Перейти до вмісту

Учительське життя.

Повідомлень в темі: 77

#41 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.05.2008 – 18:40

Перегляд дописуМій_Травень (8.05.2008 22:50) писав:

Щодо теми, то я б був не проти бути викладачем...Але хто-зна як воно все буде...

Ого, а як же професія президента?.. Я вже й голосувати збирався за тебе

а взагаліто, як людина, мати якої вчителька, я б не хотів бути вчителем. У кого батьки вчителі, той мене зрозуміє. Це постійне перевіряння зошитів, складання плану роботи на рік(якщо такого нема, бо моя мама - вчитель французької мови. Так от плану на франц. мову немає і вона кожен рік пише його сама :happy1: ), учні, які іноді доводять до божевілля (знаю по собі, іноді сам такий), колеги, які також бувають "не подарунок". А якщо ти ще й класний керівник, то це проблеми в класі, батьківські збори, ремонт. І дуже не подобається чути в тролейбусі, коли якісь "мамаші" перед якимсь черговим святом говорять: "Скільки цим вчителям ще треба цукерок? Коли вони вже ними наїдяться?". Знаю особисто по собі, за всі 11 років мого навчання у школі з мене жодног разу силою не витягли грошей на подарунок вчителю. А які нерви треба мати, щоб витримувати учнів під час уроку, коли кожен з них робить щось своє і потрібно усіх усадити та заспокоїти. І ще один величезний мінус - це мізерна зарплатня, яку ще й заборговують іноді, а потім виплачують по декілька років по трохи.

Але, звичайно, кожному своє. Є люди, які створені для вчительської справи. Це була лише моя особиста думка :happy1:
  • 0

#42 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 12.05.2008 – 19:48

Перегляд дописуRoma_G (16.03.2008 18:18) писав:

Яке воно учительське життя?Кожен має свою думку про це життя.А ти б хотів(ла)стати учителем?Чому?
Будь ласка якшо можна то по детальніше.

..чесно кажучи..щоб бути вчителем треба мати хорошу нервову систему..аби витерпіти цих студентів..чи учнів..і мати сили ще викладати предмет..
..в мене знайомий колись любив зривати пари..тепер сам викладає..все що розказує про витівки учнів дуже нагадує його "творчість" в молодісті". :happy1: .

• 0

#43 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 06.06.2008 – 20:26

Перегляд дописуDarkLordVillis (12.05.2008 18:25) писав:

Хто може - робить, хто не може - учить! Я теж хотів би когось учити :happy1: Є таке бажання...
"Людина повинна заробляти гроші головою (цим вона відрізняється від тварин), хто не вміє працювати головою - працює руками, а хто не вміє працювати руками - працює іншим органом" - це сказав мені один викладач, і я вважаю, що він правий!
Для того, щоб когось учити мало бажання, потрібні ще й знання.
  • 0

#44 valeska

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.06.2008 – 23:10

Учительське життя - важке...Але одночас досить цікаве....півтора роки викладала технічну спеціальність в технічному вузі...досить цікаво було спостерігати реакцію студентів (в більшшості групи - виключно хлопці) на прихід молоденької викладачки))). Якщо знайти хороший підхід = проблем ніяких. Платили б відповідно, я б і надалі з радістю працювала зі студентами
  • 0

#45 BadTempered

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 21.06.2008 – 09:49

А я б не хотів бути вчителем, вчити невдячних дітисьок і сидіти перевіряти їхнє шкрабання...............але все ж таки хтось має їх навчати....але точно не я :)
  • 0

#46 Красунечка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 663 повідомлень

Відправлено 21.06.2008 – 11:00

маю вдома вчительку))) знаєте, нікому такого не побажаю.... вчити отих невдячних (не всіх, але більшість) створіннячок, тратити на них свої дорогоцінні нерви.... не хотіла і не хочу бути вчителькою ( я б тих дітей позабивала))) в мене криша їде, коли мене хтось з першого або другого разу не розуміє... :)
  • 0

#47 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.06.2008 – 13:58

був так би мовити репетитором, вражень вистарчило надовго, викладач повинен мати терпіння і витримку в мене її небуло:)
  • 0

#48 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.06.2008 – 16:29

Перегляд дописуКрасунечка*****^^^ (21.06.2008 12:00) писав:

я б тих дітей позабивала))) в мене криша їде, коли мене хтось з першого або другого разу не розуміє... :)

купи собі кулемета, і чергами пояснюй :::::::::::::::::::::::::::::::::::лента, за лентою як співаєцця :happy1:
  • 0

#49 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 21.06.2008 – 18:59

Моя сестра зараз в таборі працює вожатою.В неї зараз діти VIP персон,до дітей притензій нема,а
от батьки-це борони Боже.А з цих же діток,пізніше,виростуть такі самі VIP персони.
Ні це однозначно,ця професія не для слабкодухих людей.
  • 0

#50 Мельпомена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 15:27

Все життя в школі? Ні, я цього не переживу... ;)
  • 0

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.09.2008 – 15:33

я в принципі можу після закінчення універу працювати вчителем..але не буду)
  • 0

#52 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 16:32

Це тільки на перший погляд воно все дуже весело - кожен день нові враження, нові учні. А насправді - жах, особливо коли в начальства "критичні дні", або їде якась перевірка і всі матеріали для роботи треба переробити.
  • 0

#53 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 16:34

Ну не знаю. Особисто мені подобалось працювати вчителем. Це цікава робота. Правда, в моїх 22 перемогло все ж бажання більше заробляти. так склалось життя. Тепер іноді шкодую за тим шумом і сміхом, за очима, які дивляться на тебе по-різному... За тихими і шумними... Це життя.. Це затягує... То тільки так здається, що не витримаєш... Тим просто живеш... Єдина умова, ти маєш це любити....
  • 0

#54 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.09.2008 – 17:25

Не хочеться бути вчителем і ніколи не хотілося..це ж треба бути і вчителем і психологом і взагалі це така важка робота...Щодня щось нове,мозок так закипить скоро від галасу,перевіряння зошитів о 2 ночі,постійної біганини,організації всяких заходів..ні це не до мене)
  • 0

#55 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 17:32

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (28.09.2008 17:25) писав:

Не хочеться бути вчителем і ніколи не хотілося..це ж треба бути і вчителем і психологом і взагалі це така важка робота...Щодня щось нове,мозок так закипить скоро від галасу,перевіряння зошитів о 2 ночі,постійної біганини,організації всяких заходів..ні це не до мене)
Шукаєш легкого життя, Крихітко? А нема хап-хап... Робота в школі якраз для тих, хто ради усмішки учня, його знань, учнівської щирої любові готовий терпіти і робити все те, що ти описала вище...
  • 0

#56 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 28.09.2008 – 18:00

Діти-- зло, коли вони разом. Вчителем ніколи не працював би. Я би задушив би невдячних учнів або став би канкрєтним лохом. А от викладачем в універі класно. Вічна молодість!!!
  • 0

#57 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 28.09.2008 – 18:05

Вчителем пропрацював три тижні минулого року на практиці.Робота досить цікава,проте часом учні можуть довести мало не до сказу(добре хоч у мене міцні нерви).Важко сказати,чи хотів би працювати у школі в майбутньому - праця досить важка та нервова,а зарплятня досі невідповідна.
  • 0

#58 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 18:11

Перегляд дописуFT232BM (28.09.2008 18:00) писав:

Діти-- зло, коли вони разом. Вчителем ніколи не працював би. Я би задушив би невдячних учнів або став би канкрєтним лохом. А от викладачем в універі класно. Вічна молодість!!!
Ги.. Викладачем не тяжко... Робота не напрягає. Прийшов, відчитав, ну там, прийняв залік-екзамен. халява. А щоб бути вчителем - то тяжка праця.. Іноді невдячна, але то тільки на перший погляд.. душу вкласти треба в дітей і хай на той час, коли ти їх вчиш, вони часто злі й нечемні, але потім вони ще раз і ще раз будуть про тебе згадувати, приходити і т.д... І яка радість, коли приводять до тебе, і тільки до тебе, своїх дітей. В мене в родині вже третє покоління вчителів. Повірте, я знаю, що це таке.. ;)

Повідомлення відредагував Vakuolka: 28.09.2008 – 18:12

• 0

#59 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 28.09.2008 – 18:13

Перегляд дописуVakuolka (28.09.2008 17:32) писав:

Шукаєш легкого життя, Крихітко? А нема хап-хап... Робота в школі якраз для тих, хто ради усмішки учня, його знань, учнівської щирої любові готовий терпіти і робити все те, що ти описала вище...
Та не в легкому житт справа,просто з саамого раннього дитинства мріяла бути журналісткою,а ще в мене обидві бабусі-вчительки молодших класів і я ще з 4-5 років вислуховувала яка то важка професія,як голова болить,які діти неслухняні пішли..так мені то в пам"ять в"їлося що зараз сама думка про мене-вчительку мені неприємна
  • 0

#60 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 28.09.2008 – 19:25

Щоб бути вчителеим, треба мати перш за все талант. Вчитель дійсно має вміти зацікавити аудиторію і бути закоханим у свою професію. Бо інколи дійсно дивуєшся, як за n років стажу людина не може гарно поянити і навчити. З іншого боку їм має допомагати держава і якось має бути змінена система навчання.
Дісно гарних вчителів за своє життя я можу перерахувати на пальцях одної руки.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних