Перейти до вмісту

"Давай залишимось друзями"

Повідомлень в темі: 276

#121 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.09.2008 – 09:23

Перегляд дописуMAXIM_UA (7.09.2008 18:11) писав:

І тільки пістя того я зрозумів, що ні накому в житті не потрібно довіряти - тільки собі!!! :)
"...А на тебе как на войне!")))
Не парся, старий, все, що нас не вбиває - загартовує! Це школа життя, і якщо не зламаєшся то розвинеш імунітет проти подібного роду проблем, а це повір того вартує! Не бійся страху заглянувши у власну душу побачити там свої недоліки, вони там дійсно є і це абсолютно нормально, вони є в кожному із нас. Найбільшим ворогом для людини є вона сама.

Повідомлення відредагував 100000: 08.09.2008 – 09:24

• 0

#122 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 08.09.2008 – 10:39

Перегляд дописуБлискавиця (7.09.2008 14:21) писав:

Про ендорфін і роботу мозку інформація неточна : дослідження впливу саме кохання, а не закоханості на мозок на даний момент не завершені і немає однозначного трактування.
Знову ж таки, якщо так потрібна "доза", то можна запросто знайти новий об*єкт пристрасті, тут нема чого "зноситися башті".

Щодо інформації про ендорфін то більш точної інформації на разі у мене немає. Я можу сказати, що закоханість провокує викид ендорфіну, провокує його так само і кохання але біда в тому, що кохання насправді не є тією абра-кадаброю, якою ми її собі уявляємо. Я не претендую на якесь новшество, а просто аналізую доступну мені інформацію. Можливо я помиляюсь, але як на мене то ендорфін виділяється до тих пір доки йде боротьба за визнання людини як такої, що здатна бути тим кого варто кохати. Можливо саме тому досить часто бувають випадки коли двоє людей прагнуть бути разом, жертвують всім, щоб так і було, однак коли вони і справді сходяться то починаються різні непорозуміння оскільки оскільки весь кайф отримувався від боротьби за об*єднання, а не від володіння одне одним. Це є інтимна сфера життя і вплутувати в неї багато людей не варто, оскільки вона перестає бути інтимною.
У сусідній темі я писав, що у кожній сфері життя людина людина пропонує власний „продукт”, який може приймати самі найнеймовірніші форми. Можливо найцікавішим продуктом є сама людина у сфері інтимного життя, оскільки, як правило багато авторитетів там немає, а якщо і є то контраст відчуттів падає пропорційно їх кількості і авторитетності. Однак дуже цікавим є момент, який заключається в тому, чи можна говорити: „я кохаю тебе”, якщо насправді людина лапає кайф від того, що їй вдалось отримати задоволення оскільки вона на практиці дійсно довела, що може пропонувати себе власно обраному авторитету власної інтимної сфери життя, що вона є якісним продуктом у цій сфері для цього авторитета.

Цитата

Психоемоційне навантаження не впливає до певної межі на мислення. Щоб це вплинуло на мислення, потрібний сильний і тривалий стрес, який би призвів до морфологічних порушень, правильно у медицині це називається дістрес.
Звичайні стреси лиш мобілізують резерви організму.
Централізовано головний мозок працювати не перестає ніколи, можливо ти мав на увазі : не послідовно або не ефективно?

Що стосується психоемоційного навантаження то природа створила людину таким чином, що вона не буде думати про речі, які не мають для неї ніякого значення, однак є такі теми, про які ми готові думати днями і ночами на проліт, виснажуючи при цьому свої сили і власний мозок. Важко заперечувати, що ці теми дійсно мають для нас життєво важливе значення і саме через цю важливість організм і відповідно мозок людини готові працювати над ними наскільки совісно, що використовують навіть резерви призначені для їх відновлення. А потім крах системи і біганина про медичних закладах із цілим букетом хвороб.
Називаймо це як завгодно але наш мозок працює добре, якщо йому дають можливість кожну окрему проблему спокійно відпрацювати від початку і до кінця. Кожна задача покладена перед ним потребує концентрації уваги і чим більшою є ця концентрація і відведений час, тим більшою є ймовірність отримання якісного результату. Якщо задача не вирішується, і час відведений для неї закінчився, то у випадку продовження концентрації на ній уваги можна отримати дуже невеселий каламбур.

Цитата

... і чого ти вирішив, що хтось має право "зупиняти" людину (це на зразок "доброго" вчинку на противагу "добиванню"))?

Вирішив я так тому, що мені найбільше вигідно мати справу із близькими мені людьми тоді коли вони є щасливими.
  • 0

#123 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 19.10.2008 – 11:36

Перегляд дописуОлеська (17.03.2008 15:06) писав:

А якщо людину цінуєш саме як людину, але не кохаєш? Втрачати таку людину не хочеться, але і продовжувати стосунки в такій площині теж немає як...
погоджуюся з Dynkan 113 Ідеальний варіант... Бо ніц доброго з цих намагань не вийде, рано чи пізно... Бо якщо хтось 1 кохає, а інший ні... То така дружба не протримається довго... Ну хіба в парі садо-мазо...
  • 0

#124 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 19.10.2008 – 14:59

раніше я ненавидів цю фразу.
але якщо це максимум, що світий мені у даний момент - я був би дуже радий її почути)

Повідомлення відредагував dector: 19.10.2008 – 15:03

• 0

#125 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 19.10.2008 – 18:11

булшіт. Кохання, як стосунки грунтуються на довірі, як і стосунки хлопця та дівчини. Коли відносини розриваються - довіра втрачається. Ну я особисто не хочу мати друзів яким не довіряю. Ну і незнаю таких людей.
  • 0

#126 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Луганщина

Відправлено 19.10.2008 – 19:32

У житті складалось по різному:

як що стосунки просто вичерпували себе і це ставало зрозумілим для обох - то зараз вже досить багато років ми підтримуємо дружні стосунки, радимось в складних ситуаціях один з одним, він допомагає мені у деяких господарських справах. Нормально спілкуємось, навіть з його дружиною.

як що у стосунках був гіркий присмак зради - то зараз багато років поспіль навіть один вид цієї людини викликає огиду, незважаючи на його благання про те, що кожен повинен мати у житті другий шанс. Відчуваю просто гидоту, наче мокру цвілу тряпку взяла до рук. Бррр....

Висновок : кожен проживає своє життя сам, вчиться тільки на власних помилках, набуває тільки власний досвід, поради не допоможуть.
  • 0

#127 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 26.11.2008 – 13:12

Перегляд дописуОлеська (17.03.2008 15:06) писав:

А якщо людину цінуєш саме як людину, але не кохаєш? Втрачати таку людину не хочеться, але і продовжувати стосунки в такій площині теж немає як...
Дуже складна ситуація, думаю друзями залишитися можливо, але не одразу, повинен пройти час, "загоїтись рани" :rolleyes:
  • 0

#128 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 27.11.2008 – 10:33

Перегляд дописуКвіточка@ (26.11.2008 13:12) писав:

Дуже складна ситуація, думаю друзями залишитися можливо, але не одразу, повинен пройти час, "загоїтись рани" :rolleyes:
Теоретично залишитись друзями можливо, але лише тоді, якщо правильно визначити дійсно спільні інтереси, а всіх інших - неспільних позбутись. Тільки практично це зробити дуже і дуже не просто.
  • 0

#129 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.12.2008 – 00:15

Цитата

Напевно мало не кожен з нас в стосунках зіштовхувався із такою розв"язкою стосунків. Чи нам казали ту фразу, чи ми казали, - в результаті чомусь друзями одне одному не стаємо.
Неодноразово дивувалась агресивній реакції хлопців на ту фразу. І от мені цікаво стало: чи однаково реагують дівчата і хлопці на таку пропозицію?

Прошу ділитись "досвідом".

це справді складно, навіть дуже, потім залишитися друзями. Був випадок, коли все, поговорили, домовилися "Давай залишимося друзями, просто друзями...", а він ".. добре...а давай найкращими друзями! Будь ласка, бо друзів багато, а найкращих-ні". І що на таке відповідати? "Ну, добре.". Після декількох днів починається:
- Де ти була? З ким ти була? Чому не підняла трубку? Чому нічого мені не сказала? В ебе шо хтось є?
Я ж твій найкращий друг!!! Ми ж домовилися!
- ??? Я шо, маю звітуватися? Зрозумій, ми вже не зустрічаємся! Ти не мій хлопець!
- А ти хочеш, шоб я ним був? Ми можемо почати все заново! Забути проте, що було!
І так далі...
Ну от і як ти йому поясниш?! Якщо йому важко це зрозуміти, якщо він не хоче в це вірити! Якщо залишаючись друзями ти подаєш йому (їй) надію? Тому, якщо хоч в одного почуття залишились-не варто. Навіть, якщо це дуже складно. Краще зробити перерву і пізніше, коли почуття вщухнуть, появиться хтось інший, почати спілкуватися...
  • 0

#130 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.12.2008 – 15:16

Перегляд дописуБоБриК (19.10.2008 18:11) писав:

булшіт. Кохання, як стосунки грунтуються на довірі, як і стосунки хлопця та дівчини. Коли відносини розриваються - довіра втрачається. Ну я особисто не хочу мати друзів яким не довіряю. Ну і незнаю таких людей.
:rolleyes: ваще з тобою не згодна. Кохання...йопт. Ти що "влюбчівий" дуже? Я зустрічалася з багатьма хлопцями. Але нікого з них не любила,бо не можна кохати кожну людину,з якою ти більш тісно спілкуєшся- то вже не кохання,а дурість,як у малолєток- любов у 15 років на все життя :) Мало лі які причини щоб розстатися... ну,наприклад,набридли ми один одному цими "зайчик,сонечко,радість моя" і т.д. Не можна ж кожного дня харчуватися улюбленою стравою- набридне,захочеться чогось нового)Але це ж не робить автоматичну ту людину поганою,то чому б не продовжити спілкування у якості друзів?))
  • 0

#131 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 15:22

Перегляд дописуSensssorika (3.12.2008 15:16) писав:

:rolleyes: ваще з тобою не згодна. Кохання...йопт. Ти що "влюбчівий" дуже? Я зустрічалася з багатьма хлопцями. Але нікого з них не любила,бо не можна кохати кожну людину,з якою ти більш тісно спілкуєшся- то вже не кохання,а дурість,як у малолєток- любов у 15 років на все життя :) Мало лі які причини щоб розстатися... ну,наприклад,набридли ми один одному цими "зайчик,сонечко,радість моя" і т.д. Не можна ж кожного дня харчуватися улюбленою стравою- набридне,захочеться чогось нового)Але це ж не робить автоматичну ту людину поганою,то чому б не продовжити спілкування у якості друзів?))
Але то не повноцінна дружба, а в більшості навіть не дружба. Якщо дівчина хлопцю говорить "давай залишимося друзями" чи навпаки, то це не означає що вони будуть реально друзями. Це шаблонна фраза коли 2є розходять без бою, тобто насправді це означає "розходимося і ніхто нікому нічого не винен, ти зі мною вітайся коли побач на вулиці і голови не відвертай, бла бла бла". Нічого спільно з реальною повноцінною дружбою і довірою то не має
  • 0

#132 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.12.2008 – 15:38

Перегляд дописуБоБриК (3.12.2008 15:22) писав:

Але то не повноцінна дружба, а в більшості навіть не дружба. Якщо дівчина хлопцю говорить "давай залишимося друзями" чи навпаки, то це не означає що вони будуть реально друзями. Це шаблонна фраза коли 2є розходять без бою, тобто насправді це означає "розходимося і ніхто нікому нічого не винен, ти зі мною вітайся коли побач на вулиці і голови не відвертай, бла бла бла". Нічого спільно з реальною повноцінною дружбою і довірою то не має
В мене всі найкращі друзі саме хлопці. Половина просто друзів,а половина стали друзями після тогто, як ми розсталися. Якшо ти не вмієш дружити....дуже погано)
  • 0

#133 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 15:46

Перегляд дописуSensssorika (3.12.2008 15:38) писав:

В мене всі найкращі друзі саме хлопці. Половина просто друзів,а половина стали друзями після тогто, як ми розсталися. Якшо ти не вмієш дружити....дуже погано)
Ну тоді я тебе вітаю)) ХАй краще будуть "під рукою", якщо щось треба буде.
  • 0

#134 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.12.2008 – 18:42

Перегляд дописуSensssorika (3.12.2008 15:38) писав:

називаєцця "стати другом через одне місце"
  • 0

#135 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 19:08

Перегляд дописуОлеська (9.05.2008 11:48) писав:

Таке от: якщо людина не влаштовує тебе в особистих стосунках, то мабуть варіант "друзі" - то перша спроба мирно розійтись.
Бо насправді коханий і буде вірним другом-батьком-тобою...
Потрібно вчитись бути чесним перш за все перед собою.
Важко те все...

Перегляд дописуМурзілка (8.07.2008 09:40) писав:

В мене зараз, саме така ситуація. Ми з розійшлись і друзями хотіли залишитись обоє, так і сталося ми друзі

Про що ви таке говорите. Саме більше болі приносять нам ті, які є нам найдорожчі. Ніхто з вас не зміг би дивитися на те, як її/його "половину" хтось інший цілує і т.д.
Дружби нема після особистих відносин. Дружба в такому випадку, це бажання заподіяти іншій особі якнайменше болю. Дружби після такого не існує. Це ілюзія дружби.
  • 0

#136 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 03.12.2008 – 23:01

я ненаю я завжди стараюсь залишитись друзями з тим кому зробила боляе або хто зробив боляче мені....покищо всі друзі!я аж дивуюсь!я просто заставляю себе не ненавидіти їх!і це доречі файно)))
  • 0

#137 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 03.12.2008 – 23:03

нормальна фраза. чого всі так псіхують
  • 0

#138 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 03.12.2008 – 23:23

Перегляд допису_saljama_ (3.12.2008 23:03) писав:

нормальна фраза. чого всі так псіхують
бо вважають аналогом "сексу нєт"
  • 0

#139 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.12.2008 – 23:24

А це як у кого виходить... У мене зараз такий друг, що якщо щось піде не так, то порве всі стосунки зі мною. Повністю. Точно знаю :) А взагалі-то, думаю, що така дружба мала б бути гарною, звісно, за умови, що обоє вже не мають одне до одного романтичних почуттів, бо інакше справді боляче...
  • 0

#140 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 00:21

Звичайно не однаково. Всі люди різні, і кожна людина сприймає ситуацію по своєму. Якщо настає такий момент коли стосунки продовжуватись не можуть, потрібно їх розірвати. При цьому, якщо люди були близьки... чому би не продовжувати спілкування? хоча баває для когось болячи бачити біля себе кохану, колишню людину... і краще не підтрримувати деякий час стосунки.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних