Перейти до вмісту

Колонізаційний вплив Росії на Україну

Повідомлень в темі: 107

#41 inozemets

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Одеса (реальна), Стрий (бажана)

Відправлено 16.03.2008 – 17:33

Перегляд дописуЗапроданець (16.03.2008 17:15) писав:

Дякую! Виявляється, що 2 мільйони українців вважають за краще працювати в клятій Московії, ніж в рідній неньці-Україні! Потрібні ще докази?
О_о, навіть, якщо їх два мільйони, то вони принаймні можуть працювати там, де хочуть. І ця можливість з'явилася саме після 1991-го.

Якщо вірити статті, то 5 млн. українців працюючи за кордоном, забезпечують 1/4 прибутку, а 40 млн. наших громадян (майже вдесятеро більше) спроможні забезпечити інші 3/4. Висновок: праця за кордоном дає втричі більші прибутки, ніж в незалежній Україні. Так що не треба дивуватись, що українці масово вибирають чорні роботи за кордоном, бо більше платять на чужині (в тому числі в Росії), ніж в рідній країні. От до чого довела незалежність!
Я радий, що п'ять мільйонів українців працюють там, де самі обрали. Свідомо. Що їм за кордоном багато платять і що вони вкладають зароблені гроші в економіку України.
Я погоджуюсь - така масова праця за кордоном є для України явищем негативним. І сподіваюся, що найближчим часом заробітчани більше часу проводитимуть на рідній їм землі. Однак, з іншого боку переконуюсь - ті, хто хоче знайти високооплачувану роботу в Україні, її знаходять.

Подивіться перший допис в цій темі. Рахунок Росія:Україна - 173:0. Якщо назвете 173 українські перемоги над Росією, продовжимо суперечку, а поки що перемога на боці Росії.
Це - глухий кут дискусії з кількох причин.
По-перше, ті перемоги, що здаються "національно свідомим" значущими - для вас нічого не варті. Взяти хоча б перемогу під Крутами, похід Болбочана в Крим, опір Теофіла Янова червоноармійцям в Одесі. Інша крайність - ви можете сприйняти перемоги українців як перемоги розсіян. Наприклад, просвічення Феофаном Прокоповичем російських дворян, церковна реформа вихідця з України патріарха Никона, розробка графом Пашкевичем для Катерини ІІ проекту зовнішньої політики, започаткування Миколою Гоголем психологізму в російській літературі, тощо.
По-друге, історично склалося, що Росія є більш агресивною країною, ніж Україна. В основі цієї агресії - кочове тваринницьке мислення, а не осіле хліборобське, як в українців. Закономірно, що перемог в Росії може бути більше, бо вона воювала більше. Однак я не історик, тому стверджувати це як абсолютну істину не буду.
По-третє, давайте зберігати почерговість. Ви не відповіли на попередні аргументи, наведені "національно свідомими", а вже закликаєте нас відповідати на свої. На мою думку, це маніпуляція.
  • 0

#42 Запроданець

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 17:56

Перегляд дописуinozemets (16.03.2008 17:33) писав:

О_о, навіть, якщо їх два мільйони, то вони принаймні можуть працювати там, де хочуть. І ця можливість з'явилася саме після 1991-го.

Я радий, що п'ять мільйонів українців працюють там, де самі обрали. Свідомо. Що їм за кордоном багато платять і що вони вкладають зароблені гроші в економіку України.
Я погоджуюсь - така масова праця за кордоном є для України явищем негативним. І сподіваюся, що найближчим часом заробітчани більше часу проводитимуть на рідній їм землі. Однак, з іншого боку переконуюсь - ті, хто хоче знайти високооплачувану роботу в Україні, її знаходять.
Ну то хай і далі працюють там, де хочуть. Так їм і треба

Перегляд дописуinozemets (16.03.2008 17:33) писав:

Це - глухий кут дискусії з кількох причин.
По-перше, ті перемоги, що здаються "національно свідомим" значущими - для вас нічого не варті. Взяти хоча б перемогу під Крутами, похід Болбочана в Крим, опір Теофіла Янова червоноармійцям в Одесі. Інша крайність - ви можете сприйняти перемоги українців як перемоги розсіян. Наприклад, просвічення Феофаном Прокоповичем російських дворян, церковна реформа вихідця з України патріарха Никона, розробка графом Пашкевичем для Катерини ІІ проекту зовнішньої політики, започаткування Миколою Гоголем психологізму в російській літературі, тощо.
По-друге, історично склалося, що Росія є більш агресивною країною, ніж Україна. В основі цієї агресії - кочове тваринницьке мислення, а не осіле хліборобське, як в українців. Закономірно, що перемог в Росії може бути більше, бо вона воювала більше. Однак я не історик, тому стверджувати це як абсолютну істину не буду.
По-третє, давайте зберігати почерговість. Ви не відповіли на попередні аргументи, наведені "національно свідомими", а вже закликаєте нас відповідати на свої. На мою думку, це маніпуляція.
Це глухий кут, бо ви знаєте, що не можете відповісти. Більшість українських "перемог" з точки зору світової історії є поразками, а "перемогами" їх називають тільки з викривленої точки зору "свідомих". І якщо агресивна Росія із її "тваринницьким" мисленням змогла не раз поставити Україну на коліна, то гріш ціна українському "хліборобському" мисленню. Росія перемагала і перемагатиме, ви можете скиглити і далі про історичну несправделивість, а Україна і далі стоятиме на колінах перед Росією.
  • 0

#43 inozemets

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 18:15

Перегляд дописуЗапроданець (16.03.2008 17:56) писав:

Це глухий кут, бо ви знаєте, що не можете відповісти.
Ви щойно продемонстрували, як працює маніпуляційний прийом: "дискредитація опонента в очах аудиторії". Я вам вдячний за наочність. А тепер, поясніть будь ласка, хто ви такий, щоб стверджувати, що ми не зможемо відповісти? Ви історик? Політолог? Оратор? Чи просто людина, яка має свою думку і вважає її незаперечною?
Я - журналіст, аспірант, викладач. Але не історик. Всі вивішені відомості зібрані не мною, однак мною оприлюднені. Хто ви такий, щоб звинувачувати мене й нас в тому, в чому не можете звинуватити через власну некомпетентність?

Перегляд дописуЗапроданець (16.03.2008 17:56) писав:

Більшість українських "перемог" з точки зору світової історії є поразками, а "перемогами" їх називають тільки з викривленої точки зору "свідомих". І якщо агресивна Росія із її "тваринницьким" мисленням змогла не раз поставити Україну на коліна, то гріш ціна українському "хліборобському" мисленню. Росія перемагала і перемагатиме, ви можете скиглити і далі про історичну несправделивість, а Україна і далі стоятиме на колінах перед Росією.
Прекрасно. Дякуємо за такий експресивний виступ. Мені здається, у вас - фантастичне майбутнє в політичній риториці.
Однак, де факти? Ви кажете, що більшість українських перемог з точки зору світової історії є поразками. Наведіть, будь ласка, ці поразки, щоб і ми могли пересвідчитися.
Якщо агресивна Росія змогла б поставити Україну на коліна, то ми зараз були б частиною Російської Федерації. Як бачите, на 1991 рік в Україні залишилося достатня кількість українців, щоб проголосити, утвердити і аж до сьогодні утримати незалежність.
Ви кажете, що Україна "далі стоятиме на колінах перед Росією". З чого такий висновок? В мене, наприклад, створюється інакше враження. Позиції України як самодостатньої держави міцніють з кожним днем. Провал в Україні російських політтехнологій в 2004-му, відмова Путіна підтримувати Януковича й Партію Регіонів відкрито, прийняття вимог Газпрому платити за газ за ринковими цінами, не-арешт Тимошенко в Москві (хоча вона, з точки зору ФСБ, вважається злочинцем), тощо.

Повідомлення відредагував inozemets: 16.03.2008 – 18:16

• 0

#44 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.03.2008 – 18:27

Пару слів щодо захисту «русскоязычного населення».
Як ви дивитеся на те, щоб захистити «русскоязычное население»?
Бо в нас, в Україні, «русскоязычники» почуваються краще, ніж будь-які «язичники». Навіть корінні. І поки що захищатися треба від них.
Щодо кордонів. Дивіться запроданці, бо як потягнемо лінію поза Кубань, на Далекий Схід, на Поволжя, окреслимо пів-Сибіру, де «компактно» проживають українці. А там дивися - і Санкт-Петербург вкраїнськими козаками збудований. І Москву заснував отрок князів Київських...

В Україні споконвіку проживає багато неукраїнського люду. І поляки, і росіяни, і євреї, і татари, і болгари, і мадяри, і ще багато «і». Люду чесного, працьовитого. Люду, що має свою гідність і поважає гідність українців. Шана цьому людові і хвала!

Але живуть в Україні ще й людці. Що називають себе просто: «адесситы», «николаевцы», «херсонцы», «донеччане», «днепропетровцы», «крымчане», «львовчане», «харьковчане» та інші «овцы» і «чане». Словом, «язычники». Це ті погани, які не сповідують жодної віри. Не мають ніякої святості. Найбільше божество, якому вони моляться,- власна утроба. На цих утробників і розраховують утробники, які хочуть задушити незалежність України.

Україна ніколи не гнала зі своєї землі тих, хто прийшов до неї з миром, з добром, зі злагодою.
А тих, хто причалапкував свинячою ходою і рив свинячим рилом, достойно била по цьому рилу. Чи воно домашнього годування, чи зайшле.
  • 0

#45 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 19:10

Чого це Ви, пані Ластiвочка, отих виродків "язичниками" називаєте?
Їм до язичників, як до Києва рачки...
Яничари вони, без роду без племені, що не помнять ні батька, ні матір. Запроданці, що душу продали ворогам.

Повідомлення відредагував Sotnik: 16.03.2008 – 19:15

• 0

#46 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 16.03.2008 – 20:48

Перегляд дописуMarcos (12.03.2008 15:43) писав:

ооооо )))))
Чергова тема-плакальниця, про тяжку долю українського народу та України. Починаємо плакати, кидати посилання, клястися в ненависті до москалів і жаліти себе бідних.

Чергова спроба огризнутися на неспростовні й безсумнівні факти, коли більше нема чого сказати ...

Московія як була імперією за сутністю, так нею і залишиться, доки існуватиме.
А будь-яка імперія прагне розширення, агресії у різних формах, при цьому особливо не гребуючи ресурсами і не потерпаючи від якогось там гонору чи мук совісті.
  • 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 20:53

Перегляд дописуSotnik (16.03.2008 19:10) писав:

Чого це Ви, пані Ластiвочка, отих виродків "язичниками" називаєте?
Їм до язичників, як до Києва рачки...
Яничари вони, без роду без племені, що не помнять ні батька, ні матір. Запроданці, що душу продали ворогам.
репліка: язичники від слова язик, а в нас мова, ото уже кругом Вам релігія ввижається :happytwo:
  • 0

#48 inozemets

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 21:05

Перегляд дописуАничка (16.03.2008 20:48) писав:

Чергова спроба огризнутися на неспростовні й безсумнівні факти, коли більше нема чого сказати ...

Московія як була імперією за сутністю, так нею і залишиться, доки існуватиме.
А будь-яка імперія прагне розширення, агресії у різних формах, при цьому особливо не гребуючи ресурсами і не потерпаючи від якогось там гонору чи мук совісті.
Панно Анничко,
дана тема - це не спроба огризнутися. Це констатація факту. І я буду наполягати на тлумаченні цієї теми саме як констатацію, оскільки позбавив її емоційного наповнення.
Щодо Московії та імперії... На мою думку (вірніше, на думку публіцист Юрія Липи, яку я поділяю), Московія - це не Росія. Московія - то етнічні землі москвинів, інтереси яких в Росії реалізовуються не менше, ніж інтереси бурятів, сибіряків чи камських булгар. Москвини живуть в адміністративному серці Росії, але вони не росіяни. Їх культура не проникає ні в Петербург, ані в Москву. Так само як вони не сприймають культури великих міст і досі живуть патріархальним общинами.
Росіяни - то ті люди без традицій, котрі замкнулися у великих містах Російської Федерації, взяли адміністративну владу до своїх рук і забезпечили себе силовими засобами утримання цієї влади.
Москвини - етнічний народ, який проживає в Московській області (і трохи за її межами) і не має ні імперських замашок, ні армії, ні етнічних лідерів.
Це моя суб'єктивна думка.
  • 0

#49 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 21:22

Перегляд дописуinozemets (16.03.2008 21:05) писав:

Панно Анничко,
дана тема - це не спроба огризнутися. Це констатація факту. І я буду наполягати на тлумаченні цієї теми саме як констатацію, оскільки позбавив її емоційного наповнення.

Та Ви скиньте трохи адреналіну !!! Надмір адреналіну засліплює. Почитайте мої дописи, я "своя" ... :happytwo:
Я ж не стосовно теми. Це репліка до Макроса - мого "улюбленого модера". Мій допис стосувався його реакції на Вашу тему, яку вважаю цікавою й потрібною, бо більшість не знає навіть, хто така Забужко, не кажучи вже про роки та факти.

Перегляд дописуinozemets (16.03.2008 21:05) писав:

Щодо Московії та імперії... На мою думку (вірніше, на думку публіцист Юрія Липи, яку я поділяю), Московія - це не Росія. Московія - то етнічні землі москвинів, інтереси яких в Росії реалізовуються не менше, ніж інтереси бурятів, сибіряків чи камських булгар. Москвини живуть в адміністративному серці Росії, але вони не росіяни. Їх культура не проникає ні в Петербург, ані в Москву. Так само як вони не сприймають культури великих міст і досі живуть патріархальним общинами.
Росіяни - то ті люди без традицій, котрі замкнулися у великих містах Російської Федерації, взяли адміністративну владу до своїх рук і забезпечили себе силовими засобами утримання цієї влади.
Москвини - етнічний народ, який проживає в Московській області (і трохи за її межами) і не має ні імперських замашок, ні армії, ні етнічних лідерів.
Це моя суб'єктивна думка.

Якщо ж заглянути трохи глибше, то побачимо саме Московію, або "Маскофскає Царства", яке б уже давно припинило своє існування і яким би лякали дітей, які не хочуть слухатися, якби, наприклад, Богдан Хмельницький свого часу не повівся на заклики типу "Ми ж брати - християни" і стер би ту Московію з лиця землі - для цього у нього всі ресурси були. Але ж ні - повівся. І маємо результат - "старшого брата".
  • 0

#50 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 22:16

Скільки не рився в історичній інформації, так і не зміг второпати, чого Хмель почав саме з ними "брататись"? Адже Москва аж до 1720!!! року платила данину Кримському ханству, тобто перебувала в статусі підлеглої колонії. http://www.aratta-uk...t_ua.php?id=990
  • 0

#51 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 23:02

Перегляд дописуSotnik (16.03.2008 22:16) писав:

Скільки не рився в історичній інформації, так і не зміг второпати, чого Хмель почав саме з ними "брататись"? Адже Москва аж до 1720!!! року платила данину Кримському ханству, тобто перебувала в статусі підлеглої колонії. http://www.aratta-uk...t_ua.php?id=990

Головна причина - у вірі, нав'язаній свого часу силою русам. Занадто полюбили своїх ворогів, схиляли свої голови, коли треба було рубати чиїсь. Терпіли, як того вимагало християнство, а не вбивали будь-кого, хто хоч ненароком посягав на рідний край.
Дем'ян Многогрішний казав у 1670 р. кацапським послам: "Цар нас шаблею не брав - ми своєю охотою піддалися через те, що у нас з вами одна віра." (тобто християнське "православіє"). Сергій Павленко "Загибель Батурина"

А Хмель почав "брататись", бо варіантів було 3: кацапи, татари і поляки. Насправді, в нього тоді був лише один вихід - об'єднатись з котроюсь силою. Тоді Польша йшла на Москву, і Україна була плацдармом військових дій у будь-якому випадку.
Завдяки стереотипам "ми ж одної віри, як же ж вбити брата по вірі ..." тощо Хмель і схибив, про що точно пошкодував.

Повідомлення відредагував Аничка: 16.03.2008 – 23:03

• 0

#52 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 23:10

Насправді був і 4 варіант. В 1948 році від Замостя рухатися далі. Форсувати Сан і Віслу, взяти Краків і Варшаву. Сили для цього вистачало. Не вистачило рішучості... А одна з московитами віра...Після "реформ" Івана Грозного від віри там мало що залишилось. Сама оприччина.
Та це вже оффтоп в цій темі...

Повідомлення відредагував Sotnik: 16.03.2008 – 23:13

• 0

#53 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 23:14

А стосовно агресивності - то колонії завжди агресивні (Колонія Фінікії - Карфаген, греків - Мілет, частково Рим, норманів - Англія, англійців - Штати, іспанців - Колумбія, Парагвай, Аргентина, тощо, русинів-українців - Москва..). Це синдром неповноцінності, з часом минеться. Дорослішають)
  • 0

#54 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 23:20

Перегляд дописуSotnik (16.03.2008 23:10) писав:

Насправді був і 4 варіант. В 1948 році від Замостя рухатися далі. Форсувати Сан і Віслу, взяти Краків і Варшаву. Сили для цього вистачало. Не вистачило рішучості... А одна з московитами віра...Після "реформ" Івана Грозного від віри там мало що залишилось. Сама оприччина.
Та це вже оффтоп в цій темі...

Поправочка - 1648 :happytwo:
Це не офтоп. Тема широка, стосується колонізаційної політики Росії, хоч тоді вона була Московією - меншою, слабшою, але амбіцій як було повні штани, так і лишилося.
Якраз тоді був шанс змінити історію. Хмель цього не зробив саме через ту "одну віру". Це ж засвідчено тогочасними документами 1648-1654рр.
  • 0

#55 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 23:51

Однакова віра - то скоріше прикриття, ширма. За цим стояли якісь інші причини. До того ж сам Хмель навряд чи був православним, бо вчився в львівській ієзуїтьскій колегії. Не чув про православних ієзуїтів. А січові козаки за своїм світоглядом взагалі були язичниками. Бо навіть якоїсь кривенької церкви ніколи на Січі не мали, а самі шинки. Першу церкву Покрови на Січі побудували вже за гетьманства Хмеля.
Прикріплений файл  kak_kazaki_kulesh_varili.0_01_57.176.jpg   21.01К   9 Кількість завантажень:
  • 0

#56 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 17.03.2008 – 08:39

Перегляд дописуSotnik (16.03.2008 23:51) писав:

Однакова віра - то скоріше прикриття, ширма. За цим стояли якісь інші причини. До того ж сам Хмель навряд чи був православним, бо вчився в львівській ієзуїтьскій колегії. Не чув про православних ієзуїтів. А січові козаки за своїм світоглядом взагалі були язичниками. Бо навіть якоїсь кривенької церкви ніколи на Січі не мали, а самі шинки. Першу церкву Покрови на Січі побудували вже за гетьманства Хмеля.
Прикріплений файл kak_kaza...1_57.176.jpg
Ото фест аргумент - кадр з мультику :) . Сотнику, а давайте про це ми з Вами подискутуємо у розділі релігія? Подумайте, кому це потрібно:атеїстів лякати православними, православних - грекокатоликами. Католиків - автокефалістами. Усіх разом - євангелістами? Щоб не було спокою! Щоб не було злагоди! Щоб не єднався брат з братом. Щоб не мав часу спитати: доки кровожадні запроданці, будуть смоктати нашу кров і сили?
  • 0

#57 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 17.03.2008 – 12:21

Перегляд дописуЛастiвочка (17.03.2008 08:39) писав:

Ото фест аргумент - кадр з мультику :ggggg: . Сотнику, а давайте про це ми з Вами подискутуємо у розділі релігія? Подумайте, кому це потрібно:атеїстів лякати православними, православних - грекокатоликами. Католиків - автокефалістами. Усіх разом - євангелістами? Щоб не було спокою! Щоб не було злагоди! Щоб не єднався брат з братом. Щоб не мав часу спитати: доки кровожадні запроданці, будуть смоктати нашу кров і сили?

В мультиках "Як козаки..." - багато таких кадриків, які можна побачити лише на компі, дивлячись того мультика не перший раз і зупинивши кадрика. Сотникові за аргумент - :) Цей "серіал" - не надумана казочка, а спроба з гумором показати правду.

А стосовно релігії - "Маскофскає праваславіє" - один з ричагів колонізаційного впливу Москви на Україну, при чому потужний. Православна фанатична бабуська готова очі видряпати, якщо батюшка скаже. Маю підстави таке казати, можу навести купу фактів, але у кого відкриті очі - й сам усе бачить.
  • 0

#58 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.03.2008 – 12:43

Погоджуюсь і з Ластівкою, і з Аничкою.
Не буду в цій темі наводити аргументи щодо релігійності запорізького козацтва - в розділі релігії, будь ласка, спілкуймося на ту тему.

А от щодо сьогоднішнього впливу православної церкви МП, то тут сумнівів немає: Московський патріархат - то найперший і найпідступніший ворог України, то черв"як, який точить українське суспільство з середини. І в тому був найгеніальніший "задум" Сталіна щодо знищення українського народу.
  • 0

#59 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 17.03.2008 – 12:46

Перегляд дописуОлеська (17.03.2008 12:43) писав:

... А от щодо сьогоднішнього впливу православної церкви МП, то тут сумнівів немає: Московський патріархат - то найперший і найпідступніший ворог України, то черв"як, який точить українське суспільство з середини. І в тому був найгеніальніший "задум" Сталіна щодо знищення українського народу.

До речі, Сталін - не оригінальний у цьому задумі. Цей задум належить ще давнім сіонським мудрецям :)
  • 0

#60 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.03.2008 – 13:08

Перегляд дописуАничка (17.03.2008 12:46) писав:

До речі, Сталін - не оригінальний у цьому задумі. Цей задум належить ще давнім сіонським мудрецям :)
Так от Сталін саме добре все прорахував, наказавши висвятити майже тисячу енкаведистів на священників і розіслати в основному на територію України. Він знищив усі церкви в Україні, залишивши натомість лише православну під "патронатом" Москви, а українських священників як не в Сибір, так на місці...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних