Перейти до вмісту

Як привернути увагу дівчат?

Повідомлень в темі: 245

#21 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 21.03.2008 – 15:19

Зважаючи на деякі тенденції суспільства, мою позитивну увагу привертають перш за все охайні хлопчики і ввічливі, тобто які ще вміють розрізняти дівчат від швабр (як мінімум)... це щодо зовнішніх проявів.. я так - то безсумнівно просто душа, колоритна і ерудиція..
  • 0

#22 Svarog

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.03.2008 – 17:22

AXE напевно :gryzin:
тупа стоття. я би скозав БОЯН
  • 0

#23 Sweet Caroline

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 20:47

хі......галантністю) мені це подоба) ну і шиком) :rolleyes:
  • 0

#24 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 25.03.2008 – 21:39

як кажуть жінки люблять вухами ! а краще всього залишайтеся самим собою
  • 0

#25 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 17:10

Перегляд дописуpushechka (25.03.2008 21:39) писав:

як кажуть жінки люблять вухами ! а краще всього залишайтеся самим собою
однозначно, коли підійти і шепнути на вушко щось то тоді дійсно можна привернути увагу.

Важливим чинником є впевненість у собі. Не завоює хлопець симпатії дівчини коли буде морозитися в її присутності чи соромитися.
Також до кожної дівчини індивідуальний підхід. Завоювання дівчини інколи може ж бути як воєнна баталія: вивчаєш ціль, береж найпотужнішу зброю і йдеш в наступ :rolleyes:
ну всяке таке в тому плані.
  • 0

#26 demonsLove666

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Тернопільська обл.

Відправлено 07.04.2008 – 00:08

Залишайтеся собою, тоді все буде cool( також не забувайте слідкувати за собою). Ой, забула,не показуйте понтів," буть простіше і до тебе потягнуться люди".
  • 0

#27 Гість_ЗаКоХаВсЯ По ВуХа_*

• Гості

Відправлено 10.06.2008 – 08:19

Допоможить будьласка !!! Як мени привергути увагу дивчини якщо вона старша мене на 1 рик дайте будьласка багато видповидей :beer:

Допможиь будьласа !!! Як привенути увагу дивчини яка старша мене на 1 рік напешить уси свої думки будьласка :rolleyes:
  • 0

#28 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.06.2008 – 10:28

хм, якщо на рік - то нічого не страшно. апле спершу скажи: ви з нею знайомі, чи друзі, як вона до тебе ставиться, і чи тощось вже спробував робити, а?
  • 0

#29 Русалка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 10.06.2008 – 11:08

Я згодна з тим, що треба залишатися тим, хто ти є.... а дівчина, якщо вона та, що тобі потрібна, обов'язково замітить твої кращі якості... :beer:
  • 0

#30 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 11.06.2008 – 08:37

Особисто для мене важливі "маленькі дрібнички": погляд, смс, навіть приємне побажання "спокійної ночі" чи "доброго ранку", сюрпризи, моральна підтримка...Поводся так, як ти відчуваєш за потрібне і завжди залишайся самим собою!!!
  • 0

#31 Fly

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень

Відправлено 14.06.2008 – 22:20

насправді щоб справити перше гарне враження самого себе буде недостатньо..бо ж нема ідеальних хлопців.
а мені б сподобалася увага хлопця до моєї персони, розумне спілкування,етикет, компліменти-але щирі і не постійні
  • 0

#32 isenvalda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 16.06.2008 – 21:17

Хлопці, стежте за тим,ЩО і Як ви говорите...
  • 0

#33 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 17.06.2008 – 00:55

коли дівчина каже: "як хочеш", це означає, що вона хоче...
коли дівчина каже "ні", вона має на увазі "так"
коли вона каже "не знаю", вона хоче щоб її переконали...

от і всьо...
  • 0

#34 Сайа

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:карпівці;житомир;київ

Відправлено 03.07.2008 – 22:56

нас потрібно чимось вразити :сказати дурницю,розсмішити до смерті.головне цу має бути несподівано й яскраво.і тоді ми не встоїмо перед вами ц розтанемо.
  • 0

#35 Dart

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 19.07.2008 – 10:04

Був я на дні народженні у своєї бувшої однокласниці (тепер ми всі абітурієнти). Є там дівчина, яка мені подобається(теж однокласниця)... Ну трохи підвипили всі, і чомусь завели розмову про самогубство. І ця дівчина по п'яні(а може і не по п'яні) прокололась... що в неї "було діло", тобто як я зрозумів вона була на грані... І ,оскільки вона мені подобається, мені страшно захотілось дізнатись які причини тої спроби. Пізніше я запитав її про це вконтакті... так запитав... на грані зізнання в коханні =). Ну вона тоді відморозилась.(в запитанні були слова з пісні A Perfecr Circle - The Noose) І ось недавно я їй на стіні написав поздоровлення "з днем конституції південної кореї" =). На наступний день вона мене видалила з друзів... Увага запитання: Чому? І що мені робити? Підкажіть...
  • 0

#36 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.07.2008 – 10:08

Думаю, проблема тут не в тому всьому вище написаному, а в тому що свою проблему Ви намагаєтесь "повішати" на інших а не вирішити самотужки.
  • 0

#37 Dart

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 19.07.2008 – 10:14

Перегляд дописуСварус (19.07.2008 11:08) писав:

Думаю, проблема тут не в тому всьому вище написаному, а в тому що свою проблему Ви намагаєтесь "повішати" на інших а не вирішити самотужки.
Прблема в тому що вона тотально морозиться... ні написати їй не можна нічого! а дзвонити було б якось нав'язливо.
  • 0

#38 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.07.2008 – 10:21

Тему об’єднала.

В твоїй проблемі, Dart, є дуже багато варіантів. Або нічого не відчуває до тебе, або такий тип дівчат, хоче щоб за нею бігали. Хочеш, напишу в приват, і поясню все детальніше
  • 0

#39 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 19.07.2008 – 10:27

Перегляд дописуDart (19.07.2008 11:04) писав:

Був я на дні народженні у своєї бувшої однокласниці (тепер ми всі абітурієнти). Є там дівчина, яка мені подобається(теж однокласниця)... Ну трохи підвипили всі, і чомусь завели розмову про самогубство. І ця дівчина по п'яні(а може і не по п'яні) прокололась... що в неї "було діло", тобто як я зрозумів вона була на грані... І ,оскільки вона мені подобається, мені страшно захотілось дізнатись які причини тої спроби. Пізніше я запитав її про це вконтакті... так запитав... на грані зізнання в коханні =). Ну вона тоді відморозилась.(в запитанні були слова з пісні A Perfecr Circle - The Noose) І ось недавно я їй на стіні написав поздоровлення "з днем конституції південної кореї" =). На наступний день вона мене видалила з друзів... Увага запитання: Чому? І що мені робити? Підкажіть...
Тре було її підпоїти ще раз тоді і запитувати!)) Все просто. Під дією алкоголю захистний барєр послаблюється. І я не вважаю що спроба самогубства - то є вчинок яким варто хизуватися. А взагалі ти сунув носа не в свої справи того тебе і відшили. Ось так))
  • 0

#40 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 20:02

Перегляд дописуRoma_G (18.03.2008 20:18) писав:

Які у вас методи?

Не має методів! Не хочу мати стосунки з дівчатами, ігнорую їх вже намагаюсь не знайомитись. Але це не значить, що я по хлопцям... г. Просто мене дівчата страшенно розчарували, більше не хочу наступати на граблі. Краще все життя самому прожити, менше проблем.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних