Перейти до вмісту

"Давай залишимось друзями"

Повідомлень в темі: 276

#61 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.03.2008 – 13:41

Перегляд дописуЛєна ДАД (21.03.2008 13:19) писав:

Множинність Я - це ознаки шизофренії.
А от про різний величезний досвід, накоплений окремо взятою людиною за багато своїх різних перевтілень, через які вона пройшла і в людському тілі і не тільки в людському, - то тема не нова, хоча від цього не стала менш цікавою. :gryzin:
... :-) нам дуже мало відомо про цей досвід але гадаю, що при його деформації є також можливість шизанутись, з'їхати з катушок ))))... мається на увазі множинніясть "я" без психічних розладів...
  • 0

#62 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 21.03.2008 – 18:34

100000балдю від тебе :gryzin:

Цитата

Квантова психологія звинувачує в цьому Арістотеля а точніше його логіку де третього варіанту не існує, що ми запрограмовані думати поняттями так або ні, що дуже обмежує наше сприйняття.
це ж тре так закрутити відпеовідаючи всього лише на питання чи можна лишатись друзями:angry1: Всьо, тепер всі твої дописи читатиму лише з фляшкою)))).Але потішив
  • 0

#63 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 23.03.2008 – 16:06

100000 сказав:

не обов'язково... можливо ти Людина, яка зробила велику справу для іншої Людини відкривши їй можливість бачити прекрасне.
тобто коли зустріла когось іншого прекрасного, то зрозуміла що я – огидний виродок??
  • 0

#64 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 24.03.2008 – 09:20

Перегляд дописуVepr (23.03.2008 16:06) писав:

тобто коли зустріла когось іншого прекрасного, то зрозуміла що я – огидний виродок??
В житті кожної людини бувають періоди коли у її свідомості появляються якісь нові категорії, які раніше не фіксувались свідомістю, що іноді може навіть спричиняти ґрунтовну перебудову всього світогляду. Наприклад люди мають властивість наслідувати одне одного навіть коли не розуміють навіщо воно їм. Однак в процесі даного наслідування можуть пізнаватись деякі істини, що в поєднанні із індивідуальними особливостями людини здатні формувати уявлення про ідеальні форми вираження того, що наслідується особливо, коли до цього процесу залучаються інстинктивні процеси і ряд інших умов.

Виродком можна назвати кожного із нас незалежно від його бажання і нашої в тому потреби. Якщо використовувати звичайну логіку можна наштовхнутись на величезний бабах писком об дно власного життя, а при великому бажанні і навчитись гризти землю... Дуже важко практично обійти дану проблему щоб не поламати власне майбутнє тому, що: той хто втратив гроші – майже нічого не втратив, той хто втратив здоров’я – дуже багато втратив, той хто втратив мораль – все втратив, а значить мораль нам ще пригодиться тому будемо за неї боротись.

Вузьким моментом тут є розуміння того або скоріше нерозуміння, що звичайна логіка дає нам лише два варіанти розвитку подій: один із яких „огидний виродок”, а інший „супер-пупер офігенний козак :-)” при такому розклАді де по всіх параметрах, як не крути, а ТРЕТЬОГО НЕ ДАНО можна порівнявши реальність із нашими варіантами зробити висновок, що краще б до таких висновків приходили наші вороги коли зранку прокидаються :-). Насправді залишившись на одинці із собою чомусь стає не так весело, а якщо моцно підсісти на подібний „умняк” можна добряче собі нашкодити.

Чому все так несправедливо, невже світ такий недосконалий? Скоріше недосконалою є наша башка яка дозволила дійти нам до такого невигідного для нас результату. Важко сказати якою є людина, хорошою чи поганою, вдома вона буває однією, під час навчання іншою, на рзвагах ще іншою тому казати що вона хороша чи погана є повним абсурдом навіть хоча б тому, що для кожного в поняття „хороше” і „погане” вкладаються різні визначення в кожен окремий момент і це добре :-).

Дійсно як вирішити ким ми є коли порівнявши реальність і застосувавши нашу сіру логіку приходимо до висновку „огидний виродок” невже падати на депресняк? Тут проблема не стільки в тому, що зрозумів той хто дав нам можливість про це дізнатись, а в тому як сприймемо це ми. Між поняттям „виродок” і „не виродок” є простір для наших роздумів і якщо допускається будь який із результатів то це означає, що для їх настання потрібні відповідні умови, залишається відкритим лише запитання хто вправі впливати на ці умови...? Г-м... тут уже не два варіанти... Як говорять математики: три і більше то уже багато :-) ...
  • 0

#65 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 24.03.2008 – 23:02

ну добре добре))))

....просто після такого несподіваного варіанту розвитку подій в мене не лишилось більше ніяких сумнівів, що у той щасливий період мого життя йа насправді лише був дурнем бо вважав, що той щасливий період мого життя був справжнім

та якщо людина отак просто може сказати те, що перекреслює усі її слова до цього, отже все це було брехнею, на яку я, немов останній бовдур, повівся....... -.-
>(
  • 0

#66 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 25.03.2008 – 15:11

Ненаю-ненаю...у нас все залишилось без побитого посуду,і зараз ми дружимо,радимось навіть щодо протилежної статі,тіпа "а як мені їй сподобатись" і все таке...мабуть це того що я вже розлюбила і до того ж безболісно)
  • 0

#67 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 12:38

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (25.03.2008 15:11) писав:

Ненаю-ненаю...у нас все залишилось без побитого посуду,і зараз ми дружимо,радимось навіть щодо протилежної статі,тіпа "а як мені їй сподобатись" і все таке...мабуть це того що я вже розлюбила і до того ж безболісно)
... А у вас були об'єднюючі почуття, чи ви розуміли із самого початку, що все може таким чином закінчитись?
  • 0

#68 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 26.03.2008 – 13:32

На мою думку, подібні фрази люди кажуть тому, що відчувають, нехай навіть підсвідомо, свою вину і намагаються цими словами її загладити. Я не вникаю в причини розриву, цілком можливо, що цей крок є повністю виправданим, але в 99 випадках зі 100 дана фраза дає людині надію що, можливо, все стане так як було, а ця надія лише посилює біль після розірвання стосунківю. Проте, це тільки моя особиста думка. :rolleyes:
  • 0

#69 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 01:42

перечитуючи тему згадала випадок з життя..

..зустрічаючись з одним хлопцем в нас настав момент, коли прийшлося сказати "прощавай"..
..ініціатором був він...
..розмова вийшла дуже спокійна: без всяких образливих фраз, без сварок, без биття посуду..
..ми після обговорення дійшли висновку, що ніхто ні на кого не в обіді, кожен без проблем визнав свої помилки, вибачилися один перед одним і домовилися ЗАЛИШИТИСЯ ДРУЗЯМИ.. розійшлися настільки мирно..що то мабуть один єдиний приємний випадок в моєму життя..
..на наступний день ми зустрілися (так як вчилися разом) і він захотів зі мною поговорити..думала, що проситиме якоїсь поради (ми ж вже були ДРУЗЯМИ :happy1: )..та де там..
..він сказав, що зробив не правильно порвавши зі мною..що хоче все назад вернути..
..його наступна фраза вбила мене на повал..

- він: "коли я брату розповів як ми розійшлися він сказав, що я КОЗЕЛ, і додав, щоб негайно з тобою помирився.."..(але його брат мене ой як недолюблював)

..ось до чого іноді приводять хороші мирні розмови..

..пройшло уже достатньо часу з тих пір.. ДРУЗЯМИ ВЕЛИКИМИ ми так і не стали..але ні мені, ні йому не прийде в голову перейти на іншу сторону вулиці, щоб не вітатися.. і мені дуже приємно бачити його в натовпі і зупинитися, щоб перекинутися парочкою слів..і знати що це взаємно..

..а якщо стосовно цієї фрази „давай залишимося друзями”, то краще її взагалі не вживати..
..бо рідко можна залишити прекрасні відносини після розриву..
хороші знайомі так..а от друзі..то вже важче питання..
  • 0

#70 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 12:04

Випадок із життя однієї людини, яка всеж таки дійшла до висновку, що підсвідомість постійно водила її за ніс... так от трапилось так, що в пошуках іншої половини дівчина постійно чомусь ставила умову, щоб він був обов*язково грошовитим, однак свідомо вона бажала знайти справжні і щирі почуття... життя складалось закономірним чином і якщо знаходились кандидати, які могли задовільнити її умови то чомусь потім вона була обуреною, що замість духовного задоволення отимує чомусь лише матеріальне.
Разом із тим у її колишньому середовищі була людина, для якої ця ділчина колись стала стимулом розбагатіти. Коли вона згодом вирішила повернутись їй не відмовили, однак поклали умову, що її тіло не потрібне і за $ 1000 000 однак, коли вона матиме $1000 001 то ситуація буде переглянута.
  • 0

#71 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.05.2008 – 11:34

Давай залишимося друзями? ці три прості слова, якими мільйони людей в світі стараються закінчить відносини, хоча якраз ними - потрібно починати... :happy1:
  • 0

#72 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.05.2008 – 11:48

Таке от: якщо людина не влаштовує тебе в особистих стосунках, то мабуть варіант "друзі" - то перша спроба мирно розійтись.
Бо насправді коханий і буде вірним другом-батьком-тобою...
Потрібно вчитись бути чесним перш за все перед собою.
Важко те все...
  • 0

#73 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.05.2008 – 12:33

Колись як дівчина запропонувала лишитись друзями - я того не сприйняв(для мене було незрозуміло як можна дружити з людиною яка більше не любить, немає тої довіри шо була). Наступного разу спробував лишитись друзями - не вийшло з мене друга :happy1: Іншого разу я зрозумів шо бути другом для колишньої - то втримання себе, своїх почуттів, неможливість покохати іншу ;) Тому я проти дружніх відносин, або є кохання або його нема! Кохаймось ;)!!!
  • 0

#74 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 11:36

давай залишимося просто друзями-це як рід онлі(с)БОР :happy1:
  • 0

#75 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 04.07.2008 – 19:04

Дивно... ніколи не думав що писатиму в таку тему.... Адже я не та людина якій властиво переживати через розрив стосунків... але зайшовши в тему згадав одну телефонну розмову основною і ключовою фразою якої було "Давай залаишимося друзями...". Я не можу залишиться другом людині з якою провів майже 2 роки життя і потім стосунки різко безпідставно і без пояснень обірвалися... Невже так важко пояснити причини? Я ж не чужа (хоча ні, вже чужа) людина...
  • 0

#76 Shchuzyb

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 07:27

Я все не читав, настрою нема... але ось що скажу по темі:

Так. Є таке, було в мене таке.. пару раз (3 з 3ьох коли розлучались). І все супер))) Все залежить від людини... Чи мені тяжко було.. ой щей як. Я в 18 років, маю тепер сивену на волосі... жити не хотів, я... скрізь таке (!) пекло пройшов, навіть ворогам своїм не бажаю. Не спиться бо думаєш про неї, заснеш... вона з тобою. Був.. навіть заручений))) лол А так пішло поїхало.. я про її щастя молив, а би лиш вона була щаслива... і про свою смерть в одночас. З часом, ми продовжували далі говорити. І я зрозумів нову суть, все що не робиться на краще) Зараз.. ми щирі друзі, і вона мій найліпший друг. Я дуже вдячний що все є як є... але чесно... все залежить від лидини.

Цей приклад що навів, це з останього разу - решта два, я не буду говорити про них. Бо вони не важливі, але ми лишились друзями, в всіх ситуаціях.

Edit:

Не думайте я слаба людина що на це все згодився, "друзі". Наоборот.. мені здається... то є ТАК ЛЕГКО когось послати, а от протилежне, після всього... таке одиниці з міліонів можуть зробити. Після того що сталось, я сильнішим ще ніколи не почувався, я можу тепер всі гори подолати - головне мати ціль. Я не боюся смерті, а ні пекла. Скрізь це все я вже пройшов... так це звучить як "брєд", але повірте... я дійсно знаю що це таке "пекло"))) Це коли ти хочеш, зникнути (смерті), а її нема)) То що сталось зробило мене дуже духовно сильним, і чесно... я нічого не шкодую ні вибору мого (друзі), ні того що було. З нею так легко на любу тему поговорити, про все і всьо. Немає ніяких секретів, нюансів (тепер ні), та неприємних моментів (Тепер ні). Звичайно що спочатку таке було, після того "всього". Але переросло, і ситуація змінилась на найкраще. Взагалі, я в собі знайшов такі... речі про які тільки мріяв. Одним словом, я зрозумів... я зовсім не застрісна, ревнива, злюча людина - і навчився в житті... пробачати. Так це мабуть легко звучить, когось пробачити. Але... це так тяжко. І я ні каплі обіди не маю на душі до неї. Навіть не думаю, наприклад: "ще пошкодуєш". Все дійсно чесно, і все супер)) Як я вже казав, все що не робиться - робиться на краще. І це є чиста правда.

Мені цікаво правда, що ви думаєте на мою історію... знаю, такого часто не буває, дружба. Особливо після... того всього що в нас було, заручені були. А так, приємно аж на душі про це говорити. Я зробив неможливе.

Повідомлення відредагував Shchuzyb: 08.07.2008 – 07:41

• 0

#77 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.07.2008 – 09:00

Shchuzyb, Молодець! Ти насправді сильна людина. Так тримати.)

П.С. Перепрошую, але твій нік... можна язика зламати. Візьми щось попрощє, пліз.)))
  • 0

#78 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 08.07.2008 – 09:40

В мене зараз, саме така ситуація. Ми з розійшлись і друзями хотіли залишитись обоє, так і сталося ми друзі
  • 0

#79 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.07.2008 – 10:11

Перегляд дописуОлеська (8.07.2008 10:00) писав:

П.С. Перепрошую, але твій нік... можна язика зламати. Візьми щось попрощє, пліз.)))
щузиб - це ж треба було вигадати таке, уважуха :)
  • 0

#80 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 08.07.2008 – 11:42

Що там некажіть,але все залежить від людського характеру.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних