Перейти до вмісту

"Давай залишимось друзями"

Повідомлень в темі: 276

#101 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.08.2008 – 01:13

Перегляд дописуSaturnia (22.08.2008 18:30) писав:

кайфу від цього ніхто точно не получає)))
він просто хоче трохи підвищити свою величезну самооцінку
пампух на пять см нижчий від мене))

та й Бог з ним
нехай робить що хоче
і знаєш в останній місяць що я провела з ним мені було вже так тошно що каюк
а коли мені подруга розповіла всю правду матку (знаю знаю послухала подругу але навряд то брехня бо він мені сам таке розповідав)
вона там розказувала що він напивається до чортиків і вяких там дівчат до дому проводжає
він до мене теж пару раз підходив і казав що от я тобі чесно скажу щоб хтось другий не сказав шо я там був напився накурився і теде ну і цілувався з тою але то вона сама до мене лізла а ще я був п*яний і від того він ніякої вини за собою не чув
а я йому прощала пару раз
знаю що дурна була
але мені зрештою було 13 а йому 18
і я йому не хочу просто і не можу цього тепер простити
тоді то я не розуміла а тепер розумію яким він козлом був та і залишився
Знаєш, я чомусь так замітив, що якщо у людини немає жовтих документів і, якщо відсутні підстави для ініціювання їх виготовлення то із нею можна при бажанні домовитись про все, що входить у межі розумного.

Природа створила людину таким чином, що їй постійно потрібно до чогось прагнути, разом із тим природа дала людині волю самій обирати для себе пріоритети власних прагнень але разом із тим чомусь так склалось, що людина отримує найбільше задоволення в житті коли в її кров поступає ендорфін, що починає продукуватись організмом після активації кохання. Це по своїй суті найсильніший із усіх відомих людству наркотиків. Згадай що відбувається із наркоманом у якого відібрали дозу? В такої людини від ломки зносить башню. Аналогічно відбувається і у випадку відсутності ендорфіну в крові, таку людину важко зрозуміти. Цікавим моментом є також той факт, що у випадку постійного психоемоційного навантаження даною проблемою на мозок людини він відмовляється в результаті працювати централізовано і починає у паніці переключатись на інші менш енергоємкі проблеми від чого появляються так звані рвані думки і відсутність цілісного уявлення про суть усого, що навколо відбувається і яким чином на це реагувати. Таку людину варто не добивати, а просто зупинити щоб вона відпочила і почала помічати те на що раніше у неї просто не було сил.

А на рахунок того, що від цього ніхто не отримує кайфу я щиро сумніваюсь, першою ознакою цього є те, що ти вкурсі того, що він тобі говорить поза очі. Завжди є друзі, які готові рвати на собі тєльняжку за дружбу але рідко трапляються друзі, яким пофіг дружба для них більш важлива щаслива посмішка на твоєму обличчі, а ще менше є тих, хто рятуючи тебе готовий свідомо стати тобі ворогом на все життя.

Кожен із нас мабуть є вільним до тих пір, поки володіє правом на власну смерть, а це мабуть означає, що ми нікому нічим не зобов'язані доки самі не захочемо такими стати...

Повідомлення відредагував 100000: 23.08.2008 – 01:17

• 0

#102 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 23.08.2008 – 16:22

хм....
хи)
все ж таки є одна істота
яку б я дуже хотів трішки побачити, трішки придушити і залишитися трішки друзями <_<

ггг)) невже треба півтора року, шоб дійти до такого??
чи це просто від ностальгії ковбасить? <_<
  • 0

#103 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.08.2008 – 22:17

Перегляд дописуVepr (23.08.2008 17:22) писав:

хм....
хи)
все ж таки є одна істота
яку б я дуже хотів трішки побачити, трішки придушити і залишитися трішки друзями <_<

ггг)) невже треба півтора року, шоб дійти до такого??
чи це просто від ностальгії ковбасить? <_<

Прикольно... Істота...

Так ти все ж таки визначся, чи ти хоч побачити, чи придушити чи залишитись друзями...)))
  • 0

#104 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 26.08.2008 – 17:15

дана фраза не знайшла підтримки після повідомлення про розлучення....на жаль...
  • 0

#105 Milen

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 02.09.2008 – 14:58

Мені тоже казали цю фразу. Спочатку злилась, не говорила з ним тиждень.
Але зараз кращого друга ніж він в мене нема
  • 0

#106 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 02.09.2008 – 15:03

таке неможливо для мене навіть якшо постаратися..
але то ясно шо залежить від обставин.
в мене такі були шо можна б було але таки не хочеться друзями бути.
просто забути і всьо

Повідомлення відредагував lamourattack: 02.09.2008 – 15:03

• 0

#107 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш -&gt;Львів

Відправлено 02.09.2008 – 18:07

Мені такого не казали. Сама я казала, але безрезультатно. Зараз серед колишніх друзів немаю, або просто знайомі, або взагалі не розмовляємо.
Я завжди старалась уникати таких розмов, не треба мені ніяких пояснень, нічого, якщо мене кинули, просто якнайшвидше про все забути і більше ніколи не бачитись. Але час лікує все, і зараз, через декілька років, все таки хотіла б побачити одного, поговорити про теперішнє і про минуле... Але такого вже не буде -_-...
  • 0

#108 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.09.2008 – 13:48

А я собі не можу уявити як то можна повністю викреслити зі свого життя людину лише через те, що колись з певних причин у вас не вийшло бути парою -_-
  • 0

#109 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 03.09.2008 – 14:17

В мене в житті був випадок,коли людина сказала мені таке..ну що ж поробиш звісно боляче,неприємно..Але з часом все проходить,і печаль,і радість..залишаються лише спогади.Тепер ми друзі..Прсто більше не знаю людини яка б мені допомагала і розуміла мене..
  • 0

#110 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 03.09.2008 – 14:56

Перегляд дописуСварус (3.09.2008 14:48) писав:

А я собі не можу уявити як то можна повністю викреслити зі свого життя людину лише через те, що колись з певних причин у вас не вийшло бути парою -_-

справа в тому через які саме причини..
а так то власне гордість людини і є то через шо пропадає бажання бути друзями

Повідомлення відредагував lamourattack: 03.09.2008 – 14:57

• 0

#111 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 23:14

А я собі не можу уявити як то можна повністю викреслити зі свого життя людину лише через те, що колись з певних причин у вас не вийшло бути парою :happytwo:
Так от і я не уявляю... Мені дуже складно відпускати від себе людей. Навіть коли ненавиджу, все одно думаю про людину, переживаю...
  • 0

#112 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.09.2008 – 15:03

А я собі не можу уявити як то можна повністю викреслити зі свого життя людину лише через те, що колись з певних причин у вас не вийшло бути парою :happytwo:
це ти собі не уявляєш тому що думаєш що не закохався б у гівно. самовпевненість кароч

Перегляд дописуОлеська (4.09.2008 00:14) писав:

Так от і я не уявляю... Мені дуже складно відпускати від себе людей. Навіть коли ненавиджу, все одно думаю про людину, переживаю...
як учив дєдушка Маркс спочатку був первіснообщинний, а наступною формацією - рабовласницький лад. Але до світлого комуністичного майбуття ти навряд доживеш. тут лише серйозне інвазивне втручання зарадить :angry12:
  • 0

#113 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 05.09.2008 – 23:45

Флуд видалено
  • 0

#114 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.09.2008 – 13:21

Перегляд допису100000 (23.08.2008 02:13) писав:

Знаєш, я чомусь так замітив, що якщо у людини немає жовтих документів і, якщо відсутні підстави для ініціювання їх виготовлення то із нею можна при бажанні домовитись про все, що входить у межі розумного.
Природа створила людину таким чином, що їй постійно потрібно до чогось прагнути, разом із тим природа дала людині волю самій обирати для себе пріоритети власних прагнень але разом із тим чомусь так склалось, що людина отримує найбільше задоволення в житті коли в її кров поступає ендорфін, що починає продукуватись організмом після активації кохання. Це по своїй суті найсильніший із усіх відомих людству наркотиків. Згадай що відбувається із наркоманом у якого відібрали дозу? В такої людини від ломки зносить башню. Аналогічно відбувається і у випадку відсутності ендорфіну в крові, таку людину важко зрозуміти. Цікавим моментом є також той факт, що у випадку постійного психоемоційного навантаження даною проблемою на мозок людини він відмовляється в результаті працювати централізовано і починає у паніці переключатись на інші менш енергоємкі проблеми від чого появляються так звані рвані думки і відсутність цілісного уявлення про суть усого, що навколо відбувається і яким чином на це реагувати. Таку людину варто не добивати, а просто зупинити щоб вона відпочила і почала помічати те на що раніше у неї просто не було сил.
Про ендорфін і роботу мозку інформація неточна : дослідження впливу саме кохання, а не закоханості на мозок на даний момент не завершені і немає однозначного трактування.
Знову ж таки, якщо так потрібна "доза", то можна запросто знайти новий об*єкт пристрасті, тут нема чого "зноситися башті".
Психоемоційне навантаження не впливає до певної межі на мислення. Щоб це вплинуло на мислення, потрібний сильний і тривалий стрес, який би призвів до морфологічних порушень, правильно у медицині це називається дістрес.
Звичайні стреси лиш мобілізують резерви організму.
Централізовано головний мозок працювати не перестає ніколи, можливо ти мав на увазі : не послідовно або не ефективно?
... і чого ти вирішив, що хтось має право "зупиняти" людину (це на зразок "доброго" вчинку на противагу "добиванню"))?
  • 0

#115 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.09.2008 – 13:29

А я собі не можу уявити як то можна повністю викреслити зі свого життя людину лише через те, що колись з певних причин у вас не вийшло бути парою :prapor3:
Ти просто не був в тій шкірі, от і не розумієш...Поживеш - зрозумієш!

Перегляд дописуОлеська (4.09.2008 00:14) писав:

Мама-Тереза :)
  • 0

#116 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 07.09.2008 – 17:11

У мене взагалі така історія... :) :(
Спочатку я навчався у одній школі... потім з 7 класу почав навчатися у іншій. От там я то і познайомився з своєю так званною """"ПОДРУГОЮ"""... ми були мабуть на той час справжніми друзями... усі нам навіть заздрили! Ми кожного дня ходили один до одного у гості, наші батьки дуже дружили... одним словом було просто чудово... і так аж до 11 класу. А потім вона різко перестала зімною спілкуватися! А уже потім мені через 5, 10 передали, що наче вона сказала що "Досить жити на широку ногу"... я не заперечую що вона мені допомагала... давала списувати, адже вона була відмінницею... але чому вона так сказала я і досі не знаю! І тільки пістя того я зрозумів, що ні накому в житті не потрібно довіряти - тільки собі!!! :prapor3:
  • 0

#117 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 07.09.2008 – 17:28

MAXIM_UA, навіть собі! Людина сама собі може навіть зрадити!
  • 0

#118 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 07.09.2008 – 17:33

Перегляд дописуФруктик (7.09.2008 18:28) писав:

MAXIM_UA, навіть собі! Людина сама собі може навіть зрадити!
а як тоді пояснити таку поведінку? І тим паче ми уже не розмовляємо більше року...
  • 0

#119 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 07.09.2008 – 17:41

MAXIM_UA, ну люди різні бувають, одні сприймають дійсне нормально, іншим шось клиниить.... Таке життя, а в ньому люди такі. Тримайся неба і всьо буде кул!
  • 0

#120 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 07.09.2008 – 17:42

Фруктик велике тобы спасибы за розумыння!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних