Перейти до вмісту

Колонізаційний вплив Росії на Україну


Повідомлень в темі: 106

#101 Fuckthat

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 194 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Afghanistan

Відправлено 15.07.2017 – 10:10

На жаль, цей браузер не може цитувати.
Достеменно невідомо звідки, є лише припущення.
Ну, пророк є в мусульман. Точно треба пророка, а не демократичного голову, який щоразу змінюється?
Підкорення фіно-угрів почалося щонайменше від 1010 року, саме тоді прийшли українські металеві чоловічки, потім був 1147 рік затим 1152 роки, за часів Грізного окупували решту фіно-угрів, Петро перший пішов ще далі і добив рештки фіно-угорської свідомості. Я кажу про мері, марі, водь, чудь та іжору. Москва натомість була мордвою і не могла протистояти у силу не обєднання племен мокші та мещери, самі удмурти жили північніше і не мали змоги допомогти.

Всі ці князі були на початку з Києва, надалі діяли кириличною письменністю та православ'ям, мовою, що схожа на всі інші слов'янські. Потім вони пішли на Україну війною, яка несподіванка. Влаштували сімейні розбірки.
Проблема в тому, що білі народи почали себе асоціювати з русами. Примусово перейняли писемність, релігію, мову, звісно ж не достеменно. Страждати доводиться нормальним людям.

І що маємо? Племена не утворили своїх держав, сталої писемності, західноєвропейських донесених звичаїв, були відірвані від своєї скандинавської родини.

Простіше вдавати дурнів: на нас напали хижі москалі, бо ми такі незахищені. Визнати те, що самі створили москалів і є їхнім відзеркалення - набагато складніше завдання. Не уявляю як можна змінити ментальність рос. фіно-угрів на рідну західно-європейську.

Повідомлення відредагував Quicksilver: 15.07.2017 – 10:11

 • 0

#102 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7282 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.07.2017 – 11:51

історично українці - землероби. скотарство стаціонарне. мисливство - дуже рідко. А вбивці виростають з мисливців. Вбивці тобто воїни, тобто банальні бандити - походять з лісових народів, мисливців. Тих, хто не вирощує собі їжу, а бере її готовою. вбиває і грабує природу. От з мисливців-убивць і виходить середньовічний вищий клас суспільства. Так воно склалося, що ті, хто робить найкориснішу справу - ті найнижчий клас, а ті, хто робить найшкідливішу - вищий клас. тому в середньовіччі землероби найнижчий клас, ремісники, торговці, і бандити-воїни. пізніше в епоху відродження з'явилися банкіри, ще пізніше - в індустріальну епоху - з'явилися юристи. такі справи. До речі, про татаро-монгольське іго. Як нам брешуть - вони займалися кочовим скотарством. Так от, якщо вони кочові скотарі, а не мисливці - то вони не вбивці і не воїни. Або пастух або мисливець. Пастухи не могли ефективно воювати.
А мисливці - убивці - то таки з північних лісів прийшли.
 • 0

#103 Fuckthat

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 194 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Afghanistan

Відправлено 15.07.2017 – 12:31

Історично - нероби. Займалися грабунком та підкоренням територій, я навів приклад. Тюрки багато в чому є кочівники: ті ж татари або казахи, жили за рахунок набігів.

Перелічені території не належать до Півночі, хіба по відношенню до України, яка є південною.
У центральній Європі та Західній природні умови дозволяють та дозволяли займатися торгівлею, саме через землі сучасних західних фіно-угрів Росії існував шлях з території сучасної Туреччини до решти території Скандинавії, так сам там були розташовані поселення вікінгів, що мали тотожню культуру. Вони займалися гендлярством. Існувало землеробство, мисливці мали чималу здобич. Словом, був широкий вибір.
У кочовій України, природньо, землеробством було перевагою лише зони чорнозему, мисливство слаборозвинене через спекотний клімат, міжнародна торгівля існувала, але завше була під загрозою внаслідок нестабільної боротьби за владу.
Стосовно скотарства - воно завше йде обабіч землеробства якщо ж мова про кочівне скотарство, авжеж, йдеться й про набіги, бо вони супутники такого способу життя. Молодих монголів вчили їздити верхи та пасти худобу від дитинства, так само як і володіти тюркською шаблею.

Воїни - то є одне, як правило вони захищають свої терени, кочівники - живуть набігами. Воїни - фах, кочівники - спосіб життя.

Ми говоримо про події до 1000 року.

У минулому можна знайти відгомін теперішнього.
 • 0

#104 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7282 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.07.2017 – 14:54

Хоча трохи не так. Пастух-кочівник то вбивця-палач. Землероб і стаціонарний скотар - то ще більше вбивця-палач. Вони вбивають скотину, що не має волі і сили опиратися. Отож вони за палачів згодяться але нікудишні воїни.
За тюрків-кочівників - та хай собі кочують, мені до них діла немає, це ж ти в нас кочівник, не я.
воїни якраз не захищають свої терени як ти кажеш. Вони не чекають поки ворог прийде, як мисливці не чекають, що олень сам в загороду зайде.
мисливці воїни йдуть і шукають свою здобич, свій трофей. Беруть данину чи просто грабують.
хоча є спосіб полювання капканами. Але ж то зовсім не те полювання без азарту без адреналіну.

А що кажеш про події до тисячного року, то кримські татари нас обкрадали аж огого може десь до 1786 чи коли там їх перемогли?
то вже не дуже кочівники, а більш мисливці на людей. Работоргівля їм вигідніша скотарства.
 • 0

#105 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7282 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.07.2017 – 20:45

Цитата

Никогда не воюйте с Украиной! Мы страна с безупречной военной стратегией, гибкой тактикой и непобедимой армией. Мы просто очень скромные, нам не нужно гордиться будущими победами, мы сами про себя все знаем и смотрим на соседей бряцающих оружием и все время кого-то там побеждающих как на недоразвитых.
Мы помним про 4! Украинских фронта, что каждый третий Герой Советского Союза был украинец, мы единственные кто, продолжал вести боевые действия спустя 10 лет!!! после окончания Второй Мировой на своей территории. Мы герои, все, без исключения и мы об этом знаем. Нет, мы не ненавидим своих врагов, мы их презираем, это наша сила, наш дух, мы настолько вольная и свободолюбивая нация, что разоружаем континенты своим пацифизмом и вооружаем врагов своим пофигизмом и полным пренебрежением к их доблестям и оружию. Мы всегда знаем что победим, дойдем куда угодно, на Мальту, Берлин, Вену — нами движет сила освободителей, а не завоевателей. Мы откровенно презираем все империи, но безудержно любим все Республики.
Никогда не пытайтесь нас завоевать, у нас такой опыт партизанской борьбы и подполья, что это будет последняя ваша страна которую вы оккупировали. На этом погорели Австро-Венгерская, Российская и Советская империя. Мы разлагаем изнутри порядок и сеем хаос. Это на генетическом уровня, память предков. Мы по духу воины, по роду и по призванию. Мы можем месяцами танцевать на Майдане, откровенно издеваться над Беркутом, доводить его до белого каления, 15 минут на разгон Майдана превращается в месяцы. Только у нас Герои могут с деревянными щитами и палками идти на вооруженный спецназ. Мы вселяем леденящий ужас в своих врагов, мы парализуем их страхом, сковываем их трепетом и заставляем бежать. Мы редко добиваем врагов, мы можем подойти к Москве — а потом передумать ее поджигать, поскольку нам становится неинтересно, победив врага полностью, мы теряем свой боевой дух, свое глобальное позиционирование, свою справедливую миссию.
Мы очень точно идентифицируем внутреннего врага по страусиным туфлям — а внешнего по имперским замашкам. Мы пуп Земли, ее Центр.
Мир крутится вокруг нас. Мы можем устроить глобальную заварушку, только из-за того, что нам не понравилась Йолка. У нас безупречная стратегия, мы можем годами притворяться безобидными селюками, прекрасно зная, что в один прекрасный момент тихо пустим слюнку в балаклаву, мирно засыпая на итальянской мебели в Хонке.
Мы универсальны, полилингвистичны, разобщены, разбросаны по свету, индивидуальны, мы каждый сам по себе уже боевой отряд — и в этом наша Сила. Только у нас могут бандеровцы охранять синагоги, евреи создавать сотни самообороны, русские быть украинскими националистами, а крымские татары скандировать «Крим — це Україна!».
Мы мягкая сила, жидкие как вода, легкие как воздух и невидимые как Дух. Наши враги всегда в нас ошибаются, друзья нас чувствуют и понимают.
Никогда не воюйте с Украиной, как только вы подумали как нас завоевать, мы уже думаем, де у вас будуть краще рости огірки. Нічого особистого, просто ми такі є. Слава Україні!
Андрій Гутовський
послання окупантам на язьіку
про річ посполиту і німеччину забув. вони справді більш нікого не завоювали.
хоча у москаликів таки вдалося завоювати інших після того, як завоювали Україну.
з цитатою звісно ж можна не погоджуватись, і от я не погоджуюсь в деяких місцях
 • 0

#106 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7282 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.07.2017 – 21:18

але зараз скажу інакше - мисливці можуть невдоволено піти полювати в інший ліс. землеробам піти на інше поле заново вирощувати свою їжу - значно значно складніше.
землероби не є вдалими вбивцями. але землероби на жаль вдалі самовбивці, землероби вимушені інтуїтивно розраховувати шанси на виживання при кочуваня чи при обороні. для землеробів кочування то є ще більший ризик ніж війна.
а ти, Трясун, сам кочівник, а нам задвигаєш звинувачення як кочівникам. Може ти кримським татарам звинувачення висуваєш? москалі 450 років платили дань кримському хану, ще відколи самої Москви не було.
Українці-землероби потерпали від грабіжників кочівників ще довше.
Так вже сталося, що пастухи, що не мали такого таланту до полювання, як північні народи мисливців-збирачів, таки змогли їх перемогти. мисливці вдаліші воїни ніж пастухи, але кількість перемогла вдачу.
Тепер ось ці кочівники в нас на базарі сир домашній продають. Сам я не дуже задоволений, що ми так добре ставимось о кримських татар, і приютили їх на своїй території. - чий крим - москальський, татарський чи таки український? татари самі собі винні, що крим просрали, ми за татар не винні ми тільки за себе. може бути ситуітивний союз, але пробачати їхнім предкам грабежі я не бажаю.

І навдивовижу, землероби терплять терплять, але таки слідують китайській заповіді з китайським терпінням. Не перемагаючи нікого, ми таки можемо дочекатися, що й від Варягів лишаються напрочуд мирні народі, і Литва вже не та, і Річ Посполита лишилась в історії, і Габсбурги - де вони? А імперією османів кілька разів керували жінки нашого походження, що вчинили їм гарної диверсії - і де тепер їхня імперія?
Москалики, мусимо визнати - здібніші інших - їм вдалося завоювати нас тричі. І мусимо вже не допустити, щоб хоч в одного з них колись промайнула думка про імперську велич.
 • 0

#107 Fuckthat

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 194 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Afghanistan

Відправлено 19.07.2017 – 06:27

Коротше так, годі базікати.

Фіно-угри самі по собі ні на кого ніколи не нападали. Коли їх захопили тюрки, багато з них зманкуртіли та увійшли до тюркського війська московитів. Отже, саме тюрки займалися завоюваннями, власне, й займаються в особі московитів. Ця війна - тюркські розбірки.

З твоїх слів я знаю, що всі київські князі були та є москалі.

Про татарів я вже писав кримських, що то є турки. Обґрунтував, ти погодився.

Вважаю, що я свою точку зору довів вдало.
 • 1Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних