Перейти до вмісту

Кохання,тривалі відносини- це звичка,чи справжні почуття?

Повідомлень в темі: 89

#61 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 29.12.2008 – 16:25

Кохання, звичка, сексуальний об'єкт. Три взаємопов'язані, але дуже різні поняття. Якщо кохання перетворюється в звичку, то необхідно шукати причину "оголодження" почуттів. Якщо ж навпаки, то це чудовий симптом. Все пішло на краще. Хоча, можна сказати, що для старших людей, які прожили разом життя - 10, 20, 50 років, кохання вже назавжди перетворилося в звичку. Так, можливо...
  • 0

#62 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.12.2008 – 16:36

Це дуже, дуже погана звичка :
1. Кохання (принаймі в мене) жере гроші;
2. Через це забуваєш про все на світі
  • 0

#63 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.02.2009 – 15:59

Так так,нас всі лякають що кохання максимум 2-3 роки може бути,а далі просто звичка,а ми і ведемось. Якщо хочеш-можеш кохати і 50 років поспіль і 100 а якщо ні-шукаєш причину як оця байка про 2 роки.
  • 0

#64 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 22.02.2009 – 22:35

Я повністю підтримую Крихітку... справжнє кохання назавжди, воно ніколи не переросте в привичку
  • 0

#65 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.02.2009 – 12:49

Перегляд дописуКрихітка (22.02.2009 15:59) писав:

Так так,нас всі лякають що кохання максимум 2-3 роки може бути,а далі просто звичка,а ми і ведемось. Якщо хочеш-можеш кохати і 50 років поспіль і 100 а якщо ні-шукаєш причину як оця байка про 2 роки.
Я у 15 років теж так думала <_< а потім оглянулася: серед моїх друзів лише я живу у повній сім"ї, у всіх інших батьки розлучені,в деяких і не по одному разу. Світова тенденція. Кохання обесцінюється? Нє,просто його раніше не існувало взагалі.
  • 0

#66 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 22:01

Перегляд дописуSensssorika (23.02.2009 12:49) писав:

Я у 15 років теж так думала <_< а потім оглянулася: серед моїх друзів лише я живу у повній сім"ї, у всіх інших батьки розлучені,в деяких і не по одному разу. Світова тенденція. Кохання обесцінюється? Нє,просто його раніше не існувало взагалі.
Значить ти думаєш що людьми керує тільки інстинкт розмноження??
  • 0

#67 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 23.02.2009 – 22:12

†Angel†, а Ти думаєш, що ні? Розчарую тебе - це перший фактор, для якого люди зустрічаються.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 23.02.2009 – 22:12

• 0

#68 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 22:46

Перегляд дописуNеmesis (23.02.2009 22:12) писав:

†Angel†, а Ти думаєш, що ні? Розчарую тебе - це перший фактор, для якого люди зустрічаються.
Знаєш а я хочу зі своєю дівчиною просто бути поряд, щоб відчувати її, допомагати і підтримувати.... якщо ти говориш що це перший фактор тоді я не людина...
  • 0

#69 Dana

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 475 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.02.2009 – 17:18

Перегляд дописуКрихітка (24.02.2009 15:31) писав:

А таке питання треба задавати тим в кого це вже було,ці тривалі відносини. А то роздумувати наперед як то воно і що там воно-діло пусте поки не перевіриш.

Це абсолютно вірно, і не лише щодо питаня цієї теми.
І знову ділимо все на біле і чорне. У кого звичка , а в кого і коханя довжиною в життя. . Хоча як сказав один чоловік" Побут стирає будь які почуття", але це істина відома, от лише не всіма пережита. А звикаєм ми всі один до одного, так вже влаштовані.
З свого досвіду скажу, що все залежить від того наскільки міцним був початок. А взагалі багато від чого залежить. І те що від любові до ненависті і навпаки один крок, правда. І зарікатись ніколи не можна, ми змінюємось і часто незалежно від нас самих, щось з нами відбувається, те у, що ти свято вірив і чого так хотів вчора, сьогодні викликає в тебе неприязнь і ти вже відчуваєш інакше.
  • 0

#70 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.02.2009 – 20:12

Перегляд дописуКрихітка (24.02.2009 18:05) писав:

щось я відійшла від теми. Хотіла якось сказати-а що,вважати тоді коханням лише короткочасні стосунки тіпа на тиждень? Де золота середина?
Сонечко,не треба сприймати мене так,наче я зла тьотка в ЗАГСі ,яка відмовляється вам штамп в паспорті ставити. "савєт вам,да любофффь" )) Просто людина не людина,якшо вона не міняється. А в 15 років і у 20 на світ по-різному дивишся. Особисто я не бачу у вас майутнього і вже пояснила чому. Дуже смішно звучить від дівчини фраза "він найкращий" ,якщо вона і інших-то не знала. "всьо пазнайоцца в сравнєніі" )))
Кохання..ну от я в твоєму віці була впевнена,що закохана. Я і з дому навіть через пів-України тікала декілька разів. Не розумію чому моя мама мені по одному місцю не надавала- я б їй зараз вдячна була. так нєт же. Мама вирішила,що якшо я отак от обпечуся більше таких дурощів не робитиму. Такі-да. Досвід отримала...тепер розумію,що страші подруги і мама тоді були праві. А тоді я брикалася і казала шо це кохання. зараз розумію,що почуття було. Але коханням називати це мені шось зовсім не хочеться. Буває і краще))

Перегляд допису†Angel† (24.02.2009 20:07) писав:

Ага і не п"ють, і не курять, і додому приходять в 11? Знаєш в мене на роботі шеф і старший менеджер сидять і на форумах, і в чаті ,і в контакті, і це не заважає їм нормально працювати і заробляти. І фірма має пряме відношення до компів.
Я не розумію навіщо ти переді мною виправдовуєшся))Якшо тобі 20, то мої друзі як мінімум років на пять старші за тебе,а то і більше.
Нормальна людина,в якої у інтимному житті все гаразд не шукатиме собі "кохання" в інтернеті. В неї навіть часу на це не буде. Це факт. Твоїх проблем у інтимному житті( що необовязково означає самий лише секс. Інтимному- значить особистому) я не заперечую)))
  • 0

#71 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 24.02.2009 – 20:14

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 19:07) писав:

Сонечко,не треба сприймати мене так,наче я зла тьотка в ЗАГСі ,яка відмовляється вам штамп в паспорті ставити. "савєт вам,да любофффь" )) Просто людина не людина,якшо вона не міняється. А в 15 років і у 20 на світ по-різному дивишся. Особисто я не бачу у вас майутнього і вже пояснила чому. Дуже смішно звучить від дівчини фраза "він найкращий" ,якщо вона і інших-то не знала. "всьо пазнайоцца в сравнєніі" )))
Кохання..ну от я в твоєму віці була впевнена,що закохана. Я і з дому навіть через пів-України тікала декілька разів. Не розумію чому моя мама мені по одному місцю не надавала- я б їй зараз вдячна була. так нєт же. Мама вирішила,що якшо я отак от обпечуся більше таких дурощів не робитиму. Такі-да. Досвід отримала...тепер розумію,що страші подруги і мама тоді були праві. А тоді я брикалася і казала шо це кохання. зараз розумію,що почуття було. Але коханням називати це мені шось зовсім не хочеться. Буває і краще))
Я тебе так і не сприймаю)) Я точно знаю що зараз в нас все чудово і від інших це не залежить,а що буде далі-буде видно.
Тобто ти пропонуєш всіх "перепробувати"? Знаєш як таке називають? Гарне слово на букву "б".
Я до таких крайнощів не доходжу бо перед тим як щось робити-все врівноважую і обговорюю.Може тобі просто тоді не повезло,але не суди всіх по собі,я сподіваюсь що в мене все закінчиться(точніше НЕ закінчиться) чудово.Стосунки які беруть початок в 13-14-15 років бувають різні.Починається з дитячої дружби,в 15-17 років переростає в щось глибше а до 20 остаточно сформовується.
  • 0

#72 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 25.02.2009 – 23:08

Sensssorika, Крихітка, та †Angel† - свої відносини з"ясовуйте в приваті. Усне попередження. Оффтоп, флуд видалила.
  • 0

#73 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2009 – 13:19

Перегляд дописуSensssorika (24.02.2009 20:12) писав:

ну от я в твоєму віці була впевнена,що закохана. Я і з дому навіть через пів-України тікала декілька разів. Не розумію чому моя мама мені по одному місцю не надавала- я б їй зараз вдячна була. так нєт же. Мама вирішила,що якшо я отак от обпечуся більше таких дурощів не робитиму.

Бути впевненим і бути закоханим - це абсолютно різні речі.
Якщо людина тікає від проблем з батьками - то кохання тут ні до чого. Його там і близько не валялося. Бажання довести "дорослість" - можливо, статевий потяг - можливо, буря гормонів - теж може бути. Результат - потім з'являються на форумах "в усьому розчаровані особи", які доводять, що "кохання лайно", або "кохання не існує". Їх шкода, як будь-кого, хто з власної дурості набив собі гуль, а тепер зачинився в комірчині і боїться вилазити - бо в першу чергу боїться відповідальності за власні вчинки.
А в коханні люди керуються іншим, думають про інше і чинять інакше.
  • 0

#74 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.03.2009 – 11:37

Перегляд допису†Angel† (22.02.2009 22:35) писав:

Я повністю підтримую Крихітку... справжнє кохання назавжди, воно ніколи не переросте в привичку
справжня смерть назавжди, вона ніколи не переросте в привичку

Перегляд допису†Angel† (23.02.2009 22:01) писав:

Значить ти думаєш що людьми керує тільки інстинкт розмноження??
ага, єдина ціль сім'ї - запліднення яйцеклітин та народження дитинчат
  • 0

#75 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 12:33

Перегляд дописуSergiy_K (12.03.2009 11:37) писав:

справжня смерть назавжди, вона ніколи не переросте в привичку
про смерть це в іншому розділі.

Цитата

ага, єдина ціль сім'ї - запліднення яйцеклітин та народження дитинчат
якщо це єдина ціль тоді краще взагалі її не створювати, а жити тваринними інстинктами, коли один самець може запліднювати багато самок. :)
  • 0

#76 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 12.03.2009 – 13:10

Саме гірше коли кохання перетворюється в звичку. Немає в таких стосунках майбутньому. Хіба що будуть триматися одне одного бо є діти, притерлися і тому що так треба. Але звичка вб'є почуття.
  • 0

#77 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 12.03.2009 – 13:23

Перегляд допису†Angel† (12.03.2009 12:33) писав:

про смерть це в іншому розділі.
якщо різниця лише в термінах, то може не треба плодити стільки тих розділів? :)

Перегляд допису†Angel† (12.03.2009 12:33) писав:

якщо це єдина ціль тоді краще взагалі її не створювати, а жити тваринними інстинктами, коли один самець може запліднювати багато самок.

тут я з тобою згоден  :)
  • 0

#78 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.03.2009 – 14:58

Перегляд допису-=VJ=- (27.02.2009 13:19) писав:

Бути впевненим і бути закоханим - це абсолютно різні речі.
Захохана людина по-твоєму не може бути впевненою,що вона закохана? :)
  • 0

#79 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 12.03.2009 – 15:02

Якщо під впевненістю мається на увазі довіра, то це одна з 5 складових справжнього зрілого кохання.

Повідомлення відредагував Zhooook: 12.03.2009 – 15:03

• 0

#80 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.03.2009 – 15:09

Перегляд допису-=VJ=- (27.02.2009 13:19) писав:

Якщо людина тікає від проблем з батьками - то кохання тут ні до чого. Його там і близько не валялося. Бажання довести "дорослість" - можливо, статевий потяг - можливо, буря гормонів - теж може бути. Результат - потім з'являються на форумах "в усьому розчаровані особи", які доводять, що "кохання лайно", або "кохання не існує". Їх шкода, як будь-кого, хто з власної дурості набив собі гуль, а тепер зачинився в комірчині і боїться вилазити - бо в першу чергу боїться відповідальності за власні вчинки.
А в коханні люди керуються іншим, думають про інше і чинять інакше.
Я не прихильниця любові на дротах- я в неї не вірю. Це зайвий мазохізм. Моя кохана лдина жила далеко від мене. так як я хотіла будувати з ним нормальні сімейні стосунки, то було б логічніше жити з ним вдвох. Але ,на жаль,перевестися з універу у інше місто я тоді не мала змоги, тому і їздила. "тікати"..гаразд, це громко сказано. Я просто вирішувала,що зараз я до нього поїду і нікому про це не повідомляла- не вважала за потрібне. Приклад: Дзвонить мати,питає коли я буду вдома,а я їй : "мама, я в поїзді, приїзджаю Вапнярку(Вінницька обл.),їду до Рівного. Буду тижнів через два". На місці моєї мама,я б таке божевілля припинила б. Я завжди відповідала за свої вчинки,які б дурні вони не були)))
Просто зараз я впевнена,що коханням можна визнати лише стосунки,які витримали хоча б років 10 мінімум.
Чим люди керуються,коли вони закохані? Точно не мізками,це вже доведено, що закохані і божевільні люди думають однаково.
В мене вже сьома однокласниця заміж виходить. Із цих семи вже дві встигли розлучитися. То може не треба було поспішати? Де ділося кохання? )))

Перегляд дописуZhooook (12.03.2009 15:02) писав:

Якщо під впевненістю мається на увазі довіра, то це одна з 5 складових справжнього зрілого кохання.
Довіра- це складова стосунків. А стосунки бувають різними. Дружні стосунки,стосунки коханців(який секс без довіри? :) ). ну, і кохання теж. Але це не в першу чергу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних