Перейти до вмісту

Як привернути увагу дівчат?

Повідомлень в темі: 245

#101 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 17.12.2008 – 19:01

Перегляд дописуMargo (17.12.2008 17:07) писав:

Так так, хлопці, розумними фразами теж можна привертати увагу дівчат :gryzin:
Тобто ти ведешся на розумні фрази? Я собі в блокнотік записую, як привернути увагу, тож мені важлива твоя відповідь :box:
  • 0

#102 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.12.2008 – 19:02

Перегляд дописуNomad (17.12.2008 18:58) писав:

Саме того і не приїздю- боюсь шо після моїх гонів половина сходки буде охотитися за мною з швабрами))
Ой, та чи зі швабрами?))) Номаде, в мене чомусь таке відчуття, що ти - підростаючий Казанова. Але стережись: на всякого казанову є своя куртизанка.)))

Перегляд дописуФруктик (17.12.2008 19:01) писав:

Тобто ти ведешся на розумні фрази? Я собі в блокнотік записую, як привернути увагу, тож мені важлива твоя відповідь :gryzin:
Чомусь думається, що блокнотик ти давно викинув, ще після перший своїх походеньок.)))
  • 0

#103 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 19:15

Перегляд дописуОлеська (17.12.2008 19:02) писав:

Ой, та чи зі швабрами?))) Номаде, в мене чомусь таке відчуття, що ти - підростаючий Казанова. Але стережись: на всякого казанову є своя куртизанка.)))

Ви глибоко помиляєтеся, вельмишановна пані Олесько, моя скромна персона не зацікавлена в активному звабленні гламурних кіс, так шо нінада!
Тим більше шо в нас тут є офіційно утверждьонні Ловеласи :gryzin:
  • 0

#104 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 19:16

Перегляд дописуОлеська (17.12.2008 19:02) писав:

Чомусь думається, що блокнотик ти давно викинув, ще після перший своїх походеньок.)))
Хз, треба ж внукам шось лишити на пам"ятку :gryzin:
  • 0

#105 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 19:30

Перегляд дописуNomad (17.12.2008 19:15) писав:

Ви глибоко помиляєтеся, вельмишановна пані Олесько, моя скромна персона не зацікавлена в активному звабленні гламурних кіс, так шо нінада!
Тим більше шо в нас тут є офіційно утверждьонні Ловеласи :box:
Ой, да ладна!))) Ти просто сам в собі не відкрив ще той потенціал. А він є...)))

Перегляд дописуФруктик (17.12.2008 19:16) писав:

Хз, треба ж внукам шось лишити на пам"ятку :gryzin:
ну так. а ти думаєш, що весь витратишся?...)))
  • 0

#106 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.12.2008 – 15:09

Можна голим по вулиці бігати: привернеш увагу дівчат та і не тільки :blink:

Якщо говорити серьозно то розкажу історію з мого життя:
Намагався привернути увагу дівчини за допомогою методу "будь собою" , мене послали.B)
Таким самим метдом намагався привернути іншу дівчину - мене знов послали. :lol:
Потім забив на дівчат: і вони самі почали липнути.

Висновки робіть самі.
  • 0

#107 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 26.12.2008 – 20:42

Перегляд дописуПросто Олекса (26.12.2008 16:09) писав:

Можна голим по вулиці бігати: привернеш увагу дівчат та і не тільки :blink:

Якщо говорити серьозно то розкажу історію з мого життя:
Намагався привернути увагу дівчини за допомогою методу "будь собою" , мене послали.B)
Таким самим метдом намагався привернути іншу дівчину - мене знов послали. :lol:
Потім забив на дівчат: і вони самі почали липнути.

Висновки робіть самі.
Доречі слушно. Те саме. Чим менше ви подаєте вид , що ви їх добиваєтесь- тим більше вони цікавляться питанням "а чому він на мене таку сексапільну не звертає увагу?" , жіноче любопитство. Бути самим собою і обов*язково хтось клюне.
Теж страждав за одною дівчиною. вірші їй писав , намагався якимось чином сподобатись, вимотувала вона мене. А потім думаю, "да пішли вони всі". Одразу з*явилось 2 постійних дівчини.

Повідомлення відредагував yushchenko: 26.12.2008 – 20:43

• 0

#108 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 26.12.2008 – 20:49

Перегляд дописуyushchenko (26.12.2008 20:42) писав:

Доречі слушно. Те саме. Чим менше ви подаєте вид , що ви їх добиваєтесь- тим більше вони цікавляться питанням "а чому він на мене таку сексапільну не звертає увагу?" , жіноче любопитство. Бути самим собою і обов*язково хтось клюне.
Теж страждав за одною дівчиною. вірші їй писав , намагався якимось чином сподобатись, вимотувала вона мене. А потім думаю, "да пішли вони всі". Одразу з*явилось 2 постійних дівчини.
Ну так... "Чем меньше девушку мы любим, тем больше нарвимся мы ей" (тем больше времени на сон B) )

А в мене навпаки: цікавлюсь лише тим, хто мною зацікавився. Проте надмірна увага мене дратує.
  • 0

#109 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 26.12.2008 – 20:54

Перегляд дописуОлеська (26.12.2008 21:49) писав:

Ну так... "Чем меньше девушку мы любим, тем больше нарвимся мы ей" (тем больше времени на сон B) )

А в мене навпаки: цікавлюсь лише тим, хто мною зацікавився. Проте надмірна увага мене дратує.
Мені здається, що на цьому "ринку" кохання вирішальне слово має дівчина, вона обирає, і давати забагато "реклами себе" тільки може відштовхнути, прикладів багато.
  • 0

#110 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 27.12.2008 – 00:11

Не звертати на них увагу.
  • 0

#111 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2008 – 10:39

Перегляд дописуyushchenko (26.12.2008 20:42) писав:

Доречі слушно. Те саме. Чим менше ви подаєте вид , що ви їх добиваєтесь- тим більше вони цікавляться питанням "а чому він на мене таку сексапільну не звертає увагу?" , жіноче любопитство.
А от мене таке точно не зацікавить. Яке мені діло хто там шо думає про мою сексапільність? просто,якшо він не буде показувати що я йому подобаюсь- більше ніж другом він мені не стане,навіть якщо потім виправиться))
Просто це(добиватись) треба робити "нєназойліво" і гарно)))а у вас,чоловіків,вічно або перебор всього і "прєслєдованіє" ,або ваще ніяк. Жах..))
  • 0

#112 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 29.12.2008 – 00:36

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2008 11:39) писав:

А от мене таке точно не зацікавить. Яке мені діло хто там шо думає про мою сексапільність? просто,якшо він не буде показувати що я йому подобаюсь- більше ніж другом він мені не стане,навіть якщо потім виправиться))
Просто це(добиватись) треба робити "нєназойліво" і гарно)))а у вас,чоловіків,вічно або перебор всього і "прєслєдованіє" ,або ваще ніяк. Жах..))
Ну Аллах Акбар, ти у нас унікальний випадок. Бо 3/4 принцесс стандартно ведутся на "легкий ігнор". І поки вони є, в нас проблем немає, а у вас нехай будуть перебори чи недобори=))
  • 0

#113 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 29.12.2008 – 00:58

Перегляд дописуEverlast (29.12.2008 00:36) писав:

Ну Аллах Акбар, ти у нас унікальний випадок. Бо 3/4 принцесс стандартно ведутся на "легкий ігнор". І поки вони є, в нас проблем немає, а у вас нехай будуть перебори чи недобори=))
Тю блін які збочення попридумували. Типу спочатку відступаєш, заманюючи в глибину оборони дівчини, а потім контр-удар по флангу, але з відступанням можна переборщити і тоді буде все втрачено. Отож треба мутимо пару опорних пунктів, прориваємо маленьку дірку в обороні або знаходимо слабке місце та б‘ємо головними силами. Звичайно ідеальним моментом нападу єперехід дівчини з наступу в оборону, тоді її можна завоювати навіки, але то не завжди такий шанс випадає.
  • 0

#114 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 29.12.2008 – 16:08

Як привернути увагу дівчат? Хм... Цікаво. Добре, подумаю, на що звертаю я увагу в хлопцях. Перш за все на зовнішність, акуратність. Це пункт один. Якби там не було, але перше враження все-таки буде зв'язано з зовнішністю. Він же ще не заговорив. А ось коли заговорить - тоді це пункт два. Якщо він грамотно висловлюється, без дивного "ненормального" молодіжного сленгу (можливо, правда, що це комусь і подобається, але не мені!), то звичайно, що він приверне мою увагу.

А взагалі, хочу сказати, що мій хлопець не привернув моєї уваги після першої зустрічі. Не можу сказати, що він відрізняється особливою зовнішністю, або іншими якостями, на які я б миттєво звернула увагу. Ні! Звичайний хлопець. Але під час подальшого спілкування, телефонних розмов, прогулянов він все більше і більше привертав мою увагу...
  • 0

#115 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 29.12.2008 – 17:33

Залежить від того, що треба, всіх дівчат чи конкретної.
  • 0

#116 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 17.01.2009 – 03:19

Перегляд дописуФруктик (17.12.2008 19:01) писав:

Тобто ти ведешся на розумні фрази? Я собі в блокнотік записую, як привернути увагу, тож мені важлива твоя відповідь :kozak:
гага, нах такі складнощі, я от лише номери шлюх в блокнот записую :)
  • 0

#117 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 17.01.2009 – 09:43

Перегляд дописуОлеська (26.12.2008 20:49) писав:

Ну так... "Чем меньше девушку мы любим, тем больше нарвимся мы ей" (тем больше времени на сон :) )

Це правда, але, до речі, не лише у випадку дівчат) Хлопці теж на таке клюють)))
  • 0

#118 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 17.01.2009 – 10:34

Перегляд дописуTwinkle (17.01.2009 09:43) писав:

Це правда, але, до речі, не лише у випадку дівчат) Хлопці теж на таке клюють)))
Таки да. Не вже не можна сказати дівчині, що ти від неї хочеш, а вона скаже що їй від тебе треба і буде щастя.
  • 0

#119 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 17.01.2009 – 11:05

омг, тема сісєк не разкрита)

шо там привертати ту увагу? ти можеш як хоч викаблучуватись перед дівчиною а вона закохається в слєсаря Васю і усьо...тут все залежить від дівчини...як каже герой фільму " Правила зйому " - " Вона ВЖЕ погодилася піти з тобою на побачення, отже вона ВЖЕ практично сказала "так". Твоя задача - не спортити кайфу ". Але багато хто портить цей кайф))) я не вважаю шо дівчат можна зацепити надуманими фразами...ну а бо ж потрібно бути дуже оригінальним, щоб не злякати дівчину і спочатку просто зацікавити її розмовою...дівчата люблять сюрпризи...робіть їх частшіе і все буде ок))
  • 0

#120 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.01.2009 – 11:20

нада бить умним вісьолим і красівим
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних