Перейти до вмісту

"Давай залишимось друзями"

Повідомлень в темі: 276

#221 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 27.01.2010 – 01:58

Які друзі? Про що йде мова? А що про таких друзів будуть думати кохані? Особисто я була б проти дружніх відносин мого коханого з колишньою. Чому на дане запитання всі думають тільки про себе, а якже ваші другі половинки? Хоча,якщо розійшлися і у вас нікого немає то звісно можна і зізвонюватися, і зустрічатися. Але якщо зявилася кохана людина, то насамперед не гарно перед нею. Хіба ж не так?
  • 0

#222 irysia

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.02.2010 – 16:24

Люди поможіть!я не впевнена,шо це шо я буду писати відноситься до цієї теми...тому вибачте...але допомога потрібна..

у мене були стосунки з хлопцем....все було чудово..романтика,нічний Високий замок,кафе ,поцілунки..
але була одна проблема,його колишня,до якої я сильно ревнувала...але друзі мене запевняли,шо це безглуздо і він більше до неї не повернеться...тому я заспокоїлась..
потім я замітила,шо він дуже мовчазний...ніколи нічого не розказував,нічого не питався....у нього все було на показ...і це мене бісило... я говорила з ним на цю тему,і він обіцяв шо зміниться...але змін не було...і мене дістала та байдужість...і я хотіла його кинути,але ніяк не наважувалась...а він наважився...я думала,якшо кину його,то не буду жаліти,але вийшло все навпаки...я плакала,кожного дня...з"явилось багато проблем....він обіцяв шо ми будемо друзями,шо ми будемо спілкуватись...але в школі він проходить повз мене ніби ми незнайомі...ше інколи видавить себе це не щире"ПРИВІТ"...мені дуже боляче,адже з самого початку я не хотіла тих стосунків,бо вони починались на п"яну голову..)але він казав шо ми жаліти не будемо...і я повірила,як наївна дурочка...і два дні як ми розійшлись,а він почав зустрічатись зі своєю колишньою...і знов її кинув...він грається з людськими почуттями...не знаю,що я хочу від вас почути,можливо порад,а можливо шоб хтось сказав"Дура,він того не вартий!забудь його".....
  • 0

#223 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.02.2010 – 19:14

Перегляд дописуirysia (2.02.2010 16:24) писав:

Люди поможіть!я не впевнена,шо це шо я буду писати відноситься до цієї теми...тому вибачте...але допомога потрібна..
з самого початку я не хотіла тих стосунків,бо вони починались на п"яну голову..будемо...і я повірила,як наївна

На пяну голову, якщо у вас таке буває, варто просто спати. Але це лише моя субєктивна думка людини, яка байдужа до алкоголю.
В народі кажуть клин клином вибивають. Я цю народну технологію пару раз застосував у житті. Зробив висновок
що то найкраще лікарство. Потрібно змінити домінанту. Акцент. Як саме? Для цього потрібно знати конкретну ситуацію.
В кожного вона неповторна і потребує творчого підходу. Сприйміть це як пробу на міцність. Знайдіть людину, яка
вас вислухає. Якщо не знайдете. Візьміть пару листків паперу, пару ручок і починайте всі свої роблеми переносити
на папір. Пишіть все. Кажуть папір витримає все. Коли будуть хвилини замішання, не будете знати шо писати далі.Не пишіть. Починайте читати. Краще вголос. Захочеться писати пишіть далі. І так до тих пір , поки не зявиться душевний спокій. Хочете, пишіть мені в приватну скриньку, обовязково відповім. Напишу те, про що не варто говорити на людях.
Успіхів. Як казав великий...ніби Соломон...і це мине...
  • 0

#224 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.02.2010 – 19:21

Перегляд дописуirysia (2.02.2010 17:24) писав:

не знаю,що я хочу від вас почути,можливо порад,а можливо шоб хтось сказав"Дура,він того не вартий!забудь його".....
"Дураненька,він того не вартий!забудь його"(с)
  • 0

#225 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.02.2010 – 19:32

Перегляд дописуПастух (2.02.2010 19:14) писав:

На пяну голову, якщо у вас таке буває, варто просто спати.
Ееее! Ви що?! То ж школярка. Дитина ще поки що живе мріями, тож нехай собі помріє. "Просто спати" - це вже для доросліших.)
  • 0

#226 irysia

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 20:23

Перегляд дописуОлеська (2.02.2010 19:32) писав:

Ееее! Ви що?! То ж школярка. Дитина ще поки що живе мріями, тож нехай собі помріє. "Просто спати" - це вже для доросліших.)
я знаю шо школярка!але невже у школярів не буває проблем?дуже важко жити мріями,а потім в них розчаровуватись...і я мріями не живу...на жаль...)
  • 0

#227 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 20:46

Перегляд дописуirysia (2.02.2010 20:23) писав:

я знаю шо школярка!але невже у школярів не буває проблем?дуже важко жити мріями,а потім в них розчаровуватись...і я мріями не живу...на жаль...)
ліпше, щоби в школярів не було проблем.)
Але я не про те. Тут порадили "просто спати". Не думаю, що то найкраща порада школярці. Я не моралістка, але все ж в такому віці суто задовільняти власні фізіологічні потреби (я про секс) ще ніби рано.
  • 0

#228 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 20:51

Перегляд дописуОлеська (2.02.2010 21:46) писав:

Але я не про те. Тут порадили "просто спати". Не думаю, що то найкраща порада школярці. Я не моралістка, але все ж в такому віці суто задовільняти власні фізіологічні потреби (я про секс) ще ніби рано.
Лесю, ти, здається, не правильно зрозуміла фразу.. Малось на увазі, що на п"яну голову добре тільки спати (сон), а не секс
  • 0

#229 irysia

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 20:57

Перегляд дописуОлеська (2.02.2010 20:46) писав:

на п"яну голову,я мала на увазі ,ми почали зустрічатись...і дальше поцілунків не дойшло...і я тому безмежно рада...
  • 0

#230 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 20:59

Перегляд дописуirysia (2.02.2010 21:57) писав:

на п"яну голову,я мала на увазі ,ми почали зустрічатись...і дальше поцілунків не дойшло...і я тому безмежно рада...
Справді є чому радіти.. По-перше, було б ще важче, а по-друге, не варто так бігом спішити це робити..
  • 0

#231 irysia

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 21:05

Перегляд дописуВакуОлька (2.02.2010 20:59) писав:

Справді є чому радіти.. По-перше, було б ще важче, а по-друге, не варто так бігом спішити це робити..
я також тим пишаюсь...)просто важко було пережити його байдужість...можливо я драматизую ситуацію,але...
  • 0

#232 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 21:06

Перегляд дописуВакуОлька (2.02.2010 20:51) писав:

Лесю, ти, здається, не правильно зрозуміла фразу.. Малось на увазі, що на п"яну голову добре тільки спати (сон), а не секс
Та якби то...)))

Перегляд дописуirysia (2.02.2010 20:57) писав:

Це добре. І не спіши. Сама зрозумієш, коли прийде час.)
А щодо хлопця, то немає чого переживати. Вибрати завжди встигнеш, головне пам"ятати, що для тебе в стосунках головне це ти, а все інше додастся.)
  • 0

#233 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 21:12

Перегляд дописуirysia (2.02.2010 22:05) писав:

я також тим пишаюсь...)просто важко було пережити його байдужість...можливо я драматизую ситуацію,але...
Байдужість завжди важко пережити від кого б це не було... Повір..

Якщо чесно, драматизуєш.. Але це нормально.. Колись в схожій ситуації тиждень їсти не могла... То перейде... Просто будеш потім це згадувати як ситуацію, яка тебе чогось навчила.. І не здивуюсь, якщо з усмішкою згадувати будеш..

Перегляд дописуОлеська (2.02.2010 22:06) писав:

Та якби то...)))
прийдуть - розсудять:)
  • 0

#234 irysia

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 21:25

Перегляд дописуВакуОлька (2.02.2010 21:12) писав:

Байдужість завжди важко пережити від кого б це не було... Повір..

Якщо чесно, драматизуєш.. Але це нормально.. Колись в схожій ситуації тиждень їсти не могла... То перейде... Просто будеш потім це згадувати як ситуацію, яка тебе чогось навчила.. І не здивуюсь, якщо з усмішкою згадувати будеш..

прийдуть - розсудять:)
дійсно,мене та ситуація багато чого навчила...Хоча ше поки шо важко...Але я вдячна друзям і батькам,які не залишили мене тоді...і помагали..(Хоч батьки про це нічого не знали)...

Найбільше мене розчаровує в поведінці дорослих те,шо вони думають,що у підлітків немає проблем...Якраз навпаки -у такий період їх найбільше...Я розумію,шо вони хочуть нас вбрегти...але інколи ми повинні вчитись і на власних помилках...
  • 0

#235 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 21:30

Перегляд дописуirysia (2.02.2010 21:25) писав:

Найбільше мене розчаровує в поведінці дорослих те,шо вони думають,що у підлітків немає проблем...Якраз навпаки -у такий період їх найбільше...Я розумію,шо вони хочуть нас вбрегти...але інколи ми повинні вчитись і на власних помилках...
Ти просто забуваєш, що дорослі теж колись були підлітками і теж переживали всі ті "проблеми", тому і мають з чим порівняти.
А от з Вакуолькою погоджуюсь, що підлітки схильні драматизувати все. Кинув хлопець? Так плюнь на нього. Їх ще на твій вік вистачить перебирати.)
  • 0

#236 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 22:31

Про проблему батьків і дітей говоримо в іншій темі. Офтоп видалено.
  • 0

#237 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 17.02.2010 – 03:41

виявляється ця фраза є мало не фатальною для деяких дівчат... мдаа, чому?
ще й друг сказав що в деяких випадках, де цю фразу використовують, слово "дружба" взагалі небезпечне для дівочого вуха... хммм...
  • 0

#238 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 17.02.2010 – 03:47

Перегляд дописуAmarok (17.02.2010 03:41) писав:

ще й друг сказав що в деяких випадках, де цю фразу використовують, слово "дружба" взагалі небезпечне для дівочого вуха... хммм...
бо коли вони кажуть, це нормально, а коли їм-то облом!
  • 0

#239 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 17.02.2010 – 07:48

Перегляд дописуAmarok (17.02.2010 03:41) писав:

ці дівчата - такі фаталістки...))) Нагадаю: "Шлях до жінки лежить через вуха.")

Перегляд дописуШАХІСТ (17.02.2010 03:47) писав:

бо коли вони кажуть, це нормально, а коли їм-то облом!
так само, як і для чоловіків.) Людина за природою своєю (виключаю хіба мазохізм) не любить бути переможеною.
  • 0

#240 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2010 – 09:02

Перегляд дописуОлеська (17.02.2010 07:48) писав:

ці дівчата - такі фаталістки...))) Нагадаю: "Шлях до жінки лежить через вуха.")

так само, як і для чоловіків.) Людина за природою своєю (виключаю хіба мазохізм) не любить бути переможеною.
Взагалі-то 'Жінка любить вухами' :happytwo:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних