Перейти до вмісту

"Давай залишимось друзями"

Повідомлень в темі: 276

#201 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 19.08.2009 – 08:18

Перегляд дописуЛілу (16.08.2009 18:52) писав:

Говорила цю фразу, кожному своєму колишньому - не хочуть вони зі мною дружити, кажуть що їм важко.
Само собою, якщо хочеш - поясню чому саме вони так роблять...
  • 0

#202 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 19.08.2009 – 10:12

Перегляд дописуMiguel (19.08.2009 08:18) писав:

Само собою, якщо хочеш - поясню чому саме вони так роблять...
Поясніть будь - ласка. Нє, ну зрозуміло що якщо ти зустрічаєшся з хлопцем місяцями - роками, що від того важко відвикнути. Але ви ж зустрічались досить довго, багато спілкувались, багато дізнались один про одного, чому не можна продовжити спілкування, тільки спілкування. Я не кажу про те що кожного дня бачитись, або телефонувати один одному, але ж можна раз в місяць зустрітись і поговорити як справи, або хоча привітатися при зустрічі, а не робити вигляд що нічого не було.
  • 0

#203 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 19.08.2009 – 10:41

Перегляд дописуЛілу (19.08.2009 11:12) писав:

Поясніть будь - ласка. Нє, ну зрозуміло що якщо ти зустрічаєшся з хлопцем місяцями - роками, що від того важко відвикнути. Але ви ж зустрічались досить довго, багато спілкувались, багато дізнались один про одного, чому не можна продовжити спілкування, тільки спілкування. Я не кажу про те що кожного дня бачитись, або телефонувати один одному, але ж можна раз в місяць зустрітись і поговорити як справи, або хоча привітатися при зустрічі, а не робити вигляд що нічого не було.
Ти сама писала, що питала своїх колишніх про це - вони відповіли, що "їм важко". Це все і повністю пояснює - спілкування з тобою, тим паче зутсріч тет - а - тет чи в компанії викликають смуток за колишніми почуттями і тим, що між вами було, колишній партнер почуває себе не комфортно, тож для чого себе мучити? Хтось мав до тебе почуття, а почуття ніколи безслідно не зникають - від них завжди залишається осад, спогади, пам'ять нікому не зітреш. Я не розумію, чому в даній ситуації хтось бачить проблему? Між вами були серйозні і тривалі стосунки, ви мали почуття, звикли один до одного, всім ділилися, а тут раз і все закінчилося - шок, переживання через розрив, можлива депресія, для чого себе ще мучити зустрічами чи дзвінками? Ну не бачить колишній партнер в тобі друга, він хоче або колишніх почуттів або взагалі не бачити тебе, щоб уникнути психологічного дискомфорту і правильно робить, на мою думку. Життя і так важке, для чого займатися самокатуванням? Знаю хлопців і дівчат, які після навіть випадкових зустрічей із своїми колишніми ще тиждень сушили собі голову питаннями "а може б ми тоді помирилися, якщо б я зробив/зробила так чи сказав/скзала так, а може я такої/такого не знайду, а може це була моя доля, а може спробувати до неї/него подзвонити і т.д.) Для чого то все, якщо почуттів вже не повернути? Це абсолютно не потрібно. Колишній/колишня так і на все життя будуть колишнім чи колишньою.
  • 0

#204 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 19.08.2009 – 14:33

для чого спілкування? це - боляче.

я спілкуюсь з хлопцями, але через дуже великий проміжок часу, коли все перегорить і переболить
  • 0

#205 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 14:54

Якщо ми зустрічались, то відповідно я багато про нього знаю Про плани на майбутнє, про якісь поїздки, зустрічі - цікаво що вдалось, що не вдалось, чим я можу йому допомогти, він вже не чужий мені і ніколи таким не стане, я все рівно за нього хвилюватимусь скільки б часу не пройшло.
  • 0

#206 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 15:31

Перегляд дописуЛілу (20.08.2009 15:54) писав:

Якщо ми зустрічались, то відповідно я багато про нього знаю Про плани на майбутнє, про якісь поїздки, зустрічі - цікаво що вдалось, що не вдалось, чим я можу йому допомогти, він вже не чужий мені і ніколи таким не стане, я все рівно за нього хвилюватимусь скільки б часу не пройшло.
Послухай досвідчених людей :angry12:

Ти знаєш, можеш і ти ди, але ти не з ним і чи потрібно це йому? твоя поміч чи твоя цікавість? Якщо ця людина важлива для тебе, то дай їй спокій...на якийсь час...
  • 0

#207 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 18:33

Перегляд дописуЛастiвочка (20.08.2009 15:31) писав:

Послухай досвідчених людей :angry12:

Ти знаєш, можеш і ти ди, але ти не з ним і чи потрібно це йому? твоя поміч чи твоя цікавість? Якщо ця людина важлива для тебе, то дай їй спокій...на якийсь час...
Я просто подумала, якщо він мене ще досить цікавить, то мабуть і я його цікавлю, і тим більше якщо можу чимось допомогти, то чому б це не зробити? Я не кажу що ми станемо найкращими друзями, але хоча б не шарахатись один від одного при зустрічі.
  • 0

#208 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 19:43

Лілу
Вибач, але...
він тобі цікавий, але ви розійшлись і він тобі лише цікавий, а от чи цікаво йому? якщо ви не разом, то йому значить болить і потрібно мати мудрість і гонор...потрібно вміти йти і вміти чекати...чекати поки переболить...коли людина тобі дорога, то не варто спричиняти їй ще більший біль спогадами, чи надіями які не збудуться...знаєш...коли ви розійшлися - дай йому час, а там буде видно...а в тебе наразі виходить щось таке: зробила рану та ще й виделкою колупаєшся в ній...
  • 0

#209 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 20.08.2009 – 20:51

Перегляд дописуDema V (12.08.2009 00:27) писав:

"людина людині вовк"

Після розмови з колишньою переглянув і варіант того, що така дружба може приносити лише біль, а дружити в такій ситуації, лиш аби підтримувати зв'язок, не варто.
І після такого хтось буде стверджувати про дружбу після відносин??? Це смішно!!! Як ти дивитися будеш їй у вічі після того, як ви переспали, зустрічалися більше року, казали слова кохання, освідчувалися... Але є нюанси, коли стосунки були просто захопленням, от тоді можуть бути!!!
  • 0

#210 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 20.08.2009 – 21:17

Перегляд дописуТемний ангел (19.08.2009 11:41) писав:

Ти сама писала, що питала своїх колишніх про це - вони відповіли, що "їм важко". Це все і повністю пояснює - спілкування з тобою, тим паче зутсріч тет - а - тет чи в компанії викликають смуток за колишніми почуттями і тим, що між вами було, колишній партнер почуває себе не комфортно, тож для чого себе мучити? Хтось мав до тебе почуття, а почуття ніколи безслідно не зникають - від них завжди залишається осад, спогади, пам'ять нікому не зітреш. Я не розумію, чому в даній ситуації хтось бачить проблему? Між вами були серйозні і тривалі стосунки, ви мали почуття, звикли один до одного, всім ділилися, а тут раз і все закінчилося - шок, переживання через розрив, можлива депресія, для чого себе ще мучити зустрічами чи дзвінками? Ну не бачить колишній партнер в тобі друга, він хоче або колишніх почуттів або взагалі не бачити тебе, щоб уникнути психологічного дискомфорту і правильно робить, на мою думку. Життя і так важке, для чого займатися самокатуванням? Знаю хлопців і дівчат, які після навіть випадкових зустрічей із своїми колишніми ще тиждень сушили собі голову питаннями "а може б ми тоді помирилися, якщо б я зробив/зробила так чи сказав/скзала так, а може я такої/такого не знайду, а може це була моя доля, а може спробувати до неї/него подзвонити і т.д.) Для чого то все, якщо почуттів вже не повернути? Це абсолютно не потрібно. Колишній/колишня так і на все життя будуть колишнім чи колишньою.

*Поклон від мене

Лілу, Темний ангел виклав мої думки. мої дояснення будуть лише дублюванням його слів.

Перегляд дописуЛілу (20.08.2009 15:54) писав:

В його планах на майбутнє була ти, тепер тебе нема, і не буде.
  • 0

#211 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 10:06

Ні, я звичайно не бігаю за ним хвостиком, і не нав'язуюсь. Просто коли погано на душі, хочеться комусь подзвонити і поплакатись, і зразу на думку приходить він, а він зі мною не дружить.... :ggggg:
  • 0

#212 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 21.08.2009 – 10:55

Перегляд дописуЛілу (21.08.2009 11:06) писав:

Ні, я звичайно не бігаю за ним хвостиком, і не нав'язуюсь. Просто коли погано на душі, хочеться комусь подзвонити і поплакатись, і зразу на думку приходить він, а він зі мною не дружить.... :ggggg:
Вибач, хай не в образу буде сказано, але це вже називається слвом ЕГОЇЗМ. Коли тобі погано на душі, коли ти хочеш поплакатися, то хочеш йому подзвонити, а чи не хочеш ти подумати про нього, про те, що йому буде потім погано на душі і йому захочеться, скажімо образно"поплакатися" після того, як він тебе в черговий раз побачить і насипле сіль на рану? Він мав і має якісь почуття до тебе, але він сприймає тебе лише як свого партнера, свою половинку, хай і колишню, але не друга. Моя порада, якщо ти любила його, а він тебе, то просто дай йому спокій, зітри його номер з мобільного і уникай зустрічей. Повір, він буде в душі за це тобі надзвичайно вдячний, більше, ніж за твоє бажання товаришувати з ним чи чимось ділитися. Це не пусті слова, це з власного досвіду тобі кажу. Ну боляче людині тебе бачити, а вся ця балаканина про те, що багато знаєте один про одного, не чужі і т.д. - це лише слова, він хотів серйозних стосунків, а ти пропонуєш йому якийсь замінник. Не знаю, якщо б я був на місці твого колишнього, то я зустрівся б раз із тобою і прямо сказав: "я не хочу тебе бачити, бо мені боляче від того, що ти більше не зі мною, тому не хочу ятрити рани", якщо б ти продовжувала наполягати на дружбі, то просто перестав би піднімати трубку телефону і уникати навіть випадкових зутсрічей. Не муч його, якщо колишнього не повернути, то просто треба залишити добрі спогади один про одного і "спалити мости"...
  • 0

#213 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 15:18

Дякую всім за поради, спробую його забути. Триматиму вас в процесі розвитку подій...
  • 0

#214 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 16:16

Лілу
Не ображайся на нас, але не тре його забувати. Ти пам"ятай, усе хороше і світле, що було...але дай йому час...Не знаю...мені колись потрібно було два роки, щоб вийти з ступора...зараз ми спілкуємось як давні друзі, вітаємось з святами, можемо поділитись секретами, але я дуже вдячна йому 1) за правду в стосунках 2) за те, що дав час вилікуватись. Тому будь мудра і просто дай йому час
  • 0

#215 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 21.08.2009 – 23:35

Перегляд дописуТемний ангел (21.08.2009 11:55) писав:

Вибач, хай не в образу буде сказано, але це вже називається слвом ЕГОЇЗМ. Коли тобі погано на душі, коли ти хочеш поплакатися, то хочеш йому подзвонити, а чи не хочеш ти подумати про нього, про те, що йому буде потім погано на душі і йому захочеться, скажімо образно"поплакатися" після того, як він тебе в черговий раз побачить і насипле сіль на рану? Він мав і має якісь почуття до тебе, але він сприймає тебе лише як свого партнера, свою половинку, хай і колишню, але не друга. Моя порада, якщо ти любила його, а він тебе, то просто дай йому спокій, зітри його номер з мобільного і уникай зустрічей. Повір, він буде в душі за це тобі надзвичайно вдячний, більше, ніж за твоє бажання товаришувати з ним чи чимось ділитися. Це не пусті слова, це з власного досвіду тобі кажу. Ну боляче людині тебе бачити, а вся ця балаканина про те, що багато знаєте один про одного, не чужі і т.д. - це лише слова, він хотів серйозних стосунків, а ти пропонуєш йому якийсь замінник. Не знаю, якщо б я був на місці твого колишнього, то я зустрівся б раз із тобою і прямо сказав: "я не хочу тебе бачити, бо мені боляче від того, що ти більше не зі мною, тому не хочу ятрити рани", якщо б ти продовжувала наполягати на дружбі, то просто перестав би піднімати трубку телефону і уникати навіть випадкових зутсрічей. Не муч його, якщо колишнього не повернути, то просто треба залишити добрі спогади один про одного і "спалити мости"...
Мдя... то ж треба, от чисто пан на мою хвилю налаштувався)))
  • 0

#216 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 22.08.2009 – 00:07

Перегляд дописуMiguel (22.08.2009 00:35) писав:

Мдя... то ж треба, от чисто пан на мою хвилю налаштувався)))
ні...це у нас з ним давно думки схожі))))а може і з тобою також?
  • 0

#217 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 11.12.2009 – 16:19

Не виходить дружби з тим, хто хоче бути тобі більше ніж другом. Фраза "давай залишимось друзями" це лише скажімо чемний варіант відмовити залицяльнику, дати зрозуміти, що як пару ви себе з ним не бачите. В мому житті був такий випадок, коли я скористалась такими словами, але сказала це й справді з бажанням продовжити спілкування, як друзі. Мою пропозицію начебто прийняли, але згодом всеодно спроби перейти кордон дружби був і врешті решт.. була покладена крапка. Зараз ми не друзі, але що тішить і не вороги.
  • 0

#218 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.01.2010 – 12:08

Перегляд дописуТемний ангел (21.08.2009 10:55) писав:

Шкода, що плюсик ще не можу поставити <_< Краще не скажеш!
  • 0

#219 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 26.01.2010 – 12:48

Гм...давай. Які проблєми ?
  • 0

#220 Бажана

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 26.01.2010 – 14:08

Перегляд дописуБезбожник (26.01.2010 12:48) писав:

Гм...давай. Які проблєми ?

<_< Оце правильно. Чого це всі так "паряться"))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних