Перейти до вмісту

"Давай залишимось друзями"

Повідомлень в темі: 276

#261 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 28.03.2010 – 14:55

Перегляд дописуКароока (28.03.2010 13:50) писав:

та нє, не могла я його випередити бо
я точно знаю шо я йому подобаюсь

Ну, а він повівся нестандартно. Від людини, якій хтось подобається, автоматично очікують, що вона бігатиме, проситиме... Люди люблять ігри, та не всі. От ти йому сказала: залишимося друзями, він і сприйняв все прямо - як вираження твого бажання. А про свої промовчав.

А питання "чому" не поставив, бо в такій ситуації то очевидно: значить, він тобі недостатньо подобається. Навіщо йому напрошуватися на пряму неприємну відповідь?
  • 0

#262 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 28.03.2010 – 15:02

Перегляд дописуBlek (25.02.2010 18:33) писав:

Народ всім привіт)
Дуже прошу допоможіть.....
Зустрічався з дівчиною,коли розходились сказав давай залишемося друзями.....був дурний думав,що так збережу кохання....вже пройшло 7 місяців ми найкращі друзі....але мені дуже важко з нею дружити..

Це лікується. З часом. Коли порозумнішаєш. Не розпускай соплі. І не шукай помічників, щоб тобі їх хтось витирав.
Мусиш сам.

Цитата

вона мене просто мучить але для неї я дуже дорогий,хоча вона мене кинула....

Шось ти ціну неправильно склав. Яка ж дурепа кидає те, що їй дороге ?

Цитата

..хочу щоб наша дружба припинилась..а як це зробити не знаю....підкажіть....?

Підказую. Нічого ти не хочеш припиняти. Посюсюкать ти хочеш. Мужчина, який щось хоче припинити - ПРИПИНЯЄ.

Цитата

І ще вона каже,що закінче життя самогубством якщо я її кину....я цього боюсь...не хочу брати гріх на душу
.....

А ти не бійся. Намасти при нагоді мотузку милом і дай їй, щоб пересвідчитись, як тонко вона тобі бреше.

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.03.2010 – 15:03

• 0

#263 Кароока

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.03.2010 – 15:38

Перегляд дописуTwinkle (28.03.2010 15:55) писав:

Ну, а він повівся нестандартно. Від людини, якій хтось подобається, автоматично очікують, що вона бігатиме, проситиме... Люди люблять ігри, та не всі. От ти йому сказала: залишимося друзями, він і сприйняв все прямо - як вираження твого бажання. А про свої промовчав.

А питання "чому" не поставив, бо в такій ситуації то очевидно: значить, він тобі недостатньо подобається. Навіщо йому напрошуватися на пряму неприємну відповідь?
)))
логічно
шось я протупила
  • 0

#264 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.03.2010 – 16:38

якшо було справді кохання, то залишаються "друзями", бо не вистачає духу відпустити людину.
  • 0

#265 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 13:44

...нічого ніде не залишається. Все на протязі відповідних періодів часу змінюється відповідно до того, із чим ми ще не навчились боротись, а тому стверджувати що хтось кимсь десь залишився можна хіба, що в той конкретний момент. А пройде один-другий день той все завалиться в як хата в діда Федора. Але чисто по-людськи, жити то не тільки змінюватись,а й залишатись собою ))) ...отак.
  • 0

#266 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 08.07.2010 – 01:15

Давай залишимось ворогами!
  • 0

#267 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 01:17

тема перегукується з темою "дружній секс"
  • 0

#268 jellycrocodile

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:яуловенд

Відправлено 16.07.2010 – 16:16

вважаю якщо було кохання то не варто паскудити його дружбою..
ви вже ніколи не будете друзями ..

тем паче бува таке що людина яку ти кохав більше аніж будь кого у цьому світі в одну мить може перетворитися в найчужішу людину для тебе аніж будь хто в світі..(
  • 0

#269 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.07.2010 – 20:47

Перегляд дописуjellycrocodile (16.07.2010 17:16) писав:

вважаю якщо було кохання то не варто паскудити його дружбою..
ви вже ніколи не будете друзями ..
То як для кого. Для мене дружба стоїть на набагато вищому шаблі стосунків, аніж кохання. Тому для мене така пропозиція дається не так легко і не варто сприймати як образу.
  • 0

#270 jellycrocodile

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:яуловенд

Відправлено 16.07.2010 – 20:52

Перегляд дописуОлеська (16.07.2010 21:47) писав:

То як для кого. Для мене дружба стоїть на набагато вищому шаблі стосунків, аніж кохання. Тому для мене така пропозиція дається не так легко і не варто сприймати як образу.
чого ж ображатись?))
майже у всіх різні думки..=)
  • 0

#271 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 22.07.2010 – 20:05

Я думаю пропозиція: «Давай залишимося друзями» це цілком нормальна і логічна пропозиція. Всі люди пробують знайти своє кохання і це нормально і чому, як що не склалося кохання то потрібно ставати обов’язково ворогами чи просто тікати один від одного і не розмовляти? Ми ж щойно намагалися кохати одне одного і тут раптом ворожнеча. Як можна вороже ставитися до людини, до якої в тебе світлі почуття, яку ти кохаєш. Як що ти насправді кохаєш ту людину то радітимеш за неї що вона знайшла своє кохання і що їй добре. Взагалі то на перший погляд ніби мотив для ворожого ставлення дійсно є. Бачите мене не кохають, а кохають когось іншого, виявляється є хтось кращий за мене, мене покинули, ах як це болісно усвідомити, моє ЕГО аж скиглить від болю. Тобто проблема лише у власному егоїзмі. Як що людина не егоїст то вона цілком спокійно поставиться до пропозиції: «Давай залишимося друзями». Скажу з власного досвіду. Мені робили такі пропозиції і я робив такі пропозиції, і ми і досі нормально спілкуємося, ніякої ворожнечі і злоби. Скажу навіть більше. Бувають такі дні (як правило це якісь там свята, коли збираємося разом, бо так не часто бачимося) так от ці дні іноді навіть можуть завершитися сексом. І до чого тут ворожнеча?) Воно якось само собою стається, не знаю, очевидно надто багато було приємних моментів в минулих стосунках і коли починаємо згадувати то якось воно так…)
  • 0

#272 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 14:05

Перегляд дописузмій (22.07.2010 21:05) писав:

Скажу навіть більше. Бувають такі дні (як правило це якісь там свята, коли збираємося разом, бо так не часто бачимося) так от ці дні іноді навіть можуть завершитися сексом. І до чого тут ворожнеча?) Воно якось само собою стається, не знаю, очевидно надто багато було приємних моментів в минулих стосунках і коли починаємо згадувати то якось воно так…)

O tempora, o mores
  • 0

#273 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 23.07.2010 – 14:11

Перегляд дописуTwinkle (23.07.2010 15:05) писав:

O tempora, o mores

Нормальні mores, цілком сучасні, в дусі "позитивного ставлення до життя".
  • 0

#274 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.07.2010 – 16:19

Перегляд дописуTwinkle (23.07.2010 15:05) писав:

O tempora, o mores

не заздри!
  • 0

#275 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 26.07.2010 – 12:49

Тьху, а нафіга вам колишні-друзі. З точки зору хлопців: чи потрібні вам дівчата, що будуть вам дзвонити-радитися, підсідати на вуха, ти їм завжди щось винен "по дружбі". Краще взагалі не бачитись(по можливості)
  • 0

#276 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 26.07.2010 – 13:23

Перегляд дописуІвгєша (26.07.2010 13:49) писав:

Тьху, а нафіга вам колишні-друзі. З точки зору хлопців: чи потрібні вам дівчата, що будуть вам дзвонити-радитися, підсідати на вуха, ти їм завжди щось винен "по дружбі". Краще взагалі не бачитись(по можливості)

І знову обмеженість: а чому тільки дівчата? Колишні хлопці-друзі теж можуть добряче дівчині на вуха підсісти.
  • 0

#277 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 26.07.2010 – 14:46

Цитата

І знову обмеженість: а чому тільки дівчата? Колишні хлопці-друзі теж можуть добряче дівчині на вуха підсісти.

Нє, я просто за дівчат певно говорити не можу))) А з тобою цілком згоден, коли вже така точка зору прозвучала.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua