Перейти до вмісту

Ми не можемо бути разом

Повідомлень в темі: 63

#41 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 17.03.2008 – 21:39

Цитата

Ми не можемо бути разом, тому, що ти мене занадто любиш
може варто змінити позу?

Перегляд допису_saljama_ (13.03.2008 21:21) писав:

додай екстріма у стосунки - їй чогось не вистачає
садо-мазо, я-я :)
  • 0

#42 Ceya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.03.2008 – 22:39

Все просто - вона Тебе не кохає.
  • 0

#43 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 05.04.2008 – 14:25

Оживляю тему.. ми знов почали зустрічатися, длівчина сама прийшла, казала, що без мене не може.. зустрічалися два тижні, і вона знов сказала, що нам треба розійтись...короче я забив, хвора якась дівчина...
  • 0

#44 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.04.2008 – 18:23

сама не знає чого хоче, забий на ню. Весна, кругом стільки дівчат.
  • 0

#45 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 05.04.2008 – 22:51

Перегляд дописуDema V (5.04.2008 19:23) писав:

сама не знає чого хоче, забий на ню. Весна, кругом стільки дівчат.
Поважаю, за конструктивний піжхід до вирішення проблеми.
а не потрібний він їй. А маленька, ще не змогла придумати відмовк. Хоч би вже сказала що вони характерами не підходять, чи що... А то таке дурне придумала вже: ти мене занадто любиш!
  • 0

#46 Котенятко-бісенятко

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:Lwow по-польськи!!!!!!!

Відправлено 18.04.2008 – 11:54

Перегляд дописуРуля ван Метал (5.04.2008 15:25) писав:

Оживляю тему.. ми знов почали зустрічатися, длівчина сама прийшла, казала, що без мене не може.. зустрічалися два тижні, і вона знов сказала, що нам треба розійтись...короче я забив, хвора якась дівчина...

А чому? А я твою дівчину розумію,і сказалаб таке теж!!!! Все дуже просто- насправді вона тебе сильнііше любить!!!!!

Повідомлення відредагував Лізочка: 18.04.2008 – 11:55

• 0

#47 Unona

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Десь за хмарами...

Відправлено 18.04.2008 – 13:23

Я й не знаю, що сказати. Ніби і не любить якщо таке каже, але разом з тим поверталася... Дивна якась дівчина тобі дісталася.
  • 0

#48 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 26.04.2008 – 20:49

якщо вона молода то я ї прекрасно розумію хоча і не підтримую таких вчинків(((
в мене дещо схожа ситуація
мій хлопець каже що кохає мене до безтями і що варто ждити лиш для мене і вмерти теж лише за мене
а я відчуваю що моєї любові надто мало щоб віддячити йому
і мене це мучить
але я принаймні розумію що коли підросту трохи (маленька ще ж всього 14)) то і це почуття виросте зі мною оскільки я абсолютно точно знаю що без нього жити не зможу
якщо б він мене кинув то я б пережила
але якщо б з ним щось сталось о я точно зробила б щось собі
можете мене вважати дурною малявкою але я з цим нічого поробити не можу
а ця дівчина можливо просто не розуміє чого їй хочеться і того простого факту що кохати треба вміти по своєму
а вон6а явно вважає своє кохання затісним дл твого великого кохання і тому їй прикро
  • 0

#49 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.04.2008 – 09:24

Перегляд дописуUnona (18.04.2008 14:23) писав:

Я й не знаю, що сказати. Ніби і не любить якщо таке каже, але разом з тим поверталася... Дивна якась дівчина тобі дісталася.
коріше за все поверталася, щоб знову побути коханою. Дівчина не може існувати без уваги. Отримала що хотіла й пішла знову геть.
  • 0

#50 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 10:23

Перегляд дописуDema V (13.03.2008 19:31) писав:

Чуваг, тупішого оправдання я не чув. З тою дівкою явно щось не то. Може не варто так страждати через неї і вдруге ставати на ті ж граблі.
Сам ви дурниґ, вибачте на слові.

В. Суворов"Контроль" (глава 15) писав:

Дурень ти залізний.
И кулаком його.
Так іноді теж кохання висловлюється. Кулком. Щби коханій істоті боляче було. І ще є висловлення кохання. Найвище. Піти геть від коханої істоти. Назажди. Кинути. Порвати. Щоби все життя потім згадувати. З гіркотою і болем.

• 0

#51 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 27.04.2008 – 10:29

Перегляд дописуРуля ван Метал (13.03.2008 19:22) писав:

Ми не можемо бути разом тому, що ти мене занадто любиш..
помоєму це просто невдала спроба придумати вагомупричину кинути - а вийшло так пафосно і непереконливо... значить, не так вона тебе вже і любить :lol:

Перегляд дописуРуля ван Метал (5.04.2008 15:25) писав:

а от це не знаю. абсолютно не розумію її почуттів. сама в собі розібратись не може :happy1:

Повідомлення відредагував sagitta: 27.04.2008 – 10:32

• 0

#52 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 11:04

Багатьох дівчат дратує коли їм приділяють багато уваги, "занадто" люблять, сотні разів кажуть люблю, і замало уваги їм також не ттреба...курви по натурі...

Я не знаю, будучи дівчиною, я не розумію таких дівчат. Мені наприклад подобається коли хлопець приділяє мені багато уваги. Я вже 5 місяців поспіль чую від коханої людини "люблю" і відповідаю тим же, і, як на мене, це чудово!!!
  • 0

#53 ANILA5555

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Славута

Відправлено 28.04.2008 – 17:42

Мені дівчина викинула: "Ми не можемо бути разом тому, що ти мене занадто любиш.." хтось колись таке бачив? Може хтось пояснити, що то хе**ня така? в один день говорила, шо мене страшно любить, що без мене не може, а на другий день взяла і кинула? Люди!!!! Порадьте щось, бо я вже незнаю що робити...
Ти їй набрид,вона не знала як тебе відшити.
от скільки раз на день ти їй телефонував? :huh:

Мені дівчина викинула: "Ми не можемо бути разом тому, що ти мене занадто любиш.." хтось колись таке бачив? Може хтось пояснити, що то хе**ня така? в один день говорила, шо мене страшно любить, що без мене не може, а на другий день взяла і кинула? Люди!!!! Порадьте щось, бо я вже незнаю що робити...
тИ їй набрид...
от скільки раз на день ти до неї телефонував? :lol:
  • 0

#54 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 29.04.2008 – 09:58

ну..нові новини. ми вже десь близько трьох тижнів разом і все просто супер :lol: тепер я вже від нею чую слово люблю 100 разів на день. А всі проблеми були через її колишнього..
  • 0

#55 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 29.04.2008 – 15:26

ось бачиш,все класно)))молодці, так тримати)))
  • 0

#56 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.02.2009 – 13:24

В. Суворов"Контроль" (глава 15) писав:

Дурень ти залізний.
И кулаком його.
Так іноді теж кохання висловлюється. Кулком. Щби коханій істоті боляче було. І ще є висловлення кохання. Найвище. Піти геть від коханої істоти. Назажди. Кинути. Порвати. Щоби все життя потім згадувати. З гіркотою і болем.

Скільки вже бачила цитат з того В.Суворова і тільки впевнююся в думці, що з ним явно щось не так)). Забагато надриву, пафосу і драматизації. Це все схоже на істеричний досвід. Для наочного прикладу згадайте блатні пісняки про в*язницю. Ото буде щось приблизно таке ж по емоційності.
Зазвичай люди приходять до такого стилю пристосування до життя після якихось великих трагедій або травм. Що здоровою реакцією назвати важко.

Щодо теми, то почуття виховуються з часом. Від народження людині властиві тільки емоції. Складні почуття на зразок кохання з*являються згодом внаслідок надбання досвіду стосунків з протилежною статтю.
Усвідомлювати свої емоції і почуття людина починає повністю лише в зрілому віці.
Тому у підлітковому віці та юності трапляється багато таких невмотивованих вчинків та бзиків. Бо людина ще не знає, до яких наслідків призводять ті чи інші її прояви почуттів, або ті чи інші дії.
Бажання до пристрасного кохання або до спокійного формується індивідуально. Десь я прочитала гарне порівняння, - що стосунки двох людей схожі на судини, що сполучаються - якщо в однієї людини почуттів більшає, то в іншої меншає. Зберігати баланс складно, але можна.
  • 0

#57 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 12.02.2009 – 17:46

Перегляд дописуРуля ван Метал (13.03.2008 18:22) писав:

Не парся :rolleyes: В дівчат зміна настрою циклічна, доведено наукою! Ну можливо їй дійсно набридло усюсюкання, закатай пару скандалів і повернись на попередній рівень відносин. Дівки підкаблучиків теж терпіти не можуть, хоч як пробуюють хлопців у них перетворити.

Якщо справді кохаєш - то вперед, не здавайся!!
  • 0

#58 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.02.2009 – 18:16

Дуже нагадує мені мої стосунки з хлопцем, в багатьох аспектах... Він ходить туди-сюди, думає, то він зі мною, то не зі мною, і так, довший час то було через його колишню... Якщо у вас зараз все гаразд, то це прекрасно, значить, те все, що трапилося раніше, було маловажливим в порівнянні з вашими стосунками... Успіхів:rolleyes:
  • 0

#59 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 12.02.2009 – 19:12

Ппц, дівка якась не щира, не конкрєтна. Пинками її звідси. Скоріш за все ти їй не подобаєшся, а в силусвої моральної слабкості , закритості та безвольності вона шукає якісь причини. Як такі дури бісять...
  • 0

#60 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 12.02.2009 – 19:16

Гм, але проблема Рулі ван Метала вирішена вже :rolleyes:

Повідомлення відредагував Павлина: 12.02.2009 – 19:19

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних