Перейти до вмісту

"Давай залишимось друзями"

Повідомлень в темі: 276

#41 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.03.2008 – 11:56

Перегляд дописуОлеська (19.03.2008 23:52) писав:

Атеїсте, не маю ніякого бажання сперечатись - доста насперечались. Не треба нав"язувати свою думку. Кожна людина є особистістю, відповідно і думає (якщо має чим) по-своєму. В тебе своє світобачення, а в мене - своє. Я намагаюсь бути завжди толерантною в стосунках. Але на образи завжди відповідаю тим самим.

Олесько, можливо я помилюсь коли скажу, що Ви досить емоційно сприймаєте інформацію, яка наводиться Атеїстом. Це на перший погляд – звичайне явище однак воно має відношення до порушеної Вами теми про почуття і дружбу. Якщо я не помилився, то на таку реакцію у Вас скоріш за все повинна бути відповідна причина, можливо Ви захищаєтесь, тобто Ви щось захищаєте. Необхідність захищатись виникає тоді, коли виникає відчуття страху (іноді підсвідомого) перед чимось. Можна по різному тлумачити настільки це добре чи погано, однак виходячи із того, що наша свідомість у таких випадках може отримувати дуже цінну інформацію про свої проблемні ділянки, а також володіючи потрібною інформацією, яка дозволяє провести самодіагностику, або щось типу цього, можна виявити те, що нас знищує нашими ж руками і перетворити це на те, що рухатиме нас вперед. Досить складно говорити про себе не жаліючи себе, але зміст кожної із наших емоцій варто фіксувати свідомістю бо це надзвичайно цінна інформація у якій відображаються наші сильні і слабкі сторони та їх зв'язки.

Знову ж таки можливо я помиляюсь, але нав’язування однією людиною думок іншій може відбуватись лише на тій території свідомості яка не контролюється тим, кому нав’язують. „Кожна людина є особистістю, відповідно і думає (якщо має чим) по-своєму” це при певних умовах є дійсно так але не завжди. Що стосується нашої теми і поняття „толерантність” то вважаю, що якщо регулярно змішувати поняття „почуття” із толерантністю то зустрінемось із зловживанням на цьому оточуючих і якщо до цього переліку потрапила кохана людина, то існує дуже велика ймовірність, що рано чи пізно ми отримаємо всі підстави для того щоб почути фразу ”давай залишимось друзями...” як би болісно це не звучало.

З якихсь причин у когось виникла потреба деморалізувати чи то дестабілізувати суспільство і замість поняття „повага” пропагується поняття „толерантність”. Для отримання більш широкого уявлення що являє собою „толерантність” можна заглянути сюди. Дана інформація може бути не до кінця об’єктивною, тому кожен вправі сам вирішувати як використовувати функціональні якості власного сприйняття.

Повідомлення відредагував 100000: 20.03.2008 – 12:00

• 0

#42 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 20.03.2008 – 12:24

Ото накрутив)))без пляшки не розберешся))) Здається у відносинах все просто: або разом, або ні, або вороги, зневага, осуд і ти ди, або повага, розуміння і прощення
  • 0

#43 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 12:40

Перегляд дописуЛастiвочка (20.03.2008 12:24) писав:

Ото накрутив)))без пляшки не розберешся))) Здається у відносинах все просто: або разом, або ні, або вороги, зневага, осуд і ти ди, або повага, розуміння і прощення

Так... все ж накрутив ))) я намагався описати хід своїх думок. Кому воно потрібно, той гадаю розбереться і без пляшки. До речі практика вирішення пробелм із пляшкою небезпечна тим, що коли виникає знову необхідність вирішувати якісь проблеми наша свідомість намагається схилити нас до застосування пляшки, оскільки це перевірений метод, не враховуючи чомусь, настільки це небезпено ))) тобто виникає щось типу умовного рефлексу.

А що стосується того настільки все просто, то тут на мою думку просто, це коли відносини є, а коли ми робимо речі, які можуть послужити причиною того щоб їх небуло, то вони спочатку стають непростими, а потім і зовсім перестають бути. Все залежить настільки цілісною ми бачимо картину тих чи інших відносин, бо коли щось виходить із нашого поля зору то існує певна ймовірность того, що нами можуть бути прийняті рішення, які можуть викликати дуже непередбачувані наслідки.
  • 0

#44 Катка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.03.2008 – 13:57

як на мене, стосунки будуються на дружбі, інші почуття проходять, а дружні - залишаються. якщо вони дійсно були, то чому б не розвивати їх далі? так, це важко, боляче але як тут вже було сказано: "час лікує".
до речі, помітила таку закономірність: дівчата, що пропонують залишитись друзями завжди намагаються ними і залишитись, а от хлопці дуже рідко виконують свою обіцянку(це чисто моя суб"єктивна думка, так би мовити спостереження з мого оточення)
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.03.2008 – 17:01

Перегляд дописуKatod (20.03.2008 11:03) писав:

Олеська, давай залишимось друзями...
ха ха ха
А де передумова цієї фрази? :rolleyes:

Стотисячний, спробуй попрощє писати. Може сам зрозумієш те все, що написав. Вибач, не хотіла образити. Просто ти тут новенький на форумі і деяких ньюансів не знаєш. То не було нетолерантне ставлення до когось з мого боку (ти ще не знаєш, якою "нетолерантною" я можу бути) - то було звичайне висказування власних думок.

І ще раз вибач, але самодіагностика мені чомусь асоціюється з психічним станом людини. А якщо ти це пов"язуєш зі стосунками, то це вже вказує на ненормальність існування самих-по-собі таких стосунків...
  • 0

#46 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 18:44

Перегляд дописуОлеська (20.03.2008 17:01) писав:

А де передумова цієї фрази? :rolleyes:

Стотисячний, спробуй попрощє писати. Може сам зрозумієш те все, що написав. Вибач, не хотіла образити. Просто ти тут новенький на форумі і деяких ньюансів не знаєш. То не було нетолерантне ставлення до когось з мого боку (ти ще не знаєш, якою "нетолерантною" я можу бути) - то було звичайне висказування власних думок.

І ще раз вибач, але самодіагностика мені чомусь асоціюється з психічним станом людини. А якщо ти це пов"язуєш зі стосунками, то це вже вказує на ненормальність існування самих-по-собі таких стосунків...
Весь прикол в тому, що незалежно у які відносини і з ким вступає людина вона завжди залишається людиною, а це повинно би означати, що в кожен окремий момент вона перебуває у певному психологічному стані незалежно як ми до цього відносимось і яким словом називаємо. Чи не є дивним той факт, що коли канкрєтно дістати того хто нас дійсно любить він не зразу але через деякий час все рівно прийде до висновку, що розривати відносини все ж немає потреби... це як то кажуть посварились, погарячкували і досить. Чому такі речі рідко відбуваються за умов коли немає любові?

Всі ми відносимось до категорії "ЛЮДИНА" і на всіх в однаковій мірі поширюються загальні закони природи незалежно від того хто у яких умовах виховувався, і якою інформацією користуємось при прийнятті тих чи інших рішень. Я не намагаюсь довесни що все про що я тут пишу є істиною в останній інстанції, більше того я спеціально роблю зауваження, коли можу помилятись оскільки переслідую мету вияснити перш за все для себе суть порушеного тут питання бо воно має для мене практичне значення...

Я не переслідував мету щоб моя писанина викликала у когось негативні емоції. Я проти емоційного сприйняття даного матеріалу тому, що у своїй основі не взявши під контроль ці власні відчуття дуже важко встановити фактичні дані на підставі яких можна би було дійти до якихсь позитивних результатів по даному питанню, інакше воно перетвориться на безпредметну болтовню... що називається почесати язик... В такому випадку краше піти зробити якусь добру справу в реалі...

Повідомлення відредагував 100000: 20.03.2008 – 18:47

• 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 19:13

Перегляд допису100000 (20.03.2008 18:44) писав:

Весь прикол в тому, що незалежно у які відносини і з ким вступає людина вона завжди залишається людиною, а це повинно би означати, що в кожен окремий момент вона перебуває у певному психологічному стані незалежно як ми до цього відносимось і яким словом називаємо. Чи не є дивним той факт, що коли канкрєтно дістати того хто нас дійсно любить він не зразу але через деякий час все рівно прийде до висновку, що розривати відносини все ж немає потреби... це як то кажуть посварились, погарячкували і досить. Чому такі речі рідко відбуваються за умов коли немає любові?
А можна по-єврейскому - запитанням на запитання відповісти? Чому ж тоді у світі немає всеоб"єнуючої любові? Чому немає терпіння людей одне до одного? Та мабуть тому, що є таке поняття, як антонім: кохання - ненависть, дружба - ворожість, терпіння - нетерпіння, сприйняття - несприйняття і т.д. Ти запитуєш, чому люди при відсутності любові розстаються? Так тому, що зникає те, що єднало їх (нехай то і не велике і чисте кохання), або приходить усвідомлення того, що спільного між ними й не було. Ми живемо лише один раз, тоді навіщо тратити такий час на людину, яка тобі чужа і нецікава? З іншого боку: навіщо втрачати людину, яка для тебе щось означає (це я щодо назви теми)?
  • 0

#48 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 20.03.2008 – 19:26

Перегляд дописуОлеська (20.03.2008 18:13) писав:

А можна по-єврейскому - запитанням на запитання відповісти? Чому ж тоді у світі немає всеоб"єнуючої любові? Чому немає терпіння людей одне до одного? Та мабуть тому, що є таке поняття, як антонім: кохання - ненависть, дружба - ворожість, терпіння - нетерпіння, сприйняття - несприйняття і т.д. Ти запитуєш, чому люди при відсутності любові розстаються? Так тому, що зникає те, що єднало їх (нехай то і не велике і чисте кохання), або приходить усвідомлення того, що спільного між ними й не було. Ми живемо лише один раз, тоді навіщо тратити такий час на людину, яка тобі чужа і нецікава? З іншого боку: навіщо втрачати людину, яка для тебе щось означає (це я щодо назви теми)?
може дивно прозвучить, особливо, якщо це скажу я, але в почуттях нема або тільки чорного, або тільки білого. that's it
  • 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 19:39

Перегляд дописучорно-біла (20.03.2008 19:26) писав:

може дивно прозвучить, особливо, якщо це скажу я, але в почуттях нема або тільки чорного, або тільки білого. that's it
Тобто немає таких понять, як чорне і біле? Дійсно, від тебе це дивно звучить... Виходячи з цього, немає й кохання чи ненависті в країніх вираженнях? Ти, мабуть, мала на увазі, що не лише є чорне і біле, - тоді погоджуюсь. Але ж те саме і почуттями: в когось вони яскраво горять, а в когось лише тліють - то залежить від темпераменту людини, характеру, від сприйняття людиною світу.

П.С. Сперечаюсь в темі лише, щоби підняти репутацію Стотисячному. Стотисячний, з тебе могорич.)
  • 0

#50 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 20.03.2008 – 20:36

Стосовно цієї теми то сам мав "приємний" досвід розтавання-сходин-розтавання..............
То є природній процес по суті.............такий собі "природній відбір", адже людині властиво помилятися. І вчасно виправити то є цілком нормальним явищем............... кажу то як "розлученець". То варто зробити навіть заради дітей. Але для чого ворогувати.........
Згоден з пані Олеською - не має нічого повніст"ю-остоточно "чорного" чи "білого". Згодом ці "кольори" мають властивість змінюватись.
Коли я розлучався (ініціатором виступив я) - то запропонував "залишитись друзями"............ чого тільки не вислухав про себе. Сварки, дуття губ, щік..... і інших "понтових" частин тіла............ рвання позовних заяв, привселюдні скандали і істерики............. з рештою сказав - коли дійдеш до цього сама то домовимось..... Через 3 роки все сталось само собою........ документи на розлучення подала вже сама "екс-дружина". І все пройшло тихо....і навіть якось "весело" (в суді, доки чекали розгляду справи, торочили один-одному анекдоти і так реготали, що секретар не могла повірити, що то саме ми розлучаємось). По взаємній згоді.
Тепер "залишились друзями"..... в кожного своє життя.........немає колишніх "образ". Бо насправді - поєднує нас не лише спільна дитина, але і розуміння того, що колись ми таки були РАЗОМ........ і мабуть не просто так.......

П.С.: Доречі - нещодавно моя екс народила дитину від нового чоловіка. Щиро радів за них......і бажаю лише всього найкращого їй і її обранцю (бо тепер частково і він приймає участь у вихованні МОГО сина). Ну а дитинці звичайно здоров"ячка.......... най росте на радість мамі...........

Повідомлення відредагував bendera.UA: 20.03.2008 – 20:39

• 0

#51 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.03.2008 – 20:46

Перегляд дописуbendera.UA (20.03.2008 20:36) писав:

Стосовно цієї теми то сам мав "приємний" досвід розтавання-сходин-розтавання..............
То є природній процес по суті.............такий собі "природній відбір", адже людині властиво помилятися. І вчасно виправити то є цілком нормальним явищем............... кажу то як "розлученець". То варто зробити навіть заради дітей. Але для чого ворогувати.........
Згоден з пані Олеською - не має нічого повніст"ю-остоточно "чорного" чи "білого". Згодом ці "кольори" мають властивість змінюватись.
Коли я розлучався (ініціатором виступив я) - то запропонував "залишитись друзями"............ чого тільки не вислухав про себе. Сварки, дуття губ, щік..... і інших "понтових" частин тіла............ рвання позовних заяв, привселюдні скандали і істерики............. з рештою сказав - коли дійдеш до цього сама то домовимось..... Через 3 роки все сталось само собою........ документи на розлучення подала вже сама "екс-дружина". І все пройшло тихо....і навіть якось "весело" (в суді, доки чекали розгляду справи, торочили один-одному анекдоти і так реготали, що секретар не могла повірити, що то саме ми розлучаємось). По взаємній згоді.
Тепер "залишились друзями"..... в кожного своє життя.........немає колишніх "образ". Бо насправді - поєднує нас не лише спільна дитина, але і розуміння того, що колись ми таки були РАЗОМ........ і мабуть не просто так.......

П.С.: Доречі - нещодавно моя екс народила дитину від нового чоловіка. Щиро радів за них......і бажаю лише всього найкращого їй і її обранцю (бо тепер частково і він приймає участь у вихованні МОГО сина). Ну а дитинці звичайно здоров"ячка.......... най росте на радість мамі...........
Прекрасне розставання. Всі би так і проблем не було б ні у дорослих, ні у дітей. Ти справжній буддист :rolleyes:
  • 0

#52 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 20.03.2008 – 20:52

З приводу буддиста - то я б так не сказав................ але ЛЮДИНОЮ варто залишатись не залежно від конфесії і віросповідування. То є моя особиста точка зору......... так вже мамця з татом виховали)))))))))
  • 0

#53 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 21:23

Перегляд дописуОлеська (20.03.2008 18:39) писав:

Тобто немає таких понять, як чорне і біле? Дійсно, від тебе це дивно звучить... Виходячи з цього, немає й кохання чи ненависті в країніх вираженнях? Ти, мабуть, мала на увазі, що не лише є чорне і біле, - тоді погоджуюсь. Але ж те саме і почуттями: в когось вони яскраво горять, а в когось лише тліють - то залежить від темпераменту людини, характеру, від сприйняття людиною світу.

П.С. Сперечаюсь в темі лише, щоби підняти репутацію Стотисячному. Стотисячний, з тебе могорич.)
ти якось описуєш почуття, як одну річ і крапка. В тій же любові(коханні) намішано купа всього, от тому і кажу, що не буває все досконало. Тому якось дивно все ділити на крайнощі і давати якісь визначення.
Я взагалі кохання не розцінюю, як вогонь, бо якщо так вдуматись, не можливо постійно "горіти", і не тому, що зникають почуття, а тому, що просто знаходиш якусь рівновагу, і тобою не кидає в різні сторони. А щодо ненависті, то я взагалі мовчу. Якщо людина відчувала коли-небудь кохання, то їй просто не захочеться, і навіть не зможеться опускатись так низько і аж ненавидіти, навіть, якщо їй зробили боляче. Який сенс у цьому?
щодо "розійтись друзями", я думаю це можливо, тільки якщо двоє людей в кінечному результаті зрозуміли, що вони не можуть доповнювати одне одного. Хоча тут ще треба зрозуміти, що ж воно таке та "дружба"
  • 0

#54 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 21:45

Перегляд дописучорно-біла (20.03.2008 21:23) писав:

ти якось описуєш почуття, як одну річ і крапка. В тій же любові(коханні) намішано купа всього, от тому і кажу, що не буває все досконало. Тому якось дивно все ділити на крайнощі і давати якісь визначення.
Я взагалі кохання не розцінюю, як вогонь, бо якщо так вдуматись, не можливо постійно "горіти", і не тому, що зникають почуття, а тому, що просто знаходиш якусь рівновагу, і тобою не кидає в різні сторони. А щодо ненависті, то я взагалі мовчу. Якщо людина відчувала коли-небудь кохання, то їй просто не захочеться, і навіть не зможеться опускатись так низько і аж ненавидіти, навіть, якщо їй зробили боляче. Який сенс у цьому?
щодо "розійтись друзями", я думаю це можливо, тільки якщо двоє людей в кінечному результаті зрозуміли, що вони не можуть доповнювати одне одного. Хоча тут ще треба зрозуміти, що ж воно таке та "дружба"
Перепрошую, перечитай уважніше попередні пости. Бо зокрема мене ти читала неуважно.
  • 0

#55 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 22:10

Олеська . Зокрема тебе я читала не тільки в цій темі, і мені здається, що принаймі частинку твого життєвого кредо я зрозуміла
  • 0

#56 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 22:17

Перегляд дописучорно-біла (20.03.2008 22:10) писав:

Олеська . Зокрема тебе я читала не тільки в цій темі, і мені здається, що принаймі частинку твого життєвого кредо я зрозуміла
Так в чому суть дискусії?

Люди різні, відповідно й ставлення кожного з нас до життя, до людей, бачення свого майбутнього та стосунків з іншими теж різне. В мене - чорно-біле, в тебе - кольорове, - і це нормально. Я ціную людей, навіть ворогів, боюсь втрачати когось. І таке ставлення в мене не лише до людей. Не вмію легко викидувати когось на смітник, а хтось може - це життя...
  • 0

#57 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2008 – 23:08

100000, раз вже все так запущено, то пиши заплутано:rolleyes:
  • 0

#58 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 20.03.2008 – 23:48

Перегляд дописуОлеська (17.03.2008 13:17) писав:

Напевно мало не кожен з нас в стосунках зіштовхувався із такою розв"язкою стосунків. Чи нам казали ту фразу, чи ми казали, - в результаті чомусь друзями одне одному не стаємо.
Неодноразово дивувалась агресивній реакції хлопців на ту фразу. І от мені цікаво стало: чи однаково реагують дівчата і хлопці на таку пропозицію?

Прошу ділитись "досвідом".
у мене з’явився інший хлопець і я його дуже люблю, це справжнє кохання, тому давай залишимося друзями
....наче все до цього було несправжнє, почуття награні, а я – дибіл... :rolleyes:
  • 0

#59 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 21.03.2008 – 11:50

Перегляд дописуОлеська (20.03.2008 19:39) писав:

Мабуть ватро почати із того, що через відсутність зокрема у мене та і мабуть у більшості у із нас більш менш цілісного уявлення про справжній механізм того що ми називаємо свідомість і місце в ній самої людини, її зв’язків із енергоінформаційними системами навколишнього середовища, тощо ми не можемо знайти правильний підхід до того щоб навіть виявити вигідність для всіх такої всеоб’єднюючої любові, в іншому випадку то може стати банальним нав’язуванням якоїсь ідеології, що діаметрально протилежне тому про що ми намагаємось говорити.

Парність або точніше принцип парності який можна спостерігати в організації нашого світу дає нам розуміння дуже багатьох речей. Хочу звернути увагу, що деякі поняття ми паруємо неправильно, і це в корені створює відповідні глюки при прийнятті нами ключових рішень. Можливо я говорю неправильно в самій основі, але якщо розглядати любов, як фундамент для кохання, то що є фундаментом для ненависті? Для себе я поки що не знайшов відповіді і це є певним розривом і причиною для багатьох коливань при прийнятті відповідних рішень. Якщо детального говорити про любов і його антонім то виявляється, що антонімом любові є не ненависть, а страх. Це перевертає з ніг на голову дуже багато із того що уже давно стало догмами і тим над чим здавалось би не варто задумуватись. Звідси треба починати говорити про почуття інакше ми так і блукатимемо постійно вислуховуючи банальне „давай залишимось друзями”. Якщо позбутись від страху до того, що провокує ненависть замінивши його на любов, підсвідомість автоматично перелаштовує нашу свідомість на рух вперед з мінімальною кількістю перешкод.

Практично це можна і варто робити однак дуже важливим глядіти дальше тієї ненависті тому, що вона є похідною від страху тобто це захисна система певного комплексу. Це важко зрозуміти тому хто звик думати догматично оскільки у нашій свідомості відсутні механізми обробки таких понять і інформаційних структур, вони здаються парадоксами, яких не може існувати взагалі. Чому так? Квантова психологія звинувачує в цьому Арістотеля а точніше його логіку де третього варіанту не існує, що ми запрограмовані думати поняттями так або ні, що дуже обмежує наше сприйняття. Між „так” і „ні” повинно існувати поняття „невизначено” на території якого можна творити чудеса )))))

Перегляд дописуVepr (20.03.2008 23:48) писав:

у мене з’явився інший хлопець і я його дуже люблю, це справжнє кохання, тому давай залишимося друзями
....наче все до цього було несправжнє, почуття награні, а я – дибіл... :gryzin:

б.................. .....................л................ ..........................я................... .......................д............... ...............ь
:angry1:
не обов'язково... можливо ти Людина, яка зробила велику справу для іншої Людини відкривши їй можливість бачити прекрасне.

Перегляд дописуОлеська (20.03.2008 22:17) писав:

Так в чому суть дискусії?

Люди різні, відповідно й ставлення кожного з нас до життя, до людей, бачення свого майбутнього та стосунків з іншими теж різне. В мене - чорно-біле, в тебе - кольорове, - і це нормально. Я ціную людей, навіть ворогів, боюсь втрачати когось. І таке ставлення в мене не лише до людей. Не вмію легко викидувати когось на смітник, а хтось може - це життя...
Зараз вивчається така штука як множинність людського "Я". Може хто в курсі... "Бог створив людину по своїй подобі". Так от... значить результати наукових досліджень допускають існування в одній людині багатьох "Я", які використовують одну свідомість але при перключенні з одного на інше використовуються різні бази знань чи то пам'яті. Це пояснює різність поведінки людини при входженні нею у відповідну роль... разом із тим існує інформація про те що свідомість кожної людини підключена до ізоморфогенетичного поля чи іншими словами іншої вищої свідомості для якої кожна людина являється також окремим "Я" тобто прослідковується ієрархія... Цікава штука виходить якщо задати питання чи є потреба у взаємній любові однієї людини до іншої і навіщо? )))

вибачайте за орфографію...

Повідомлення відредагував 100000: 21.03.2008 – 11:54

• 0

#60 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.03.2008 – 13:19

Перегляд допису100000 (21.03.2008 11:50) писав:

Зараз вивчається така штука як множинність людського "Я". Може хто в курсі... "Бог створив людину по своїй подобі". Так от... значить результати наукових досліджень допускають існування в одній людині багатьох "Я", які використовують одну свідомість але при перключенні з одного на інше використовуються різні бази знань чи то пам'яті. Це пояснює різність поведінки людини при входженні нею у відповідну роль... разом із тим існує інформація про те що свідомість кожної людини підключена до ізоморфогенетичного поля чи іншими словами іншої вищої свідомості для якої кожна людина являється також окремим "Я" тобто прослідковується ієрархія... Цікава штука виходить якщо задати питання чи є потреба у взаємній любові однієї людини до іншої і навіщо? )))

вибачайте за орфографію...
Множинність Я - це ознаки шизофренії.
А от про різний величезний досвід, накоплений окремо взятою людиною за багато своїх різних перевтілень, через які вона пройшла і в людському тілі і не тільки в людському, - то тема не нова, хоча від цього не стала менш цікавою. :angry1:

Перегляд дописуSotnik (18.03.2008 16:18) писав:

Ніхто не стає другом жінці, якщо може бути її коханцем. Оноре де Бальзак :gryzin:
Це за умови, що ЯКЩО МОЖЕ БУТИ, а якщо ні? ;)

Повідомлення відредагував Лєна ДАД: 21.03.2008 – 13:20

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних