Перейти до вмісту

Секс і зрада

Повідомлень в темі: 105

Опитування: Секс і зрада. (85 користувачів проголосувало)

Яку умову ви вважаєте достатньою, щоб зайнятися сексом?

1. Коли хочеться :) (20 голосів [12.66%])

Процент голосів: 12.66%

2. Коли є взаємне бажання (44 голосів [27.85%])

Процент голосів: 27.85%

3. Коли є духовна близькість (28 голосів [17.72%])

Процент голосів: 17.72%

4. Коли є кохання (37 голосів [23.42%])

Процент голосів: 23.42%

5. Коли пристрасть затьмарює розум)) (17 голосів [10.76%])

Процент голосів: 10.76%

6. Тільки після весілля)) (4 голосів [2.53%])

Процент голосів: 2.53%

7. Ні за яких умов, бо це гидота :) (2 голосів [1.27%])

Процент голосів: 1.27%

8. Коли є вмілий партнер (6 голосів [3.80%])

Процент голосів: 3.80%

Зрада - це ...(позначте найменший привід, який вважатимете зрадою)

1. Коли подобається інша людина, крім коханої людини (13 голосів [15.12%])

Процент голосів: 15.12%

2. Коли цілуються з іншою, крім коханої людини (21 голосів [24.42%])

Процент голосів: 24.42%

3. Коли кохаються з іншою людиною (24 голосів [27.91%])

Процент голосів: 27.91%

4. Коли мають духовну близькість з іншою людиною (12 голосів [13.95%])

Процент голосів: 13.95%

5. Зради не буває, це вигадки власництва)) (5 голосів [5.81%])

Процент голосів: 5.81%

6. Коли вирішують покинути заради іншої людини (11 голосів [12.79%])

Процент голосів: 12.79%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 27.03.2008 – 11:32

Перегляд дописуТемний ангел (27.03.2008 11:18) писав:

якщо вже зраду вважати нормальним явищем
Це основна помилка в розумінні цієї теми. Поки що тут ніхто не пропонував вважати зраду "нормою". Я особисто веду мову про поняття зради, як теоретичне моральне поняття, як порушення "контракту" між двома людьми.
Основна ідея - це якщо відмінити сам "контракт", то автоматично пропадає і поняття "зрада".
  • 0

#62 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.03.2008 – 11:45

Теоретично "контракт" можна відмінити, але підкреслюю - теоретично, і поняття "зради" тоді знівелюється, але це вже не будуть стосунки між двома людьми, а тимчасове співіснування заради насолоди, а практично це буде крок до розпусти, але не як гріха, бо це доволі туманне поняття, а розпусти, як предвісника падіння сучасного світу і не факт, що на його місці винекне щось краще.
  • 0

#63 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 11:51

Перегляд дописуТемний ангел (27.03.2008 11:45) писав:

Теоретично "контракт" можна відмінити, але підкреслюю - теоретично, і поняття "зради" тоді знівелюється, але це вже не будуть стосунки між двома людьми, а тимчасове співіснування заради насолоди, а практично це буде крок до розпусти, але не як гріха, бо це доволі туманне поняття, а розпусти, як предвісника падіння сучасного світу і не факт, що на його місці винекне щось краще.
ґґґ.....ну я так не вважаю, бо між людьми були такі стосунки, коли поняття зради не існувало. І світ від цього не загнувся.
Також я не думаю, що стосунки між людьми тримаються виключно на "контракті про вірність".
В такому разі слід було б визнати, що ми себе силуємо до таких стосунків і що без такої домовленості ми взагалі не здатні довго бути разом з одним партнером, а це ж не так? :rolleyes:

Питання в іншому - чи багато людей наразі усвідомлює, що моральні поняття люди собі придумали самі? І що не завжди ці поняття доречні в сучасному світі.
  • 0

#64 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.03.2008 – 12:11

Моральні поняття люди собі придумали - я повністю згоден, але в реальному світі кожен вирішує для себе дотримуватися їх чи ні і про якусь універсіалізацію тут мови бути не може. Якщо двоє людей не сприймають поняття "контраку", то і поняття "зради" між ними не буде, а якщо хтось один думає інакше, то це вже інша річ, адже наші вчинки є тим, що ми про них думаємо. А відносно ролі "контракту", як примусу, то в деяких випадках, підкреслюю - в деяких, він є, разом з наявністю дитини у сім'ї фактором, що сприяє виробленню звикання один до одного і міцності союзу і ці сім'ї живуть набагато краще, ніж ті де це поняття відсутнє.
  • 0

#65 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 12:22

Так, цілком погоджуюся з тим, що кожен має вирішувати сам для себе - чи хоче дотримуватися контракту, і звісно ж попереджати про це свого партнера було б більше, ніж доречним)).
Але є ще таке поняття як "суспільна мораль". Тобто ви собі вирішите одне, але будете нести тягаря "суспільного несхвалення", що обтяжливо і ускладнює життя. Коли інші люди думають, що мають право втручатися у ваше особисте життя, бо "така суспільна мораль".
Адже людина має це робити добровільно, а не під примусом суспільної моралі.

Щодо сім*ї, то це теж штучне утворення, яке має свої причини (як державницькі так і продовження роду). Але це окрема тема і тут не розглядається.
  • 0

#66 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 12:34

Перегляд дописуБлискавиця (27.03.2008 11:12) писав:

Якщо я правильно розумію, ти написав, що коли людина тебе попереджує про свої наміри, то це зрадою вважати не можна. Отже те, що ця людина має секс з іншим, зрадою не є за однієї умови : усне попередження про фізичний контакт, а отже і скасування зобов*язань "вірності". Так?

Стосовно зради - так, оскільки це фізичний контакт з моральним обманом. Стосовно "вірності" - ні, оскільки ніяких зобов"язань "вірності" не існує. На моральному рівні є проста "чесність", рівень якої кожен визначає для себе сам, тут загальноприйнятих стандартів нема, на фізичному рівні є банальна небезпека "принести" додому якусь заразу, враховуючи повальне захворювання населення ЗПСШ - тут варіанти всього два, або ти це береш до уваги, або ні. Якщо не хвилює ні те, ні інше, то у такого подружжя поняття зради виключене як таке, але банальні закони еволюції скоріше за все в свою чергу швидко виключать таких особин з циклу розмноження природним шляхом.

Перегляд дописуБлискавиця (27.03.2008 12:22) писав:

будете нести тягаря "суспільного несхвалення", що обтяжливо і ускладнює життя

Поняття "суспільного несхвалення" давно вже майже зникло завдяки можливості людей до переміщення і в результаті знищення однорідних суспільств, отож воно вже нічого не ускладнює. Десь в селах ще може це і подіє, і то лише в деяких випадках. Можна згадати трохи не президента Януковича, який має тюремне минуле і президента Франції, який розлучився задля фотомоделі, чиє оголене тіло досі можна зустріти в журналах - жоден з них не особливо сильно страждає від якогось "суспільного несхвалення", яке і помітити досить важко.
  • 0

#67 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.03.2008 – 20:17

Перегляд дописуБлискавиця (16.03.2008 21:21) писав:

дискусія чисто теоретична))
та ну.. :rolleyes: . які ж можуть бути "теорії" у нас, пересічів. тут же світила зі світовим ім"ям чатують... і, несподівано вигулькуючи з темряви, вимагають довідку з деканату. ;) Можу лише рацпропозицію підкинути (спешл фор любительок калориметрії). Енергозберігаюча технологія тіпа: трахатись побільше, а "отриману" теплоту "запхати" в електрогенерацію, ну там акумулятори для ноута підживити тощо. Або побудувати централізовану мережу - доки чорнобриві полірують інструментарій лозунг "краса врятує світ" плавно переходить в "секс врятує Київ від перебоїв в електромережах" :D
  • 0

#68 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.05.2008 – 13:21

Перегляд дописуОлеська (16.03.2008 14:44) писав:

Для мене зрада моральна страшніша від фізичної (з погляду на чоловічу в більшості тваринну сутність).
Для мене зрада в будь-якому її проявленні - кінець стосункам!
  • 0

#69 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 07.08.2008 – 16:33

Мені здається, зрада - це підло і виражає неповагу до того, кого ти зраджуєш. Якщо тобі хочеться бути з іншим, просто піди до нього і вже з повним правом займайся з ним, чим душа забажає. А "трудитися" на декілька фронтів - трусливо і низько.
  • 0

#70 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 30.07.2011 – 21:14

Секс для мене це настільки інтимно,що просто неуявляю як хлопець якого я люблю і з яким сплю, "суне" ще комусь(вибачайте,за таку вульгарність). Мене до сказу і пари з вух лише думка про це доводить,непробачилаб...принаймі зараз,можливо,в силу своєї молодості.
  • 0

#71 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.07.2011 – 09:53

Перегляд дописуСкажена ягідка (30.07.2011 22:14) писав:

Секс для мене це настільки інтимно,що просто неуявляю як хлопець якого я люблю і з яким сплю, "суне" ще комусь(вибачайте,за таку вульгарність). Мене до сказу і пари з вух лише думка про це доводить,непробачилаб...принаймі зараз,можливо,в силу своєї молодості.
Маляффка ти ше про100 ! Підростеш - будеш менше уваги звертати на фізіологію, а більше на духовність (моя скромна думка :lol:).
Ти ше й ревнива до того всього :)
  • 0

#72 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 31.07.2011 – 12:41

Перегляд дописуTopper (31.07.2011 10:53) писав:

Маляффка ти ше про100 ! Підростеш - будеш менше уваги звертати на фізіологію, а більше на духовність (моя скромна думка :lol:).
Ти ше й ревнива до того всього :)
Ревнива? Та хай всі ревнивці на світі сховаються поряд зімною. Я 3,14здєц яка ревнива. Сильнішого відчуття яке керує моїми емоціями-немає. Деколи проскакує думка про зраду коханого,то мною аж трусить.
  • 0

#73 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.07.2011 – 14:29

Чуть підростеш - зрозумієш шо чоловіки люблять різноманіття (моя найскромніша думка) :lol:
Не варто псувати собі нерви :) Головне, щоб тільки тебе любив!

Повідомлення відредагував Topper: 31.07.2011 – 14:31

• 0

#74 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 31.07.2011 – 15:30

Перегляд дописуФруктик (9.05.2008 14:21) писав:

Для мене зрада в будь-якому її проявленні - кінець стосункам!

Перегляд дописуTopper (31.07.2011 10:53) писав:

Підростеш - будеш менше уваги звертати на фізіологію, а більше на духовність (моя скромна думка :lol:).

Перегляд дописуTopper (31.07.2011 15:29) писав:

зрозумієш шо чоловіки люблять різноманіття (моя найскромніша думка) :)
Не варто псувати собі нерви :P Головне, щоб тільки тебе любив!

Видно еволюцію поглядів за три роки.
  • 0

#75 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.07.2011 – 16:02

Перегляд дописуTwinkle (31.07.2011 16:30) писав:

На то він і Ловелас чоловік :lol:
P.S. Хто ж це в нас такий спостережливий :)
  • 0

#76 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 31.07.2011 – 16:02

Перегляд дописуTwinkle (31.07.2011 16:30) писав:

А ти за паном слідкуєш?))
  • 0

#77 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 31.07.2011 – 17:57

Перегляд дописуTopper (31.07.2011 15:29) писав:

Чуть підростеш - зрозумієш шо чоловіки люблять різноманіття (моя найскромніша думка) :lol:
Не варто псувати собі нерви :) Головне, щоб тільки тебе любив!
Я теж різноманіття люблю,то давайте я потрахаюсь з ким мені заманеться,а тоді прийду до коханого і скажу,що лише його люблю. Пісєц як нормально,пра?
  • 0

#78 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.07.2011 – 18:47

Перегляд дописуСкажена ягідка (31.07.2011 18:57) писав:

Я теж різноманіття люблю,то давайте я потрахаюсь з ким мені заманеться,а тоді прийду до коханого і скажу,що лише його люблю. Пісєц як нормально,пра?
Не зовсім! Жінка - це берегиня! Чоловік - це самець, який постійно повинен доводити, що він найкращий... Жінка повинна бути жінкою, а не сумішшю чоловіка і зовнішності жінки...
P.S. Німфоманки - це психологічна чи то навіть фізіологічна хвороба.
  • 0

#79 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • 474 повідомлень

Відправлено 31.07.2011 – 19:00

Перегляд дописуTopper (31.07.2011 19:47) писав:

Не зовсім! Жінка - це берегиня! Чоловік - це самець, який постійно повинен доводити, що він найкращий... Жінка повинна бути жінкою, а не сумішшю чоловіка і зовнішності жінки...
P.S. Німфоманки - це психологічна чи то навіть фізіологічна хвороба.
Не перекладай з здорової голови на слабу,і навпаки. Зрада є зрадою,і не треба тут прикриватись гарними словами. В стосунках,чи то в шлюбі одне одному обіцяють вірність,а не лише жінка.

Якщо я хочу сексу бодай раз в день то я німфоманка?:lol:
  • 0

#80 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 31.07.2011 – 19:33

Перегляд дописуСкажена ягідка (31.07.2011 20:00) писав:

Не перекладай з здорової голови на слабу,і навпаки. Зрада є зрадою,і не треба тут прикриватись гарними словами. В стосунках,чи то в шлюбі одне одному обіцяють вірність,а не лише жінка.

Якщо я хочу сексу бодай раз в день то я німфоманка?:lol:
А я і не перекладаю. А шо таке взагалі зрада? Саме так, скільки людей - стільки думок, з цього треба починати. Так вірність ніхто і не відміняє !
Якщо ти хочеш сексу 1 раз вдень і з одною і тою самою людиною - тоді стане дуже скоро нудно з цією людиною в плані сексу.
P.S. Заходь в скайп для тет-а-тет.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних