Перейти до вмісту

Секс і зрада

Повідомлень в темі: 105

Опитування: Секс і зрада. (85 користувачів проголосувало)

Яку умову ви вважаєте достатньою, щоб зайнятися сексом?

1. Коли хочеться :) (20 голосів [12.66%])

Процент голосів: 12.66%

2. Коли є взаємне бажання (44 голосів [27.85%])

Процент голосів: 27.85%

3. Коли є духовна близькість (28 голосів [17.72%])

Процент голосів: 17.72%

4. Коли є кохання (37 голосів [23.42%])

Процент голосів: 23.42%

5. Коли пристрасть затьмарює розум)) (17 голосів [10.76%])

Процент голосів: 10.76%

6. Тільки після весілля)) (4 голосів [2.53%])

Процент голосів: 2.53%

7. Ні за яких умов, бо це гидота :) (2 голосів [1.27%])

Процент голосів: 1.27%

8. Коли є вмілий партнер (6 голосів [3.80%])

Процент голосів: 3.80%

Зрада - це ...(позначте найменший привід, який вважатимете зрадою)

1. Коли подобається інша людина, крім коханої людини (13 голосів [15.12%])

Процент голосів: 15.12%

2. Коли цілуються з іншою, крім коханої людини (21 голосів [24.42%])

Процент голосів: 24.42%

3. Коли кохаються з іншою людиною (24 голосів [27.91%])

Процент голосів: 27.91%

4. Коли мають духовну близькість з іншою людиною (12 голосів [13.95%])

Процент голосів: 13.95%

5. Зради не буває, це вигадки власництва)) (5 голосів [5.81%])

Процент голосів: 5.81%

6. Коли вирішують покинути заради іншої людини (11 голосів [12.79%])

Процент голосів: 12.79%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 25.03.2008 – 12:02

Перегляд дописуОлеська (25.03.2008 11:40) писав:

Можливо, але байдужій тобі людині вірною не будеш, чи не так? А якщо повністю відкинути духовний чинник стосунків, то зрада - звичайний тваринний інстинкт.
Олесько, зараз битиму)).....почитай вище : тваринні інстинкти не мають ніякого стосунку до зради, бо у тварин такого поняття немає і не може бути.
  • 0

#42 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 25.03.2008 – 12:08

Перегляд дописуБлискавиця (25.03.2008 11:14) писав:

От, це і є показовим, що ти вибираєш порівнювати людину з річчю - це і є прояв власництва і неповаги до свободи людини. А міг би навести приклад із живого світу :)
Для того щоб розібратися в чомусь складному, необхідно починати з простого.

Перегляд дописуБлискавиця (25.03.2008 11:14) писав:

Але ти все ж написав "хтось забрав і використав", отже приписуєш пасивну роль своїй половині, тобто що вона не може відігравати активну роль в своєму житті? Дорога тобі людина не здатна сама зробити вибір і її можна тільки "забрати та використати"? :)
Не вигадуй моїм словам інший зміст, читай речення повністю.

• 0

#43 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.03.2008 – 12:09

Перегляд дописуБлискавиця (25.03.2008 12:02) писав:

Олесько, зараз битиму)).....почитай вище : тваринні інстинкти не мають ніякого стосунку до зради, бо у тварин такого поняття немає і не може бути.
ггг... битися - теж тваринний інстинкт...)))

Перепрошую, дійсно не перечитувала попередньо-написаного. Але чому ж зрада - то не тваринний інстинкт? Поняття ж вірності у тварин є?
  • 0

#44 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 12:18

Перегляд дописуОлеська (25.03.2008 12:09) писав:

ггг... битися - теж тваринний інстинкт...)))
Та...нема й мови :) ...так і бачу нас двох у грязюці на рингу :)

Цитата

Перепрошую, дійсно не перечитувала попередньо-написаного. Але чому ж зрада - то не тваринний інстинкт? Поняття ж вірності у тварин є?
Та ні, якраз немає).....це люди образно називають "вірністю" у тварин схильність до вибору постійної пари. Це буває в деяких видів тварин, далеко не у всіх, можна сказати навіть, що в природі така постійність - це рідкість і швидше виключення з правил.

Така схильність до перебування в постійній парі у тварин зумовлена інстинктами до вибору найкращого генетичного матеріалу. Звісно ж людям це сподобалося, щоб виправдовувати свої моральні поняття, штучно створені))
  • 0

#45 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 25.03.2008 – 12:45

Хороша тема - автору дяка!. Не голосувала поки що. Мушу обдумати відповідь. З сексом для мене все ясно: лише з коханою людиною, а не заради перепіхніну з повторіном. Зрада? Хмм....а зраду не прощала б ні за яких умов...ні моральну, ні фізичну, ні духовну...ніяку...така вже є...Могла б якимось чином втовкти собі з часом у голову правдиве признання, але пробачати? не знаю...Зрештою важко судити...В кожного є свої випадки і дуже легко давати оцінку коли сам не колотишся в тому вариві...Дуже сподабалась одна відповідь VJ. Але поясніть мені такий випадок: почуттів вже нема в сім"ї, чи згасли, але є обов"язок (діти, хвороба половинки, тощо). Тоді як? Є інша людина для якої небо прихилив би....тоді як? Коли нею тільки і живе?
Знаєте, надто просто судити когось, але невідомо як кожен з нас поступив би в тій чи іншій ситуації. Буває доля так накрутить, шо...
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 12:48

Перегляд дописуБлискавиця (25.03.2008 12:18) писав:

Та ні, якраз немає).....це люди образно називають "вірністю" у тварин схильність до вибору постійної пари. Це буває в деяких видів тварин, далеко не у всіх, можна сказати навіть, що в природі така постійність - це рідкість і швидше виключення з правил.
Так а я тобі про що! Зміна партнера (якщо суто в фізіологічному плані) - це і є тваринний інстинкт, а у нас, гомо-сапієнс(ів), називається зрадою (якщо виключити факт існування в тварин поняття вірності).

Цитата

Така схильність до перебування в постійній парі у тварин зумовлена інстинктами до вибору найкращого генетичного матеріалу. Звісно ж людям це сподобалося, щоб виправдовувати свої моральні поняття, штучно створені))
Погоджуюсь.

Цитата

Та...нема й мови ...так і бачу нас двох у грязюці на рингу
Уявляю собі... :) Типу кетча :) Да...зрєліщє нє для слабонєрвних... :happy1:
  • 0

#47 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 14:00

Перегляд дописуБлискавиця (25.03.2008 10:40) писав:

ґґґ...ВіДжею, зараз тобі буде соромно, бо треба перш ніж щось писати, почитати відповідну літературу :)

Читайте на здоров'я - тільки не мізерні статейки з вікіпедії. Для доповнення можете почитати матеріали на зразок "історії розвитку тваринних суспільств" Мєчнікова.
Прочитаєте - продовжимо.

Перегляд дописуОлеська (25.03.2008 12:48) писав:

Зміна партнера (якщо суто в фізіологічному плані) - це і є тваринний інстинкт, а у нас, гомо-сапієнс(ів), називається зрадою

Дурниця.
Останній раз на пальцях пояснюю
Зміна партнера - це зміна партнера.
Зрада - це зміна партнера без повідомлення про це поточного партнера, прихована полігамія.
Що тут ще може бути не ясно?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 25.03.2008 – 14:06

• 0

#48 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 14:11

Перегляд допису-=VJ=- (25.03.2008 14:00) писав:

Зрада - це зміна партнера без повідомлення про це поточного партнера, прихована полігамія.
Цікаво: а груповий секс за участю двох партнерів та ін. - для тебе то не є ознакою зради?

До того ж, коли від тебе твоя дівчина (жінка) йде до іншого і повідомляє тобі про це - це теж є зрадою, чи не так?
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.03.2008 – 15:31

Перегляд дописуОлеська (25.03.2008 14:11) писав:

Цікаво: а груповий секс за участю двох партнерів та ін. - для тебе то не є ознакою зради?

Ні, не є. Яка ж це зрада, коли партнер про все знає і навіть бере участь?

Перегляд дописуОлеська (25.03.2008 14:11) писав:

До того ж, коли від тебе твоя дівчина (жінка) йде до іншого і повідомляє тобі про це - це теж є зрадою, чи не так?

Якщо йде до іншого - звісно, адже під час стосунків зі мною вона "налагоджувала" стосунки з кимось іншим за моєю спиною. А якщо каже "нам треба розлучитись, бо у нас нема майбутнього" чи якось так, а потім знаходить собі іншого - то все цілком нормально.
  • 0

#50 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 25.03.2008 – 20:19

Перегляд дописуЛастiвочка (25.03.2008 12:45) писав:

Хороша тема - автору дяка!. Не голосувала поки що. Мушу обдумати відповідь. З сексом для мене все ясно: лише з коханою людиною, а не заради перепіхніну з повторіном. Зрада? Хмм....а зраду не прощала б ні за яких умов...ні моральну, ні фізичну, ні духовну...ніяку...така вже є...Могла б якимось чином втовкти собі з часом у голову правдиве признання, але пробачати? не знаю...Зрештою важко судити...В кожного є свої випадки і дуже легко давати оцінку коли сам не колотишся в тому вариві...Дуже сподабалась одна відповідь VJ. Але поясніть мені такий випадок: почуттів вже нема в сім"ї, чи згасли, але є обов"язок (діти, хвороба половинки, тощо). Тоді як? Є інша людина для якої небо прихилив би....тоді як? Коли нею тільки і живе?
Знаєте, надто просто судити когось, але невідомо як кожен з нас поступив би в тій чи іншій ситуації. Буває доля так накрутить, шо...
Хочу сказати,що моя думка, що до зради до одруження, була повністю схожа на твою.
Я була впевнена,що в випадку зради,може бути тільки одне рішення,кинути і йти.Зараз же,після народження
дітей,все для мене з"явилось зовсім в іншому світлі.І зі мною треба ще позмагатись за кохану людину і батька
моїх дітей.Зараз мною емоції керують менше,ніж колись,восновному здоровий глузд та інстинкт збереження.
Звісно насильно втримувати не буду.
  • 0

#51 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 26.03.2008 – 08:31

Перегляд дописуЛука (25.03.2008 20:19) писав:

Хочу сказати,що моя думка, що до зради до одруження, була повністю схожа на твою.
Я була впевнена,що в випадку зради,може бути тільки одне рішення,кинути і йти.Зараз же,після народження
дітей,все для мене з"явилось зовсім в іншому світлі.І зі мною треба ще позмагатись за кохану людину і батька
моїх дітей.Зараз мною емоції керують менше,ніж колись,восновному здоровий глузд та інстинкт збереження.
Звісно насильно втримувати не буду.
Ти пропустила одне важливе речення з мого допису:

Цитата

Могла б якимось чином втовкти собі з часом у голову правдиве признання, але пробачати? не знаю...
Могла б запхати ОЦЕ кудись далеко в себе, але навряд чи пробачила б...так само, певно, й ти. Всеодно то буде вилазити в тобі час від часу і стосунки не будуть такими ж як були досі, хто б там що не казав...а ота зрада завжди тінню стоятиме між вами, навіть коли ви навчились з цим миритись, коли змогла пробачити...Я ж кажу - легко судити, але життя часом такі фортелі видає, що ....
  • 0

#52 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 26.03.2008 – 12:27

Перегляд дописуЛастiвочка (26.03.2008 08:31) писав:

Ти пропустила одне важливе речення з мого допису: Могла б запхати ОЦЕ кудись далеко в себе, але навряд чи пробачила б...так само, певно, й ти. Всеодно то буде вилазити в тобі час від часу і стосунки не будуть такими ж як були досі, хто б там що не казав...а ота зрада завжди тінню стоятиме між вами, навіть коли ви навчились з цим миритись, коли змогла пробачити...Я ж кажу - легко судити, але життя часом такі фортелі видає, що ....
...життя кажуть є таким, яким ми його бачимо, інує багато думок із приводу того як відноситись до зради... одні кажуть, що зрада не прощається, інші гововорять "якщо кохає то пробачить" і мабуть ще довго не буде єдиного вирішення даної проблеми.
Дійсно досисть важко пробачити зраду тому, що її корені ідуть глибоуко у нашу сутність підриваючи той фундамент на якому стоїть наше уявлення про нас самих. Як не крути і як не намагайся штучно створювати умови прощення, її тінь завжди нагадуватиме про своє існування до тих пір поки ця зрада матиме свою суть. Чи є смисл говорити на біле, що воно є чорним перш ніж воно таким стане, кого ми таким чином намагатимемось втішити. Ким є той хто вчинив зраду і користується нашими намаганнями його пробачити нічого не роблячи із собою в цьому ж напрямку і ким є той хто цього не хоче бачити?
Скільки разів ми дріб'яково зраджуємо собі, а потім даруємо штучне необгрунтоване прощення, чим закидаємо себе на дно. Хто розуміє ціну такого прощення працює над тим, щоб та зрада втратила свою смислову нагрузку і сама по собі більше не викликала якихсь негативних емоцій.

Повідомлення відредагував 100000: 26.03.2008 – 12:33

• 0

#53 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 10:06

Читайте на здоров'я - тільки не мізерні статейки з вікіпедії. Для доповнення можете почитати матеріали на зразок "історії розвитку тваринних суспільств" Мєчнікова.
Прочитаєте - продовжимо.
ґґґ.....ВіДжею, так це ж не наукові статті, це назви у переносному сенсі, так само, як поведінка лебедів називається "вірністю", так точно пристосування собаки до людини називають "соціалізацією", але це не означає, що тварини набувають людської культури...швидше навпаки - люди їх наділяють своїми "ярликами". Тобто соціалізація все одно відбувається з боку людини, а не з боку тварини.
У тварин немає моральних норм і не може бути, бо в них відсутнє теоретичне мислення.

Дурниця.
Останній раз на пальцях пояснюю
Зміна партнера - це зміна партнера.
Що тут ще може бути не ясно?
Чи правильно я розумію, що полігамію пан вважає зрадою?

Перегляд допису-=VJ=- (25.03.2008 15:31) писав:

Ні, не є. Яка ж це зрада, коли партнер про все знає і навіть бере участь?
Якщо йде до іншого - звісно, адже під час стосунків зі мною вона "налагоджувала" стосунки з кимось іншим за моєю спиною. А якщо каже "нам треба розлучитись, бо у нас нема майбутнього" чи якось так, а потім знаходить собі іншого - то все цілком нормально.
З цього випливає, що сам фізичний контакт пан зрадою не вважає (про що я й веду мову вже третю сторінку :rolleyes:)....пан вважає зрадою порушення обіцянки "зберігати вірність". Отже визнає зраду виключно на духовному рівні, а не на фізичному.
Саме про це я й кажу. Тому я й стверджую, що якщо відмінити "зобов*язання у вірності", як контракт на одноосібне володіння тілом іншої людини, то й зрада перестане існувати ;)
  • 0

#54 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 10:20

Перегляд дописуБлискавиця (27.03.2008 10:03) писав:

ґґґ.....ВіДжею, так це ж не наукові статті, це назви у переносному сенсі, так само, як поведінка лебедів називається "вірністю"

Чим відрізняється поведінка пари лебедів, які проживають весь вік разом, від поведінки пари людей, які прожили життя разом до смерті?
Чим відрізняється собака, яка йде на могилу хазяїна і там помирає від смерті вдови?
Чим відрізняється павіан, який кидається рятувати навіть не своє мавпеня від собак від людини, яка рятує дитину від нападників або пінгвін, що сидить без їжі над яйцем від одинокої матері, яка недоїдає, аби тільки дитина була сита? Тільки тим, що люди назвали свою поведінку іншими словами?

"ярликами". Тобто соціалізація все одно відбувається з боку людини, а не з боку тварини.

Отже "дикі діти", яких досі інколи знаходять вихованими мавпами чи ще кимось, які не вміють говорити та ходити прямо, зате чудово розбираються в поведінці всередині мавп"ячого стада - це вони не соціалізувались до мав"пячого стада, це просто так випадково вийшло? А вовк, який живе все життя в зоопарку і не знає, що ватажку зграї треба вклонитися, аби тебе нагодували, якщо ти сам не можеш добути собі їжу - це, звісно, не має ніякого стосунку до соціалізації. І гамадрили, які підкуповують кількох найсильніших співгрупників їжею, аби ті підтримали його на "виборах" вожака зграї, і головний жеребець табуна диких коней, коли віддає владу найстарішій кобилі під час пожежі в степу, аби вона вивела табун - це, звісно, геть не соціалізація, бо ж у тварин немає моральних норм, аякже, і мислити вони не вміють. Може ще щось цікаве розповісте?

Чи правильно я розумію, що полігамію пан вважає зрадою?

Для початку ви неправильно читаєте мої дописи. А відповідно і неправильно їх розумієте.
  • 0

#55 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 10:24

Перегляд дописуЛастiвочка (25.03.2008 12:45) писав:

Хороша тема - автору дяка!.
Прошу :rolleyes:

Цитата

Але поясніть мені такий випадок: почуттів вже нема в сім"ї, чи згасли, але є обов"язок (діти, хвороба половинки, тощо). Тоді як? Є інша людина для якої небо прихилив би....тоді як? Коли нею тільки і живе?
Я думаю, що в цих випадках моральні зобов*язання перед "половиною" за замовчуванням вже відкидаються. Коли немає взаємності, то залишається тільки обов*язок перед дітьми, тому в цьому випадку стосунки з іншою людиною "зрадою" вже не назвати.
Бо такі "пакти про вірність" заключаються за взаємною згодою, і можуть бути розірвані в односторонньому порядку.

Перегляд допису-=VJ=- (27.03.2008 10:20) писав:

Чим відрізняється поведінка пари лебедів, які проживають весь вік разом, від поведінки пари людей, які прожили життя разом до смерті?
Чим відрізняється собака, яка йде на могилу хазяїна і там помирає від смерті вдови?
Чим відрізняється павіан, який кидається рятувати навіть не своє мавпеня від собак від людини, яка рятує дитину від нападників або пінгвін, що сидить без їжі над яйцем від одинокої матері, яка недоїдає, аби тільки дитина була сита? Тільки тим, що люди назвали свою поведінку іншими словами?
Ти і сам знаєш, чим відрізняються. Тим, що тварини (птахи тощо) не розуміють - навіщо вони це роблять, в них немає вибору, бо ними керують інстинкти.

Цитата

Отже "дикі діти", яких досі інколи знаходять вихованими мавпами чи ще кимось, які не вміють говорити та ходити прямо, зате чудово розбираються в поведінці всередині мавп"ячого стада - це вони не соціалізувались до мав"пячого стада, це просто так випадково вийшло? А вовк, який живе все життя в зоопарку і не знає, що ватажку зграї треба вклонитися, аби тебе нагодували, якщо ти сам не можеш добути собі їжу - це, звісно, не має ніякого стосунку до соціалізації. І гамадрили, які підкуповують кількох найсильніших співгрупників їжею, аби ті підтримали його на "виборах" вожака зграї, і головний жеребець табуна диких коней, коли віддає владу найстарішій кобилі під час пожежі в степу, аби вона вивела табун - це, звісно, геть не соціалізація, бо ж у тварин немає моральних норм, аякже, і мислити вони не вміють. Може ще щось цікаве розповісте?
Є наукове поняття соціалізації і воно стосується виключно людини. Якщо людина живе в середовищі тварин, вона однаково має здатність до засвоєння культурних норм. Тварини такої здатності не мають. (Ще щось цікаве я розповідаю виключно в інтимній обстановці ;)...маєш бажання послухати?)))

Цитата

Для початку ви неправильно читаєте мої дописи. А відповідно і неправильно їх розумієте.
Замість звинувачувати, вмій пояснити свою думку. Я не належу до найдурніших людей, які нічого не зрозуміють :)
  • 0

#56 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 10:27

Перегляд дописуБлискавиця (27.03.2008 10:06) писав:

З цього випливає, що сам фізичний контакт пан зрадою не вважає (про що я й веду мову вже третю сторінку :rolleyes:)....пан вважає зрадою порушення обіцянки "зберігати вірність". Отже визнає зраду виключно на духовному рівні, а не на фізичному.

Угу. Логіка за принципом "Таракан втікає від світла, але якщо йому відірвати ноги, то він не буде втікати, отже у нього очі в ногах".

Перегляд дописуБлискавиця (27.03.2008 10:06) писав:

Саме про це я й кажу. Тому я й стверджую, що якщо відмінити "зобов*язання у вірності", як контракт на одноосібне володіння тілом іншої людини, то й зрада перестане існувати

Одноосібне володіння тілом у кожного лише над своїм власним тілом. Щось інше називається одним словом - "рабство". І воно ані до сексу, ані до зради, ані до шлюбу не має стосунку.

Перегляд дописуБлискавиця (27.03.2008 10:24) писав:

тварини (птахи тощо) не розуміють - навіщо вони це роблять, в них немає вибору, бо ними керують інстинкти.

Перегляд дописуБлискавиця (27.03.2008 10:24) писав:

Замість звинувачувати, вмій пояснити свою думку.

Після першої цитати - не хочу. Бо набридло. Я не таран, аби пробивати головою стінку чиєїсь упертої переконаності.
  • 0

#57 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 10:52

Перегляд допису-=VJ=- (27.03.2008 10:27) писав:

Угу. Логіка за принципом "Таракан втікає від світла, але якщо йому відірвати ноги, то він не буде втікати, отже у нього очі в ногах".

Одноосібне володіння тілом у кожного лише над своїм власним тілом. Щось інше називається одним словом - "рабство". І воно ані до сексу, ані до зради, ані до шлюбу не має стосунку.

Після першої цитати - не хочу. Бо набридло. Я не таран, аби пробивати головою стінку чиєїсь упертої переконаності.
ґґґ......а ми шо з паном граємо у гру "хочу-не хочу"?)))....якщо вже назвався грибом - лізь у кошика :rolleyes: :D Як там кажуть на весіллі..."най скаже зараз, або мовчить довіку")))

Міркуючи логічно, пан і сам приходить до висновку, що "зрада" - це лише метафорична назва порушення "контракту вірність" між двома людьми.

Перегляд допису-=VJ=- (25.03.2008 15:31) писав:

Ні, не є (зрадою). Яка ж це зрада, коли партнер про все знає і навіть бере участь?
А я вважаю, що сам такий "контракт на вірність" і є якраз проявом рабства ;)
  • 0

#58 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 11:02

Перегляд дописуБлискавиця (27.03.2008 10:52) писав:

Міркуючи логічно, пан і сам приходить до висновку, що "зрада" - це лише метафорична назва порушення "контракту вірність" між двома людьми.

Не треба мені нав"язувати свої висновки, у мене є власні і вони анітрохи не збігаються.

Перегляд дописуБлискавиця (27.03.2008 10:52) писав:

А я вважаю, що сам такий "контракт на вірність" і є якраз проявом рабства :rolleyes:

на здоров"я.
  • 0

#59 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.03.2008 – 11:12

Цитата

на здоров"я.
Дякую)

Перегляд допису-=VJ=- (27.03.2008 11:02) писав:

Не треба мені нав"язувати свої висновки, у мене є власні і вони анітрохи не збігаються.
Якщо я правильно розумію, ти написав, що коли людина тебе попереджує про свої наміри, то це зрадою вважати не можна. Отже те, що ця людина має секс з іншим, зрадою не є за однієї умови : усне попередження про фізичний контакт, а отже і скасування зобов*язань "вірності". Так?
  • 0

#60 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.03.2008 – 11:18

В питанні зради я є консервативним - хто б що не казав, а зраду ніяким чином не можна виправдати, якщо вже зраду вважати нормальним явищем, то тоді навіщо взагалі починати якісь стосунки, хай всі гуляють на право і на ліво! Життя є таким, що треба добре подумати перед тим, як щось зробити: повернути голову за дівчиною, яка проходить повз вас і зробити такий підлий вчинок, як зрада - це зовсім різні речі. Свої тваринні інстинкти треба стримувати, ми ж не тварини, а істоти з душею. Світ і так переживає, на мою думку, декаданс і котиться в прірву, а ще коли всі почнуть зраджувати один одному...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних