Перейти до вмісту

"Давай залишимось друзями"

Повідомлень в темі: 276

#181 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.08.2009 – 21:01

Перегляд дописуSHAHIST (1.08.2009 16:04) писав:

Давай залишимося друзями-ця фраза притаманна дівчатам,в основному,і є одна істина,чоловік та дівчина друзями бути не можуть,бо чоловік бачить у дівчині не друга,а протилежну стать,хіба вони можуть випити ящик пива почати боротися,як в основному робимо ми,чи піти по дівках,хлопець з хлопцем може розмовляти на будь які теми,а хлопець з дівчиною буде добирати слова,аби сподобатися,чи навіть щоб вона про нього нічого поганого не подумала,з таким я вже стикався,але не зімною,збоку добре видно, і навіть після того коли вони обіймалися,чілувались,кохалися,про дружбу мова йти не може,після кінця стосунків,вони будуть лише вітатися,і то через зуби,але ніяк дружба,це просто комусь з двох набридли постійні скандали,або просто набридло бачити одне і те ж саме,хочеться новенького,а якщо після зради,яка там дружба! Якщо тобі плюнули в очі,ти будеш з ним дружити? Де хто скаже так,це рідкість,і це вже герой! Ця фраза-реально тупа відмазка! Обіда буде,як не крути,я думаю,найкраще поговорити,і все перетерти,хоча це буде дуже важко!
Якщо дві людини здатні просто поговорити і все одразу розставити на свої місця і (!!!) зрозуміти одне одного, то повір, ніщо не завадить їм у майбутньому бути друзями.)
Та й про яку зраду тут йдеться? Якщо один з партнерів не любить іншого і замість зраджувати, бажає розірвати стосунки, аби обоє знайшли альтернативні варіанти - це зрада?

Перегляд дописуMr. President (1.08.2009 21:31) писав:

Чисто фізіологічно і по "божому замислу" чоловік і жінка не створені для дружби. Якби буо так, то навіщо, вибачте мене на слові, оте все причандалля між ногами?! О_о Якщо дівчина просить залишитися друзями - вона хоче тебе, солоденький))) Якщо хлопець - слухай, подруго, вали від цього збоченого онаніста! )))
Фігня. Якщо дівчина каже таку фразу, значить вона тебе не любить, але поважає, ось.)
Щодо хлопця, то не знала... але варіант прикольний.)
  • 0

#182 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 02.08.2009 – 11:02

Я зараз в Криму на практиці,я студент,навчаюся на кухаря,точніше технологія приготування їжі,простий хлопець з робочої родини,коли я писав вчорашнє повідомлення про давай станемо друзями, і щось там писав, і Олесю,повір,я був правий, буквально вчора моя кохана дівчина подзвонила мені щоб просто поговорити,а останніми тижнями,а я тут вже 3й місяць,я від неї не чув дорогі для мене слова,якими я кожен день жив,не хотілося питати на пряму,не пристойно,а сама нічого не каже,я подзвоню-мовчить у трубку,починаю розпитувати,можна сказати веду допит,але я не знаю що їй розповісти,у мене тут трагедія,я дуже дуже сильно заморююся,сплю по 5-4 години на добу,не доїдаю,коротше страждаю,я тут сам мантулю,поговорити нізким,я їй дзвоню раз у день,відправляю десь 10 повідомлень!
Я її кохаю,писав таке,у відповідь одне і те ж-і я тебе, я довго душив у собі того змія який казав,що щось тут не те,але я не хотів вірити! Остання наша розмова почалася з того що я зпитав що робиш,і все закрутилося завертілося! Вона ось що сказала,останніми тижнями,і навіть до мого від'їзду я часто думаю про те що з тобою я забула про свої майбутні плани,з тобою я стала такою слабкою,що із-за тебе не поступила на очно у вищий,ти змусив мене думати по іншому,і забути про себе і створив нас! Вона мене відкинула,це був удар у серце гострим ножем, вона хоче довести своїй матері та друзям що може стати самостійною,а я їй заважаю йти далі!
Разом ми зустрічалися майже два роки,всі нам казали що це кінець,це надовго,назавжди,всі так казали,а ми мовчали,що буде завтра? Вона мене теж кохала,у нас були повноцінні стосунки,вона давала мені все що потрібно чоловікові,і мені це вистачало! Вона мене кинула заради своєїй мрії та впертості,а вона така,з характером,і мені це подобалось в ній! Яка може бути дружба після цього,вона хотіла мені сказати це,але я їй не дав,як я буду дивитися їй у очі,а вона мені,у трубку вона плакала,казала що не знає що сама хоче,а мене відштовхує! Я не можу без неї,я кохаю її,я звик до неї,а вона,далі було б гірше... Може існувати дружба??????? Я хочу почути її голос,хочу подзвонити,боюся що вона не відповість,вона вичеркнула мене,хоча сама страждає не менше,я в цьому впевнений?
  • 0

#183 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.08.2009 – 13:34

а ще мені сподобалася фраза: "Ти мені як брат."
бггг, це напевно типу, навіть якщо ти будеш останнім чоловіком на планеті то й не надійся )))

БУти друзями як на мене це не реально лише спочатку, тут треба перечекати певний час, одразу отак друзями і ніхто не стане. Бо то буде якось типу ситуації в якій хтось когось таємно любить непоказуючи того, а партнер просто дозволяє цьому відбуватися тримаючи на відстані.

Другом зі своєю колишньою я так і не став, напевно не судилося, а не став через те, що вона продовжувала любити мене. Всерівно раз в півроку зв'язуємося, хоча я й досі не можу зрозуміти навіщо.
  • 0

#184 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 08:06

Перегляд дописуSHAHIST (2.08.2009 12:02) писав:

Я зараз в Криму на практиці,я студент,навчаюся на кухаря,точніше технологія приготування їжі,простий хлопець з робочої родини,коли я писав вчорашнє повідомлення про давай станемо друзями, і щось там писав, і Олесю,повір,я був правий, буквально вчора моя кохана дівчина подзвонила мені щоб просто поговорити,а останніми тижнями,а я тут вже 3й місяць,я від неї не чув дорогі для мене слова,якими я кожен день жив,не хотілося питати на пряму,не пристойно,а сама нічого не каже,я подзвоню-мовчить у трубку,починаю розпитувати,можна сказати веду допит,але я не знаю що їй розповісти,у мене тут трагедія,я дуже дуже сильно заморююся,сплю по 5-4 години на добу,не доїдаю,коротше страждаю,я тут сам мантулю,поговорити нізким,я їй дзвоню раз у день,відправляю десь 10 повідомлень!
Я її кохаю,писав таке,у відповідь одне і те ж-і я тебе, я довго душив у собі того змія який казав,що щось тут не те,але я не хотів вірити! Остання наша розмова почалася з того що я зпитав що робиш,і все закрутилося завертілося! Вона ось що сказала,останніми тижнями,і навіть до мого від'їзду я часто думаю про те що з тобою я забула про свої майбутні плани,з тобою я стала такою слабкою,що із-за тебе не поступила на очно у вищий,ти змусив мене думати по іншому,і забути про себе і створив нас! Вона мене відкинула,це був удар у серце гострим ножем, вона хоче довести своїй матері та друзям що може стати самостійною,а я їй заважаю йти далі!
Разом ми зустрічалися майже два роки,всі нам казали що це кінець,це надовго,назавжди,всі так казали,а ми мовчали,що буде завтра? Вона мене теж кохала,у нас були повноцінні стосунки,вона давала мені все що потрібно чоловікові,і мені це вистачало! Вона мене кинула заради своєїй мрії та впертості,а вона така,з характером,і мені це подобалось в ній! Яка може бути дружба після цього,вона хотіла мені сказати це,але я їй не дав,як я буду дивитися їй у очі,а вона мені,у трубку вона плакала,казала що не знає що сама хоче,а мене відштовхує! Я не можу без неї,я кохаю її,я звик до неї,а вона,далі було б гірше... Може існувати дружба??????? Я хочу почути її голос,хочу подзвонити,боюся що вона не відповість,вона вичеркнула мене,хоча сама страждає не менше,я в цьому впевнений?
Сонце, це трошки інше. Вона дійсно тебе хоче. Але, як я зрозуміла, ви поки що обоє ще занадто молоді і несамостійні (і матеріально, і морально), от для неї і важать багато думки близьких, людей, що оточують.

А та тема зовсім не про вас.)

Перегляд дописуDema V (2.08.2009 14:34) писав:

а ще мені сподобалася фраза: "Ти мені як брат."
бггг, це напевно типу, навіть якщо ти будеш останнім чоловіком на планеті то й не надійся )))
Ага, у нас так з сусідами. У нас в будинку багато молоді приблизно однакового віку. Одна лише пара спробувала створити сім"ю, але ніц з того не вийшло доброго, окрім дитини. Ми всі виросли разом, ми дійсно як брати і сестри. Знаю, що в когось ніби був секс, але то по-молодості і по-дурості. А сприйняти серйозно одне одного якось не виходить.
Мій сусід (через стінку) колись сказав: "Лесь, якщо в мене ніц не вийде з одруженням і ти ще не вийдеш заміж, то десь під років 70-т ми одружимось, ага?" - оце хіба що такому варіанті, і то хай Бог милує...)
  • 0

#185 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 10:25

Перегляд дописуОлеська (1.08.2009 22:01) писав:

Якщо дві людини здатні просто поговорити і все одразу розставити на свої місця і (!!!) зрозуміти одне одного, то повір, ніщо не завадить їм у майбутньому бути друзями.)

Ай, то ще залежить від конкретного випадку. А буває так, що доки зустрічалися, то й були одне одному цікаві, і підтримати і зрозуміти одне одного могли, а потім таке: ну поговорили, ну розставили все на місця, але раптом виявляється, що минає час, і когось одного або й обох інша людина вже взагалі ніяк не цікавить і нічого нового в життя не привносить. Тоді й дружби не вийде. Дивна тоді виходить ситуація: коли були разом, то спілкування було супер, а коли розійшлися, то й поговорити нема про що. У мене був колись такий залицяльник, який сильно за мною пропадав, потім наші життєві шляхи розійшлися, а коли ми тепер зрідка бачимося, він мене навіть майже ніколи не питає, як там в мене справи - йому абсолютно вже не цікаво, що зі мною відбувається, хоча колись хотів знати все-все-все.

Перегляд дописуDema V (2.08.2009 14:34) писав:

БУти друзями як на мене це не реально лише спочатку, тут треба перечекати певний час, одразу отак друзями і ніхто не стане. Бо то буде якось типу ситуації в якій хтось когось таємно любить непоказуючи того, а партнер просто дозволяє цьому відбуватися тримаючи на відстані.

А це 100%. Якщо така дружба й виникає, то хіба тоді, коли вже всі свої рани позагоюють і обоє знайшли шастя в іншому місці.
  • 0

#186 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 03.08.2009 – 10:28

Перегляд дописуMr. President (1.08.2009 21:31) писав:

Чисто фізіологічно і по "божому замислу" чоловік і жінка не створені для дружби. Якби буо так, то навіщо, вибачте мене на слові, оте все причандалля між ногами?! О_о Якщо дівчина просить залишитися друзями - вона хоче тебе, солоденький))) Якщо хлопець - слухай, подруго, вали від цього збоченого онаніста! )))
Я дивлюсь на речі цілком етично, але це питання вперається мені прямо в... Так ) І що поробиш, така наша природа. З другом можна піти в баню відпочити і поговорити про життя, цікаво, як це зробити з подругою? О_о Дивлячись на той рай, що постане перед очами, ви неймовірно швидко забудете, що ви друзі :angry12: Отож давайте не будемо ліпити кулю з лайна, а дивитися на речі реально!

От з твого допису і виникає висновок що хлопці думають лише яйцями, що є насправді дуже шаблонно. У вас жеж є мізки і вмієте себе контролювати, чи ні?
  • 0

#187 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 11:07

Перегляд дописуTwinkle (3.08.2009 11:25) писав:

Ай, то ще залежить від конкретного випадку. А буває так, що доки зустрічалися, то й були одне одному цікаві, і підтримати і зрозуміти одне одного могли, а потім таке: ну поговорили, ну розставили все на місця, але раптом виявляється, що минає час, і когось одного або й обох інша людина вже взагалі ніяк не цікавить і нічого нового в життя не привносить. Тоді й дружби не вийде. Дивна тоді виходить ситуація: коли були разом, то спілкування було супер, а коли розійшлися, то й поговорити нема про що. У мене був колись такий залицяльник, який сильно за мною пропадав, потім наші життєві шляхи розійшлися, а коли ми тепер зрідка бачимося, він мене навіть майже ніколи не питає, як там в мене справи - йому абсолютно вже не цікаво, що зі мною відбувається, хоча колись хотів знати все-все-все.
Як казала Ліна Костенко: "Життя, як вокзал - хтось приїжджає, хтось від"їжджає...". Але том малось на увазі в загальному. А "давай залишимось друзями" здебільшого використовується в конкретний момент.)

А у мене з одним з колишніх таки є дружба (не думаю, що то ще кохання). Ми одне за одного горло будь-кому перегриземо. Хоча в обох нас сім"ї. Така прив"язаність в мене хіба до родини та до друзів. Просто ми реально оцінити в якийсь момент стосунків, що ніц з того вього у нас не вийде і поставили крапку. Так, сумувалось, плакалось, якийсь час намагались не здибатись зовсім. Та час все лікує.
  • 0

#188 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 11:21

Перегляд дописуОлеська (3.08.2009 12:07) писав:

А у мене з одним з колишніх таки є дружба (не думаю, що то ще кохання). Ми одне за одного горло будь-кому перегриземо. Хоча в обох нас сім"ї. Така прив"язаність в мене хіба до родини та до друзів. Просто ми реально оцінити в якийсь момент стосунків, що ніц з того вього у нас не вийде і поставили крапку. Так, сумувалось, плакалось, якийсь час намагались не здибатись зовсім. Та час все лікує.

То таки пощастило) Але знову ж таки - довелося на певний час розійтися, щоб все перетравити - кожен для себе.
  • 0

#189 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 11:26

Перегляд дописуSergiy_K (3.08.2009 12:11) писав:

а бомжі залишаюцця
...і коти.)

Перегляд дописуTwinkle (3.08.2009 12:21) писав:

То таки пощастило) Але знову ж таки - довелося на певний час розійтися, щоб все перетравити - кожен для себе.
Ну так, в будь-якому випадку складно переварити одразу втрату.
  • 0

#190 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.08.2009 – 13:45

Перегляд дописуTwinkle (7.02.2009 13:15) писав:

Хотілося б, здається, але не виходить. Тупо взагалі якось виходить: люди, які колись були справді близькими, не спілкуються більше...

І до речі, якщо вже хтось цю фразу вимовляє, то тоді точно на будь-якій подальшій дружбі хрест можна ставити.
Чому тупо? Хтось до когось мав почуття, пара розсталася, одночасно почуття ж у обидвох не згасли, можливо, хтось хотів продовження стосунків. Людина не хоче бачити того, до кого має ще якісь почуття, бо їй боляче від усвідомлення, що цього вже ніколи не буде. Для чого вона має себе мучити, спілкуваатися з тою людиною, знову роз'ятрювати свої рани? Ця дружба після стосунків нікому, в принципі, не потрібна, так хтось намагається заспокоїти свою совість, мовляв "будьмо друзями", а перед цим може нагадити в душу, скажавши - "між нами все скінчено". Я проти цього, якщо розійшлися, то найкраще більше взагалі не бачитися.
  • 0

#191 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 13:56

Перегляд дописуТемний ангел (3.08.2009 14:45) писав:

Чому тупо? Хтось до когось мав почуття, пара розсталася, одночасно почуття ж у обидвох не згасли, можливо, хтось хотів продовження стосунків. Людина не хоче бачити того, до кого має ще якісь почуття, бо їй боляче від усвідомлення, що цього вже ніколи не буде. Для чого вона має себе мучити, спілкуваатися з тою людиною, знову роз'ятрювати свої рани? Ця дружба після стосунків нікому, в принципі, не потрібна, так хтось намагається заспокоїти свою совість, мовляв "будьмо друзями", а перед цим може нагадити в душу, скажавши - "між нами все скінчено". Я проти цього, якщо розійшлися, то найкраще більше взагалі не бачитися.

Просто я насправді не розумію, як може так бути: раніше цікавила мене людина, цікавила настільки, що я взагалі тільки з цією людиною бачитись хотіла, час проводити разом тощо, а потім просто ми вирішили, що одне одному не підходимо як партнери, то і в інших аспектах теж собі взаємно нецікаві. Так, якщо хтось ще прагне продовження стосунків, то краще все-таки розійтися бодай на час, доки це все затихне, але ж в принципі далі дружба мала б бути можливою - за умови, звісно ж, що обидвоє щасливі з новими партнерами.
  • 0

#192 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 03.08.2009 – 14:10

Перегляд дописуTwinkle (3.08.2009 14:56) писав:

Просто я насправді не розумію, як може так бути: раніше цікавила мене людина, цікавила настільки, що я взагалі тільки з цією людиною бачитись хотіла, час проводити разом тощо, а потім просто ми вирішили, що одне одному не підходимо як партнери, то і в інших аспектах теж собі взаємно нецікаві. Так, якщо хтось ще прагне продовження стосунків, то краще все-таки розійтися бодай на час, доки це все затихне, але ж в принципі далі дружба мала б бути можливою - за умови, звісно ж, що обидвоє щасливі з новими партнерами.
Скажу свою суб'єктивну думку. Розумієш, це все дуже індивідуально і залежить від характеру людини. Справа не в тому, що не цікаві в інших аспектах, а в тому, що завжди під час зустрічей буде присутній в думках отой "осад" минулих стосунків. Це буде отруювати дружбу. Є люди, які розійшлися, потім спілкуються, як ні в чому не бувало, а є інші, яким це важко. Є купа причин - хтось може почувати свою меншовартість (інший їй підійшов, а я ні, значить я, можливо, гірший за нього"), хтось буде прагнути реваншу і відновлення стосунків і це буде хіба що "напряг" для колишнього партнера ("може, почнемо все спочатку", "я виправлюся" і т.д.). А якщо глобальніше, то людина уникає психологічного дискомфорту, адже колись мала "другу половинку", партнера, як сескуального, так і духовного, а зараз просто "друг". Якщо людина свої емоції виплескує назовні, їй легше, вона може погодитися на дружбу, а та, яка все тримає в собі - ніколи, їй і так важко, чого ж себе тоді мучити? Це нормально - людина не хоче сворювати собі зайвих переживань, особливо, якщо розійшлися після гучної сварки.
  • 0

#193 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 03.08.2009 – 14:32

Перегляд дописуТемний ангел (3.08.2009 15:10) писав:

Скажу свою суб'єктивну думку. Розумієш, це все дуже індивідуально і залежить від характеру людини. Справа не в тому, що не цікаві в інших аспектах, а в тому, що завжди під час зустрічей буде присутній в думках отой "осад" минулих стосунків. Це буде отруювати дружбу. Є люди, які розійшлися, потім спілкуються, як ні в чому не бувало, а є інші, яким це важко. Є купа причин - хтось може почувати свою меншовартість (інший їй підійшов, а я ні, значить я, можливо, гірший за нього"), хтось буде прагнути реваншу і відновлення стосунків і це буде хіба що "напряг" для колишнього партнера ("може, почнемо все спочатку", "я виправлюся" і т.д.). А якщо глобальніше, то людина уникає психологічного дискомфорту, адже колись мала "другу половинку", партнера, як сескуального, так і духовного, а зараз просто "друг". Якщо людина свої емоції виплескує назовні, їй легше, вона може погодитися на дружбу, а та, яка все тримає в собі - ніколи, їй і так важко, чого ж себе тоді мучити? Це нормально - людина не хоче сворювати собі зайвих переживань, особливо, якщо розійшлися після гучної сварки.

Можливо, й так. Зрештою, як показує практика, ситуації трапляються різні, і хтось таки може дружити, а для когось кінець - то кінець.

Щось тут згадала з Ремарка: "Ніхто не може стати чужішим, ніж той, кого ти раніше любив".
  • 0

#194 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.08.2009 – 16:36

друзями залишитись можна якщо ти не плануєш серйозних стосунків з партнером, тоді ще спочатку починається з дружби і може нею закінчитися, коли обоє нічого не планують а опісля це все не переростає в щось більше..
  • 0

#195 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 05.08.2009 – 18:13

Позатематику видалила
  • 0

#196 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 11:59

Знаєте що, в кожній істериці мав би залишатись десь здоровий глузд, іноді він дуже далеко і мало помітний, але якщо сильно напрягтись то можна й помітити його.

Правда на відміну від істини буває гіркою, тому не варто зациклюватись на правді про "давай залишимось друзями" і тому подібному. В решті-решт це лише слова і більше нічого.

Іноді варто глянути на загальну суть речей того що відбувається, а не просто йти на повідку слів. Я говорю про те, що биття головою об стіну само по собі не дає відповіді на питання, а просто демонструє те, що існують й кращі методи.
  • 0

#197 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 11.08.2009 – 20:50

Ну принципі..заараз я трішки поміняла про ці слова думку...недавно зі мною трапилась одна неприємна ситуація....я розходилась зі своїм хлопцем і я промовила цю фразу...він сприйняв її цілком нормально, ба, навіть погодився....хоча наша дружба і тривала аж один день все рівно....я вважаю що це принципі нормально ...хоча виглядає трішки дико....але ми ж люди...))
  • 0

#198 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 12.08.2009 – 00:27

Перегляд дописуХристинка_мандаринка (11.08.2009 21:50) писав:

Цитата

але ми ж люди...))
"людина людині вовк"

Цитата

Ну принципі..заараз я трішки поміняла про ці слова думку...недавно зі мною трапилась одна неприємна ситуація....я розходилась зі своїм хлопцем і я промовила цю фразу...він сприйняв її цілком нормально, ба, навіть погодився....хоча наша дружба і тривала аж один день все рівно....я вважаю що це принципі нормально ...хоча виглядає трішки дико....
Після розмови з колишньою переглянув і варіант того, що така дружба може приносити лише біль, а дружити в такій ситуації, лиш аби підтримувати зв'язок, не варто.
  • 0

#199 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2009 – 01:25

В мене не було бажання дружити із своїми колишніми. Вони мене цікавили як чоловіки, а коли інтерес пропадає, то всякі натяки і флірт починають дратувати. Яка вже тут дружба?
  • 0

#200 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 16.08.2009 – 17:52

Говорила цю фразу, кожному своєму колишньому - не хочуть вони зі мною дружити, кажуть що їм важко.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних