Перейти до вмісту

Учительське життя.

Повідомлень в темі: 77

#61 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.09.2008 – 09:07

З такою зарплатою нехай Вакарчук свого Славка у школу посилає працювати. У Мороза дочка педагог за освітою, але батько купив їй приватну перукарню в центрі Києва. Чомусь не "безплатну" школу, соціаліст грьобаний! :angry12:

Попрацювавши чотири роки в шеолі, вибачте, в школі (така символічна похибка в наборі!), зрозумів - це повний абзац! :D Заборгованість по зарплаті тоді була вісім місяців (1998). Лишив ту школу - і ніколи не шкодував про це. Нехай шляк трафить таку "безплатну" систему. Тільки за нормальні бабки можна працювати з чужими дітьми, це ж адська праця.

Повідомлення відредагував Власюк: 30.09.2008 – 09:11

• 0

#62 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.09.2008 – 09:25

Перегляд дописуВласюк (30.09.2008 10:07) писав:

Заборгованість по зарплаті тоді була вісім місяців (1998).

У нас в інституті тоді теж затримки були роками
Наскільки я знаю, зараз вже такого нема.
  • 0

#63 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 09:56

Перегляд допису-=VJ=- (30.09.2008 10:25) писав:

У нас в інституті тоді теж затримки були роками
Наскільки я знаю, зараз вже такого нема.

Але ж зарплата зараз яка? Ставка спеціалісту (для того, напр., хто хотів би повернутися в школу) - 700 грн.? чи більше? :angry12:
  • 0

#64 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 10:51

Перегляд дописуВласюк (30.09.2008 10:56) писав:

Але ж зарплата зараз яка? Ставка спеціалісту (для того, напр., хто хотів би повернутися в школу) - 700 грн.? чи більше? :angry12:

Зарплату освітян визначають шляхом складного підрахунку різного виду доплат до ставки, яка сьогодні становить від 560 до 650 гривень. Не так давно доплати за класне керівництво, перевірку зошитів, групу продовженого дня тощо) були копійчаними. З 20 квітня Кабмін підвищив ці доплати. Відтепер учителі, згідно з даними прес–служби Міносвіти, отримуватимуть:
— за звання вчителя–методиста (найвища професійна категорія) — 106 грн.;
— за звання старший викладач — 70 грн.;
— за володіння іноземною мовою та використання її під час роботи — 70 грн.;
— за роботу в ліцеї, гімназії, ПТУ — 70 грн.;
— за клас з дітьми, які потребують фізичного та (або) розумового розвитку — 165 грн.;
— педпрацівники дитячих будинків — 200 грн.;
— за групу продовженого дня — 43 грн.;
— за гурток — від 87 до 100 грн.;
— керівники спортивних секцій — до 200 грн.;
— за керівництво стрілецьким тиром — 66 грн.;
— за керівництво навчальним кабінетом, лабораторією — 99 грн.;
— за обслуговування електронно–обчислювальної техніки — 132 грн.
Інші доплати вираховують у відсотках від ставки. Так за класне керівництво викладач отримує 25%, за стаж — до 30%, за перевірку зошитів — 10% від базової ставки.
З січня наступного року середня зарплата вчителя першої категорії має становити 1426 грн., з 1 жовтня 2008–го — 1596 грн., а з 1 листопада — 1766 грн. На це збільшення зарплати, згідно з офіційними даними, має піти 564, 9 млн. гривень.
(с)Україна молода
  • 0

#65 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 16:54

отже, якщо мол. спеціаліст отримає на руки 700 грн , то це нормально? Хіба не можна ставочку підвищити???

Деяким пенсіонерам, можливо, таке пригодиться... :angry12:
  • 0

#66 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Луганщина

Відправлено 05.10.2008 – 11:40

У першу світлу неділю жовтня вітаю усіх вчителів з їх професійним святом! У кожного нас є у житті перший вчитель, улюблений вчитель, найбільш пам"ятний вчитель( з різних приводів), за їх тяжку працю, щире серце, добру вдачу низький уклін та побажання здоров"я, а ще побільше талановитих учнів!
  • 0

#67 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 12:25

Сьогодні, у День учителя, пропоную пригадати, як змінив ваше життя гарний учитель, пам'ять про якого ви зберегли. Що було б зараз з вами, якби цей учитель не зустрівся на вашому шляху, якби в нього не було стимулу і він припинив працювати вчителем?

Особисто у моєму шкільному житті, було досить багато харизматичних особистостей, але це було багато років назад. Тодішня школа і теперішня - це дві великі різниці. Але..
Це було ще у 3 класі на уроці малювання, який прийшла по заміні проводити вчитель ботаніки Тунік Надія Давидівна. Вона дала нам завдання намалювати фікус, ну що ж простіше !!! Але у кожної рослини є свої особливості, а я їх не помітила, і намалювала таке собі зелене листячко. І одержала погану, як для мене, оцінку. Саме цей фікус відкрив мені очі на ВСЕСВІТ, і я пам'ятаю той урок малювання вже 38 років.
А старенька вчителька продовжує іноді мені телефонувати, і мені соромно, що це не я , а вона мені телефонує....
  • 0

#68 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.10.2008 – 16:42

мдя... ми їх часто згадуєм "не злим, тихим словом", але ж без них - нікуди!
  • 0

#69 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув

Відправлено 05.10.2008 – 17:24

Вітаю усіх вчителів із Днем Вчителя!!!Бажаю успіхів на роботів,щоб доля вам усміхалася,щоб попадалися вам найкращі учні і щоб вони були у вас слухняними)))Вітаю!!!
  • 0

#70 Perpetuum mobile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 05.10.2008 – 22:55

Не хотів би, але треба буде по закінченні 3 курсу пройти стажування... :)
  • 0

#71 Живчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Київ, на підніжжі Старокиївської гори

Відправлено 05.10.2008 – 23:06

не так вже й погано нашим вчителям живеться. Різні премії, надбавки, подарунки від учнів,... непогано набігає . Звичайно, що не розкіш, але й не жахлива скрута. Ще вчителі часто їздять з учнями на екскурсії, ходять на виставки, відвідують музеї, театри, все на шару.
Зараз далеко не всі вчителі викладаються на повну, не всі тяжко працюють. Багато просто задають діткам щось конспектувати і займаються своїми справами.
А взагалі (в ідеалі) вчитель - благородна професія
  • 0

#72 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.10.2008 – 16:27

Та яка ж премія? 250 грн. - раз на рік. І подарунки, тільки на день вчителя, і то здебільшого квіти і цукерки. А зарплати ледве вистачає на проїзд, і на обіди.І до повного щастя хамське відношення твоїх учнів до тебе, бо вчитися ніхто не хоче, всі хочуть оцінку купити, а потім кажуть, що вчителі хабарники.
  • 0

#73 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 07.10.2008 – 00:16

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (28.09.2008 18:13) писав:

а ще в мене обидві бабусі-вчительки молодших класів і я ще з 4-5 років вислуховувала яка то важка професія,як голова болить,які діти неслухняні пішли..
От що характерно, більшість учителів скаржаться переважно на учнів, і серед аргументів проти роботи вчителем теж найчастіше звучить "та зараз же діти - просто жах!.." А для мене у школі (коли вже вчителював) найгіршим злом були зовсім не учні, а старші колеги. І писанину ненавидів - здуріти можна з усіма обов'язковими конспектами! Учнівська дисципліна - це ще так собі. Важко, звісно, з хуліганами воювати, але то принаймі цікаво. До того ж діти у шкільному віці ще не встигають набратися такої підлості, на яку здатні дорослі. Вони щирі й відкриті, їх можна любити вже тільки за це.

"Репетирувати" теж доводилось - приємне заняття, мені зовсім не в падло по сім раз різними словами повторити одне й те ж, коли "не доходить", здавалося б, очевидне. Але нема того інтенсиву, що на звичайних шкільних уроках. Школа робить холериком, репетиторство - флегматиком.

Перегляд дописуСлобожанка (5.10.2008 12:25) писав:

Сьогодні, у День учителя, пропоную пригадати, як змінив ваше життя гарний учитель, пам'ять про якого ви зберегли. Що було б зараз з вами, якби цей учитель не зустрівся на вашому шляху, якби в нього не було стимулу і він припинив працювати вчителем?
Я б, мабуть, не став націоналістом (бр-р-р-р, навіть уявляти не хочу, що б із мене виросло). Цікаво, що мій вчитель історії мав прізвище Величко, але до свого славного однофамільця Самійла Величка в родичі не примазувався.
  • 0

#74 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • 776 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 10:17

А от від репетиторства теж я й дотепер не відмовляюсь. Після фізичної роботи улюблені математика, фізика та інформатика - за щастя. Дитина хоче чогось навчитися, це ж не той цирк, коли з тридцяти дітей щонайменше двадцять сидять на уроці і шукають, як би "поприкалуватись".

Повідомлення відредагував Власюк: 07.10.2008 – 10:18

• 0

#75 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 11:22

Перегляд дописуАтеїст (7.10.2008 01:16) писав:

І писанину ненавидів - здуріти можна з усіма обов'язковими конспектами! Учнівська дисципліна - це ще так собі. Важко, звісно, з хуліганами воювати, але то принаймі цікаво.
О так! Перевірка зошитів, контрольних... Написання розгорнутих конспектів - то дурдом. замість того, щоб мати час на придумування цікавого уроку, сидиш і пишеш бамажки, якими, чесно кажучи, в веденні уроку майже не користуєшся...

А хулігани - о, це цікаво.. ще й як... Навіть не так хулігани, як провокатори на дії, вчинки... Але як приємно, коли до тебе йдуть по пораду і з задоволенням йдуть на урок.. <_<

Що не кажіть, нема такої роботи, де б був суцільний позитив.. :unsure:
  • 0

#76 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 07.10.2008 – 17:47

Блискавиця: тему переміщено.
  • 0

#77 Слобожанка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 08.10.2008 – 20:06

Ну якщо тему переміщено, то може час обговорити не стільки матеріальні статки у чужій кишені. Як на мене , то скільки заробляє представник тієї чи іншої професії заздалегідь відомо.
Тож обираючи фах, кожен на щось сподівається.

Особисто мене турбує такий парадокс :
Ось іноді показують радянські кінофільми 40-60 років, приємно дивитись з якою повагою ставляться там усі до вчителя.
Люди були малоосвічені, тягнулись до знань, і поважали тих, хто ці знання їм ніс.
Сучасні люди здаються у своїй масі досить обізнаними, а може і обтяженими певними знаннями, яким їх теж навчили вчителя.
То що змінилось зараз, звідки ця зарозумілість, іноді презирство до вчителя? Чи якщо знання несе інтернет та комп, то наша подяка повернулась до них?
  • 0

#78 St1Ng3R

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Місто:Україна,Калуш

Відправлено 21.10.2008 – 20:56

я б не хотів бути вчителем не тільки через їхню малу зарплату,а й тому що якщо діти будуть далі так розвиватися до все більш небезпечних бешкетників, то це буде завал для вчителів... :brovy: Мені не хотілося б через дітей портити собі нерви та здоровя

Повідомлення відредагував St1Ng3R: 21.10.2008 – 20:56

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних