Перейти до вмісту

Кохання,тривалі відносини- це звичка,чи справжні почуття?

Повідомлень в темі: 89

#81 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 30.04.2009 – 17:11

моя завжди каже що коли одружимось і т.д., пройдуть роки, і що вона не хоче щоб було так як у всіх, щоб не приходили додому, хтось ставав до плити а хтось сідав дивитись ТВ... Щоб все не було якось буденно, а щоб вдалось зберегти все що зараз є - на довгий час... чи таке реально?
  • 0

#82 the_one_and_the_only

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 17:14

Фабрегас, я такі незвичні думки як у твоєї чую вперше в житті. У вас все буде ексцентрично і без рутини.
  • 0

#83 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.04.2009 – 20:35

Перегляд дописуSensssorika (12.03.2009 16:09) писав:

Просто зараз я впевнена,що коханням можна визнати лише стосунки,які витримали хоча б років 10 мінімум.

Гм... Нашим почуттям 10 років виповниться влітку. Ну що ж, тоді повернемось до цієї теми :rolleyes:

В мене вже сьома однокласниця заміж виходить. Із цих семи вже дві встигли розлучитися. То може не треба було поспішати? Де ділося кохання? )))

Ніде не ділося - його там просто не було. Було лише бажання потрахатись і заспокоїти бурю гормонів.
  • 0

#84 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.04.2009 – 20:42

В мене вже сьома однокласниця заміж виходить. Із цих семи вже дві встигли розлучитися. То може не треба було поспішати? Де ділося кохання? )))
Просто якщо дівчина десь в 19-23 роки не виходить заміж то вже тикають пальцями і кажуть стара діва, тому дівчата панікують і вискакують за кого попало, а потім і розводяться... Просто не треба спішити
  • 0

#85 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 01.05.2009 – 12:11

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 18:11) писав:

моя завжди каже що коли одружимось і т.д., пройдуть роки, і що вона не хоче щоб було так як у всіх, щоб не приходили додому, хтось ставав до плити а хтось сідав дивитись ТВ... Щоб все не було якось буденно, а щоб вдалось зберегти все що зараз є - на довгий час... чи таке реально?

Взагалі реально все, чого ми захочемо.

А хто сказав що це було кохання?
  • 0

#86 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 01.05.2009 – 12:30

Кохання то така нематеріально-чудесна субстанція, та не кожному вона дістається.
Давати рецепти і перестраховуватись, то не є добре.
Краще Троянська війна, або хоча б дуель на шпагах.
  • 0

#87 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.05.2009 – 13:04

Перегляд дописуФабрегас (30.04.2009 21:42) писав:

Просто якщо дівчина десь в 19-23 роки не виходить заміж то вже тикають пальцями і кажуть стара діва

Та ніхто вже давно не тикає і не панікує. Просто хочеться трахатись законно.
Колись читав одне фантастичне оповідання - там для того, щоб займатись сексом, потрібно було бути в шлюбі - так в тому суспільстві на кожному розі стояли кабінки - автоматичні ЗАГСи. Зняв хвойду, або просто знайшов дівчину, яка хоче розважитись, заскочили, зареєстрували шлюб - і в мотель, займатись сексом, а вранці чи через пару годин - назад зайшли, розлучилися і пішли по своїх справах. От дещо гіперболізовано - але це і є зображення таких шлюбів.
  • 0

#88 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 01.05.2009 – 13:17

Перегляд допису-=VJ=- (1.05.2009 14:04) писав:

Колись читав одне фантастичне оповідання - там для того, щоб займатись сексом, потрібно було бути в шлюбі - так в тому суспільстві на кожному розі стояли кабінки - автоматичні ЗАГСи. Зняв хвойду, або просто знайшов дівчину, яка хоче розважитись, заскочили, зареєстрували шлюб - і в мотель, займатись сексом, а вранці чи через пару годин - назад зайшли, розлучилися і пішли по своїх справах. От дещо гіперболізовано - але це і є зображення таких шлюбів.
Шлюб не можна розривати, церква не робить такого, хіба що якщо хтось з подружжя обдурив іншого, наприклад про стан свого здоровя або щось таке, церква теоретично може анулювати такий шлюб... та і автоматичні ЗАГСи, які б вони не були автоматичні - тільки штамп в паспорті ставлять, шлюбів вони не дають)
  • 0

#89 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 02.05.2009 – 20:28

Перегляд допису-=VJ=- (1.05.2009 14:04) писав:

Діло не в тому, що після шлюбу "трахаються" законно.Навпаки, впевненість, що ваші стосунки
перейшли в іншу площину, піднялись на сходинку вверх.А взагалі, я думаю, тоді мало хто думає
про законність і т.д., в голові сплошні салюти.Після медоваго "трахання" приходить буденне, без
салютів.ЗАГСи - це більш для батьків ніж для наречених.
  • 0

#90 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 06.05.2009 – 14:10

Флуд видалено
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1