Перейти до вмісту

"Давай залишимось друзями"

Повідомлень в темі: 276

#161 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.07.2009 – 20:12

Нє, ну ясно, фрази, типу: "Пішов нафіг, в тебе фігове становище в суспільстві (малий член, бідні батьки і теде)" чи "Відвали, дура" ліпші, а от за "Давай залишимось друзями" можна і по носі - це ж так непристойно і вульгарно...
  • 0

#162 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 05.07.2009 – 20:22

(з мого випадку)
коли людина тривалий час морочила тобі голову, вкінці зрадила тебе, (притому що ти ту людину любила) зробила боляче, використала всі таємниці твої, втіхаря почала насміхатися, при зустрічі перестала вітатися....а потім при друзях підходить і каже :"Давай залишимося друзями"..з дурнуватою посмішкою..
то вибачте, за таке я б дала в ніс..але якось стрималася...
а в інших випадках, не спорю.
я ж казала.залежно від ситуації. :)

Повідомлення відредагував soul: 05.07.2009 – 20:30

• 0

#163 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 05.07.2009 – 20:35

Ну так і я перший допис вела, виходячи з ситуації.
А якщо щось не виходить в стосунках, то в тому, що ти свідомо закриваєш очі на те, що тебе ігнорують, а тим більше на те, що тобі зраджують, варто винуватити хіба що себе.

Так, іноді після стосунків люди залишаються друзями. Знаю таких випадків чимало. Тож фраза "давай залишимось друзями" є часто навіть якщо як не пропозиція щодо дружби, так толерантне посилання.
  • 0

#164 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 06.07.2009 – 12:25

"Давай залишимось друзями.." хех..складні слова...і навіть не зрозумілі...яка може бути дружба якщо були чякісь стосунки..як можні дивитись на те що твоя колишня або колишній крутить шури мури з іншим/іншою....
хоча я такі слова раз говорила і вони ні до чого не привели....хоча також є подругі у мене вона зустрічалась з хлопцем 2 роки і після розходження вони залишились майже найкращими друзями...я її не раз питала як вона дивиться на його дівчат, на це вона відповідала що цілком нормально... :happy1: хояча це і вона була ініціатором розходу...(
  • 0

#165 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.07.2009 – 15:44

Ще одне. Скажіть цю фразу хлопцю, з яким хочете розійтись і побачите його справжнє нутро. Якщо дійсно вас любить до нестями, то погодиться на пропозицію; якщо є по-природі толерантним, то зрозуміє і відійде в тінь; а якщо за приємною зовнішністю ховається щось негативне, то він вас пошле. І тоді тим більше совість вас не гризтиме.
  • 0

#166 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 07.07.2009 – 12:10

Мені здається, що все одно. якщо обидва погодились, то ви не зможете довгий час знайти теми для розмови (але не обов'язкво), та будете відчувати себе ніяково наодинці (ну раніше наодинці ви цілувались, а тепер що?
  • 0

#167 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 08.07.2009 – 04:34

Нє... це взагалі хороша штука.. друзями.. бо інколи нічого не залишається(( а так хочеться бути поряд.... а деяким (наприклад таким як я) вистачає і цього.. :happy1:
  • 0

#168 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 08.07.2009 – 08:37

Перегляд дописуОлеська (6.07.2009 16:44) писав:

Ще одне. Скажіть цю фразу хлопцю, з яким хочете розійтись і побачите його справжнє нутро. Якщо дійсно вас любить до нестями, то погодиться на пропозицію
просто не треба такого казати хлопцю який вас любить до нестями...
і друге.. поставте себе на його місце, ви когсь любите до нестями, а він вам каже що ви розходитесь, і залишимось друзями... погодитесь на пропозицію? )) :happy1:
  • 0

#169 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 08.07.2009 – 09:43

Перегляд дописуФабрегас (8.07.2009 09:37) писав:

і друге.. поставте себе на його місце, ви когсь любите до нестями, а він вам каже що ви розходитесь, і залишимось друзями... погодитесь на пропозицію? )) :happy1:
Ну це то саме шо ніж в серце від коханої людини. Тут дійсно 2 варіанти. Хід подій залежить від характеру людини, її соціотипу. Причому або агресивно відреагує або неагресивно. Тому про нутро говорити тупо. Будь яку людину можна поранити і зацькувати, тоді вона буде просто оборонятися і давати здачу. Тому якщо такими "краш" методами перевіряти відносини то це може закінчитися з дуже поганими наслідками.
  • 0

#170 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.07.2009 – 15:53

Перегляд дописуФабрегас (8.07.2009 09:37) писав:

і друге.. поставте себе на його місце, ви когсь любите до нестями, а він вам каже що ви розходитесь, і залишимось друзями... погодитесь на пропозицію? )) :)
А якщо одразу напряму послати людину? Різні люди бувають та різні ситуації життєві в цих людей. Скажеш таке в невідповідний момент і людина може взагалі покінчити життя самогубством - ну бо коли людині з комплексами і її ще й посилають, то може виникнути думка, нащо взагалі жити і кому ти потрібний... Таких випадків знаю чимало. А "давай залишимось друзями" все ж залишає надію, хоч і крихітну.
  • 0

#171 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 08.07.2009 – 17:30

Перегляд дописуОлеська (8.07.2009 16:53) писав:

А якщо одразу напряму послати людину? Різні люди бувають та різні ситуації життєві в цих людей. Скажеш таке в невідповідний момент і людина може взагалі покінчити життя самогубством - ну бо коли людині з комплексами і її ще й посилають, то може виникнути думка, нащо взагалі жити і кому ти потрібний... Таких випадків знаю чимало. А "давай залишимось друзями" все ж залишає надію, хоч і крихітну.
Навіщо мучити людину. Краще хай переживе і забуде, а не постійно сипати сіль на рани і давати надію.
  • 0

#172 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.07.2009 – 18:31

хлопець сьодні написав: "Я би многім пажертвавал раді хатя би дружби с табой" .
Йопт. Шо це значить?...
  • 0

#173 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 08.07.2009 – 18:33

Перегляд дописуSensssorika (8.07.2009 19:31) писав:

хлопець сьодні написав: "Я би многім пажертвавал раді хатя би дружби с табой" .
Йопт. Шо це значить?...
Можливо це значить, що хлопець гончірка)) і тебе кохає.
  • 0

#174 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.07.2009 – 18:42

Перегляд дописуFT232BM (8.07.2009 19:33) писав:

Можливо це значить, що хлопець гончірка)) і тебе кохає.
Шо ж він гад такий брутальний ніколи мені про це не говорить?...
-Артьом,ти мене кохаєш?
-Да
-Ну так скажи
-На фік? Ти ж і так знаєш. Давай я тобі краще закон Ома поясню.Редиска,не дуйся)))

кааазьол :)
  • 0

#175 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.07.2009 – 21:53

Перегляд дописуCastiel (8.07.2009 18:30) писав:

Навіщо мучити людину. Краще хай переживе і забуде, а не постійно сипати сіль на рани і давати надію.
1. А якщо людина тебе переслідує?
2. Люблю розставляти всі крапки над "і" одразу ж.
  • 0

#176 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.07.2009 – 10:19

Почистила тему. Перестаньте флудити! Останнє прохання! Далі підуть попередження. ВакуОлька
  • 0

#177 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.07.2009 – 10:09

два поста які абсолютно не стосуються теми видалила я.
  • 0

#178 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.08.2009 – 09:55

Перегляд дописуСварус (3.09.2008 14:48) писав:

А я собі не можу уявити як то можна повністю викреслити зі свого життя людину лише через те, що колись з певних причин у вас не вийшло бути парою :wub:

Я теж не могла. Виявляється, можна.

Перегляд дописуdector (27.12.2008 01:26) писав:

згоден. у мене якось не виходить залишатись друзями чи ще щось.
просто забути і забити))

Друже, це реально найкраще, що можна зробити. Сили б тільки.

Перегляд дописуCastiel (8.07.2009 18:30) писав:

Чиста правда. Так найкраще. Бо надія в людини, яка любить, залишатиметься завжди, і дружбою вона все одно навряд чи задовільниться.
  • 0

#179 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 01.08.2009 – 15:04

Давай залишимося друзями-ця фраза притаманна дівчатам,в основному,і є одна істина,чоловік та дівчина друзями бути не можуть,бо чоловік бачить у дівчині не друга,а протилежну стать,хіба вони можуть випити ящик пива почати боротися,як в основному робимо ми,чи піти по дівках,хлопець з хлопцем може розмовляти на будь які теми,а хлопець з дівчиною буде добирати слова,аби сподобатися,чи навіть щоб вона про нього нічого поганого не подумала,з таким я вже стикався,але не зімною,збоку добре видно, і навіть після того коли вони обіймалися,чілувались,кохалися,про дружбу мова йти не може,після кінця стосунків,вони будуть лише вітатися,і то через зуби,але ніяк дружба,це просто комусь з двох набридли постійні скандали,або просто набридло бачити одне і те ж саме,хочеться новенького,а якщо після зради,яка там дружба! Якщо тобі плюнули в очі,ти будеш з ним дружити? Де хто скаже так,це рідкість,і це вже герой! Ця фраза-реально тупа відмазка! Обіда буде,як не крути,я думаю,найкраще поговорити,і все перетерти,хоча це буде дуже важко!
  • 0

#180 Mr. President

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.08.2009 – 20:31

Чисто фізіологічно і по "божому замислу" чоловік і жінка не створені для дружби. Якби буо так, то навіщо, вибачте мене на слові, оте все причандалля між ногами?! О_о Якщо дівчина просить залишитися друзями - вона хоче тебе, солоденький))) Якщо хлопець - слухай, подруго, вали від цього збоченого онаніста! )))
Я дивлюсь на речі цілком етично, але це питання вперається мені прямо в... Так ) І що поробиш, така наша природа. З другом можна піти в баню відпочити і поговорити про життя, цікаво, як це зробити з подругою? О_о Дивлячись на той рай, що постане перед очами, ви неймовірно швидко забудете, що ви друзі :wub: Отож давайте не будемо ліпити кулю з лайна, а дивитися на речі реально!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних