Перейти до вмісту

Як привернути увагу дівчат?

Повідомлень в темі: 245

#61 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 16:57

Бути собою - не зовсім :rolleyes:
Бути собою = бути впевненим і нічого не боятись.

А найважливіший секрет у приверненні уваги дівчини - це дати дівчині відчути її важливість. Слід знайти і відмітити всі її хороші риси, проте робити це щиро, підмічати особливе, не лестити (хтось казав, що лестощі - це говорити те, що людина хоче про себе почути). Дівчина буде вважати хлопця хорошим тільки тоді, коли відчуватиме себе біля нього хорошою. Також слід бути перш за все вдячним слухачем, а не розповідачем.

Отже вміти слухати, щиро говорити про хороші риси, тим сами показувати важливість дівчини для себе - це безпрограшний секрет привернення уваги та головне симпатії дівчини.
  • 0

#62 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.08.2008 – 21:45

Якась розумна людина сказала, що собою людина може бути лише наодинці. Так що розслабтесь. Собою ви не будете.
Просто треба думати. Бажано головою)
Зараз мало що дивує людей. Але можете спробувати відкривати зубами пиво і пити молоко носом!
  • 0

#63 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 19.08.2008 – 23:34

Перегляд дописударинка (19.08.2008 22:45) писав:

Якась розумна людина сказала, що собою людина може бути лише наодинці. Так що розслабтесь. Собою ви не будете.
Просто треба думати. Бажано головою)
Зараз мало що дивує людей. Але можете спробувати відкривати зубами пиво і пити молоко носом!
ну відкривати пиво зубами то вже давно не дивина...дивився колись по ТВ, якийсь чувак ставив рекорд... за 1 хв відкрив зубами 20 пляшок чи десь так...
А про молоко, то треба портенуватись))))) :rolleyes:
  • 0

#64 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень

Відправлено 24.08.2008 – 11:48

Цитата

Особисто мені познайомитися з незнайомками успішно вдалося тільки тричі:
на першій з них я через полгода одружувався
друга виявилася чоловіком
а у третьої незабаром після знайомства зі мною почалася затяжна депресія.
Запропоновані нижче ради допоможуть багатьом відчути себе упевненіше у важкій і небезпечній справі знайомства з протилежною підлогою

Головні чоловічі помилки:

Вважається, що в успішному знайомстві з дівчиною допомагають вірші, квіти, романтична музика і спортивна машина з відкидним верхом.
Зрозуміло, це все неправда, але якщо у Вас що-небудь з цього не хапає, то швидше за все доведеться тішитися звичайним способом.

Перед знайомством або зовнішній вигляд:

Спершу приведіть себе в порядок.
Задріпанниє брюки, приємний для Вас запах шкарпеток і перегару подобатися не всім дівчатам. Спробуйте прийняти душ і облитися одеколоном, якщо він до цих пір не випитий друзями. У дорогому костюмі Ви напевно справите краще враження, навіть якщо зустрінетеся з дівчиною збираючи ягоди. Не забувайте, що ніщо в зовнішності чоловіка не дратує жінку так, як відсутність грошей.

Перш ніж підійти до дівчини або обмін поглядами:

Будь-яке знайомство починається з гри в "гляделки".
Спробуйте зустрітися з Нею поглядами, заздалегідь переконавшись, що качок справа (зліва) не її бойфренд.Не слідує вирячився на "предмет" більше двох годин, до того як підійти.
За цей час навіть стрункі бландінки можуть здогадатися про Ваші дійсні наміри.
Якщо дівчина не тікає - Вам плюс.
Якщо Ви вже дивитеся на дівчину більше п'яти годин, не наважуючись підійти, краще спробувати іншим разом.

Як підійти і що запитати

Перестаньте гризти насіннячка, докурите, допейте, додайте особі вираз млявої упевненості і підходите не поспішаючи.
При розмові дивитеся Їй в очі, а не на груди, і у жодному випадку не на інших дівчат.
Посміхніться (переважно тією стороною рота, де цілі всі зуби).
Представившись, запитаєте її ім'я і запам'ятаєте його. В майбутньому воно Вам обов'язково стати в нагоді, а поки обращатесь до Неї на Ви.
У жодному випадку не питайте, як часто вона сюди приходить. Набагато краще поцікавитися: "Як Вам подобається тут?".
Якщо вона говорить, що заміжній, відразу - ж у відповідь говорите що теж, мовляв, одружені, ну і що?

Алкоголь

Постарайтеся ради інтересу до змін не напиватися самому, а натомість непомітно напоїти незнайомку. Шампанське і коктейль "Червоний диявол" красиво виглядають і чудово діють. Я відмітив, що п'яні дівчата іноді посміхаються навіть мені
Якщо на біду дівчина опинилася непитуща, спробуйте знову озирнутися навколо. Може Вам придивиться хто-небудь ще?

Розмова

Для підтримки розмови ставте їй якомога більше питань і вдавайте, що Вас цікавлять відповіді.
Дівчина повинна думати, що Вам насправді цікаво її слухати. Можливо власне базікання перешкодить їй розгадати Ваші істіниє наміри. Не ставте загальних питань (на які достатньо відповідей "Та" чи ні").
Уникайте вживати в одній пропозиції більше три матерні вирази, це видасть Ваше хвилювання.

Курорти, наряди і компліменти

Якщо дівчина постійно поправляє на собі одяг - це означає, що вона або взагалі нервова, або у неї новий прікид і вона за нього переживає. Зробивши вид знавця, уважно розгляньте її наряд (зручний момент до ладу розгледіти її фігуру) і скажіть, що їй дуже йде і у неї прекрасний смак.

Говорите їй більше компліментів. Їй приємно чути, як вона чудово виглядає і що Ви від неї без розуму, навіть якщо Ви обидва знаєте, що це зухвала брехня.
Чудово працює перевірена формула: "Я багато працював цього року і мені пора поїхати у відпустку. До речі, який Ваш улюблений курорт?" Вся суть тому, що на Вас вже дивитимуться як на багатого кавалера, з яким можна поїхати зволікатися.

Подруги Вашої пані:

Спробуйте сподобається її страшним подругами. Самі знаєте, що один на один мало хто зважиться піти з Вами на квартиру або в номери. Запросивши ж з собою її подруг, Ви маєте шанс. Тим більше якщо Ваша дівчина ненавмисно вирубається завчасно, можна занятся її приятельками.

Як приймати душ в квартирі нової знайомої:

Як увійдете до квартири Вашої нової знайомої, негайно попросите прийняти душ. По-перше, Жінкам подобаються охайні чоловіки. По-друге, у ванній кімнаті можна дізнатися багато корисного.
Уважно озирніться по-сторонам...
Якщо помітні чоловічі прибамбаси (бритви, леза) - це може означати:
a) у неї є чоловік (батько);
б) у неї був чоловік; (бойфренд)
в) у неї обширний волосяний покрив <_<
г) зробіть правильний вибір

Залишившись наодинці:
У квартирі Вашої панночки ніколи не роздягайтеся догола відразу ж. Можливо Вам ще запропонують випити.

Ненавмисно підсаджуйтеся до неї ближче. Якщо вона це помічає і говорить Вам про це, отсажівась, спокійно допіваайте свій чай/пиво/вино/водку/спирт і виїжджайте.

Якщо вона не відсовується, але починає потім активно чинити опір, пам'ятаєте, що іноді дівчина чинить опір чоловікові, щоб просто побути з ним подовше.

Якщо під час сексу Ваша пані голосно кричить, означає Ви її погано ебете...

Як розлучатися або номер телефону

Провівши ніч у дівчини, що придивилася, перед відходом як слід оглянете квартиру - чи не забули Ви годинник, брюки або недопиту пляшку? Прихопите сувенір на пам'ять

Розлучаючись біля дверей назвіть її на ім'я і нарешті дізнайтеся номер телефону.

Інакше дівчина може запідозрити, що Ви з нею знайомилися тільки ради ліжка..

Цитата

" Якщо ви знаходитеся не один, а наприклад, з другом і хочете завести знайомство з дівчиною, постарайтеся залишитися з нею наодинці. Хоч з вами і кращий друг, - інтим справа суто індивідуальна. Та і не потрібно друга або друзів привчати до цього, тут повинна бути межа раз і назавжди, і ніколи не робіть виключень в цьому правилі. Буває і так, що по-іншому не можна, - тоді заведіть розмову, а потім постарайтеся проводити її, або по-іншому якось усамітнитися і обговорити важливіші для вас питання, наприклад, узяти телефон і т.д.
" І взагалі запам'ятаєте, перші зустрічі з дівчиною прагніть проводити без друзів, повірте, уникнете багатьох проблем. Тому що, якщо бувають зради, то вони, як правило, в першу чергу, відбуваються з вашими ж друзями.
" Запам'ятаєте, як би не склалася ситуація з вашою спробою зав'язати знайомство, завжди поважайте в дівчатах жінку, особу, - повірте, вони вас також поважатимуть, любитимуть, тягнутимуться до вас. Серед жінок немає геніїв, тільки тому, що їх розумом є достатній функція материнства, дана їм природою. Тому це для них є непереборною природною перешкодою на шляху до цього Вони генії від природи, відносно однієї найголовнішої науки - життя. Прикладів тому в історії маса, так що прагніть виходити з цього.
" При зав'язуванні знайомства, може скластися така ситуація, що вам захочеться в чомусь серйозному обдурити дівчину, злукавити для своєї вигоди, - не слідує цього робити. Вона швидко все зрозуміє і вигляду не подасть, але візьме це собі на замітку, і ваші шанси зав'язати серйозні відносини різко знизяться. Вони розумніші за нас, це доведено наукою і корисно пам'ятати про це не тільки у момент знайомства.
" В процесі знайомства проявляйте наполегливість, добивайтеся свого. Це цінується. Але не стаєте в своїх діях докучливим, занудним. Дівчини терпіти не можуть одноманітності. Це великі романтики, можна сказати, що з пелюшок професора-романтики, і це добре. Ми повинні цьому вчитися, що ми і робимо.
" Необхідно знати, що подруги об'єкту вашого знайомства всіляко вам можуть заважати, - це сто відсотків. Хай не по-великому, але в дрібницях обов'язково, а з дрібниць все починається. Бо немає в природі жорсткіше за конкуренцію, чим серед жінок. Тому на цій стадії будь-яка близька подруга для вас небезпечна в цьому сенсі. Не бачитеся ні на що! Навіть якщо у неї є хлопець, все одно хоч краплю, але нашкодить. Це вже нехай вони мене пробачать, бо за природою вони дуже заздрісні в цьому відношенні (ні собі, ні людям), тому що відносини між дівчатами в дружбі бувають, в кращому разі, такі, як у чоловіків у стадії перемир'я.
Але у жодному випадку не показуйте це розуміння оточенню дівчини, будьте собі на думці. Все сказане більше відноситься до складніших ситуацій при знайомстві, коли воно ще готується: з різних боків йдуть ради і вам і їй. Отже не потрібно сподіватися на допомогу подруг дівчини, а тим більше її приймати, ця допомога може нести приховану шкоду, яка в цій суєті ви просто не відмітите. Або ж ця шкода може бути тонше і підступніше, і навіть потім ви ніколи про це не дізнаєтеся. Тому цей чистий лист - знайомство, який ви заповнюватимете, - заповнюйте самі.

Повідомлення відредагував Pit: 24.08.2008 – 11:57

• 0

#65 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 24.08.2008 – 14:35

Цитата

Бо немає в природі жорсткіше за конкуренцію, чим серед жінок. Тому на цій стадії будь-яка близька подруга для вас небезпечна в цьому сенсі. Не бачитеся ні на що! Навіть якщо у неї є хлопець, все одно хоч краплю, але нашкодить. Це вже нехай вони мене пробачать, бо за природою вони дуже заздрісні в цьому відношенні (ні собі, ні людям), тому що відносини між дівчатами в дружбі бувають, в кращому разі, такі, як у чоловіків у стадії перемир'я.
Оце стовідсотково! Здається тут навіть колиь була тема "Чи існує жіноча дружба?", шкода що видалили))
  • 0

#66 Просто Катя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 118 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.08.2008 – 21:38

Бути "чєртовскі абаятєльним" <_< і (як це не парадоксально!!!), робити вигляд, що її не помічаєш, типу: "Чим більше дівчину ти любиш, тим менше ти подобаєшся їй". Звучить по дурному, але дієво. Врешті решт, якщо подобається дівчина, і ця симпатія взаємна - ви знайдете спільну мову обов"язково =)
  • 0

#67 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 24.08.2008 – 22:12

Як привернути увагу дівчат? <_<)))))))

Нема нічого простішого - зробіть собі одну з цих зачісок: <_<

Прикріплені файли

• 0

#68 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 24.08.2008 – 22:51

А на останньому фоті ніби діваха а не хлопак
  • 0

#69 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 24.08.2008 – 23:08

а шо це в нього/неї (людини на останній фотці) частина велосипедного колеса торчить? таке увагу не тільки дівчат приверне.гггггггг
  • 0

#70 Mafiozi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:м.Рівне

Відправлено 04.09.2008 – 22:17

Треба діяти за ситуацією. Деколи з нею погоджуватись, а деколи відстоювати свою думку, бо більшість дівчат люблять хлопців з силою духу. але при занайомстві я завжди залишаюсь собою і стараюсь слідкувати за своїм зовнішнім виглядом. Але деякі деталі з вашого життя можна неказати, бо людиі дівчата люблять приємного і водночас загадкового хлопця.
  • 0

#71 Z-CORE

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Закарпаття

Відправлено 12.11.2008 – 20:51

Цитата

завжди можна смикати за коси... або портфелем по голові = це навіть ефективніше
повністю згоден. З ними треба поводитися як із дітьми. Хіба ви не помічали як розумні та вродливі дівчата западають на примітивних самців, що поводяться як нормальні інтелігентні люди поводилися у дитсадку? Дівкам начхати на наші мізки. Їх приваблюють неандертальці!
  • 0

#72 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 12.11.2008 – 21:00

Поцілувати. :)
  • 0

#73 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 12.11.2008 – 22:25

Перегляд дописуАничка (24.08.2008 22:12) писав:

Як привернути увагу дівчат? :prapor3:)))))))

Нема нічого простішого - зробіть собі одну з цих зачісок: :)
з колесом це щось нове
я знаю тільки з рулем
і то це не хлопець а дівчина :)
  • 0

#74 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 13.11.2008 – 00:03

Перегляд дописуPit (24.08.2008 23:08) писав:

а шо це в нього/неї (людини на останній фотці) частина велосипедного колеса торчить? таке увагу не тільки дівчат приверне.гггггггг
Це якщо ваша ціль велосипедиствка.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 13.11.2008 – 00:04

• 0

#75 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 00:44

Перегляд дописуPit (24.08.2008 11:48) писав:

...у важкій і небезпечній справі знайомства з протилежною підлогою...
відчувається переклад Рути :)

Цитата

При розмові дивитеся Їй в очі, а не на груди
а це для Номада)
  • 0

#76 111

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 16.12.2008 – 00:27

Побачив я цей форум і подумав, що повинні бути тут нормальні люди, які мені допоможуть.
Для початку трохи історіїї, кому не цікаво не читайте! Була в мене денді з дитячих років і до, здається, 13 років, потім я перейшов на сєга, а в 16 я навіть собі компа забацав(графу з денді не порівняти), ну і засидівся я в компі цьому проклятому аж на 5 років(прям днями і ночами як наркоман), а зараз подумав "чого це я до сих пір не звертав уваги на дівчат?", вощем відстав я від життя як раз років так на 5 в плані з дівчатами та й взагалі, бо до цёго вони мене зовсім не цікавили(не подумайте, що я голубий, тут все ок це 100%) просто мені і з компом було харашоу(кому хочеться з мене посміятися пліз не сюди), був у мене найкращий і взагалі єдиний друг та він так само зі мною любив повисіти за компом і на дівчат нам було начхати, два роки тому у нас інтереси розійшлись і я залишився сам з машиною і деякими знаёмими в асі. Ну і зараз я поняв, що я просто на просто гаю даремно час сидячи тут днями і навіть майже не спілкувавшись з дівчатами за все своє життя.Так я звертаю досить таки часто увагу в транспорті і не тільки там на гарненьких дівчат, але ж на цьому і кінець, бо я не вмію з ними зовсім спілкуватися, не знаю як себе взагалі вести при знайомстві (своєрідна проблема для хлопців 14-16років, які як раз тільки починають юзати дівчат). Комп мене майже погубив, бо я можна сказати "домашній", ніяких клубів, кафе, кіно, боулінгів, та і просто прогулянок на вулиці не признавав по двом причинам(1. Навіщо треба, якщо є комп? 2. Немає з ким). Зараз в мене вимальовується повністю одноманітний графік, який в мене вже роками тягнеться і надоїв мені по заріз, але як ёго змінити? В будні приходжу з роботи і за комп поки не ляжу спати, в вихідний з ранку до ночі за компом. Живу з мамцею, яка мене й обслуговує за те, що я їй віддаю більше 70% своєї зарплати і її все влаштовує. Днями коли я на роботі я живу на автопілоті в напівсонному стані, бо люблю посидіти до ночі і як правило не досипаю кожен будній день. Та й взагалі від природи я замкнутий і мовчазний і представити собі знайомство з дівчиною я не можу, бо це для мене зараз просто нереально. Як ви вже вичислили мені 21 рік і працюю я 2.5роки на одній і тій же роботі(а дівчат на роботі зовсім не одної немає) і не вчусь, бо навчання мене задрало(що бумажка потрібна я знаю, тільки тема ща тут не про це). Щось міняти нема натхнення зовсім, не знаю навіть з чого й почати та і без друзів, які жили б рядом і підтримали мене дуж тяжко та і з одної(дууууж поганої) сторони мене все це влаштовує, бо чомусь я дуж не люблю щось міняти в своєму житті. А от хороша сторона мені каже, що ще пару років так посидиш за компом і залишишся ти без сім*ї назавжди і пора давно діяти. Але як діяти, якщо так все запущено і так все погано? Чи реально мені вийти з такого довгого "запою"? Доречі, спиртні напої майже не вживаю і не смалю, щоб тут хтось щось не подумав!
Ну от коротко я свою проблему написав, прошу поставитися з розумінням. Якщо хочеться понасміхатися і пописати дурню, то вам не сюди!!!
  • 0

#77 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.12.2008 – 00:33

А запой причом тут? о_О
  • 0

#78 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.12.2008 – 00:43

був в мене друг-геймер, завис на ВоВі на 2 роки майже, але нічого я його подіставав трішки, витягнув в люди. а потім він поїхав вчитися і став нормальною людиною.
Хоча в віці 21 рік це вже може бути проблемою. Викинь комп. почитай краще книжок якихось. Заведи знайомство з людьми, поспілкуйся. Надіюся твій мозок не став на всі 100% геймерським. в таких випадках без допомоги спеціалістів не обійтися.
  • 0

#79 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 16.12.2008 – 00:45

Цитата

В будні приходжу з роботи і за комп поки не ляжу спати, в вихідний з ранку до ночі за компом.
для компа є ціла ніч.
а після роботи мона спокійно тусуватись...
у вихідні навіть цілий день мона тусуватись.
і не задавай такі питання знову ж таки через комп))
  • 0

#80 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 16.12.2008 – 00:50

З дівчатми в мене теж складно. Саме цікаве, що в в мене є друг,якого дівчата взагалі не цікавлять(він теж гетеро), просто він вчиться на моєму факультеті. Я ж переживаю з цього приводу, але ніяк не можу вілбну звильку вибрати, щоб серйозніше зайнятись цим ділом. Отож треба шукати нове середовище спілкування, тільки де? Клуби не підходять, більярдні теж... Мож хто знає рибні місця?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних