Перейти до вмісту

Нас обдурили

Повідомлень в темі: 33

#21 чудеса скрізь...

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.03.2008 – 11:05

Перегляд дописуBassOneB (19.03.2008 23:09) писав:

Ти, я, він, вона, ми є частинка Абсолютного добра...
Все що ти бачиш навколо є частинка Абсолютного добра...
Людина просто в то не вірить, що це все так просто і гарно, і шукає проблем на пяту точку або в кого як... (ось як я :gryzin:)
Вже свідчення того що наш світ існує є доказом існування того Добра, бо якщо б було зло, то нас би не було (шось типу того, оскільки зло є деструктором... виходячи з сієї аксіоми мона сказати, що якщо зла більше, тоді того світу менше..., по крайній мірі якщо керуватися тими категоріями, які вкладає в зміст зла середньостатистична людина, для неї найбільше зло се смерть, тобто деструкція... отож абсолютне зло - повна деструкція (себто капєц), а раз ми видимо не глюки а життя, то абсолютного зла не існує) теперки виходячи з дужок, Абсолютне добро має бути конструкція, для тої ж людини то є житіє вічне (анумо пригадаймо, кіко там душа живе), а в масштабах Всесвіту доведено, що ми розширюємося (і не тільки завдяки біг макам), Галактики ростуть, постійно зявляються нові... Знач абсолютного добра по самі гланди...
Лишилося взнати хто ж порушив рівновагу, бо по ходу колись зла взагалі не мало бути, воно виникло тільки в процесі порушення рівноваги, після точкового бабаху.

Смерть не є злом. Те що людині боляче від смерті рідних, близьких і т.д. людей ще не означає, що це прояв зла. Може саме після смерті людина знаходить відповіді на всі свої запитання, або ж стає повністю вільною. Може вона потрапляє в рай. Тоді смерть перетворюється на нагороду.
А якщо дивитися з точки зору того ж зла, то теж добро є деструктором.
А людина є частинкою як абсолютного добра так і абсолютного зла. Саме вона створює межу між добром і злом. Бо якщо б не було зла, буття добра втратило б сенс.
Та якщо ти так завзято віриш в те що "абсолютного зла" не існує, тоді повір що кохання річ цілком реальна.
  • 0

#22 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.03.2008 – 11:16

Перегляд дописучудеса скрізь... (17.03.2008 21:20) писав:

заради кохання треба страждати
це якого це макара? ми щасливі настільки, наскільки дозволяємо собі бути щасливими. Ми кохаємо настільки, наскільки дозволяємо собі кохати.
  • 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 03.04.2008 – 09:01

Перегляд допису_saljama_ (22.03.2008 12:16) писав:

це якого це макара? ми щасливі настільки, наскільки дозволяємо собі бути щасливими. Ми кохаємо настільки, наскільки дозволяємо собі кохати.
і де вас таких розумних коптять? :cool1: а як скринька "кохання" і "счастя" опустіє підеш в супермаркет тирити? це тобі не дієтичне харчування
  • 0

#24 demonsLove666

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Тернопільська обл.

Відправлено 07.04.2008 – 00:23

Я не можу сказати що кохання не існує,воно є, просто... наприклад, я його ше не знайшла( а може і не шукала).
Деколи ми можемо перепутати кохання і захоплення. Це різні речі. І цим самим вводимо себе в оману?!Також бачимо тільке те, шо хочемо побачити.
Тобто, захоплення як кохання.
Отже,не спішіть з висновками.
  • 0

#25 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 07.04.2008 – 00:48

BassOneB, блін, пробач якшо не прально написав твій нік, тебе тре познаймити з моїм другом, він передивився матриці і тєрь каже, шо любов - це електронні частинки, які предаються в наш мозок, але їх можливо перекрити... :happy1:
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.04.2008 – 10:42

Перегляд дописуBassOneB (20.03.2008 00:09) писав:

Ти, я, він, вона, ми є частинка Абсолютного добра...
Зараз почну пальцями показувати, де на форумі зло гніздиться і яке (які) воно має ймення.)

Цитата

Людина просто в то не вірить, що це все так просто і гарно, і шукає проблем на пяту точку або в кого як... (ось як я :happy1:)
Так ти все ж віриш в кохання (якщо віриш в добро)?
  • 0

#27 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 18:27

Перегляд дописуОлеська (7.04.2008 10:42) писав:

Зараз почну пальцями показувати, де на форумі зло гніздиться і яке (які) воно має ймення.)
так і не показала
  • 0

#28 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 19:15

Є такі люди, які носять статус вчених, так ось, в них є своє бачення - що ж таке кохання:
"Я не думаю, що ми зможемо повністю зрозуміти даний процес, однак почуття кохання є наслідком особливих хімічних сполук, що діють в людському мозку". Отже кохання являється природнім явищем, яке хочимо ми того чи ні спіткає кожного...рано чи пізно
  • 0

#29 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 19:42

Перегляд дописуБажана (10.12.2009 19:15) писав:

Є такі люди, які носять статус вчених, так ось, в них є своє бачення - що ж таке кохання:
"Я не думаю, що ми зможемо повністю зрозуміти даний процес, однак почуття кохання є наслідком особливих хімічних сполук, що діють в людському мозку". Отже кохання являється природнім явищем, яке хочимо ми того чи ні спіткає кожного...рано чи пізно
а якщо не спіткає?
  • 0

#30 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 22:16

Перегляд дописуTeo (10.12.2009 19:42) писав:

а якщо не спіткає?

Якщо ти не робот, то мушу тебе розчарувати, що тобі таки доведеться пізнати силу такого почуття, як кохання
:ggggg:
  • 0

#31 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 10.12.2009 – 22:21

Перегляд дописуБажана (10.12.2009 21:16) писав:

Якщо ти не робот, то мушу тебе розчарувати, що тобі таки доведеться пізнати силу такого почуття, як кохання
:ggggg:
ой, я тебе прошу. тобі звідки знати, чи спіткає, чи не спіткає?
  • 0

#32 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 10.12.2009 – 22:26

Перегляд дописуBassOneB (17.03.2008 20:40) писав:

Слухайте, люди, а якщо нас всіх вводять в оману і ніякого кохання в реальності немає...
Шо таке кохання?, це найнайнайкраще почуття яке виникає в нетрях людської душі, воно є вічне... стоп, але ж людина не є вічною... (зразу виджу відповідь одну - будуть говорити що не до людини тлінної а до душі, ню ню)
Може нас так навчили, може нам так вдовбали у наші маленькі мозочки ще зі школи, що тре шукати кохання, воно найкраще що може трапитися, але через нього тре дуже страждати...? А якщо це все до дупи? Колись Біл Гейтс теж вірив що 256 кілобіт оперативки це багато.
Але якщо це правда, тоді для чого?
Це може бути найдоступніший смисл життя, шукати ото міфічнопотворне "кохання" щоб потім страждати або будувати його все своє вже не життя до його кінця...
Як говориться "сушіть весла панове"... тре думати (ну чим вам не матриця)

За двома зайцями сказав:

Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки свого существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше Лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мыши... пардон, как крисы... Потому что это же Человек! А тот, который он, это он, он тоже человек, невчёный, но... зачем же?! Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но нет!
тільки я бачу цю схожість?

Повідомлення відредагував Вареник: 10.12.2009 – 22:26

• 0

#33 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 10.12.2009 – 22:27

Перегляд дописуВареник (10.12.2009 21:26) писав: