багато говорити і решту часу їй просто хочеться помовчати і послухати інших)))

я взагалі не балакуча людина, з радістю передаю кермо говоруна комусь іншому (але так як люблю сперечатись мовчати постійно не виходить)
та і робота не мовчазна, тому іноді з радістю даю горлу відпочити))

пригадую рочки півтора тому довелось проговорити весь вечір зустрівшись з однією людинкою. за весь час речення три-чотири вимовив. от ніколи б не подумала, знаючи людину зі спілкування в неті, де в нього рот не закриваєтсья ніколи)))
  • 0

#42 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 06:15

Перегляд дописуОлеська (16.04.2008 23:19) писав:

В окопи не доведеться лізти, але тобі сюди, однозначно, - http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...mp;#entry270843.
Захищай своє те, що в тебе "завжди під рукою" :ggggg:

ха, латентні імпотенти такі теми створюють, або ті кому циці не давали вколисочці, ото тепер комплексують :angry12:
буду захищати, готовий ваше позахищати :(
  • 0

#43 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 18.04.2008 – 21:00

Мовчунри-це ті хто замислюють щось страшненьке або просто скромні....але підкопатися блище,то можна побачити багато пристрасті,сміливості,а при п"яні балакучості))
  • 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.08.2008 – 22:11

Перегляд дописуNomad (18.04.2008 07:15) писав:

ха, латентні імпотенти такі теми створюють, або ті кому циці не давали вколисочці, ото тепер комплексують :)
буду захищати, готовий ваше позахищати :happy1:
:ggggg: Мабуть. Але це ж нормально, що чоловікам подобаються гарні циці. Гірше було б, коли не подобались :ggggg:

Зрозуміла таку-ось річ: наші форумські хлопці в реалі переважно мовчуни. А чортики їх на форумі зависають.)))
  • 0

#45 serotonin

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.08.2008 – 22:50

Кожен мовчить про своє. Вовенарг казав, що одні люди красномовні на словах, а інші - на папері... Підтримую повністю. Тут і виховання, і комплекси, і іноді навіть усвідомлення недосконалості і слабкості слів... Може вдатися трохи ідеалістично, але я захоплююсь здатністю людини бути правильно зрозумілою без слів. Невербальна комунікація (вибачайте за сухе терміножбурство) - то є значна річ. Може, колись взагалі до всенародної телепатії дорозвинемося...
  • 0

#46 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 09.08.2008 – 23:05

Перегляд дописуNameless One (20.03.2008 21:42) писав:

А взагалі мало хто любить таких мовчазних, відсторонених людей які постійно "на своїй" хвилі і мало звертають увагу на оточуючих, постійно думають про щось своє...
Ну дик, всім подавай хліба та видовищ :) Особливо мене дістає фраза "скажи щось", тоді я зазвичай ще тихіше мовчу :ggggg:

Перегляд дописуВертипузо (22.03.2008 18:24) писав:

інша мовчазна, але має просто не зрвнянне почуття чорного гумору і в певні дуже вдалі моменти видає просто неймовірні фрази які всіх ступорять
В мене щось схоже, тільки в зоні інтуіції. Вгадую/передбачую різні штукенції. :happy1:
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.08.2008 – 23:10

Перегляд дописуСварус (10.08.2008 00:05) писав:

Особливо мене дістає фраза "скажи щось", тоді я зазвичай ще тихіше мовчу :)

А я навпаки, не люблю, коли (особливо з незнайомою людиною) западає тиша. Я пробую почати розмову, вигадую різні теми, а співбесідник мовчить. Тоді я кажу:"скажи щось".)
  • 0

#48 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1575 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 09.08.2008 – 23:17

Перегляд дописуОлеська (10.08.2008 00:10) писав:

А я навпаки, не люблю, коли (особливо з незнайомою людиною) западає тиша. Я пробую почати розмову, вигадую різні теми, а співбесідник мовчить. Тоді я кажу:"скажи щось".)
...але ж коли люди мовчать від них можна почути багато цікавого (не відволікає балаканина) :)
  • 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.08.2008 – 23:56

Перегляд дописуbulbashka_aero (10.08.2008 00:17) писав:

...але ж коли люди мовчать від них можна почути багато цікавого (не відволікає балаканина) :)
... мабуть я просто не навчилась слухати мовчунів :happy1:

Подобається вислів О.Ільченка: "Побазікати можна з ким-небудь, а помовчати лишень з вірним другом."
  • 0

#50 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 10.08.2008 – 00:01

Не люблю багато розмовляти з невідомими людьми, тим більше мені не цікавими. Тому навіть не стараюся підтримувати розмову))
  • 0

#51 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.08.2008 – 02:25

zalezhyt', jakyj mov4un...
je mov4un mov4unom, a je inwi..
napryklad ja zavzhdy spo4atku sluxaju, popyvaju4y legko vyno))) sluxaju, terplu, rozumiju, mov4u... zate potim vybuxaju i zryvajus' z lancuga - ce pozytyvno, bo 1, nasluxavwys' uvazhno, maju bilwe info, 2. efekt nespodivanky - ja maju 4as vse obdumaty i zazvy4aj vsi znajut' moju spokijnist'...
a zaraz ja na tij stadiji, koly ne xo4u govoryty, tobto komu treba, toj sam vse bez sliv zrozumije...
  • 0

#52 Balazur

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 20.10.2012 – 17:57

Перегляд дописуЗимова Дівчина (16.04.2008 – 23:27) писав:

1. людина надто скромна
2. людина просто висловлюється лише коли її щось цікавить, або вважає це за потрібне
3. людина просто не любить триндіти в присутності незнайомих/не близьких людей
4. в людини робота, на якій їй доводиться багато говорити і решту часу їй просто хочеться помовчати і послухати інших)))

я взагалі не балакуча людина, з радістю передаю кермо говоруна комусь іншому (але так як люблю сперечатись мовчати постійно не виходить)
та і робота не мовчазна, тому іноді з радістю даю горлу відпочити))

пригадую рочки півтора тому довелось проговорити весь вечір зустрівшись з однією людинкою. за весь час речення три-чотири вимовив. от ніколи б не подумала, знаючи людину зі спілкування в неті, де в нього рот не закриваєтсья ніколи)))

Істина простіша - вони говорять тілько тим хто хоче слухати... ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних