Перейти до вмісту

Ми не можемо бути разом

Повідомлень в темі: 63

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6639 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.03.2008 – 23:32

В мене щось подібне, з іншої точки зору.

Якщо я її обожнюю
якщо я нею захоплююсь
якщо я від неї в захваті
якщо я постійно тремчу в її присутності

хіба я можу бути постійно поряд з нею? хіба можна такі почуття перетворювати на будденність?
ні в якому разі, тому що почуття помруть :angry1:
  • 0

#22 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 13.03.2008 – 23:48

Перегляд дописуBassOneB (13.03.2008 23:30) писав:

мда.. одні професійні психологи....
а я психотерапію не влаштовую. я розказую з позиції дівчини, бо сама була у такій ситуації. а ти щось розумне сказати можеш по темі?
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.03.2008 – 00:24

Мені подобається фраза: "Чим менше дівчину ми любим, тим більш подобаємось їй" (мій переклад). А є ще інтерпретація цього: "Чим менше дівчину ми любим, тим більше часу в нас на сон." :angry1:
  • 0

#24 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 14.03.2008 – 16:18

Перегляд допису-=VJ=- (13.03.2008 19:26) писав:

Варіанти два:

1. Вигадала, бо не хоче ображати - у чоловіків це стандартна відмазка при "киданні" - "я тебе не вартий"
2. Ти її дістав своїми проявами уваги :angry1:

Правильний обирати тобі.
2. не діставав.. вона навіть раз казала, шо їй замало уваги

Перегляд дописуTiny (13.03.2008 20:36) писав:

якщо мова вже зайшла так далеко...скажи будь ласка...як розмова то виглядала..який її тон..під час чого і після чого..взагалі як все убло
Дибільно трохи виглядала..взагалі не дивилась в очі, тон холодний... позвонила і сказала,що треба зустрітися, вліпила, я ще старався, розпиттати шо саме їй неподобається - повний 0... мороз..

Перегляд допису_saljama_ (13.03.2008 21:21) писав:

та нудно їй з тобою. адреналінчика не вистачає. так ти її залюбив, що прям від того солодкого, видно, попа злиплася. додай екстріма у стосунки - їй чогось не вистачає. П. С. нормальна вона дівчина
я б не сказав.. кожна зустріч..кожен вечір унікальний...

ну я тут на неї уваги не звертав останні декілька днів, результат - вона постійно старається попастись мені на очі... шо то за фігня?
  • 0

#25 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.03.2008 – 18:09

Перегляд дописуBassOneB (13.03.2008 23:30) писав:

мда.. одні професійні психологи....
І не кажи, почитаєш деякі дописи і дивуєшся наскільки людина може бути жорстокою у висловлюваннях.

Цитата

та просто коли все потійно досконало - на стіну лізти хочеться і вити.
- неправда. Коли постійно тихо і спокійно то це кохання і повне взаєморозуміння.
А з приводу наведеного прикладу, то чогось здається мені(я зовсім не психолог) просто спроба перевірити тебе
  • 0

#26 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.03.2008 – 19:56

Перегляд дописуРуля ван Метал (14.03.2008 17:18) писав:

ну я тут на неї уваги не звертав останні декілька днів, результат - вона постійно старається попастись мені на очі... шо то за фігня?
Так багато думок, взагалі по всій ситуації.
1) Вона зрозуміла, що її метод звернути на себе ще більше уваги не подіяв.
2) Той, ради кого вона тебе кинула, виявився ідіотом і придурком, який не заслуговує навіть жити з тобою на одній планеті.
3) Вона так звикла до тебе, що тільки в розлуці зрозуміла, що кохає і жити без тебе не може.
4) Хоче для себе зрозуміти, що по будь-якому приводу ти кинешся до її ніг (ну дівчата люблять таким засобом самостверджуватися).
І якщо вже таке діло, то зачекай ще деякий час. Якщо 4-тий варіант неправда, то вона ще сама до тебе підійде.
  • 0

#27 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 21:45

У мене теж така ситуація була. Смс кожен ранок, вдень, кожен вечір розмови............... Приходить, дивиться на тебе очима овечки........
Як це набридає. Я вирішувала куди, коли і як зустрічаємось, він не був готовий прийняти на себе відповідальність за власні дії.
Хлопець має себе поставити правильно. ВІН - господар!!!! а не тюхтій.
  • 0

#28 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.03.2008 – 22:25

то вони так "ласкаво" придумають відмазки.
не щоб сказати прямо - в мене є інший!

хоча, чесно кажучи мені свого часу прийшлось теж "толерантро" з дівчиною розійтись тоді я їй наговорив куча всього такого пазітіфного, типу:

Не звинувачуй мене у егоїзмі. Я не егоїст. Я належу до людей-екстравертів.

Я люблю зовнішній світ. Я у ньому комфортно почуваюсь. Ти мене, мабуть, не розумієш.

Я знаю, що ти мене кохаєш. Мені це дуже приємно. Ти для мене багато означаєш. Справді. Я ще раз дякую тобі за все.

Я не хочу обманювати тебе. Я не той чоловік, який тобі потрібен. Я не можу просто приймати любов. Я не можу бути пасивним. Я – активний. Я хочу не лише приймати, а й дарувати кохання.

Я не можу дати тобі того, на що ти заслуговуєш. Я тебе НЕ КОХАЮ! А ти заслуговуєш на кохання. Ти навіть не уявляєш, як мені важко зараз. Але я мушу поставити всі крапки над „і”.

Я НЕ КОХАЮ ТЕБЕ!

Я можу лише сказати, що ти мені подобаєшся. Так, це правда. Але я не можу покохати тебе. Хоча мені дуже хотілося б. Але я не можу. Я не можу більше тебе обманювати. Мені дуже боляче це робити.

Я МУШУ ЙТИ!

У мене є до тебе велике прохання – не шукай мене! Так ти лише ще більше роз’ятриш собі серце. ЗАБУДЬ МЕНЕ! Так ніби нічого не було. Так буде краще для тебе.

Ти заслуговуєш на кохання. Велике і справжнє. Як саме життя. Бо життя – справжнє. Це не марево. Воно реальне. Ти ОБО’ЯЗКОВО зустрінеш його.

Я БАЖАЮ ТОБІ УСПІХУ!!!!!!!!!!!!

такщо всі ми однакові - і хлопакі і дівчата.. нехочем робити боляче людям, тому часто придумуємо якісь "пазітіфні відмазки".

на це не потрібно ображатись а дякувати за це й вірити що це було сказано щиро.

й якщо це вже було сказано вже з тою людиною нормальних стосунків пари бути неможе. потрібно все завершити й як то кажуть залишитись просто друзями :angry1:
  • 0

#29 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.03.2008 – 22:34

Вас дівчат важко зрозуміти. То давай вам хазяїна, то свободи не достатньо :angry1:
Дівчина могла б пояснити, що не так і чого вона хоче. А так як вона вчинила не дуже гарно.

з.і.
Найдивніша відмазка, яку мені казали : Ти мені як брат…
  • 0

#30 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 14.03.2008 – 22:42

ем...щось вона загнула...як то так?ти її занадто любиш?та тоді треба радіти...ем...мабуть вона просто боялась тебе образити,може вона хотіла зробити винним тебе але не знайшла шо сказати...якщо ти її любиш дуже дуже дуже то піди і поговори з нею серйозно і чесно,поясни їй все.але спокійним тоном...може вона зрозуміє що зробила помилку і повернеться до тебе...але говори спокійним тоном!спокійним!
  • 0

#31 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 15.03.2008 – 00:06

В мене є друг у якого точно такаж ситуація. Він прозустрічався з дівчиною 10 місяців, як тут звідкись на неї впало щось незрозуміле і вона йому сказала, що вона не може з ним зустрічатись, тому що він занадто лагідний з нею, ніжний. А він її любить і вирішив, що все одно вона буде з ним, тому остінній час він просто ігнорував її, її смски, як тяжко йому не було......навіть тоді, коли вона писала, що вже сумує за ним, він мовчав)))Але ж все-таки добився свого і зараз вони разом, хоча від тих стосунків, що між ними були, залишилася лиш тінь, я маю надію, що вони знайдуть спільну мову...
Я вважаю, що такі дівчата просто самі не знають чого хочуть. Вони не розуміють, що таке погано, тому не цінять, що таке добре. І їм просто треба на це відкрити очі, їхні прекрасні очі....
Бажаю успіху)
  • 0

#32 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.03.2008 – 00:42

Перегляд дописуЛастiвочка (14.03.2008 18:09) писав:

Коли постійно тихо і спокійно то це кохання і повне взаєморозуміння.
Не рівняй усіх під себе. Далеко не для всіх спокій - це кохання. Для мене кохання - вибух, тому..
Це і пояснює, чому вона намагається потрапляти йому на очі. Їй пристрастей захотілося - він ігнорує, вона заряджається
  • 0

#33 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 16.03.2008 – 13:26

Як це занадто любиш?Можливо ти так сюсюкаєш до неї, так за неї ходиш,надмірна увага і все-таке..А то я навтіь не розумію.Може ти їй просто набрид!
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.03.2008 – 14:17

Перегляд допису_saljama_ (15.03.2008 00:42) писав:

Не рівняй усіх під себе. Далеко не для всіх спокій - це кохання. Для мене кохання - вибух, тому..
Це і пояснює, чому вона намагається потрапляти йому на очі. Їй пристрастей захотілося - він ігнорує, вона заряджається
Салямочко, геть нікого не рівняю і тим більше не хотіла нікого образити, тому вибач. Але закоханість то вибух, так! А кохання - це і пристрасть, і розуміння, і дружба, і жити життям іншого, його болями і радостями... Коли кохають то не роблять боляче коханій людині, розумієш? У всякому випадку таке моє бачення...
  • 0

#35 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 14:27

Перегляд дописуЛастiвочка (16.03.2008 14:17) писав:

Салямочко, геть нікого не рівняю і тим більше не хотіла нікого образити, тому вибач. Але закоханість то вибух, так! А кохання - це і пристрасть, і розуміння, і дружба, і жити життям іншого, його болями і радостями... Коли кохають то не роблять боляче коханій людині, розумієш? У всякому випадку таке моє бачення...
Згодна, але де сказано, що вона його любить? Їй якраз вибух і треба - от у чому фішка. Ніхто не каже, що він неправильно до неї ставиться, просто їйй не того хочеться.
  • 0

#36 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 16.03.2008 – 14:33

Перегляд дописуBvsG (13.03.2008 18:35) писав:

нда..... мож ти її просто задовбував :happytwo: ... Іншого виправдяання її словам немає))
Ага можливо занадто задовбував. І вона от йому і сказала - видавила що не може буи без нього, любить. А на наступний день кинула. бо зовсім задовбалася.
Двічі в одну річку не війдеш.. так і ті ж почуття два рази не відчуєш.
  • 0

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6639 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.03.2008 – 15:20

Перегляд дописуРуля ван Метал (14.03.2008 16:18) писав:

Дибільно трохи виглядала..взагалі не дивилась в очі, тон холодний... позвонила і сказала,що треба зустрітися, вліпила, я ще старався, розпиттати шо саме їй неподобається - повний 0... мороз..

ну раз так то може в неї на те причина, яка їй самій дуже не подобається? може вона зовсім не хотіла того робити, але її змусили...
  • 0

#38 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 15:37

Перегляд дописуDrunkLordVillis (16.03.2008 15:20) писав:

може вона зовсім не хотіла того робити, але її змусили...
хто? під кулі пустили і наказали грубо послати хлопця?
  • 0

#39 Angelus

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 295 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 15:42

Перегляд дописуЛасочка:) (13.03.2008 20:13) писав:

Можливо дівчина просто не хотіла мати серйозних стосунків....
Мені теж так здається, тим паче, що потім вона знову намагається потрапити тобі на очі. Можливо вона просто вирішила зробити невеликий крок назад.
  • 0

#40 Metalik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 18:56

Перегляд дописуРуля ван Метал (13.03.2008 18:22) писав:

Мені дівчина викинула: "Ми не можемо бути разом тому, що ти мене занадто любиш.." хтось колись таке бачив? Може хтось пояснити, що то хе**ня така? в один день говорила, шо мене страшно любить, що без мене не може, а на другий день взяла і кинула? Люди!!!! Порадьте щось, бо я вже незнаю що робити...
шо тут скажеш, чекай..дивися, що далі буде, якщо вона почне скимось зустрічатися підходь і кажи їй шо вона стерво...бо так не роблять. Вибач, за мої слова, але може вона за той день сильно головою вдарилась? бо то треба бути або класною акторкою або дурою..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних